FC Anyang 1-1 Jeonbuk: Maç Sonucu ve İstatistikleri
FC Anyang 1–1 Jeonbuk (24 Ekim 2026). İlk yarı 1–0. Şut 4–13, isabetli şut 3–7, topa sahip olma %41–%59, korner 5–2.
Maç özeti
FC Anyang – Jeonbuk maçı 1-1 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: Kim Un 45+1' (FC Anyang); Tiago Orobó 90+2' (Jeonbuk).
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- FC Anyang: Ryu Byeong-Hoon · Jeonbuk: Chung Jung-Yong
Bu maçta: olay ✓ · kadro ✓ · istatistik ✓ · xG —
Maç akışı
FC Anyang üstte · Jeonbuk altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 45' oyuncu değişikliği: Lee Dong-Jun ↔ Seung-Woo Lee (Jeonbuk)
- 45+1' gol: Kim Un (FC Anyang)
- 51' sarı kart: Lee Sang-Myung (Jeonbuk)
- 60' sarı kart: Ryu Byung-Hoon (FC Anyang)
- 61' oyuncu değişikliği: Lee Yeong-jae ↔ Kim Jin-Gyu (Jeonbuk)
- 61' oyuncu değişikliği: Lee Sang-Myung ↔ Hwang Seung-jun (Jeonbuk)
- 71' oyuncu değişikliği: Choi Geon-joo ↔ Chae Hyun-woo (FC Anyang)
- 71' oyuncu değişikliği: Kim Jung-Hyun ↔ Danny Bakker (FC Anyang)
- 73' oyuncu değişikliği: João Gamboa ↔ Andrea Compagno (Jeonbuk)
- 81' oyuncu değişikliği: Kim Un ↔ Blaise tsague (FC Anyang)
- 83' oyuncu değişikliği: Italo Vargas ↔ Vinicius Rodrigues Adelino Dos Santos (Jeonbuk)
- 84' sarı kart: Kim Jin-Gyu (Jeonbuk)
- 87' oyuncu değişikliği: Ivan Jukić ↔ Jae-hyeon Kim (FC Anyang)
- 87' oyuncu değişikliği: Matheus Oliveira ↔ Kim Ji-Hun (FC Anyang)
- 88' sarı kart: Kim Ji-Hun (FC Anyang)
- 89' sarı kart: Tiago Orobó (Jeonbuk)
- 90+2' gol: Tiago Orobó (Jeonbuk)
Maç olayları
- FC AnyangJeonbuk
- 90+2'Gol Tiago Orobó 1–1Asist: Kim Jin-Gyu
- 89'Tiago OrobóSarı kart
- Kim Ji-HunSarı kart88'
- Ivan Jukić ↔ Jae-hyeon KimOyuncu değişikliği87'
- Matheus Oliveira ↔ Kim Ji-HunOyuncu değişikliği87'
- 84'Kim Jin-GyuSarı kart
- 83'Italo Vargas ↔ Vinicius Rodrigues Adelino Dos SantosOyuncu değişikliği
- Kim Un ↔ Blaise tsagueOyuncu değişikliği81'
- 73'João Gamboa ↔ Andrea CompagnoOyuncu değişikliği
- Choi Geon-joo ↔ Chae Hyun-wooOyuncu değişikliği71'
- Kim Jung-Hyun ↔ Danny BakkerOyuncu değişikliği71'
- 61'Lee Yeong-jae ↔ Kim Jin-GyuOyuncu değişikliği
- 61'Lee Sang-Myung ↔ Hwang Seung-junOyuncu değişikliği
- Ryu Byung-HoonSarı kart60'
- 51'Lee Sang-MyungSarı kart
- Gol Kim Un 1–0Asist: Matheus Oliveira45+1'
- 45'Lee Dong-Jun ↔ Seung-Woo LeeOyuncu değişikliği
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (35) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %31 11/35 | %29 5/17 |
| Beraberlik | %37 13/35 | %35 6/17 |
| Mağlubiyet | %31 11/35 | %35 6/17 |
| Toplam (34) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %35 12/34 | %24 4/17 |
| Beraberlik | %38 13/34 | %53 9/17 |
| Mağlubiyet | %26 9/34 | %24 4/17 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (35) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,20 (42 gol) | 1,18 (20 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,43 (50 gol) | 1,71 (29 gol) |
| Toplam (34) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,26 (43 gol) | 1,00 (17 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,97 (33 gol) | 0,82 (14 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (35) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| KG Var | %69 24/35 | %76 13/17 |
| 1,5 Üst | %77 27/35 | %88 15/17 |
| 2,5 Üst | %46 16/35 | %59 10/17 |
| 3,5 Üst | %20 7/35 | %18 3/17 |
| Gol yememe | %14 5/35 | %0 0/17 |
| Toplam (34) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| KG Var | %53 18/34 | %53 9/17 |
| 1,5 Üst | %68 23/34 | %65 11/17 |
| 2,5 Üst | %38 13/34 | %18 3/17 |
| 3,5 Üst | %24 8/34 | %12 2/17 |
| Gol yememe | %41 14/34 | %35 6/17 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (18) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,2 | 8,7 |
| 7,5 Üst | %44 8/18 | %57 4/7 |
| 8,5 Üst | %39 7/18 | %57 4/7 |
| 9,5 Üst | %33 6/18 | %43 3/7 |
| 10,5 Üst | %17 3/18 | %29 2/7 |
| Toplam (20) | Dış saha (10) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 7,8 | 7,6 |
| 7,5 Üst | %65 13/20 | %70 7/10 |
| 8,5 Üst | %25 5/20 | %20 2/10 |
| 9,5 Üst | %15 3/20 | %20 2/10 |
| 10,5 Üst | %0 0/20 | %0 0/10 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (18) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,7 | 4,0 |
| 2,5 Üst | %67 12/18 | %71 5/7 |
| 3,5 Üst | %50 9/18 | %57 4/7 |
| 4,5 Üst | %33 6/18 | %43 3/7 |
| 5,5 Üst | %22 4/18 | %43 3/7 |
| Toplam (20) | Dış saha (10) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,6 | 3,8 |
| 2,5 Üst | %65 13/20 | %60 6/10 |
| 3,5 Üst | %50 10/20 | %60 6/10 |
| 4,5 Üst | %35 7/20 | %40 4/10 |
| 5,5 Üst | %15 3/20 | %30 3/10 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (18) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,8 | 7,7 |
| 6,5 Üst | %67 12/18 | %43 3/7 |
| 7,5 Üst | %50 9/18 | %43 3/7 |
| 8,5 Üst | %44 8/18 | %43 3/7 |
| 9,5 Üst | %44 8/18 | %43 3/7 |
| Toplam (20) | Dış saha (10) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,2 | 8,2 |
| 6,5 Üst | %60 12/20 | %60 6/10 |
| 7,5 Üst | %55 11/20 | %60 6/10 |
| 8,5 Üst | %50 10/20 | %50 5/10 |
| 9,5 Üst | %45 9/20 | %40 4/10 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (35) | İç saha (17) | |
|---|---|---|
| Önde | %29 10/35 | %29 5/17 |
| Berabere | %54 19/35 | %41 7/17 |
| Geride | %17 6/35 | %29 5/17 |
| Toplam (34) | Dış saha (17) | |
|---|---|---|
| Önde | %29 10/34 | %41 7/17 |
| Berabere | %56 19/34 | %41 7/17 |
| Geride | %15 5/34 | %18 3/17 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
FC Anyang (35 maç)
Jeonbuk (34 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
FC Anyang (33 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 5 | 5 |
| 16-30 | 5 | 2 |
| 31-45 | 8 | 8 |
| 46-60 | 7 | 11 |
| 61-75 | 6 | 12 |
| 76-90 | 8 | 9 |
Jeonbuk (32 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 4 | 3 |
| 16-30 | 3 | 3 |
| 31-45 | 8 | 5 |
| 46-60 | 9 | 8 |
| 61-75 | 2 | 2 |
| 76-90 | 13 | 9 |
Kartlar
FC Anyang
Sarı 66 · Kırmızı 4 (35 maç · maç başı sarı 1,9)
Jeonbuk
Sarı 66 · Kırmızı 0 (34 maç · maç başı sarı 1,9)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 13:41 TSİ itibarıyla · ligde 206 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
FC Anyang: iç saha, 7 maç · Jeonbuk: dış saha, 10 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
FC Anyang – Jeonbuk ilk 11'ler
FC Anyang · 4-3-3
- 23Kim Jeong-HoonK
- 17Kang Ji-HoonD
- 5Kim Young-ChanD
- 21Kwon Kyung-WonD
- 22Kim Dong-JinD
- 7Matheus OliveiraO45+1' asist 45+1. dk87' oyundan çıktı 87. dk
- 8Kim Jung-HyunO71' oyundan çıktı 71. dk
- 18B. KneževićO
- 27Choi Geon-JooF71' oyundan çıktı 71. dk
- 19Woon KimF45+1' gol 45+1. dk81' oyundan çıktı 81. dk
- 10I. JukićF87' oyundan çıktı 87. dk
- 33D. BakkerD71' oyuna girdi 71. dk
- 71Chae Hyun-WooF71' oyuna girdi 71. dk
- 25Jae-hyeon KimD87' oyuna girdi 87. dk
- 24Kim Bo-KyungO
- 47Gang KimF
- 3J. h. KimD87' oyuna girdi 87. dk88' sarı kart 88. dk
- 31Kim Da-SolK
- 26Lee Jin-YongO
- 28B. TsagueF81' oyuna girdi 81. dk
Teknik direktör: Ryu Byeong-Hoon
Jeonbuk · 4-3-3
- 31Song Bum-KeunK
- 24Lee Sang-MyungD51' sarı kart 51. dk61' oyundan çıktı 61. dk
- 5Park Ji-SooD
- 2Kim Young-BinD
- 66Choi Woo-JinD
- 28Lee Yeong-JaeO61' oyundan çıktı 61. dk
- 16João GamboaO73' oyundan çıktı 73. dk
- 13Kang Sang-YoonO
- 7Lee Dong-JunF45' oyundan çıktı 45. dk
- 9Tiago OrobóF89' sarı kart 89. dk90+2' gol 90+2. dk
- 95ItaloF83' oyundan çıktı 83. dk
- 96A. CompagnoF73' oyuna girdi 73. dk
- 27Hwang Seung-JunD61' oyuna girdi 61. dk
- 11Kim Seung-SubF
- 97Kim Jin-GyuO61' oyuna girdi 61. dk84' sarı kart 84. dk90+2' asist 90+2. dk
- 15Kim Ha-JunD
- 1Lee Ju-HyunK
- 10Lee Seung-WooO45' oyuna girdi 45. dk
- 30DodozinhoO83' oyuna girdi 83. dk
- 3Yeon Je-UnD
Teknik direktör: Chung Jung-Yong
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Güney Kore · K League 1 puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Son 5 maçta FC Anyang 2 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 6-5). Jeonbuk son 5 maçında 2 galibiyet, 1 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 8 gol attı, 9 gol yedi. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 6 maçta galibiyetler FC Anyang 1 – Jeonbuk 4; 1 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,00 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 10 Mayıs 2026, FC Anyang 1-1 Jeonbuk.
- Sıralama
- 8. (42 p) – 3. (47 p)
- Form (son 5)
- BGGBM – GMMBG
- H2H (G-B-M)
- 1-1-4 (6 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %60 – %19
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %73 – %50
- Korner ort. (maç)
- 8,7
- iddaa MS 1-0-2
- 3,55 – 3,30 – 1,80
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
FC Anyang iç saha 15 maçta maç başına 1,13 gol attı, 1,80 gol yedi; Jeonbuk dış saha 16 maçta 1,00 attı, 0,81 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %60, konukta %19. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: FC Anyang %73, Jeonbuk %50. İlk yarıyı önde kapatma: FC Anyang 4/15, Jeonbuk 7/16.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): FC Anyang 4,0, Jeonbuk 3,8. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 8,7. Maç başına kart: FC Anyang 2,4, Jeonbuk 2,1.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 3,55, 0 – 3,30, 2 – 1,80. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,79, Üst 1,71. Karşılıklı Gol: Var 1,62, Yok 1,91.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %39; KG var ortalaması %62; maç başına toplam korner ortalaması 8,7; son 5 maçta toplam 14 gol attılar, 14 gol yediler.
Veri: 18 Ekim 2026 16:09 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Güney Kore · K League 1 puan durumu · K-League: Regular season
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Seoul | 33 | +32 | 67 |
| 2 | Ulsan Hyundai FC | 33 | +5 | 51 |
| 3 | Daejeon Citizen | 33 | +12 | 49 |
| 4 | Jeonbuk Motors | 33 | +10 | 48 |
| 5 | Gangwon FC | 33 | +10 | 48 |
| 6 | Incheon United | 33 | +8 | 46 |
| 7 | Jeju United FC | 33 | +2 | 46 |
| 8 | FC Anyang | 33 | -8 | 43 |
| 9 | Pohang Steelers | 33 | -9 | 42 |
| 10 | Gimcheon Sangmu FC | 33 | -8 | 34 |
| 11 | Bucheon FC 1995 | 33 | -15 | 32 |
| 12 | Gwangju FC | 33 | -39 | 21 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Seoul | 16 | +13 | 31 |
| 2 | Ulsan Hyundai FC | 17 | +4 | 29 |
| 3 | Jeonbuk Motors | 16 | +7 | 27 |
| 4 | Incheon United | 17 | +6 | 25 |
| 5 | Gangwon FC | 17 | +6 | 24 |
| 6 | Daejeon Citizen | 17 | +2 | 24 |
| 7 | Jeju United FC | 17 | 0 | 22 |
| 8 | FC Anyang | 16 | -10 | 18 |
| 9 | Pohang Steelers | 14 | -5 | 16 |
| 10 | Bucheon FC 1995 | 18 | -11 | 16 |
| 11 | Gimcheon Sangmu FC | 16 | -8 | 13 |
| 12 | Gwangju FC | 17 | -18 | 11 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Seoul | 17 | +19 | 36 |
| 2 | Pohang Steelers | 19 | -4 | 26 |
| 3 | Daejeon Citizen | 16 | +10 | 25 |
| 4 | FC Anyang | 17 | +2 | 25 |
| 5 | Gangwon FC | 16 | +4 | 24 |
| 6 | Jeju United FC | 16 | +2 | 24 |
| 7 | Ulsan Hyundai FC | 16 | +1 | 22 |
| 8 | Jeonbuk Motors | 17 | +3 | 21 |
| 9 | Incheon United | 16 | +2 | 21 |
| 10 | Gimcheon Sangmu FC | 17 | 0 | 21 |
| 11 | Bucheon FC 1995 | 15 | -4 | 16 |
| 12 | Gwangju FC | 16 | -21 | 10 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 13:41 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün K League 1'de oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
