İspanya · Tercera División RFEF · Grup 5

San Juan Atletico de Montcada – Peralada

Başlamasına 13 sa 46 dk Başlamadı

San Juan Atletico de Montcada – Peralada: 8 Kasım 20:30, İspanya · Tercera División RFEF · Grup 5. Bu sezon San Juan Atletico de Montcada evinde 4 maçta 2 galibiyet, 1 beraberlik, 1 mağlubiyet; Peralada deplasmanda 4 maçta 0 galibiyet, 4 beraberlik, 0 mağlubiyet.

Paylaş
WhatsApp X Görseli indir

Maç özeti

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %62; KG var ortalaması %88; son 5 maçta toplam 12 gol attılar, 16 gol yediler.

Maç önü

Maç özeti

İç saha / deplasman maçları · bu sezon
BilgiSan Juan Atletico de MontcadaPeralada
Lig sırası15. · 10 puan12. · 11 puan
Form (son 5)MGMBMBBBMG
Gol (attığı – yediği, ort.)1,50 – 1,751,25 – 1,25
2,5 Üst biten%100%25
Karşılıklı gol%75%100
Gol yemediği%0%0
Aralarında (G-B-M)Kayıtlı karşılaşma yok

Gol ve yüzdeler: San Juan Atletico de Montcada iç sahada (4 maç), Peralada deplasmanda (4 maç), bu sezon. Yalnız tamamlanmış maçlar. G: galibiyet, B: beraberlik, M: mağlubiyet; E: iç saha, D: deplasman. Oranlar yalnız iddaa, bilgi amaçlıdır.

Maç özeti

San Juan Atletico de Montcada iç sahada (4 maç) · Peralada deplasmanda (4 maç), bu sezon

1,50 Gol atma maç başı 1,25
1,75 Gol yeme maç başı 1,25
%0 Gol yememe maçların %0
%75 KG Var maçların %100
%100 2.5 Üst maçların %25

Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir

  • San Juan Atletico de Montcada iç sahada 4 maçta 2 galibiyet, 1 beraberlik, 1 mağlubiyet aldı.
  • Peralada deplasmanda bu sezon yenilmedi: 4 maçta 0 galibiyet, 4 beraberlik.
  • San Juan Atletico de Montcada, iç saha maçlarında 4 maçta 4 kez 2,5 üst bitti (%100).

Hangi takımı destekliyorsun?

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Son maçlar

Maç öncesi
Ev sahibi

San Juan Atletico de Montcada

15. sıra · 10 puan · 9 maç · averaj -6

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MGMBM

  1. 01.11 Mollerussa 2–1 San Juan Atletico de Montcada M
  2. 25.10 San Juan Atletico de Montcada 2–2 L'Hospitalet B
  3. 21.10 Vilanova 2–0 San Juan Atletico de Montcada M
  4. 18.10 Cornellà 1–3 San Juan Atletico de Montcada G
  5. 10.10 San Juan Atletico de Montcada 0–3 Atlètic Lleida M
Deplasman

Peralada

12. sıra · 11 puan · 9 maç · averaj +2

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BBBMG

  1. 01.11 Peralada 2–1 Pobla Mafumet G
  2. 25.10 Peralada 0–1 Cerdanyola del Vallès M
  3. 18.10 Mollerussa 2–2 Peralada B
  4. 14.10 Cornellà 1–1 Peralada B
  5. 11.10 Peralada 1–1 L'Hospitalet B

Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

Maç Analizi

Form (son 5 maç)

San Juan Atletico de Montcada için son 5 maçın dökümü: 1G 1B 3M, atılan 6, yenilen 10. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Son 5 maçta Peralada 1 kez kazandı, 3 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 6-6).

Gol istatistikleri

San Juan Atletico de Montcada iç saha 4 maçta maç başına 1,50 gol attı, 1,75 gol yedi; Peralada dış saha 4 maçta 1,25 attı, 1,25 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: San Juan Atletico de Montcada %100, Peralada %25. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: San Juan Atletico de Montcada %75, Peralada %100. İlk yarıyı önde kapatma: San Juan Atletico de Montcada 1/4, Peralada 2/4.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,37, 0 – 2,77, 2 – 2,42. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,46, Üst 1,96. Karşılıklı Gol: Var 1,69, Yok 1,66.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %62; KG var ortalaması %88; son 5 maçta toplam 12 gol attılar, 16 gol yediler.

Sıralama
15. (10 p) – 12. (11 p)
Form (son 5)
MBMGM – GMBBB
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%100 – %25
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%75 – %100
iddaa MS 1-0-2
2,37 – 2,77 – 2,42

Veri: 8 Kasım 2026 05:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Sezon istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

San Juan Atletico de Montcada
Toplam (9)İç saha (4)
Galibiyet%33 3/9%50 2/4
Beraberlik%11 1/9%25 1/4
Mağlubiyet%56 5/9%25 1/4
Peralada
Toplam (9)Dış saha (4)
Galibiyet%22 2/9%0 0/4
Beraberlik%56 5/9%100 4/4
Mağlubiyet%22 2/9%0 0/4

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

San Juan Atletico de Montcada
Toplam (9)İç saha (4)
Attığı gol / maç1,22 (11 gol)1,50 (6 gol)
Yediği gol / maç1,89 (17 gol)1,75 (7 gol)
Peralada
Toplam (9)Dış saha (4)
Attığı gol / maç1,22 (11 gol)1,25 (5 gol)
Yediği gol / maç1,00 (9 gol)1,25 (5 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

San Juan Atletico de Montcada
Toplam (9)İç saha (4)
KG Var%67 6/9%75 3/4
1,5 Üst%100 9/9%100 4/4
2,5 Üst%89 8/9%100 4/4
3,5 Üst%22 2/9%25 1/4
Gol yememe%0 0/9%0 0/4
Peralada
Toplam (9)Dış saha (4)
KG Var%67 6/9%100 4/4
1,5 Üst%78 7/9%100 4/4
2,5 Üst%33 3/9%25 1/4
3,5 Üst%11 1/9%25 1/4
Gol yememe%11 1/9%0 0/4

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

San Juan Atletico de Montcada
Toplam (9)İç saha (4)
Önde%22 2/9%25 1/4
Berabere%22 2/9%50 2/4
Geride%56 5/9%25 1/4
Peralada
Toplam (9)Dış saha (4)
Önde%44 4/9%50 2/4
Berabere%56 5/9%50 2/4
Geride%0 0/9%0 0/4

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

San Juan Atletico de Montcada (9 maç)

1/121/X01/20X/11X/X1X/202/102/X02/25

Peralada (9 maç)

1/121/X21/20X/10X/X3X/222/102/X02/20

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

San Juan Atletico de Montcada (9 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 1
16-30 2 2
31-45 2 7
46-60 0 3
61-75 0 0
76-90 6 4

Peralada (9 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 0
16-30 1 2
31-45 4 0
46-60 2 3
61-75 0 2
76-90 3 2

Kartlar

San Juan Atletico de Montcada

Sarı 1 · Kırmızı 4 (9 maç · maç başı sarı 0,1)

Peralada

Sarı 0 · Kırmızı 1 (9 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 82 maç. Lig istatistikleri →

Puan durumu

Puan durumu Maç öncesi

İspanya · Tercera División RFEF · Grup 5 puan durumu · Tercera: Group 5

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Europa II 10523 1810 +817 MMGGG
2Montañesa 9513 137 +616 MGMBG
3Vilanova 9441 1210 +216 BBGMG
4Badalona 9423 1510 +514 GBBMG
5L'Hospitalet 9351 1311 +214 BGGBM
6Pobla Mafumet 9414 1312 +113 BGMGM
7Cerdanyola del Vallès 9342 99 013 MBGGB
8Tona 9414 79 -213 MGGBG
9Grama 9333 126 +612 MGBMB
10Martinenc 9333 1818 012 GBMGM
11Atlètic Lleida 9333 1012 -212 BGBGM
12Peralada 9252 119 +211 BBBMG
13Cornellà 10253 1413 +111 BMGBM
14Mollerussa 9324 910 -111 GMBMG
15San Juan Atletico de Montcada 9315 1117 -610 MGMBM
16L'Escala 9234 1012 -29 BMBBM
17Vilassar Mar 9234 1218 -69 MBGBB
18San Cristóbal 9225 721 -148 GMBMM
#TakımOGBMAYAVP
1Martinenc 4310 137 +610
2Montañesa 4310 82 +610
3L'Hospitalet 5311 86 +210
4Vilanova 5230 74 +39
5Europa II 5302 75 +29
6Pobla Mafumet 4301 75 +29
7Cerdanyola del Vallès 5230 53 +29
8Mollerussa 5221 65 +18
9Peralada 5212 64 +27
10San Juan Atletico de Montcada 4211 67 -17
11Cornellà 5131 66 06
12Atlètic Lleida 5131 67 -16
13Vilassar Mar 4202 68 -26
14Tona 5203 47 -36
15L'Escala 4121 66 05
16San Cristóbal 5122 410 -65
17Grama 4112 43 +14
18Badalona 4112 55 04
#TakımOGBMAYAVP
1Badalona 5311 105 +510
2Europa II 5221 115 +68
3Grama 5221 83 +58
4Tona 4211 32 +17
5Vilanova 4211 56 -17
6Montañesa 5203 55 06
7Atlètic Lleida 4202 45 -16
8Cornellà 5122 87 +15
9L'Hospitalet 4040 55 04
10Peralada 4040 55 04
11Pobla Mafumet 5113 67 -14
12Cerdanyola del Vallès 4112 46 -24
13L'Escala 5113 46 -24
14Mollerussa 4103 35 -23
15Vilassar Mar 5032 610 -43
16San Juan Atletico de Montcada 5104 510 -53
17San Cristóbal 4103 311 -83
18Martinenc 5023 511 -62

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.

Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla. Son maçlar 01.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

iddaa oranları

Oranlar Bilgi amaçlı

Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 21:20 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.

Maç sonucu

1 · San Juan Atletico de Montcada2,37
X · Beraberlik2,77
2 · Peralada2,42

2,5 Alt / Üst

Alt1,46
Üst1,96

Karşılıklı gol

Var1,69
Yok1,66
Tüm marketler (5)

Çifte Şans

1 ve 01,271 ve 21,210 ve 21,29

Handikaplı Maç Sonucu -1

14,9403,7121,28

Ev Sahibi Alt/Üst 1.5

Alt1,28Üst2,42

Deplasman Alt/Üst 1.5

Alt1,27Üst2,45

Tek / Çift

Tek1,75Çift1,61