US Catanzaro 1929 1-6 Ascoli: Maç Sonucu ve İstatistikleri
US Catanzaro 1929 1–6 Ascoli (24 Ekim 2026). İlk yarı 1–4. Şut 16–24, isabetli şut 8–10, topa sahip olma %42–%58, korner 5–9.
Maç özeti
US Catanzaro 1929 – Ascoli maçı 1-6 sona erdi; ilk yarı 1-4 tamamlandı. Goller: N'Dri Koffi 18' (US Catanzaro 1929); Gabriele Gori 21', 76', Gennao Acampora 32', Federico Gattoni 36', Giovanni Corradini 45+1', Tommaso Milanese 53' (Ascoli). xG: US Catanzaro 1929 1,7 – 3,9 Ascoli.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- US Catanzaro 1929: Giorgio Gorgone · Ascoli: Francesco Tomei
Maç akışı
US Catanzaro 1929 üstte · Ascoli altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 18' gol: N'Dri Koffi (US Catanzaro 1929)
- 21' gol: Gabriele Gori (Ascoli)
- 32' gol: Gennao Acampora (Ascoli)
- 36' gol: Federico Gattoni (Ascoli)
- 39' sarı kart: Federico Gattoni (Ascoli)
- 45' oyuncu değişikliği: Gennao Acampora ↔ Tommaso Milanese (Ascoli)
- 45' oyuncu değişikliği: N'Dri Koffi ↔ Marco D'Alessandro (US Catanzaro 1929)
- 45+1' gol: Giovanni Corradini (Ascoli)
- 53' gol: Tommaso Milanese (Ascoli)
- 56' oyuncu değişikliği: Marco Ruggero ↔ Niccolò Postiglione (US Catanzaro 1929)
- 56' oyuncu değişikliği: Federico Di Francesco ↔ Nicolo Buso (US Catanzaro 1929)
- 56' oyuncu değişikliği: Simone Pafundi ↔ Nicola Mosti (US Catanzaro 1929)
- 60' oyuncu değişikliği: Giovanni Corradini ↔ Sergiu Perciun (Ascoli)
- 60' oyuncu değişikliği: Samuele Damiani ↔ Matteo Ricci (Ascoli)
- 60' oyuncu değişikliği: Andrea·Silipo ↔ Giacomo De Pieri (Ascoli)
- 72' oyuncu değişikliği: Andrea Oliveri ↔ Lorenzo Venuti (Ascoli)
- 76' gol: Gabriele Gori (Ascoli)
- 78' oyuncu değişikliği: Franky Tchaouna ↔ Gabriele Alesi (US Catanzaro 1929)
- 90+2' sarı kart: Gabriele Gori (Ascoli)
Maç olayları
- US Catanzaro 1929Ascoli
- 90+2'Gabriele GoriSarı kart
- Franky Tchaouna ↔ Gabriele AlesiOyuncu değişikliği78'
- 76'Gol Gabriele Gori 1–6Asist: Sergiu Perciun
- 72'Andrea Oliveri ↔ Lorenzo VenutiOyuncu değişikliği
- 60'Giovanni Corradini ↔ Sergiu PerciunOyuncu değişikliği
- 60'Samuele Damiani ↔ Matteo RicciOyuncu değişikliği
- 60'Andrea·Silipo ↔ Giacomo De PieriOyuncu değişikliği
- Marco Ruggero ↔ Niccolò PostiglioneOyuncu değişikliği56'
- Federico Di Francesco ↔ Nicolo BusoOyuncu değişikliği56'
- Simone Pafundi ↔ Nicola MostiOyuncu değişikliği56'
- 53'Gol Tommaso Milanese 1–5
- 45+1'Gol Giovanni Corradini 1–4Asist: Gabriele Gori
- 45'Gennao Acampora ↔ Tommaso MilaneseOyuncu değişikliği
- N'Dri Koffi ↔ Marco D'AlessandroOyuncu değişikliği45'
- 39'Federico GattoniSarı kart
- 36'Gol Federico Gattoni 1–3Asist: Andrea Oliveri
- 32'Gol Gennao Acampora 1–2Asist: Simone D'Uffizi
- 21'Gol Gabriele Gori 1–1Asist: Andrea·Silipo
- Gol N'Dri Koffi 1–0Asist: Federico Di Francesco18'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (11) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %9 1/11 | %25 1/4 |
| Beraberlik | %27 3/11 | %25 1/4 |
| Mağlubiyet | %64 7/11 | %50 2/4 |
| Toplam (11) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %45 5/11 | %40 2/5 |
| Beraberlik | %45 5/11 | %40 2/5 |
| Mağlubiyet | %9 1/11 | %20 1/5 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (11) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,00 (11 gol)ligde 16.–18. · lig ortalamasından 0,30 düşük | 1,00 (4 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,09 (23 gol)ligde 20. · lig ortalamasından 0,78 yüksek | 2,50 (10 gol) |
| Toplam (11) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,55 (17 gol)ligde 5. · lig ortalamasından 0,25 yüksek | 1,60 (8 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,64 (7 gol)ligde 1. · lig ortalamasından 0,67 düşük | 0,60 (3 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (11) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| KG Var | %73 8/11ligde 2.–3. · lig ortalamasından 13 puan yüksek | %75 3/4 |
| 1,5 Üst | %82 9/11 | %75 3/4 |
| 2,5 Üst | %55 6/11ligde 7.–8. · lig ortalamasından 6 puan yüksek | %50 2/4 |
| 3,5 Üst | %36 4/11 | %50 2/4 |
| Gol yememe | %9 1/11 | %25 1/4 |
| Toplam (11) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %55 6/11ligde 12.–16. · lig ortalamasından 5 puan düşük | %40 2/5 |
| 1,5 Üst | %64 7/11 | %40 2/5 |
| 2,5 Üst | %27 3/11ligde 19.–20. · lig ortalamasından 21 puan düşük | %40 2/5 |
| 3,5 Üst | %18 2/11 | %20 1/5 |
| Gol yememe | %36 4/11 | %40 2/5 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (11) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 11,6 | 11,3 |
| 7,5 Üst | %91 10/11 | %75 3/4 |
| 8,5 Üst | %82 9/11 | %75 3/4 |
| 9,5 Üst | %73 8/11 | %75 3/4 |
| 10,5 Üst | %64 7/11 | %75 3/4 |
| Toplam (11) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,9 | 9,8 |
| 7,5 Üst | %73 8/11 | %80 4/5 |
| 8,5 Üst | %73 8/11 | %80 4/5 |
| 9,5 Üst | %64 7/11 | %60 3/5 |
| 10,5 Üst | %45 5/11 | %20 1/5 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (11) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,1 | 3,8 |
| 2,5 Üst | %82 9/11 | %100 4/4 |
| 3,5 Üst | %64 7/11 | %75 3/4 |
| 4,5 Üst | %36 4/11 | %0 0/4 |
| 5,5 Üst | %18 2/11 | %0 0/4 |
| Toplam (11) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,4 | 4,6 |
| 2,5 Üst | %82 9/11 | %100 5/5 |
| 3,5 Üst | %64 7/11 | %80 4/5 |
| 4,5 Üst | %45 5/11 | %60 3/5 |
| 5,5 Üst | %27 3/11 | %20 1/5 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (11) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,6 | 9,8 |
| 6,5 Üst | %64 7/11 | %50 2/4 |
| 7,5 Üst | %55 6/11 | %50 2/4 |
| 8,5 Üst | %45 5/11 | %50 2/4 |
| 9,5 Üst | %45 5/11 | %50 2/4 |
| Toplam (11) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,6 | 9,4 |
| 6,5 Üst | %64 7/11 | %60 3/5 |
| 7,5 Üst | %64 7/11 | %60 3/5 |
| 8,5 Üst | %55 6/11 | %60 3/5 |
| 9,5 Üst | %36 4/11 | %40 2/5 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (11) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Önde | %18 2/11 | %25 1/4 |
| Berabere | %55 6/11 | %25 1/4 |
| Geride | %27 3/11 | %50 2/4 |
| Toplam (11) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %18 2/11 | %20 1/5 |
| Berabere | %64 7/11 | %60 3/5 |
| Geride | %18 2/11 | %20 1/5 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
US Catanzaro 1929 (11 maç)
Ascoli (11 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
US Catanzaro 1929 (10 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 0 |
| 16-30 | 4 | 4 |
| 31-45 | 0 | 6 |
| 46-60 | 1 | 3 |
| 61-75 | 1 | 2 |
| 76-90 | 3 | 6 |
Ascoli (9 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 1 |
| 16-30 | 3 | 2 |
| 31-45 | 3 | 0 |
| 46-60 | 3 | 2 |
| 61-75 | 0 | 1 |
| 76-90 | 3 | 0 |
Kartlar
US Catanzaro 1929
Sarı 22 · Kırmızı 0 (11 maç · maç başı sarı 2,0)
Ascoli
Sarı 21 · Kırmızı 0 (11 maç · maç başı sarı 1,9)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 107 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
US Catanzaro 1929: iç saha, 4 maç · Ascoli: dış saha, 5 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
US Catanzaro 1929 – Ascoli ilk 11'ler
US Catanzaro 1929 · 3-4-2-1
- 22M. PigliacelliK
- 24M. RuggeroD56' oyundan çıktı 56. dk
- 4Matias AntoniniD
- 3M. ImperialeD
- 27A. CandelaO
- 28F. TchaounaO78' oyundan çıktı 78. dk
- 10J. PetriccioneO
- 29F. Di FrancescoO18' asist 18. dk56' oyundan çıktı 56. dk
- 20S. PafundiO56' oyundan çıktı 56. dk
- 9P. IemmelloO
- 19N. KoffiF18' gol 18. dk45' oyundan çıktı 45. dk
- 91G. ArditiF
- 30G. AlesiF78' oyuna girdi 78. dk
- 7N. BusoF56' oyuna girdi 56. dk
- 21F. CassaO
- 77M. D'AlessandroF45' oyuna girdi 45. dk
- 93M. DorvalD
- 62R. FrosininiD
- 1C. MariettaK
- 98N. MostiO56' oyuna girdi 56. dk
- 6Niccolò PostiglioneD56' oyuna girdi 56. dk
- 80F. ReitaO
- 26B. VerrengiaD
Teknik direktör: Giorgio Gorgone
Ascoli · 4-2-3-1
- 1S. VitaleK
- 14A. OliveriD36' asist 36. dk72' oyundan çıktı 72. dk
- 32F. GattoniD36' gol 36. dk39' sarı kart 39. dk
- 33N. RizzoD
- 19A. GuiébréD
- 8G. CorradiniO45+1' gol 45+1. dk60' oyundan çıktı 60. dk
- 4S. DamianiO60' oyundan çıktı 60. dk
- 7A. SilipoO21' asist 21. dk60' oyundan çıktı 60. dk
- 13G. AcamporaO32' gol 32. dk45' oyundan çıktı 45. dk
- 15S. D'UffiziO32' asist 32. dk
- 35G. GoriF21' gol 21. dk45+1' asist 45+1. dk76' gol 76. dk+1
- 99Matteo BrunoriF
- 9A. ChakirF
- 45G. CrespiK
- 30M. CuradoD
- 21G. De PieriO60' oyuna girdi 60. dk
- 18L. Lo ScalzoO
- 62T. MilaneseO45' oyuna girdi 45. dk53' gol 53. dk
- 3M. NicolettiD
- 11S. PerciunO60' oyuna girdi 60. dk76' asist 76. dk
- 27M. RicciO60' oyuna girdi 60. dk
- 5L. VenutiD72' oyuna girdi 72. dk
- 77D. BolsiusF
Teknik direktör: Francesco Tomei
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
İtalya · Serie B puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Catanzaro son 5 maçında 1 galibiyet, 1 beraberlik, 3 yenilgi aldı; 5 gol attı, 9 gol yedi. Ascoli son 5 maçında 2 galibiyet, 2 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 5 gol attı, 3 gol yedi. Öne çıkan: yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 2 maçta galibiyetler Catanzaro 1 – Ascoli 1; 0 beraberlik var. Son maç: 10 Şubat 2024, Catanzaro 3-2 Ascoli.
- Sıralama
- 20. (4 p) – 6. (12 p)
- Form (son 5)
- BMMGM – BBGMG
- H2H (G-B-M)
- 1-0-1 (2 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %71 – %29
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %71 – %57
- Korner ort. (maç)
- 11,3
- iddaa MS 1-0-2
- 2,45 – 3,12 – 2,42
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Catanzaro bu sezon 7 maçta maç başına 1,14 gol attı, 2,00 gol yedi; Ascoli bu sezon 7 maçta 1,14 attı, 0,71 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Catanzaro %71, Ascoli %29. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Catanzaro %71, Ascoli %57. İlk yarıyı önde kapatma: Catanzaro 1/7, Ascoli 0/7.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Catanzaro 4,4, Ascoli 6,4. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 11,3. Maç başına kart: Catanzaro 2,3, Ascoli 2,1.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,45, 0 – 3,12, 2 – 2,42. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,88, Üst 1,64. Karşılıklı Gol: Var 1,51, Yok 2,09.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %50; KG var ortalaması %64; maç başına toplam korner ortalaması 11,3; son 5 maçta toplam 10 gol attılar, 12 gol yediler.
Veri: 24 Ekim 2026 06:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
İtalya · Serie B puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Palermo | 11 | +12 | 27 |
| 2 | Ascoli | 11 | +10 | 20 |
| 3 | Modena | 10 | +8 | 20 |
| 4 | Mantova | 11 | +4 | 19 |
| 5 | Avellino | 11 | +5 | 16 |
| 6 | Benevento | 11 | +4 | 16 |
| 7 | Hellas Verona | 11 | +6 | 16 |
| 8 | Pisa | 11 | +3 | 16 |
| 9 | Padova | 11 | -1 | 15 |
| 10 | Cesena | 11 | -2 | 15 |
| 11 | Sudtirol | 11 | +1 | 15 |
| 12 | Juve Stabia | 11 | +1 | 12 |
| 13 | Cremonese | 10 | -1 | 12 |
| 14 | Arezzo | 11 | -11 | 11 |
| 15 | Virtus Entella | 10 | -1 | 10 |
| 16 | Carrarese | 10 | -4 | 10 |
| 17 | Vicenza Virtus | 10 | -7 | 9 |
| 18 | Empoli | 11 | -7 | 9 |
| 19 | Sampdoria | 10 | -8 | 8 |
| 20 | Catanzaro | 11 | -12 | 6 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Palermo | 5 | +7 | 15 |
| 2 | Ascoli | 6 | +5 | 12 |
| 3 | Hellas Verona | 6 | +8 | 11 |
| 4 | Avellino | 6 | +6 | 10 |
| 5 | Modena | 5 | +4 | 10 |
| 6 | Benevento | 7 | +3 | 10 |
| 7 | Sudtirol | 6 | +3 | 10 |
| 8 | Cesena | 6 | +2 | 10 |
| 9 | Mantova | 6 | 0 | 8 |
| 10 | Padova | 6 | 0 | 8 |
| 11 | Pisa | 6 | -1 | 8 |
| 12 | Cremonese | 5 | 0 | 7 |
| 13 | Juve Stabia | 5 | 0 | 7 |
| 14 | Sampdoria | 4 | +1 | 6 |
| 15 | Carrarese | 5 | -1 | 6 |
| 16 | Vicenza Virtus | 4 | -3 | 4 |
| 17 | Empoli | 5 | -4 | 4 |
| 18 | Catanzaro | 4 | -6 | 4 |
| 19 | Virtus Entella | 5 | -2 | 3 |
| 20 | Arezzo | 5 | -7 | 2 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Palermo | 6 | +5 | 12 |
| 2 | Mantova | 5 | +4 | 11 |
| 3 | Modena | 5 | +4 | 10 |
| 4 | Juve Stabia | 6 | +1 | 9 |
| 5 | Arezzo | 6 | -4 | 9 |
| 6 | Ascoli | 5 | +5 | 8 |
| 7 | Pisa | 5 | +4 | 8 |
| 8 | Virtus Entella | 5 | +1 | 7 |
| 9 | Padova | 5 | -1 | 7 |
| 10 | Benevento | 4 | +1 | 6 |
| 11 | Avellino | 5 | -1 | 6 |
| 12 | Cremonese | 5 | -1 | 5 |
| 13 | Sudtirol | 5 | -2 | 5 |
| 14 | Hellas Verona | 5 | -2 | 5 |
| 15 | Empoli | 6 | -3 | 5 |
| 16 | Vicenza Virtus | 6 | -4 | 5 |
| 17 | Cesena | 5 | -4 | 5 |
| 18 | Carrarese | 5 | -3 | 4 |
| 19 | Catanzaro | 7 | -6 | 2 |
| 20 | Sampdoria | 6 | -9 | 2 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Serie B'de oynanan diğer maçlar
- 16:00 Avellino 0–1 Padova
- 16:00 Cremonese 0–1 Juve Stabia
- 16:00 FC Sudtirol 1–1 Sampdoria
- 16:00 Modena FC 3–0 AC Cesena
- 16:00 Virtus Entella 0–1 Mantova
- 20:30 Arezzo 0–3 Benevento
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
