← Maçlar
İngiltere · Non League Premier - Northern · 14. hafta13 Ekim 2026 · 21:45 TSİ

UtdOfManch 1-1 AFC Emley: Maç Sonucu ve İstatistikleri

UtdOfManch
1–1İY 0–1
AFC Emley
Maç sonu

UtdOfManch 1–1 AFC Emley (13 Ekim 2026). İlk yarı 0–1.

Maç özeti

UtdOfManch – AFC Emley maçı 1-1 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı. Goller: A. Le Fondre 59' (UtdOfManch); E. Rinor 45+1' (AFC Emley).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

UtdOfManch üstte · AFC Emley altta

01530İY607590 45+1' gol: E. Rinor (AFC Emley)59' gol: A. Le Fondre (UtdOfManch)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 45+1' gol: E. Rinor (AFC Emley)
  • 59' gol: A. Le Fondre (UtdOfManch)

Maç olayları

  1. UtdOfManchAFC Emley
  2. Gol A. Le Fondre 1–159'
  3. 45+1'Gol E. Rinor 0–1

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

UtdOfManch
Toplam (16)İç saha (9)
Galibiyet%13 2/16%22 2/9
Beraberlik%38 6/16%44 4/9
Mağlubiyet%50 8/16%33 3/9
AFC Emley
Toplam (18)Dış saha (9)
Galibiyet%33 6/18%22 2/9
Beraberlik%28 5/18%44 4/9
Mağlubiyet%39 7/18%33 3/9

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

UtdOfManch
Toplam (16)İç saha (9)
Attığı gol / maç1,25 (20 gol)1,67 (15 gol)
Yediği gol / maç1,69 (27 gol)1,67 (15 gol)
AFC Emley
Toplam (18)Dış saha (9)
Attığı gol / maç1,17 (21 gol)1,11 (10 gol)
Yediği gol / maç1,61 (29 gol)1,67 (15 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

UtdOfManch
Toplam (16)İç saha (9)
KG Var%63 10/16%78 7/9
1,5 Üst%75 12/16%89 8/9
2,5 Üst%50 8/16%56 5/9
3,5 Üst%31 5/16%33 3/9
Gol yememe%6 1/16%11 1/9
AFC Emley
Toplam (18)Dış saha (9)
KG Var%67 12/18%67 6/9
1,5 Üst%83 15/18%78 7/9
2,5 Üst%67 12/18%67 6/9
3,5 Üst%33 6/18%44 4/9
Gol yememe%22 4/18%22 2/9

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

UtdOfManch
Toplam (16)İç saha (9)
Önde%31 5/16%33 3/9
Berabere%38 6/16%33 3/9
Geride%31 5/16%33 3/9
AFC Emley
Toplam (18)Dış saha (9)
Önde%33 6/18%22 2/9
Berabere%44 8/18%56 5/9
Geride%22 4/18%22 2/9

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

UtdOfManch (16 maç)

1/121/X31/20X/10X/X1X/252/102/X22/23

AFC Emley (18 maç)

1/141/X11/21X/12X/X4X/222/102/X02/24

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

UtdOfManch (14 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 2
16-30 3 3
31-45 3 4
46-60 3 4
61-75 1 3
76-90 7 9

AFC Emley (14 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 2
16-30 5 4
31-45 4 4
46-60 5 5
61-75 3 6
76-90 1 4

Kartlar

UtdOfManch

Sarı 1 · Kırmızı 1 (15 maç · maç başı sarı 0,1)

AFC Emley

Sarı 0 · Kırmızı 0 (16 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 00:38 TSİ itibarıyla · ligde 184 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Son 5 maçta UtdOfManch 2 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 9-6). AFC Emley son 5 maçında 0 galibiyet, 0 beraberlik, 5 yenilgi aldı; 3 gol attı, 18 gol yedi. Öne çıkan: son 5 maçını kaybetti, 5 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Gol istatistikleri

UtdOfManch iç saha 5 maçta maç başına 1,80 gol attı, 2,20 gol yedi; AFC Emley dış saha 6 maçta 0,83 attı, 1,83 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: UtdOfManch %80, AFC Emley %67. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: UtdOfManch %80, AFC Emley %50. İlk yarıyı önde kapatma: UtdOfManch 1/5, AFC Emley 0/6.

Sıralama
22. (6 p) – 19. (10 p)
Form (son 5)
BMGMG – MMMMM
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%80 – %67
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%80 – %50
iddaa MS 1-0-2
1,54 – 3,65 – 3,99
Devamını oku · iddaa oranları, Veriler ne diyor?

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,54, 0 – 3,65, 2 – 3,99. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,02, Üst 1,47. Karşılıklı Gol: Var 1,49, Yok 1,97.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %73; KG var ortalaması %65; son 5 maçta toplam 12 gol attılar, 24 gol yediler.

Veri: 11 Ekim 2026 07:39 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

İngiltere · Non League Premier - Northern puan durumu · Regular Season

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Cleethorpes Town 161132 349 +2536 GGMGG
2Redcar Athletic 171052 3719 +1835 GGGBM
3Curzon Ashton 171115 3118 +1334 MGGGG
4Guiseley AFC 151023 3315 +1832 GGGBG
5Gainsborough Trinity 17926 3324 +929 GGMBM
6Warrington Town 17854 3124 +729 BMMGG
7Rylands 16925 3023 +729 BMGGG
8Avro 17926 3933 +629 MGMBM
9Workington 17836 2827 +127 MMGGM
10Bury 15825 3118 +1326 GGMBG
11Alfreton Town 17728 2322 +123 MBBGM
12AFC Emley 18657 2129 -823 GGMGG
13Quorn 16565 3132 -121 GBBGG
14Lancaster City 18639 2031 -1121 GMMBM
15Whitby Town 176110 2344 -2119 GGMMM
16Hyde United 17539 1932 -1318 MBMMG
17Ashton United 17458 1921 -217 MMMMG
18Leek Town 17458 3439 -517 GMMMG
19Stockton Town 174310 2329 -615 BMMGM
20Ilkeston Town 174112 1337 -2413 MMGGM
21United of Manchester 16268 2027 -712 BGBBM
22Bamber Bridge 172510 1838 -2011 MMBMM
#TakımOGBMAYAVP
1Cleethorpes Town 8611 175 +1219
2Rylands 8611 2010 +1019
3Alfreton Town 9612 178 +919
4Curzon Ashton 8611 146 +819
5Redcar Athletic 8530 179 +818
6Bury 8512 2310 +1316
7Avro 8512 2318 +516
8Guiseley AFC 7502 189 +915
9Hyde United 8422 1210 +214
10Gainsborough Trinity 9414 1412 +213
11AFC Emley 9414 1114 -313
12Quorn 8332 1818 012
13Leek Town 8323 1715 +211
14Workington 8323 1312 +111
15Stockton Town 9324 1212 011
16United of Manchester 9243 1515 010
17Lancaster City 9315 814 -610
18Ilkeston Town 9306 515 -109
19Ashton United 9225 1010 08
20Bamber Bridge 9225 1119 -88
21Warrington Town 7142 1113 -27
22Whitby Town 9216 724 -177
#TakımOGBMAYAVP
1Warrington Town 10712 2011 +922
2Cleethorpes Town 8521 174 +1317
3Redcar Athletic 9522 2010 +1017
4Guiseley AFC 8521 156 +917
5Gainsborough Trinity 8512 1912 +716
6Workington 9513 1515 016
7Curzon Ashton 9504 1712 +515
8Avro 9414 1615 +113
9Whitby Town 8404 1620 -412
10Lancaster City 9324 1217 -511
11Bury 7313 88 010
12Rylands 8314 1013 -310
13AFC Emley 9243 1015 -510
14Quorn 8233 1314 -19
15Ashton United 8233 911 -29
16Leek Town 9135 1724 -76
17Stockton Town 8116 1117 -64
18Alfreton Town 8116 614 -84
19Ilkeston Town 8116 822 -144
20Hyde United 9117 722 -154
21Bamber Bridge 8035 719 -123
22United of Manchester 7025 512 -72

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 00:38 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,54X3,6523,99

Çifte şans

1X1,09121,12X21,82

Karşılıklı gol

Var1,49Yok1,97

2,5 Alt / Üst

Alt2,02Üst1,47

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Non League Premier - Northern'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.