Ulsan Hora-I 2-2 Pohang Steelers: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Ulsan Hora-I 2–2 Pohang Steelers (24 Ekim 2026). İlk yarı 0–2. Şut 18–5, isabetli şut 8–5, topa sahip olma %67–%33, korner 11–4.
Maç özeti
Ulsan Hora-I – Pohang Steelers maçı 2-2 sona erdi; ilk yarı 0-2 tamamlandı. Goller: Kim Young-Gwon 61', Lee Dong-gyeong 68' (Ulsan Hora-I); Wanderson Oliveira 2', Kim Seung-Ho 25' (Pohang Steelers).
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Ulsan Hora-I: Kim Hyun-Seok · Pohang Steelers: Tae-ha Park
Bu maçta: olay ✓ · kadro ✓ · istatistik ✓ · xG —
Maç akışı
Ulsan Hora-I üstte · Pohang Steelers altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 2' gol: Wanderson Oliveira (Pohang Steelers)
- 20' sarı kart: Lee Jae-ik (Ulsan Hora-I)
- 25' gol: Kim Seung-Ho (Pohang Steelers)
- 45' oyuncu değişikliği: Erick Farias ↔ Lee Hui-gyun (Ulsan Hora-I)
- 61' gol: Kim Young-Gwon (Ulsan Hora-I)
- 61' oyuncu değişikliği: Jakob Tranziska ↔ Cho Sang-Hyeok (Pohang Steelers)
- 64' oyuncu değişikliği: Darijan Bojanić ↔ Yong-Woo Park (Ulsan Hora-I)
- 68' gol: Lee Dong-gyeong (Ulsan Hora-I)
- 77' oyuncu değişikliği: Kento Nishiya ↔ Jung Han-Min (Pohang Steelers)
- 90' oyuncu değişikliği: Shin Kwang-Hoon ↔ Jo Sung-Wook (Pohang Steelers)
- 90' oyuncu değişikliği: Kang Min-jun ↔ Kim Ye-Sung (Pohang Steelers)
Maç olayları
- Ulsan Hora-IPohang Steelers
- 90'Shin Kwang-Hoon ↔ Jo Sung-WookOyuncu değişikliği
- 90'Kang Min-jun ↔ Kim Ye-SungOyuncu değişikliği
- 90'Jorge Luiz Barbosa TeixeiraKaçan penaltı
- 77'Kento Nishiya ↔ Jung Han-MinOyuncu değişikliği
- Gol Lee Dong-gyeong 2–268'
- Darijan Bojanić ↔ Yong-Woo ParkOyuncu değişikliği64'
- Gol Kim Young-Gwon 1–2Asist: Lee Dong-gyeong61'
- 61'Jakob Tranziska ↔ Cho Sang-HyeokOyuncu değişikliği
- Erick Farias ↔ Lee Hui-gyunOyuncu değişikliği45'
- 25'Gol Kim Seung-Ho 0–2Asist: Kento Nishiya
- Lee Jae-ikSarı kart20'
- 2'Gol Wanderson Oliveira 0–1Asist: Jorge Luiz Barbosa Teixeira
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (34) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %47 16/34 | %56 10/18 |
| Beraberlik | %18 6/34 | %11 2/18 |
| Mağlubiyet | %35 12/34 | %33 6/18 |
| Toplam (34) | Dış saha (19) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %32 11/34 | %37 7/19 |
| Beraberlik | %29 10/34 | %26 5/19 |
| Mağlubiyet | %38 13/34 | %37 7/19 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (34) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,59 (54 gol) | 1,78 (32 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,41 (48 gol) | 1,50 (27 gol) |
| Toplam (34) | Dış saha (19) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,91 (31 gol) | 1,26 (24 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,18 (40 gol) | 1,47 (28 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (34) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| KG Var | %71 24/34 | %78 14/18 |
| 1,5 Üst | %82 28/34 | %78 14/18 |
| 2,5 Üst | %65 22/34 | %78 14/18 |
| 3,5 Üst | %35 12/34 | %50 9/18 |
| Gol yememe | %18 6/34 | %17 3/18 |
| Toplam (34) | Dış saha (19) | |
|---|---|---|
| KG Var | %38 13/34 | %53 10/19 |
| 1,5 Üst | %65 22/34 | %84 16/19 |
| 2,5 Üst | %35 12/34 | %58 11/19 |
| 3,5 Üst | %15 5/34 | %26 5/19 |
| Gol yememe | %32 11/34 | %26 5/19 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (19) | İç saha (13) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,2 | 8,9 |
| 7,5 Üst | %53 10/19 | %54 7/13 |
| 8,5 Üst | %47 9/19 | %54 7/13 |
| 9,5 Üst | %37 7/19 | %38 5/13 |
| 10,5 Üst | %26 5/19 | %31 4/13 |
| Toplam (19) | Dış saha (9) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,9 | 9,4 |
| 7,5 Üst | %63 12/19 | %67 6/9 |
| 8,5 Üst | %53 10/19 | %56 5/9 |
| 9,5 Üst | %37 7/19 | %33 3/9 |
| 10,5 Üst | %26 5/19 | %33 3/9 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (19) | İç saha (13) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,6 | 3,1 |
| 2,5 Üst | %68 13/19 | %62 8/13 |
| 3,5 Üst | %58 11/19 | %46 6/13 |
| 4,5 Üst | %42 8/19 | %31 4/13 |
| 5,5 Üst | %21 4/19 | %8 1/13 |
| Toplam (19) | Dış saha (9) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,2 | 3,3 |
| 2,5 Üst | %74 14/19 | %78 7/9 |
| 3,5 Üst | %42 8/19 | %33 3/9 |
| 4,5 Üst | %16 3/19 | %22 2/9 |
| 5,5 Üst | %0 0/19 | %0 0/9 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (19) | İç saha (13) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,1 | 8,9 |
| 6,5 Üst | %74 14/19 | %62 8/13 |
| 7,5 Üst | %63 12/19 | %62 8/13 |
| 8,5 Üst | %58 11/19 | %62 8/13 |
| 9,5 Üst | %37 7/19 | %38 5/13 |
| Toplam (19) | Dış saha (9) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,3 | 8,9 |
| 6,5 Üst | %58 11/19 | %78 7/9 |
| 7,5 Üst | %47 9/19 | %67 6/9 |
| 8,5 Üst | %21 4/19 | %44 4/9 |
| 9,5 Üst | %21 4/19 | %44 4/9 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (34) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| Önde | %21 7/34 | %22 4/18 |
| Berabere | %44 15/34 | %39 7/18 |
| Geride | %35 12/34 | %39 7/18 |
| Toplam (34) | Dış saha (19) | |
|---|---|---|
| Önde | %26 9/34 | %32 6/19 |
| Berabere | %47 16/34 | %42 8/19 |
| Geride | %26 9/34 | %26 5/19 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Ulsan Hora-I (34 maç)
Pohang Steelers (34 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Ulsan Hora-I (31 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 7 |
| 16-30 | 7 | 7 |
| 31-45 | 8 | 6 |
| 46-60 | 8 | 4 |
| 61-75 | 12 | 7 |
| 76-90 | 12 | 9 |
Pohang Steelers (32 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 5 | 2 |
| 16-30 | 3 | 4 |
| 31-45 | 6 | 7 |
| 46-60 | 6 | 2 |
| 61-75 | 5 | 10 |
| 76-90 | 5 | 9 |
Kartlar
Ulsan Hora-I
Sarı 48 · Kırmızı 2 (34 maç · maç başı sarı 1,4)
Pohang Steelers
Sarı 56 · Kırmızı 5 (34 maç · maç başı sarı 1,6)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 13:41 TSİ itibarıyla · ligde 206 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Ulsan Hora-I: iç saha, 13 maç · Pohang Steelers: dış saha, 9 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Ulsan Hora-I – Pohang Steelers ilk 11'ler
Ulsan Hora-I · 4-2-3-1
- 21Jo Hyeon-WooK
- 96Choi Seok-HyunD
- 28Lee Jae-IkD20' sarı kart 20. dk
- 19Kim Young-GwonD61' gol 61. dk
- 26Cho Hyun-TaekD
- 6D. BojanićO64' oyundan çıktı 64. dk
- 55T. Oude KotteO
- 14Lee Jin-HyunO
- 10Lee Dong-GyeongO61' asist 61. dk68' gol 68. dk
- 11Erick FariasO45' oyundan çıktı 45. dk
- 99Yago CarielloF
- 72Back In-WooO
- 33Jang Si-YoungF
- 24Lee Gyu-SungO
- 8Lee Hui-GyunO45' oyuna girdi 45. dk
- 38Park Yong-WooO64' oyuna girdi 64. dk
- 16Park Woo-jinO
- 13Ryu Seong-MinK
- 66M. TrojakD
- 2Yoon Jong-GyuD
Teknik direktör: Kim Hyun-Seok
Pohang Steelers · 3-4-3
- 21Hwang In-JaeK
- 17Shin Kwang-HoonD90' oyundan çıktı 90. dk
- 4Jeon Min-GwangD
- 20Park Chan-YongD
- 13Kang Min-JunO90' oyundan çıktı 90. dk
- 16Kim Dong-JinO
- 8Kim Seung-HoO25' gol 25. dk
- 77WandersonO2' gol 2. dk
- 31K. NishiyaF25' asist 25. dk77' oyundan çıktı 77. dk
- 10J. TranziskaF61' oyundan çıktı 61. dk
- 25Jorge LuizF2' asist 2. dk
- 18Cho Sang-HyeokF61' oyuna girdi 61. dk
- 33Jo Sung-WookD90' oyuna girdi 90. dk
- 37Jung Han-MinF77' oyuna girdi 77. dk
- 30Kim Yong-HakF
- 3Ye-Sung KimD90' oyuna girdi 90. dk
- 36H. KimO
- 22K. Gwang-wonO
- 14Lee Chang-WooD
- 1Yun Pyeong-GookK
Teknik direktör: Tae-ha Park
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Güney Kore · K League 1 puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Son 5 maçta Ulsan Hora-I 3 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 9-8). Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Pohang Steelers için son 5 maçın dökümü: 1G 1B 3M, atılan 3, yenilen 9. Öne çıkan: 3 maçta gol atamadı.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 34 maçta galibiyetler Ulsan Hora-I 15 – Pohang Steelers 11; 8 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,00 gol atıldı; 1 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 8 Ağustos 2026, Pohang Steelers 0-2 Ulsan Hora-I.
- Sıralama
- 2. (50 p) – 9. (41 p)
- Form (son 5)
- GMMGG – BMMGM
- H2H (G-B-M)
- 15-8-11 (34 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %75 – %56
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %75 – %50
- Korner ort. (maç)
- 8,8
- iddaa MS 1-0-2
- 1,71 – 3,44 – 3,73
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Ulsan Hora-I iç saha 16 maçta maç başına 1,75 gol attı, 1,50 gol yedi; Pohang Steelers dış saha 18 maçta 1,22 attı, 1,44 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Ulsan Hora-I %75, Pohang Steelers %56. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Ulsan Hora-I %75, Pohang Steelers %50. İlk yarıyı önde kapatma: Ulsan Hora-I 4/16, Pohang Steelers 5/18.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Ulsan Hora-I 4,1, Pohang Steelers 4,5. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 8,8. Maç başına kart: Ulsan Hora-I 1,3, Pohang Steelers 1,5.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,71, 0 – 3,44, 2 – 3,73. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,94, Üst 1,60. Karşılıklı Gol: Var 1,55, Yok 2,01.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %65; KG var ortalaması %62; maç başına toplam korner ortalaması 8,8; son 5 maçta toplam 12 gol attılar, 17 gol yediler.
Veri: 18 Ekim 2026 16:09 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Güney Kore · K League 1 puan durumu · K-League: Regular season
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Seoul | 33 | +32 | 67 |
| 2 | Ulsan Hyundai FC | 33 | +5 | 51 |
| 3 | Daejeon Citizen | 33 | +12 | 49 |
| 4 | Jeonbuk Motors | 33 | +10 | 48 |
| 5 | Gangwon FC | 33 | +10 | 48 |
| 6 | Incheon United | 33 | +8 | 46 |
| 7 | Jeju United FC | 33 | +2 | 46 |
| 8 | FC Anyang | 33 | -8 | 43 |
| 9 | Pohang Steelers | 33 | -9 | 42 |
| 10 | Gimcheon Sangmu FC | 33 | -8 | 34 |
| 11 | Bucheon FC 1995 | 33 | -15 | 32 |
| 12 | Gwangju FC | 33 | -39 | 21 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Seoul | 16 | +13 | 31 |
| 2 | Ulsan Hyundai FC | 17 | +4 | 29 |
| 3 | Jeonbuk Motors | 16 | +7 | 27 |
| 4 | Incheon United | 17 | +6 | 25 |
| 5 | Gangwon FC | 17 | +6 | 24 |
| 6 | Daejeon Citizen | 17 | +2 | 24 |
| 7 | Jeju United FC | 17 | 0 | 22 |
| 8 | FC Anyang | 16 | -10 | 18 |
| 9 | Pohang Steelers | 14 | -5 | 16 |
| 10 | Bucheon FC 1995 | 18 | -11 | 16 |
| 11 | Gimcheon Sangmu FC | 16 | -8 | 13 |
| 12 | Gwangju FC | 17 | -18 | 11 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Seoul | 17 | +19 | 36 |
| 2 | Pohang Steelers | 19 | -4 | 26 |
| 3 | Daejeon Citizen | 16 | +10 | 25 |
| 4 | FC Anyang | 17 | +2 | 25 |
| 5 | Gangwon FC | 16 | +4 | 24 |
| 6 | Jeju United FC | 16 | +2 | 24 |
| 7 | Ulsan Hyundai FC | 16 | +1 | 22 |
| 8 | Jeonbuk Motors | 17 | +3 | 21 |
| 9 | Incheon United | 16 | +2 | 21 |
| 10 | Gimcheon Sangmu FC | 17 | 0 | 21 |
| 11 | Bucheon FC 1995 | 15 | -4 | 16 |
| 12 | Gwangju FC | 16 | -21 | 10 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 13:41 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün K League 1'de oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
