Modena FC 3-0 AC Cesena: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Modena FC 3–0 AC Cesena (24 Ekim 2026). İlk yarı 3–0. Şut 18–4, isabetli şut 4–1, topa sahip olma %69–%31, korner 6–1.
Maç özeti
Modena FC – AC Cesena maçı 3-0 sona erdi; ilk yarı 3-0 tamamlandı. Goller: Andrea Belotti 19', 32', Gianluca Frabotta (kendi kalesine) 35' (Modena FC). xG: Modena FC 2,0 – 0,2 AC Cesena.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Modena FC: D. Galloppa · AC Cesena: Alessandro Diamanti
Maç akışı
Modena FC üstte · AC Cesena altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 5' kırmızı kart: Antonio Fiori (AC Cesena)
- 19' gol: Andrea Belotti (Modena FC)
- 20' sarı kart: Mihajlo Ilic (AC Cesena)
- 32' gol: Andrea Belotti (Modena FC)
- 35' kendi kalesine gol: Gianluca Frabotta (Modena FC)
- 45' oyuncu değişikliği: Daniel Tonoli ↔ Antonio Imputato (Modena FC)
- 45' oyuncu değişikliği: Mihajlo Ilic ↔ Massimiliano Mangraviti (AC Cesena)
- 45' oyuncu değişikliği: Luca D'Andrea ↔ X. Druiventak (AC Cesena)
- 57' oyuncu değişikliği: Alessandro Bianco ↔ Wisdom Acquah (Modena FC)
- 57' oyuncu değişikliği: Andrea Belotti ↔ Daniele Montevago (Modena FC)
- 61' oyuncu değişikliği: Dimitri Bisoli ↔ Emil Bohinen (AC Cesena)
- 61' oyuncu değişikliği: Cristian Shpendi ↔ Alessandro Debenedetti (AC Cesena)
- 66' oyuncu değişikliği: Giuseppe Ambrosino ↔ Luca Bacchin (Modena FC)
- 77' oyuncu değişikliği: Matteo Guidi ↔ Marco Dalla Vecchia (AC Cesena)
- 79' oyuncu değişikliği: Bryant Nieling ↔ Kleis Bozhanaj (Modena FC)
Maç olayları
- Modena FCAC Cesena
- Bryant Nieling ↔ Kleis BozhanajOyuncu değişikliği79'
- 77'Matteo Guidi ↔ Marco Dalla VecchiaOyuncu değişikliği
- Giuseppe Ambrosino ↔ Luca BacchinOyuncu değişikliği66'
- 61'Dimitri Bisoli ↔ Emil BohinenOyuncu değişikliği
- 61'Cristian Shpendi ↔ Alessandro DebenedettiOyuncu değişikliği
- Alessandro Bianco ↔ Wisdom AcquahOyuncu değişikliği57'
- Andrea Belotti ↔ Daniele MontevagoOyuncu değişikliği57'
- Daniel Tonoli ↔ Antonio ImputatoOyuncu değişikliği45'
- 45'Mihajlo Ilic ↔ Massimiliano MangravitiOyuncu değişikliği
- 45'Luca D'Andrea ↔ X. DruiventakOyuncu değişikliği
- Kendi kalesine gol Gianluca Frabotta 3–0Kendi kalesine35'
- Gol Andrea Belotti 2–0Asist: Daniel Tonoli32'
- 20'Mihajlo IlicSarı kart
- Gol Andrea Belotti 1–0Asist: Gastón Brugman19'
- 5'Antonio FioriKırmızı kart
- 2'Antonio FioriVAR: inceleme
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %60 6/10 | %60 3/5 |
| Beraberlik | %20 2/10 | %20 1/5 |
| Mağlubiyet | %20 2/10 | %20 1/5 |
| Toplam (11) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %27 3/11 | %20 1/5 |
| Beraberlik | %55 6/11 | %40 2/5 |
| Mağlubiyet | %18 2/11 | %40 2/5 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,80 (18 gol)ligde 3. · lig ortalamasından 0,50 yüksek | 1,80 (9 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,00 (10 gol)ligde 2.–6. · lig ortalamasından 0,31 düşük | 1,00 (5 gol) |
| Toplam (11) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,09 (12 gol)ligde 12.–15. · lig ortalamasından 0,21 düşük | 0,80 (4 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,27 (14 gol)ligde 13. · lig ortalamasında | 1,60 (8 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %70 7/10ligde 4.–6. · lig ortalamasından 10 puan yüksek | %60 3/5 |
| 1,5 Üst | %90 9/10 | %80 4/5 |
| 2,5 Üst | %70 7/10ligde 3. · lig ortalamasından 21 puan yüksek | %60 3/5 |
| 3,5 Üst | %10 1/10 | %20 1/5 |
| Gol yememe | %20 2/10 | %20 1/5 |
| Toplam (11) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %73 8/11ligde 2.–3. · lig ortalamasından 13 puan yüksek | %60 3/5 |
| 1,5 Üst | %91 10/11 | %100 5/5 |
| 2,5 Üst | %36 4/11ligde 13.–18. · lig ortalamasından 12 puan düşük | %40 2/5 |
| 3,5 Üst | %9 1/11 | %0 0/5 |
| Gol yememe | %9 1/11 | %0 0/5 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,5 | 8,2 |
| 7,5 Üst | %70 7/10 | %40 2/5 |
| 8,5 Üst | %60 6/10 | %20 1/5 |
| 9,5 Üst | %50 5/10 | %20 1/5 |
| 10,5 Üst | %30 3/10 | %20 1/5 |
| Toplam (11) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,1 | 8,0 |
| 7,5 Üst | %91 10/11 | %80 4/5 |
| 8,5 Üst | %64 7/11 | %20 1/5 |
| 9,5 Üst | %55 6/11 | %20 1/5 |
| 10,5 Üst | %45 5/11 | %0 0/5 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,1 | 4,0 |
| 2,5 Üst | %90 9/10 | %80 4/5 |
| 3,5 Üst | %70 7/10 | %80 4/5 |
| 4,5 Üst | %40 4/10 | %40 2/5 |
| 5,5 Üst | %10 1/10 | %0 0/5 |
| Toplam (11) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,6 | 3,4 |
| 2,5 Üst | %55 6/11 | %60 3/5 |
| 3,5 Üst | %45 5/11 | %40 2/5 |
| 4,5 Üst | %45 5/11 | %40 2/5 |
| 5,5 Üst | %9 1/11 | %0 0/5 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,4 | 9,6 |
| 6,5 Üst | %60 6/10 | %60 3/5 |
| 7,5 Üst | %50 5/10 | %60 3/5 |
| 8,5 Üst | %40 4/10 | %60 3/5 |
| 9,5 Üst | %40 4/10 | %60 3/5 |
| Toplam (11) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,4 | 7,4 |
| 6,5 Üst | %73 8/11 | %40 2/5 |
| 7,5 Üst | %64 7/11 | %20 1/5 |
| 8,5 Üst | %36 4/11 | %20 1/5 |
| 9,5 Üst | %36 4/11 | %20 1/5 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %20 2/10 | %20 1/5 |
| Berabere | %20 2/10 | %20 1/5 |
| Geride | %60 6/10 | %60 3/5 |
| Toplam (11) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %45 5/11 | %40 2/5 |
| Berabere | %18 2/11 | %0 0/5 |
| Geride | %36 4/11 | %60 3/5 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Modena FC (10 maç)
AC Cesena (11 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Modena FC (8 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 2 |
| 16-30 | 0 | 4 |
| 31-45 | 2 | 1 |
| 46-60 | 2 | 1 |
| 61-75 | 3 | 0 |
| 76-90 | 5 | 1 |
AC Cesena (9 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 0 |
| 16-30 | 4 | 2 |
| 31-45 | 1 | 2 |
| 46-60 | 2 | 0 |
| 61-75 | 1 | 3 |
| 76-90 | 2 | 3 |
Kartlar
Modena FC
Sarı 17 · Kırmızı 0 (10 maç · maç başı sarı 1,7)
AC Cesena
Sarı 23 · Kırmızı 3 (11 maç · maç başı sarı 2,1)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 107 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Modena FC: iç saha, 5 maç · AC Cesena: dış saha, 5 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Modena FC – AC Cesena ilk 11'ler
Modena FC · 3-4-2-1
- 1L. ChichizolaK
- 23F. FolinoD
- 6S. NadorD
- 20B. NielingD79' oyundan çıktı 79. dk
- 77D. TonoliO32' asist 32. dk45' oyundan çıktı 45. dk
- 16G. BrugmanO19' asist 19. dk
- 42A. BiancoO57' oyundan çıktı 57. dk
- 27Paulo AzziO
- 72G. OlzerO
- 70G. AmbrosinoO66' oyundan çıktı 66. dk
- 11A. BelottiF19' gol 19. dk32' gol 32. dk57' oyundan çıktı 57. dk
- 34Diego RoncoD
- 8S. SantoroO
- 32W. AcquahO57' oyuna girdi 57. dk
- 9D. MontevagoF57' oyuna girdi 57. dk
- 7F. ZampanoD
- 28D. AdorniD
- 15Martino OderoD
- 26A. ImputatoF45' oyuna girdi 45. dk
- 29L. BacchinF66' oyuna girdi 66. dk
- 17K. BozhanajO79' oyuna girdi 79. dk
- 10G. CasoF
- 22L. ConsiglioK
Teknik direktör: D. Galloppa
AC Cesena · 4-3-3
- 1A. SianoK
- 15A. CiofiD
- 6M. IlićD20' sarı kart 20. dk45' oyundan çıktı 45. dk
- 4J. GelliD
- 7G. FrabottaD35' kendi kalesine 35. dk
- 25D. BisoliO61' oyundan çıktı 61. dk
- 18M. GuidiO77' oyundan çıktı 77. dk
- 8M. FrancesconiO
- 16L. D'AndreaF45' oyundan çıktı 45. dk
- 9C. ShpendiF61' oyundan çıktı 61. dk
- 80A. FioriF5' kırmızı kart 5. dk
- 3A. DavidD
- 27M. Dalla VecchiaO77' oyuna girdi 77. dk
- 11M. CapriniF
- 32E. BohinenO61' oyuna girdi 61. dk
- 91A. DebenedettiF61' oyuna girdi 61. dk
- 14X. DruiventakO45' oyuna girdi 45. dk
- 13L. FerrettiK
- 39N. FontanaK
- 23V. MagniD
- 24M. MangravitiD45' oyuna girdi 45. dk
- 2M. NattaD
- 26M. PiacentiniD
Teknik direktör: Alessandro Diamanti
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
İtalya · Serie B puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Modena son 5 maçında 2 galibiyet, 1 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 7 gol attı, 7 gol yedi. Cesena için son 5 maçın dökümü: 0G 4B 1M, atılan 5, yenilen 7. Öne çıkan: yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 9 maçta galibiyetler Modena 3 – Cesena 3; 3 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 1,67 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 7 Mart 2026, Modena 0-0 Cesena.
- Sıralama
- 4. (13 p) – 13. (8 p)
- Form (son 5)
- MGGBM – BMBBB
- H2H (G-B-M)
- 3-3-3 (9 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %71 – %29
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %71 – %86
- Korner ort. (maç)
- 10,3
- iddaa MS 1-0-2
- 1,43 – 3,96 – 5,32
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Modena bu sezon 7 maçta maç başına 1,71 gol attı, 1,14 gol yedi; Cesena bu sezon 7 maçta 1,14 attı, 1,29 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Modena %71, Cesena %29. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Modena %71, Cesena %86. İlk yarıyı önde kapatma: Modena 1/7, Cesena 4/7.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Modena 5,7, Cesena 4,4. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 10,3. Maç başına kart: Modena 1,9, Cesena 1,9.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,43, 0 – 3,96, 2 – 5,32. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,94, Üst 1,60. Karşılıklı Gol: Var 1,70, Yok 1,81.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %50; KG var ortalaması %79; maç başına toplam korner ortalaması 10,3; son 5 maçta toplam 12 gol attılar, 14 gol yediler.
Veri: 24 Ekim 2026 06:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
İtalya · Serie B puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Palermo | 11 | +12 | 27 |
| 2 | Ascoli | 11 | +10 | 20 |
| 3 | Modena | 10 | +8 | 20 |
| 4 | Mantova | 11 | +4 | 19 |
| 5 | Avellino | 11 | +5 | 16 |
| 6 | Benevento | 11 | +4 | 16 |
| 7 | Hellas Verona | 11 | +6 | 16 |
| 8 | Pisa | 11 | +3 | 16 |
| 9 | Padova | 11 | -1 | 15 |
| 10 | Cesena | 11 | -2 | 15 |
| 11 | Sudtirol | 11 | +1 | 15 |
| 12 | Juve Stabia | 11 | +1 | 12 |
| 13 | Cremonese | 10 | -1 | 12 |
| 14 | Arezzo | 11 | -11 | 11 |
| 15 | Virtus Entella | 10 | -1 | 10 |
| 16 | Carrarese | 10 | -4 | 10 |
| 17 | Vicenza Virtus | 10 | -7 | 9 |
| 18 | Empoli | 11 | -7 | 9 |
| 19 | Sampdoria | 10 | -8 | 8 |
| 20 | Catanzaro | 11 | -12 | 6 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Palermo | 5 | +7 | 15 |
| 2 | Ascoli | 6 | +5 | 12 |
| 3 | Hellas Verona | 6 | +8 | 11 |
| 4 | Avellino | 6 | +6 | 10 |
| 5 | Modena | 5 | +4 | 10 |
| 6 | Benevento | 7 | +3 | 10 |
| 7 | Sudtirol | 6 | +3 | 10 |
| 8 | Cesena | 6 | +2 | 10 |
| 9 | Mantova | 6 | 0 | 8 |
| 10 | Padova | 6 | 0 | 8 |
| 11 | Pisa | 6 | -1 | 8 |
| 12 | Cremonese | 5 | 0 | 7 |
| 13 | Juve Stabia | 5 | 0 | 7 |
| 14 | Sampdoria | 4 | +1 | 6 |
| 15 | Carrarese | 5 | -1 | 6 |
| 16 | Vicenza Virtus | 4 | -3 | 4 |
| 17 | Empoli | 5 | -4 | 4 |
| 18 | Catanzaro | 4 | -6 | 4 |
| 19 | Virtus Entella | 5 | -2 | 3 |
| 20 | Arezzo | 5 | -7 | 2 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Palermo | 6 | +5 | 12 |
| 2 | Mantova | 5 | +4 | 11 |
| 3 | Modena | 5 | +4 | 10 |
| 4 | Juve Stabia | 6 | +1 | 9 |
| 5 | Arezzo | 6 | -4 | 9 |
| 6 | Ascoli | 5 | +5 | 8 |
| 7 | Pisa | 5 | +4 | 8 |
| 8 | Virtus Entella | 5 | +1 | 7 |
| 9 | Padova | 5 | -1 | 7 |
| 10 | Benevento | 4 | +1 | 6 |
| 11 | Avellino | 5 | -1 | 6 |
| 12 | Cremonese | 5 | -1 | 5 |
| 13 | Sudtirol | 5 | -2 | 5 |
| 14 | Hellas Verona | 5 | -2 | 5 |
| 15 | Empoli | 6 | -3 | 5 |
| 16 | Vicenza Virtus | 6 | -4 | 5 |
| 17 | Cesena | 5 | -4 | 5 |
| 18 | Carrarese | 5 | -3 | 4 |
| 19 | Catanzaro | 7 | -6 | 2 |
| 20 | Sampdoria | 6 | -9 | 2 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Serie B'de oynanan diğer maçlar
- 16:00 Avellino 0–1 Padova
- 16:00 Cremonese 0–1 Juve Stabia
- 16:00 FC Sudtirol 1–1 Sampdoria
- 16:00 Virtus Entella 0–1 Mantova
- 18:15 US Catanzaro 1929 1–6 Ascoli
- 20:30 Arezzo 0–3 Benevento
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
