FC Sudtirol 1-1 Sampdoria: Maç Sonucu ve İstatistikleri
FC Sudtirol 1–1 Sampdoria (24 Ekim 2026). İlk yarı 0–1. Şut 11–10, isabetli şut 2–3, topa sahip olma %71–%29, korner 2–5.
Maç özeti
FC Sudtirol – Sampdoria maçı 1-1 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı. Goller: Salvatore Molina 90+6' (pen.) (FC Sudtirol); Yari Verschaeren 34' (Sampdoria). xG: FC Sudtirol 1,0 – 0,6 Sampdoria.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- FC Sudtirol: D. Possanzini · Sampdoria: L. D'Angelo
Maç akışı
FC Sudtirol üstte · Sampdoria altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 12' oyuncu değişikliği: Fabio Depaoli ↔ Manuel Cicconi (Sampdoria)
- 18' sarı kart: Manuel Cicconi (Sampdoria)
- 34' gol: Yari Verschaeren (Sampdoria)
- 60' oyuncu değişikliği: Rares Burnete ↔ Alvin Okoro (FC Sudtirol)
- 60' oyuncu değişikliği: Simone Davì ↔ Elia Schrott (FC Sudtirol)
- 61' sarı kart: Giacomo Stabile (FC Sudtirol)
- 67' oyuncu değişikliği: Tobias Lauritsen ↔ Gennaro Tutino (Sampdoria)
- 67' oyuncu değişikliği: Alex Ferrari ↔ Stefan Gartenmann (Sampdoria)
- 67' oyuncu değişikliği: Giacomo Stabile ↔ Davide Veroli (FC Sudtirol)
- 68' sarı kart: Stefan Gartenmann (Sampdoria)
- 76' oyuncu değişikliği: Aljosa Vasic ↔ Dhirar Brik (FC Sudtirol)
- 76' oyuncu değişikliği: Simone Tronchin ↔ Kevin Zeroli (FC Sudtirol)
- 82' oyuncu değişikliği: Tjas Begic ↔ Yann Karamoh (Sampdoria)
- 83' oyuncu değişikliği: Yari Verschaeren ↔ Kevin Mbabu (Sampdoria)
- 90+6' gol: Salvatore Molina (FC Sudtirol)
Maç olayları
- FC SudtirolSampdoria
- Penaltı golü Salvatore Molina 1–1Penaltı90+6'
- 83'Yari Verschaeren ↔ Kevin MbabuOyuncu değişikliği
- 82'Tjas Begic ↔ Yann KaramohOyuncu değişikliği
- Aljosa Vasic ↔ Dhirar BrikOyuncu değişikliği76'
- Simone Tronchin ↔ Kevin ZeroliOyuncu değişikliği76'
- 68'Stefan GartenmannSarı kart
- 67'Tobias Lauritsen ↔ Gennaro TutinoOyuncu değişikliği
- 67'Alex Ferrari ↔ Stefan GartenmannOyuncu değişikliği
- Giacomo Stabile ↔ Davide VeroliOyuncu değişikliği67'
- Giacomo StabileSarı kart61'
- Rares Burnete ↔ Alvin OkoroOyuncu değişikliği60'
- Simone Davì ↔ Elia SchrottOyuncu değişikliği60'
- 34'Gol Yari Verschaeren 0–1Asist: Tjas Begic
- 18'Manuel CicconiSarı kart
- 12'Fabio Depaoli ↔ Manuel CicconiOyuncu değişikliği
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %27 3/11 | %33 2/6 |
| Beraberlik | %55 6/11 | %67 4/6 |
| Mağlubiyet | %18 2/11 | %0 0/6 |
| Toplam (10) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %20 2/10 | %0 0/6 |
| Beraberlik | %20 2/10 | %33 2/6 |
| Mağlubiyet | %60 6/10 | %67 4/6 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,18 (13 gol)ligde 10. · lig ortalamasında | 1,00 (6 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,09 (12 gol)ligde 7. · lig ortalamasından 0,22 düşük | 0,50 (3 gol) |
| Toplam (10) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,00 (10 gol)ligde 16.–18. · lig ortalamasından 0,30 düşük | 0,67 (4 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,80 (18 gol)ligde 17. · lig ortalamasından 0,49 yüksek | 2,17 (13 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %55 6/11ligde 12.–16. · lig ortalamasından 5 puan düşük | %50 3/6 |
| 1,5 Üst | %82 9/11 | %67 4/6 |
| 2,5 Üst | %27 3/11ligde 19.–20. · lig ortalamasından 21 puan düşük | %0 0/6 |
| 3,5 Üst | %18 2/11 | %0 0/6 |
| Gol yememe | %27 3/11 | %50 3/6 |
| Toplam (10) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %70 7/10ligde 4.–6. · lig ortalamasından 10 puan yüksek | %67 4/6 |
| 1,5 Üst | %100 10/10 | %100 6/6 |
| 2,5 Üst | %50 5/10ligde 9.–10. · lig ortalamasında | %33 2/6 |
| 3,5 Üst | %20 2/10 | %33 2/6 |
| Gol yememe | %10 1/10 | %0 0/6 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,0 | 8,3 |
| 7,5 Üst | %64 7/11 | %50 3/6 |
| 8,5 Üst | %55 6/11 | %33 2/6 |
| 9,5 Üst | %45 5/11 | %33 2/6 |
| 10,5 Üst | %36 4/11 | %17 1/6 |
| Toplam (10) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,3 | 9,2 |
| 7,5 Üst | %60 6/10 | %50 3/6 |
| 8,5 Üst | %60 6/10 | %50 3/6 |
| 9,5 Üst | %40 4/10 | %50 3/6 |
| 10,5 Üst | %30 3/10 | %33 2/6 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,3 | 4,0 |
| 2,5 Üst | %82 9/11 | %83 5/6 |
| 3,5 Üst | %73 8/11 | %67 4/6 |
| 4,5 Üst | %55 6/11 | %50 3/6 |
| 5,5 Üst | %18 2/11 | %0 0/6 |
| Toplam (10) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,6 | 4,0 |
| 2,5 Üst | %100 10/10 | %100 6/6 |
| 3,5 Üst | %70 7/10 | %50 3/6 |
| 4,5 Üst | %50 5/10 | %50 3/6 |
| 5,5 Üst | %20 2/10 | %0 0/6 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,2 | 7,5 |
| 6,5 Üst | %64 7/11 | %33 2/6 |
| 7,5 Üst | %55 6/11 | %33 2/6 |
| 8,5 Üst | %45 5/11 | %33 2/6 |
| 9,5 Üst | %36 4/11 | %33 2/6 |
| Toplam (10) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,6 | 8,7 |
| 6,5 Üst | %80 8/10 | %83 5/6 |
| 7,5 Üst | %50 5/10 | %50 3/6 |
| 8,5 Üst | %50 5/10 | %50 3/6 |
| 9,5 Üst | %50 5/10 | %50 3/6 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %27 3/11 | %33 2/6 |
| Berabere | %45 5/11 | %50 3/6 |
| Geride | %27 3/11 | %17 1/6 |
| Toplam (10) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %30 3/10 | %17 1/6 |
| Berabere | %30 3/10 | %33 2/6 |
| Geride | %40 4/10 | %50 3/6 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
FC Sudtirol (11 maç)
Sampdoria (10 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
FC Sudtirol (11 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 0 |
| 16-30 | 1 | 2 |
| 31-45 | 3 | 2 |
| 46-60 | 1 | 0 |
| 61-75 | 2 | 3 |
| 76-90 | 6 | 5 |
Sampdoria (7 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 3 |
| 16-30 | 1 | 4 |
| 31-45 | 2 | 1 |
| 46-60 | 0 | 2 |
| 61-75 | 1 | 2 |
| 76-90 | 1 | 3 |
Kartlar
FC Sudtirol
Sarı 22 · Kırmızı 3 (11 maç · maç başı sarı 2,0)
Sampdoria
Sarı 21 · Kırmızı 1 (10 maç · maç başı sarı 2,1)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 107 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
FC Sudtirol: iç saha, 6 maç · Sampdoria: dış saha, 6 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
FC Sudtirol – Sampdoria ilk 11'ler
FC Sudtirol · 3-4-2-1
- 22A. PlizzariK
- 4R. StivanelloD
- 55A. GiorginiD
- 27G. StabileD61' sarı kart 61. dk67' oyundan çıktı 67. dk
- 79S. MolinaO90+6' gol 90+6. dk
- 10Fabio RispoliO
- 5S. TronchinO76' oyundan çıktı 76. dk
- 24S. DavìO60' oyundan çıktı 60. dk
- 9R. BurneteO60' oyundan çıktı 60. dk
- 14A. VasicO76' oyundan çıktı 76. dk
- 25K. MixturF
- 23F. DaviD
- 46D. BrikO76' oyuna girdi 76. dk
- 39Marco IulianoD
- 90A. OkoroF60' oyuna girdi 60. dk
- 1Lukas PlonerK
- 80Elias SchrootO60' oyuna girdi 60. dk
- 21F. TaitO
- 12Rok VadjunecK
- 3D. VeroliD67' oyuna girdi 67. dk
- 18Kevin ZeroliO76' oyuna girdi 76. dk
- 17L. AnghelèF
Teknik direktör: D. Possanzini
Sampdoria · 4-3-2-1
- 12Andrey KrastevK
- 29A. Di PardoD
- 25A. FerrariD67' oyundan çıktı 67. dk
- 15F. Delli CarriD
- 23F. DepaoliD12' oyundan çıktı 12. dk
- 6L. HendersonO
- 28O. AbildgaardO
- 45A. MakoumbouO
- 11T. BegićO34' asist 34. dk82' oyundan çıktı 82. dk
- 16Y. VerschaerenO34' gol 34. dk83' oyundan çıktı 83. dk
- 9T. LauritsenF67' oyundan çıktı 67. dk
- 1P. VindahlK
- 99G. TutinoF67' oyuna girdi 67. dk
- 43K. MbabuD83' oyuna girdi 83. dk
- 96S. MassoloK
- 14Yann KaramohF
- 3S. GartenmannD67' oyuna girdi 67. dk68' sarı kart 68. dk
- 38K. DiopD
- 7M. CicconiO12' oyuna girdi 12. dk18' sarı kart 18. dk
Teknik direktör: L. D'Angelo
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
İtalya · Serie B puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Sudtirol son 5 maçında 1 galibiyet, 2 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 5 gol attı, 6 gol yedi. Öne çıkan: 3 maçta gol atamadı. Son 5 maçta Sampdoria 1 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 4 kez kaybetti (gol: 5-12). Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2023 yılından bu yana 7 kez karşılaştı: Sudtirol 4, Sampdoria 2 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,33 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 1 Mayıs 2026, Sampdoria 1-0 Sudtirol.
- Sıralama
- 5. (12 p) – 19. (4 p)
- Form (son 5)
- MBGMB – MMGMM
- H2H (G-B-M)
- 4-1-2 (7 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %0 – %50
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %25 – %75
- Korner ort. (maç)
- 9,0
- iddaa MS 1-0-2
- 2,66 – 2,80 – 2,45
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Sudtirol iç saha 4 maçta maç başına 1,00 gol attı, 0,25 gol yedi; Sampdoria dış saha 4 maçta 0,75 attı, 2,50 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %0, konukta %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Sudtirol %25, Sampdoria %75. İlk yarıyı önde kapatma: Sudtirol 1/4, Sampdoria 0/4.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Sudtirol 3,5, Sampdoria 7,0. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 9,0. Maç başına kart: Sudtirol 3,0, Sampdoria 1,8.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,66, 0 – 2,80, 2 – 2,45. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,57, Üst 1,99. Karşılıklı Gol: Var 1,70, Yok 1,81.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %25; KG var ortalaması %50; maç başına toplam korner ortalaması 9,0; son 5 maçta toplam 10 gol attılar, 18 gol yediler.
Veri: 24 Ekim 2026 06:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
İtalya · Serie B puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Palermo | 11 | +12 | 27 |
| 2 | Ascoli | 11 | +10 | 20 |
| 3 | Modena | 10 | +8 | 20 |
| 4 | Mantova | 11 | +4 | 19 |
| 5 | Avellino | 11 | +5 | 16 |
| 6 | Benevento | 11 | +4 | 16 |
| 7 | Hellas Verona | 11 | +6 | 16 |
| 8 | Pisa | 11 | +3 | 16 |
| 9 | Padova | 11 | -1 | 15 |
| 10 | Cesena | 11 | -2 | 15 |
| 11 | Sudtirol | 11 | +1 | 15 |
| 12 | Juve Stabia | 11 | +1 | 12 |
| 13 | Cremonese | 10 | -1 | 12 |
| 14 | Arezzo | 11 | -11 | 11 |
| 15 | Virtus Entella | 10 | -1 | 10 |
| 16 | Carrarese | 10 | -4 | 10 |
| 17 | Vicenza Virtus | 10 | -7 | 9 |
| 18 | Empoli | 11 | -7 | 9 |
| 19 | Sampdoria | 10 | -8 | 8 |
| 20 | Catanzaro | 11 | -12 | 6 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Palermo | 5 | +7 | 15 |
| 2 | Ascoli | 6 | +5 | 12 |
| 3 | Hellas Verona | 6 | +8 | 11 |
| 4 | Avellino | 6 | +6 | 10 |
| 5 | Modena | 5 | +4 | 10 |
| 6 | Benevento | 7 | +3 | 10 |
| 7 | Sudtirol | 6 | +3 | 10 |
| 8 | Cesena | 6 | +2 | 10 |
| 9 | Mantova | 6 | 0 | 8 |
| 10 | Padova | 6 | 0 | 8 |
| 11 | Pisa | 6 | -1 | 8 |
| 12 | Cremonese | 5 | 0 | 7 |
| 13 | Juve Stabia | 5 | 0 | 7 |
| 14 | Sampdoria | 4 | +1 | 6 |
| 15 | Carrarese | 5 | -1 | 6 |
| 16 | Vicenza Virtus | 4 | -3 | 4 |
| 17 | Empoli | 5 | -4 | 4 |
| 18 | Catanzaro | 4 | -6 | 4 |
| 19 | Virtus Entella | 5 | -2 | 3 |
| 20 | Arezzo | 5 | -7 | 2 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Palermo | 6 | +5 | 12 |
| 2 | Mantova | 5 | +4 | 11 |
| 3 | Modena | 5 | +4 | 10 |
| 4 | Juve Stabia | 6 | +1 | 9 |
| 5 | Arezzo | 6 | -4 | 9 |
| 6 | Ascoli | 5 | +5 | 8 |
| 7 | Pisa | 5 | +4 | 8 |
| 8 | Virtus Entella | 5 | +1 | 7 |
| 9 | Padova | 5 | -1 | 7 |
| 10 | Benevento | 4 | +1 | 6 |
| 11 | Avellino | 5 | -1 | 6 |
| 12 | Cremonese | 5 | -1 | 5 |
| 13 | Sudtirol | 5 | -2 | 5 |
| 14 | Hellas Verona | 5 | -2 | 5 |
| 15 | Empoli | 6 | -3 | 5 |
| 16 | Vicenza Virtus | 6 | -4 | 5 |
| 17 | Cesena | 5 | -4 | 5 |
| 18 | Carrarese | 5 | -3 | 4 |
| 19 | Catanzaro | 7 | -6 | 2 |
| 20 | Sampdoria | 6 | -9 | 2 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Serie B'de oynanan diğer maçlar
- 16:00 Avellino 0–1 Padova
- 16:00 Cremonese 0–1 Juve Stabia
- 16:00 Modena FC 3–0 AC Cesena
- 16:00 Virtus Entella 0–1 Mantova
- 18:15 US Catanzaro 1929 1–6 Ascoli
- 20:30 Arezzo 0–3 Benevento
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
