← Maçlar
İtalya · Serie C · Grup B23 Ekim 2026 · 21:30 TSİ

Perugia 1-2 Pescara Calcio: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Perugia
1–2İY 1–0
Pescara Calcio
Maç sonu

Perugia 1–2 Pescara Calcio (23 Ekim 2026). İlk yarı 1–0.

Maç özeti

Perugia – Pescara Calcio maçı 1-2 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: G. Carriero 1' (Perugia); D. Merola 47', 51' (pen.) (Pescara Calcio).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Perugia üstte · Pescara Calcio altta

01530İY607590 1' gol: G. Carriero (Perugia)25' sarı kart: A. Tozzuolo (Perugia)46' oyuncu değişikliği: L. Meazzi ↔ D. Merola (Pescara Calcio)↔47' gol: D. Merola (Pescara Calcio)51' gol: D. Merola (Pescara Calcio)52' sarı kart: D. Merola (Pescara Calcio)53' sarı kart: L. Valzania (Pescara Calcio)53' sarı kart: E. Kabashi (Perugia)59' oyuncu değişikliği: E. Kabashi ↔ C. Langella (Perugia)↔59' oyuncu değişikliği: L. Canotto ↔ A. Sabbatani (Perugia)↔60' oyuncu değişikliği: E. Quirini ↔ D. Papazov (Perugia)↔65' sarı kart: A. Sabbatani (Perugia)66' oyuncu değişikliği: R. Ladinetti ↔ S. Seha (Perugia)↔66' oyuncu değişikliği: P. van Amersfoort ↔ M. Cortesi (Perugia)↔69' sarı kart: M. Cortesi (Perugia)71' oyuncu değişikliği: M. Motta ↔ G. Letizia (Pescara Calcio)↔82' oyuncu değişikliği: D. Merola ↔ P. Vitali (Pescara Calcio)↔90' oyuncu değişikliği: L. Graziani ↔ M. Gatto (Pescara Calcio)↔90+1' oyuncu değişikliği: M. D'Ausilio ↔ M. Milan (Pescara Calcio)↔

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 1' gol: G. Carriero (Perugia)
  • 25' sarı kart: A. Tozzuolo (Perugia)
  • 46' oyuncu değişikliği: L. Meazzi ↔ D. Merola (Pescara Calcio)
  • 47' gol: D. Merola (Pescara Calcio)
  • 51' gol: D. Merola (Pescara Calcio)
  • 52' sarı kart: D. Merola (Pescara Calcio)
  • 53' sarı kart: L. Valzania (Pescara Calcio)
  • 53' sarı kart: E. Kabashi (Perugia)
  • 59' oyuncu değişikliği: E. Kabashi ↔ C. Langella (Perugia)
  • 59' oyuncu değişikliği: L. Canotto ↔ A. Sabbatani (Perugia)
  • 60' oyuncu değişikliği: E. Quirini ↔ D. Papazov (Perugia)
  • 65' sarı kart: A. Sabbatani (Perugia)
  • 66' oyuncu değişikliği: R. Ladinetti ↔ S. Seha (Perugia)
  • 66' oyuncu değişikliği: P. van Amersfoort ↔ M. Cortesi (Perugia)
  • 69' sarı kart: M. Cortesi (Perugia)
  • 71' oyuncu değişikliği: M. Motta ↔ G. Letizia (Pescara Calcio)
  • 82' oyuncu değişikliği: D. Merola ↔ P. Vitali (Pescara Calcio)
  • 90' oyuncu değişikliği: L. Graziani ↔ M. Gatto (Pescara Calcio)
  • 90+1' oyuncu değişikliği: M. D'Ausilio ↔ M. Milan (Pescara Calcio)

Maç olayları

  1. PerugiaPescara Calcio
  2. 90+1'M. D'Ausilio ↔ M. MilanOyuncu değişikliği
  3. 90'L. Graziani ↔ M. GattoOyuncu değişikliği
  4. 82'D. Merola ↔ P. VitaliOyuncu değişikliği
  5. 71'M. Motta ↔ G. LetiziaOyuncu değişikliği
  6. M. CortesiSarı kart69'
  7. R. Ladinetti ↔ S. SehaOyuncu değişikliği66'
  8. P. van Amersfoort ↔ M. CortesiOyuncu değişikliği66'
  9. A. SabbataniSarı kart65'
  10. E. Quirini ↔ D. PapazovOyuncu değişikliği60'
  11. E. Kabashi ↔ C. LangellaOyuncu değişikliği59'
  12. L. Canotto ↔ A. SabbataniOyuncu değişikliği59'
  13. 53'L. ValzaniaSarı kart
  14. E. KabashiSarı kart53'
  15. 52'D. MerolaSarı kart
  16. 51'Penaltı golü D. Merola 1–2Penaltı
  17. 47'Gol D. Merola 1–1Asist: L. Graziani
  18. 46'L. Meazzi ↔ D. MerolaOyuncu değişikliği
  19. A. TozzuoloSarı kart25'
  20. Gol G. Carriero 1–0Asist: A. Cisco1'

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Perugia
Toplam (12)İç saha (6)
Galibiyet%42 5/12%50 3/6
Beraberlik%17 2/12%0 0/6
Mağlubiyet%42 5/12%50 3/6
Pescara Calcio
Toplam (12)Dış saha (5)
Galibiyet%42 5/12%60 3/5
Beraberlik%33 4/12%0 0/5
Mağlubiyet%25 3/12%40 2/5

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Perugia
Toplam (12)İç saha (6)
Attığı gol / maç1,33 (16 gol)0,83 (5 gol)
Yediği gol / maç1,50 (18 gol)1,33 (8 gol)
Pescara Calcio
Toplam (12)Dış saha (5)
Attığı gol / maç1,25 (15 gol)1,60 (8 gol)
Yediği gol / maç1,08 (13 gol)1,80 (9 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Perugia
Toplam (12)İç saha (6)
KG Var%50 6/12%33 2/6
1,5 Üst%83 10/12%67 4/6
2,5 Üst%58 7/12%50 3/6
3,5 Üst%25 3/12%0 0/6
Gol yememe%17 2/12%33 2/6
Pescara Calcio
Toplam (12)Dış saha (5)
KG Var%50 6/12%60 3/5
1,5 Üst%67 8/12%60 3/5
2,5 Üst%33 4/12%60 3/5
3,5 Üst%8 1/12%20 1/5
Gol yememe%50 6/12%40 2/5

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Perugia
Toplam (12)İç saha (6)
Önde%25 3/12%33 2/6
Berabere%50 6/12%50 3/6
Geride%25 3/12%17 1/6
Pescara Calcio
Toplam (12)Dış saha (5)
Önde%25 3/12%20 1/5
Berabere%50 6/12%40 2/5
Geride%25 3/12%40 2/5

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Perugia (12 maç)

1/111/X11/21X/14X/X0X/222/102/X12/22

Pescara Calcio (12 maç)

1/131/X01/20X/11X/X3X/222/112/X12/21

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Perugia (12 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 2
16-30 3 0
31-45 1 5
46-60 3 6
61-75 1 2
76-90 6 3

Pescara Calcio (12 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 1
16-30 1 4
31-45 1 0
46-60 5 1
61-75 2 1
76-90 4 6

Kartlar

Perugia

Sarı 25 · Kırmızı 4 (12 maç · maç başı sarı 2,1)

Pescara Calcio

Sarı 20 · Kırmızı 1 (12 maç · maç başı sarı 1,7)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 124 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Perugia son 5 maçında 3 galibiyet, 0 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 9 gol attı, 6 gol yedi. Pescara Calcio için son 5 maçın dökümü: 3G 1B 1M, atılan 6, yenilen 3. Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi, yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 12 maçta galibiyetler Perugia 6 – Pescara Calcio 1; 5 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 1,50 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 26 Ocak 2025, Perugia 0-0 Pescara Calcio.

Sıralama
7. (16 p) – 8. (15 p)
Form (son 5)
GMGGM – GBGMG
H2H (G-B-M)
6-5-1 (12 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%40 – %50
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%20 – %50
iddaa MS 1-0-2
2,36 – 2,94 – 2,36
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Perugia iç saha 5 maçta maç başına 0,80 gol attı, 1,20 gol yedi; Pescara Calcio dış saha 4 maçta 1,50 attı, 2,00 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %40, konukta %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Perugia %20, Pescara Calcio %50. İlk yarıyı önde kapatma: Perugia 1/5, Pescara Calcio 1/4.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,36, 0 – 2,94, 2 – 2,36. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,75, Üst 1,63. Karşılıklı Gol: Var 1,48, Yok 1,96.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %45; KG var ortalaması %35; son 5 maçta toplam 15 gol attılar, 9 gol yediler.

Veri: 20 Ekim 2026 20:38 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

İtalya · Serie C · Grup B puan durumu · Serie C: Girone B

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Spezia 131120 256 +1935 GGBGG
2Ravenna 13922 258 +1729 GMGGG
3Grosseto 12651 2515 +1023 MGBGB
4Reggiana 13625 1915 +420 GMMGM
5Pescara 12543 1513 +219 GBGGB
6Livorno 12543 1716 +119 MBBMG
7Torres 12543 1312 +119 BGMGB
8Campobasso FC 12534 1820 -218 BMMGG
9Atalanta II 13607 1821 -318 GMGMG
10Guidonia Montecelio 1937 12453 1513 +217 GBGMB
11Perugia 12525 1618 -217 GMGMB
12Vado 13445 1516 -116 GBGBM
13Latina 12363 1212 015 BGGBB
14Forli 13364 1718 -115 BMBMG
15Pineto 12354 1013 -314 MBGGM
16Sambenedettese 12246 1620 -410 GBBGM
17Pianese 12174 711 -410 GBBBB
18Ostia Mare 13238 1019 -99 BMMMM
19Gubbio 13229 1022 -128 MMMBM
20Vis Pesaro 12129 1126 -155 MMMMB
#TakımOGBMAYAVP
1Spezia 6510 113 +816
2Torres 6510 104 +616
3Livorno 7511 1410 +416
4Ravenna 6501 134 +915
5Guidonia Montecelio 1937 7430 115 +615
6Reggiana 6411 93 +613
7Latina 7340 83 +513
8Forli 6330 116 +512
9Atalanta II 6402 1110 +112
10Grosseto 6321 106 +411
11Pineto 6321 66 011
12Pescara 7241 74 +310
13Perugia 6303 58 -39
14Vado 7223 89 -18
15Campobasso FC 6222 1012 -28
16Pianese 5140 32 +17
17Sambenedettese 6123 911 -25
18Gubbio 6114 510 -54
19Vis Pesaro 6114 816 -84
20Ostia Mare 6024 310 -72
#TakımOGBMAYAVP
1Spezia 7610 143 +1119
2Ravenna 7421 124 +814
3Grosseto 6330 159 +612
4Campobasso FC 6312 88 010
5Pescara 5302 89 -19
6Perugia 6222 1110 +18
7Vado 6222 77 08
8Reggiana 7214 1012 -27
9Ostia Mare 7214 79 -27
10Atalanta II 7205 711 -46
11Sambenedettese 6123 79 -25
12Gubbio 7115 512 -74
13Pineto 6033 47 -33
14Livorno 5032 36 -33
15Pianese 7034 49 -53
16Torres 6033 38 -53
17Forli 7034 612 -63
18Guidonia Montecelio 1937 5023 48 -42
19Latina 5023 49 -52
20Vis Pesaro 6015 310 -71

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

12,37X2,9222,37

Çifte şans

1X1,30121,20X21,30

Karşılıklı gol

Var1,48Yok1,96

1,5 Alt / Üst

Alt3,35Üst1,13

2,5 Alt / Üst

Alt1,75Üst1,63

3,5 Alt / Üst

Alt1,25Üst2,64

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Serie C · Grup B'da oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.