İtalya · Serie C · Grup B

Grosseto – Pescara Calcio

Başlamasına 8 sa 25 dk Başlamadı

Grosseto – Pescara Calcio: 8 Kasım 14:30, İtalya · Serie C · Grup B. Bu sezon Grosseto evinde 6 maçta 3 galibiyet, 2 beraberlik, 1 mağlubiyet; Pescara Calcio deplasmanda 5 maçta 3 galibiyet, 0 beraberlik, 2 mağlubiyet.

Paylaş
WhatsApp X Görseli indir

Maç özeti

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %47; KG var ortalaması %55; son 5 maçta toplam 18 gol attılar, 13 gol yediler.

Maç önü

Maç bilgileri

Stadyum
Stadio Carlo Zecchini, Grosseto

Maç özeti

İç saha / deplasman maçları · bu sezon
BilgiGrossetoPescara Calcio
Lig sırası3. · 23 puan5. · 19 puan
Form (son 5)MGBGBGBGGB
Gol (attığı – yediği, ort.)1,67 – 1,001,60 – 1,80
2,5 Üst biten%33%60
Karşılıklı gol%50%60
Gol yemediği%50%40
Aralarında (G-B-M)0-0-3 (3 maç, Grosseto bakışıyla)

Gol ve yüzdeler: Grosseto iç sahada (6 maç), Pescara Calcio deplasmanda (5 maç), bu sezon. Yalnız tamamlanmış maçlar. G: galibiyet, B: beraberlik, M: mağlubiyet; E: iç saha, D: deplasman. Oranlar yalnız iddaa, bilgi amaçlıdır.

Maç özeti

Grosseto iç sahada (6 maç) · Pescara Calcio deplasmanda (5 maç), bu sezon

1,67 Gol atma maç başı 1,60
1,00 Gol yeme maç başı 1,80
%50 Gol yememe maçların %40
%50 KG Var maçların %60
%33 2.5 Üst maçların %60

Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir

  • Grosseto iç sahada 6 maçta 3 galibiyet, 2 beraberlik, 1 mağlubiyet aldı.
  • Pescara deplasmanda 5 maçta 3 galibiyet, 0 beraberlik, 2 mağlubiyet aldı.

Hangi takımı destekliyorsun?

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Son maçlar

Maç öncesi
Ev sahibi

Grosseto

3. sıra · 23 puan · 12 maç · averaj +10

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MGBGB

  1. 31.10 Vado 2–2 Grosseto B
  2. 25.10 Grosseto 2–0 Reggiana G
  3. 16.10 Livorno 4–4 Grosseto B
  4. 10.10 Vis Pesaro 2–3 Grosseto G
  5. 03.10 Grosseto 1–3 Sambenedettese M
Deplasman

Pescara Calcio

5. sıra · 19 puan · 12 maç · averaj +2

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GBGGB

  1. 31.10 Pescara Calcio 0–0 Torres B
  2. 23.10 Perugia 1–2 Pescara Calcio G
  3. 18.10 Pescara Calcio 2–0 Ostia Mare G
  4. 12.10 Pescara Calcio 1–1 Guidonia Montecelio 1937 B
  5. 03.10 Livorno 0–1 Pescara Calcio G

Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 31.10.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

Maç Analizi

Form (son 5 maç)

Grosseto için son 5 maçın dökümü: 2G 2B 1M, atılan 12, yenilen 11. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Pescara Calcio son 5 maçında 3 galibiyet, 2 beraberlik, 0 yenilgi aldı; 6 gol attı, 2 gol yedi. Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi, yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 3 maçta galibiyetler Grosseto 0 – Pescara Calcio 3; 0 beraberlik var. Son 3 karşılaşmada maç başına 2,67 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 9 Nisan 2022, Pescara Calcio 2-1 Grosseto.

Gol istatistikleri

Grosseto iç saha 6 maçta maç başına 1,67 gol attı, 1,00 gol yedi; Pescara Calcio dış saha 5 maçta 1,60 attı, 1,80 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %33, konukta %60. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Grosseto %50, Pescara Calcio %60. İlk yarıyı önde kapatma: Grosseto 4/6, Pescara Calcio 1/5.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,74, 0 – 3,20, 2 – 1,93. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,98, Üst 1,45. Karşılıklı Gol: Var 1,38, Yok 2,12.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %47; KG var ortalaması %55; son 5 maçta toplam 18 gol attılar, 13 gol yediler.

Sıralama
3. (23 p) – 5. (19 p)
Form (son 5)
BGBGM – BGGBG
H2H (G-B-M)
0-0-3 (3 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%33 – %60
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%50 – %60
iddaa MS 1-0-2
2,74 – 3,20 – 1,93

Veri: 8 Kasım 2026 05:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Sezon istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Grosseto
Toplam (12)İç saha (6)
Galibiyet%50 6/12%50 3/6
Beraberlik%42 5/12%33 2/6
Mağlubiyet%8 1/12%17 1/6
Pescara Calcio
Toplam (12)Dış saha (5)
Galibiyet%42 5/12%60 3/5
Beraberlik%33 4/12%0 0/5
Mağlubiyet%25 3/12%40 2/5

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Grosseto
Toplam (12)İç saha (6)
Attığı gol / maç2,08 (25 gol)1,67 (10 gol)
Yediği gol / maç1,25 (15 gol)1,00 (6 gol)
Pescara Calcio
Toplam (12)Dış saha (5)
Attığı gol / maç1,25 (15 gol)1,60 (8 gol)
Yediği gol / maç1,08 (13 gol)1,80 (9 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Grosseto
Toplam (12)İç saha (6)
KG Var%58 7/12%50 3/6
1,5 Üst%92 11/12%100 6/6
2,5 Üst%58 7/12%33 2/6
3,5 Üst%50 6/12%33 2/6
Gol yememe%42 5/12%50 3/6
Pescara Calcio
Toplam (12)Dış saha (5)
KG Var%50 6/12%60 3/5
1,5 Üst%67 8/12%60 3/5
2,5 Üst%33 4/12%60 3/5
3,5 Üst%8 1/12%20 1/5
Gol yememe%50 6/12%40 2/5

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Grosseto
Toplam (12)İç saha (6)
Önde%58 7/12%67 4/6
Berabere%17 2/12%0 0/6
Geride%25 3/12%33 2/6
Pescara Calcio
Toplam (12)Dış saha (5)
Önde%25 3/12%20 1/5
Berabere%50 6/12%40 2/5
Geride%25 3/12%40 2/5

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Grosseto (12 maç)

1/161/X11/20X/10X/X2X/202/102/X22/21

Pescara Calcio (12 maç)

1/131/X01/20X/11X/X3X/222/112/X12/21

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Grosseto (12 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 4 5
16-30 6 1
31-45 4 2
46-60 3 3
61-75 7 2
76-90 1 2

Pescara Calcio (12 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 1
16-30 1 4
31-45 1 0
46-60 5 1
61-75 2 1
76-90 4 6

Kartlar

Grosseto

Sarı 27 · Kırmızı 1 (12 maç · maç başı sarı 2,3)

Pescara Calcio

Sarı 20 · Kırmızı 1 (12 maç · maç başı sarı 1,7)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 124 maç. Lig istatistikleri →

Puan durumu

Puan durumu Maç öncesi

İtalya · Serie C · Grup B puan durumu · Serie C: Girone B

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Spezia 131120 256 +1935 GGBGG
2Ravenna 13922 258 +1729 GMGGG
3Grosseto 12651 2515 +1023 MGBGB
4Reggiana 13625 1915 +420 GMMGM
5Pescara 12543 1513 +219 GBGGB
6Livorno 12543 1716 +119 MBBMG
7Torres 12543 1312 +119 BGMGB
8Campobasso FC 12534 1820 -218 BMMGG
9Atalanta II 13607 1821 -318 GMGMG
10Guidonia Montecelio 1937 12453 1513 +217 GBGMB
11Perugia 12525 1618 -217 GMGMB
12Vado 13445 1516 -116 GBGBM
13Latina 12363 1212 015 BGGBB
14Forli 13364 1718 -115 BMBMG
15Pineto 12354 1013 -314 MBGGM
16Sambenedettese 12246 1620 -410 GBBGM
17Pianese 12174 711 -410 GBBBB
18Ostia Mare 13238 1019 -99 BMMMM
19Gubbio 13229 1022 -128 MMMBM
20Vis Pesaro 12129 1126 -155 MMMMB
#TakımOGBMAYAVP
1Spezia 6510 113 +816
2Torres 6510 104 +616
3Livorno 7511 1410 +416
4Ravenna 6501 134 +915
5Guidonia Montecelio 1937 7430 115 +615
6Reggiana 6411 93 +613
7Latina 7340 83 +513
8Forli 6330 116 +512
9Atalanta II 6402 1110 +112
10Grosseto 6321 106 +411
11Pineto 6321 66 011
12Pescara 7241 74 +310
13Perugia 6303 58 -39
14Vado 7223 89 -18
15Campobasso FC 6222 1012 -28
16Pianese 5140 32 +17
17Sambenedettese 6123 911 -25
18Gubbio 6114 510 -54
19Vis Pesaro 6114 816 -84
20Ostia Mare 6024 310 -72
#TakımOGBMAYAVP
1Spezia 7610 143 +1119
2Ravenna 7421 124 +814
3Grosseto 6330 159 +612
4Campobasso FC 6312 88 010
5Pescara 5302 89 -19
6Perugia 6222 1110 +18
7Vado 6222 77 08
8Reggiana 7214 1012 -27
9Ostia Mare 7214 79 -27
10Atalanta II 7205 711 -46
11Sambenedettese 6123 79 -25
12Gubbio 7115 512 -74
13Pineto 6033 47 -33
14Livorno 5032 36 -33
15Pianese 7034 49 -53
16Torres 6033 38 -53
17Forli 7034 612 -63
18Guidonia Montecelio 1937 5023 48 -42
19Latina 5023 49 -52
20Vis Pesaro 6015 310 -71

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.

Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 31.10.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

iddaa oranları

Oranlar Bilgi amaçlı

Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 21:20 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.

Maç sonucu

1 · Grosseto2,74
X · Beraberlik3,20
2 · Pescara Calcio1,93

2,5 Alt / Üst

Alt1,98
Üst1,45

Karşılıklı gol

Var1,38
Yok2,12
Tüm marketler (19)

1. Yarı Alt/Üst 1.5

Alt1,40Üst2,09

1. Yarı Karşılıklı Gol

Var3,24Yok1,13

Handikaplı Maç Sonucu 1

11,4603,7123,37

Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol

1 ve Var4,691 ve Yok5,960 ve Var3,850 ve Yok14,652 ve Var3,402 ve Yok4,02

Alt/Üst 3.5

Alt1,34Üst2,22

Deplasman Alt/Üst 1.5

Alt1,66Üst1,67

Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt1,75Üst1,60

1. Yarı Sonucu

13,2002,1322,42

Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur

1.2,78Eşit3,342.1,86

2. Yarı Sonucu

12,9002,4922,24

Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt1,53Üst1,83

Çifte Şans

1 ve 01,451 ve 21,150 ve 21,21

Alt/Üst 1.5

Alt3,91Üst1,07

Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol

Alt ve Var6,63Üst ve Var1,67Alt ve Yok2,70Üst ve Yok8,92

1. Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol

1 ve Var16,401 ve Yok3,780 ve Var6,040 ve Yok3,042 ve Var12,552 ve Yok2,84

1. Yarı Çifte Şans

1 ve 01,271 ve 21,360 ve 21,15

Ev Sahibi Alt/Üst 1.5

Alt1,41Üst2,07

Tek / Çift

Tek1,73Çift1,62

Toplam Gol

0-1 gol4,182-3 gol1,884-5 gol2,936+ gol8,68