FC Seoul 1-1 Gangwon FC: Maç Sonucu ve İstatistikleri
FC Seoul 1–1 Gangwon FC (24 Ekim 2026). İlk yarı 0–0. Şut 5–8, isabetli şut 2–4, topa sahip olma %43–%57, korner 4–4.
Maç özeti
FC Seoul – Gangwon FC maçı 1-1 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: Moon Seon-min 58' (FC Seoul); Kang Joon-Hyuck 64' (Gangwon FC).
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- FC Seoul: Kim Gi-Dong · Gangwon FC: Chung Kyung-Ho
Bu maçta: olay ✓ · kadro ✓ · istatistik ✓ · xG —
Maç akışı
FC Seoul üstte · Gangwon FC altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 32' sarı kart: Kang Joon-Hyuck (Gangwon FC)
- 39' sarı kart: Leonardo Ruiz (FC Seoul)
- 45' oyuncu değişikliği: Mo Jae-hyeon ↔ Kim Gun-hee (Gangwon FC)
- 45' oyuncu değişikliği: Lee Sang-min ↔ Lee Han-do (FC Seoul)
- 45' oyuncu değişikliği: Son Jeong-Beom ↔ Hwang Do-yoon (FC Seoul)
- 45' oyuncu değişikliği: Leonardo Ruiz ↔ Moon Seon-min (FC Seoul)
- 58' gol: Moon Seon-min (FC Seoul)
- 63' oyuncu değişikliği: Goh Young-jun ↔ Park Sang-Hyeok (Gangwon FC)
- 64' gol: Kang Joon-Hyuck (Gangwon FC)
- 73' oyuncu değişikliği: Choe Byeong-chan ↔ Lee Eun-ho (Gangwon FC)
Maç olayları
- FC SeoulGangwon FC
- 73'Choe Byeong-chan ↔ Lee Eun-hoOyuncu değişikliği
- 64'Gol Kang Joon-Hyuck 1–1Asist: Kim Dae-won
- 63'Goh Young-jun ↔ Park Sang-HyeokOyuncu değişikliği
- Gol Moon Seon-min 1–0Asist: Anderson Oliveira58'
- 45+4'Kim Dae-wonKaçan penaltı
- 45'Mo Jae-hyeon ↔ Kim Gun-heeOyuncu değişikliği
- Lee Sang-min ↔ Lee Han-doOyuncu değişikliği45'
- Son Jeong-Beom ↔ Hwang Do-yoonOyuncu değişikliği45'
- Leonardo Ruiz ↔ Moon Seon-minOyuncu değişikliği45'
- Leonardo RuizSarı kart39'
- 32'Kang Joon-HyuckSarı kart
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (34) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %59 20/34 | %53 9/17 |
| Beraberlik | %21 7/34 | %24 4/17 |
| Mağlubiyet | %21 7/34 | %24 4/17 |
| Toplam (34) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %32 11/34 | %35 6/17 |
| Beraberlik | %44 15/34 | %35 6/17 |
| Mağlubiyet | %24 8/34 | %29 5/17 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (34) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,79 (61 gol) | 1,59 (27 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,88 (30 gol) | 0,88 (15 gol) |
| Toplam (34) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,21 (41 gol) | 1,24 (21 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,94 (32 gol) | 1,06 (18 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (34) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| KG Var | %53 18/34 | %41 7/17 |
| 1,5 Üst | %62 21/34 | %53 9/17 |
| 2,5 Üst | %56 19/34 | %47 8/17 |
| 3,5 Üst | %29 10/34 | %35 6/17 |
| Gol yememe | %38 13/34 | %47 8/17 |
| Toplam (34) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| KG Var | %47 16/34 | %47 8/17 |
| 1,5 Üst | %76 26/34 | %71 12/17 |
| 2,5 Üst | %38 13/34 | %53 9/17 |
| 3,5 Üst | %12 4/34 | %18 3/17 |
| Gol yememe | %41 14/34 | %41 7/17 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (19) | İç saha (9) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,3 | 6,7 |
| 7,5 Üst | %63 12/19 | %44 4/9 |
| 8,5 Üst | %53 10/19 | %22 2/9 |
| 9,5 Üst | %32 6/19 | %22 2/9 |
| 10,5 Üst | %16 3/19 | %11 1/9 |
| Toplam (18) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,3 | 6,3 |
| 7,5 Üst | %61 11/18 | %29 2/7 |
| 8,5 Üst | %39 7/18 | %14 1/7 |
| 9,5 Üst | %39 7/18 | %14 1/7 |
| 10,5 Üst | %17 3/18 | %0 0/7 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (19) | İç saha (9) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,1 | 3,2 |
| 2,5 Üst | %79 15/19 | %67 6/9 |
| 3,5 Üst | %63 12/19 | %56 5/9 |
| 4,5 Üst | %37 7/19 | %11 1/9 |
| 5,5 Üst | %32 6/19 | %11 1/9 |
| Toplam (18) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,2 | 2,9 |
| 2,5 Üst | %83 15/18 | %71 5/7 |
| 3,5 Üst | %61 11/18 | %43 3/7 |
| 4,5 Üst | %44 8/18 | %14 1/7 |
| 5,5 Üst | %28 5/18 | %0 0/7 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (19) | İç saha (9) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,2 | 6,7 |
| 6,5 Üst | %68 13/19 | %67 6/9 |
| 7,5 Üst | %47 9/19 | %33 3/9 |
| 8,5 Üst | %26 5/19 | %0 0/9 |
| 9,5 Üst | %11 2/19 | %0 0/9 |
| Toplam (18) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,4 | 8,3 |
| 6,5 Üst | %78 14/18 | %71 5/7 |
| 7,5 Üst | %61 11/18 | %57 4/7 |
| 8,5 Üst | %50 9/18 | %57 4/7 |
| 9,5 Üst | %22 4/18 | %29 2/7 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (34) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| Önde | %32 11/34 | %18 3/17 |
| Berabere | %53 18/34 | %65 11/17 |
| Geride | %15 5/34 | %18 3/17 |
| Toplam (34) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| Önde | %29 10/34 | %41 7/17 |
| Berabere | %41 14/34 | %41 7/17 |
| Geride | %29 10/34 | %18 3/17 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
FC Seoul (34 maç)
Gangwon FC (34 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
FC Seoul (30 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 6 | 3 |
| 16-30 | 3 | 4 |
| 31-45 | 10 | 3 |
| 46-60 | 17 | 2 |
| 61-75 | 4 | 6 |
| 76-90 | 9 | 8 |
Gangwon FC (31 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 5 |
| 16-30 | 5 | 5 |
| 31-45 | 6 | 7 |
| 46-60 | 6 | 4 |
| 61-75 | 4 | 4 |
| 76-90 | 11 | 3 |
Kartlar
FC Seoul
Sarı 60 · Kırmızı 3 (34 maç · maç başı sarı 1,8)
Gangwon FC
Sarı 69 · Kırmızı 3 (34 maç · maç başı sarı 2,0)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 13:41 TSİ itibarıyla · ligde 206 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
FC Seoul: iç saha, 9 maç · Gangwon FC: dış saha, 7 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
FC Seoul – Gangwon FC ilk 11'ler
FC Seoul · 4-4-2
- 25Gu Sung-YunK
- 16Choi JunD
- 4Lee Sang-MinD45' oyundan çıktı 45. dk
- 5Yazan Al ArabD
- 22Kim Jin-SuD
- 7Jeong Seung-WonO
- 42J. SonO45' oyundan çıktı 45. dk
- 6H. BabecO
- 10Anderson OliveiraO58' asist 58. dk
- 11L. RuizF39' sarı kart 39. dk45' oyundan çıktı 45. dk
- 9P. KlimalaF
- 26Baek Jong-BeomK
- 19Cheon Seong-HoonF
- 18Cho Young-WookF
- 41Hwang Do-YoonO45' oyuna girdi 45. dk
- 14Hyeon-Woo JeongF
- 20Lee Han-DoD45' oyuna girdi 45. dk
- 27Moon Seon-MinF45' oyuna girdi 45. dk58' gol 58. dk
- 66Park Soo-IlD
- 40Park Seong-HunD
Teknik direktör: Kim Gi-Dong
Gangwon FC · 4-4-2
- 1Park Cheong-HyoK
- 88Hwang Mun-KiD
- 47Shin Min-HaD
- 13Lee Gi-HyukD
- 99Kang Joon-HyuckD32' sarı kart 32. dk64' gol 64. dk
- 10Mo Jae-HyeonO45' oyundan çıktı 45. dk
- 97Lee You-HyeonO
- 4Seo Min-WooO
- 7Kim Dae-WonO64' asist 64. dk
- 96Choe Byeong-ChanF73' oyundan çıktı 73. dk
- 11Goh Young-JunF63' oyundan çıktı 63. dk
- 77A. HalaihalF
- 41K. SungK
- 6Kim Dong-HyunO
- 9Kim Gun-HeeF45' oyuna girdi 45. dk
- 23M. TuciD
- 19Park Sang-HyeokF63' oyuna girdi 63. dk
- 5K. MammarD
- 8Lee Seung-WonO
- 17Eun-ho LeeF73' oyuna girdi 73. dk
Teknik direktör: Chung Kyung-Ho
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Güney Kore · K League 1 puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Son 5 maçta FC Seoul 1 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 3 kez kaybetti (gol: 5-9). Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Son 5 maçta Gangwon FC 1 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 4-4). Öne çıkan: yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 34 maçta galibiyetler FC Seoul 11 – Gangwon FC 9; 14 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,83 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 12 Temmuz 2026, FC Seoul 0-0 Gangwon FC.
- Sıralama
- 1. (66 p) – 4. (47 p)
- Form (son 5)
- BMGMM – BMGBM
- H2H (G-B-M)
- 11-14-9 (34 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %53 – %53
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %40 – %40
- Korner ort. (maç)
- 6,8
- iddaa MS 1-0-2
- 1,66 – 3,38 – 4,13
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
FC Seoul iç saha 15 maçta maç başına 1,73 gol attı, 0,87 gol yedi; Gangwon FC dış saha 15 maçta 1,27 attı, 1,00 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: FC Seoul %53, Gangwon FC %53. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: FC Seoul %40, Gangwon FC %40. İlk yarıyı önde kapatma: FC Seoul 3/15, Gangwon FC 6/15.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): FC Seoul 3,0, Gangwon FC 2,8. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 6,8. Maç başına kart: FC Seoul 1,1, Gangwon FC 1,6.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,66, 0 – 3,38, 2 – 4,13. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,71, Üst 1,80. Karşılıklı Gol: Var 1,72, Yok 1,78.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %53; KG var ortalaması %40; maç başına toplam korner ortalaması 6,8; son 5 maçta toplam 9 gol attılar, 13 gol yediler.
Veri: 18 Ekim 2026 16:09 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Güney Kore · K League 1 puan durumu · K-League: Regular season
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Seoul | 33 | +32 | 67 |
| 2 | Ulsan Hyundai FC | 33 | +5 | 51 |
| 3 | Daejeon Citizen | 33 | +12 | 49 |
| 4 | Jeonbuk Motors | 33 | +10 | 48 |
| 5 | Gangwon FC | 33 | +10 | 48 |
| 6 | Incheon United | 33 | +8 | 46 |
| 7 | Jeju United FC | 33 | +2 | 46 |
| 8 | FC Anyang | 33 | -8 | 43 |
| 9 | Pohang Steelers | 33 | -9 | 42 |
| 10 | Gimcheon Sangmu FC | 33 | -8 | 34 |
| 11 | Bucheon FC 1995 | 33 | -15 | 32 |
| 12 | Gwangju FC | 33 | -39 | 21 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Seoul | 16 | +13 | 31 |
| 2 | Ulsan Hyundai FC | 17 | +4 | 29 |
| 3 | Jeonbuk Motors | 16 | +7 | 27 |
| 4 | Incheon United | 17 | +6 | 25 |
| 5 | Gangwon FC | 17 | +6 | 24 |
| 6 | Daejeon Citizen | 17 | +2 | 24 |
| 7 | Jeju United FC | 17 | 0 | 22 |
| 8 | FC Anyang | 16 | -10 | 18 |
| 9 | Pohang Steelers | 14 | -5 | 16 |
| 10 | Bucheon FC 1995 | 18 | -11 | 16 |
| 11 | Gimcheon Sangmu FC | 16 | -8 | 13 |
| 12 | Gwangju FC | 17 | -18 | 11 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Seoul | 17 | +19 | 36 |
| 2 | Pohang Steelers | 19 | -4 | 26 |
| 3 | Daejeon Citizen | 16 | +10 | 25 |
| 4 | FC Anyang | 17 | +2 | 25 |
| 5 | Gangwon FC | 16 | +4 | 24 |
| 6 | Jeju United FC | 16 | +2 | 24 |
| 7 | Ulsan Hyundai FC | 16 | +1 | 22 |
| 8 | Jeonbuk Motors | 17 | +3 | 21 |
| 9 | Incheon United | 16 | +2 | 21 |
| 10 | Gimcheon Sangmu FC | 17 | 0 | 21 |
| 11 | Bucheon FC 1995 | 15 | -4 | 16 |
| 12 | Gwangju FC | 16 | -21 | 10 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 13:41 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün K League 1'de oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
