← Maçlar
İspanya · Tercera División RFEF · Grup 521 Ekim 2026 · 21:00 TSİ

CF Vilanova I LA Geltru 2-0 UE San Juan Atletico de Montcada: Maç Sonucu ve İstatistikleri

CF Vilanova I LA Geltru
2–0İY 1–0
UE San Juan Atletico de Montcada
Maç sonu

CF Vilanova I LA Geltru 2–0 UE San Juan Atletico de Montcada (21 Ekim 2026). İlk yarı 1–0.

Maç özeti

CF Vilanova I LA Geltru – UE San Juan Atletico de Montcada maçı 2-0 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı.

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

CF Vilanova I LA Geltru üstte · UE San Juan Atletico de Montcada altta

01530İY607590 28' gol: Bruno Xavier (CF Vilanova I LA Geltru)49' gol (CF Vilanova I LA Geltru)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 28' gol: Bruno Xavier (CF Vilanova I LA Geltru)
  • 49' gol (CF Vilanova I LA Geltru)

Maç olayları

  1. CF Vilanova I LA GeltruUE San Juan Atletico de Montcada
  2. Gol 2–049'
  3. Gol Bruno Xavier 1–028'

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

CF Vilanova I LA Geltru
Toplam (9)İç saha (5)
Galibiyet%44 4/9%40 2/5
Beraberlik%44 4/9%60 3/5
Mağlubiyet%11 1/9%0 0/5
UE San Juan Atletico de Montcada
Toplam (9)Dış saha (5)
Galibiyet%33 3/9%20 1/5
Beraberlik%11 1/9%0 0/5
Mağlubiyet%56 5/9%80 4/5

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

CF Vilanova I LA Geltru
Toplam (9)İç saha (5)
Attığı gol / maç1,33 (12 gol)1,40 (7 gol)
Yediği gol / maç1,11 (10 gol)0,80 (4 gol)
UE San Juan Atletico de Montcada
Toplam (9)Dış saha (5)
Attığı gol / maç1,22 (11 gol)1,00 (5 gol)
Yediği gol / maç1,89 (17 gol)2,00 (10 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

CF Vilanova I LA Geltru
Toplam (9)İç saha (5)
KG Var%56 5/9%60 3/5
1,5 Üst%67 6/9%80 4/5
2,5 Üst%44 4/9%40 2/5
3,5 Üst%33 3/9%20 1/5
Gol yememe%44 4/9%40 2/5
UE San Juan Atletico de Montcada
Toplam (9)Dış saha (5)
KG Var%67 6/9%60 3/5
1,5 Üst%100 9/9%100 5/5
2,5 Üst%89 8/9%80 4/5
3,5 Üst%22 2/9%20 1/5
Gol yememe%0 0/9%0 0/5

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

CF Vilanova I LA Geltru
Toplam (9)İç saha (5)
Önde%22 2/9%20 1/5
Berabere%78 7/9%80 4/5
Geride%0 0/9%0 0/5
UE San Juan Atletico de Montcada
Toplam (9)Dış saha (5)
Önde%22 2/9%20 1/5
Berabere%22 2/9%0 0/5
Geride%56 5/9%80 4/5

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

CF Vilanova I LA Geltru (9 maç)

1/121/X01/20X/12X/X4X/212/102/X02/20

UE San Juan Atletico de Montcada (9 maç)

1/121/X01/20X/11X/X1X/202/102/X02/25

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

CF Vilanova I LA Geltru (7 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 0
16-30 2 2
31-45 1 0
46-60 2 1
61-75 0 2
76-90 6 5

UE San Juan Atletico de Montcada (9 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 1
16-30 2 2
31-45 2 7
46-60 0 3
61-75 0 0
76-90 6 4

Kartlar

CF Vilanova I LA Geltru

Sarı 0 · Kırmızı 0 (7 maç · maç başı sarı 0,0)

UE San Juan Atletico de Montcada

Sarı 1 · Kırmızı 4 (9 maç · maç başı sarı 0,1)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 82 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Son 5 maçta Vilanova 2 kez kazandı, 3 kez berabere kaldı, 0 kez kaybetti (gol: 5-3). Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi, yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti. Son 5 maçta San Juan Atletico de Montcada 3 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 8-8). Öne çıkan: 5 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Gol istatistikleri

Vilanova bu sezon 6 maçta maç başına 1,17 gol attı, 0,83 gol yedi; San Juan Atletico de Montcada bu sezon 6 maçta 1,33 attı, 1,83 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Vilanova %33, San Juan Atletico de Montcada %100. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Vilanova %50, San Juan Atletico de Montcada %67. İlk yarıyı önde kapatma: Vilanova 1/6, San Juan Atletico de Montcada 2/6.

Sıralama
5. (10 p) – 10. (9 p)
Form (son 5)
BBGBG – GMGMG
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%33 – %100
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%50 – %67
iddaa MS 1-0-2
1,63 – 3,13 – 3,92
Devamını oku · iddaa oranları, Veriler ne diyor?

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,63, 0 – 3,13, 2 – 3,92. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,58, Üst 1,81. Karşılıklı Gol: Var 1,72, Yok 1,65.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %67; KG var ortalaması %58; son 5 maçta toplam 13 gol attılar, 11 gol yediler.

Veri: 19 Ekim 2026 00:09 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

İspanya · Tercera División RFEF · Grup 5 puan durumu · Tercera: Group 5

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Europa II 10523 1810 +817 MMGGG
2Montañesa 9513 137 +616 MGMBG
3Vilanova 9441 1210 +216 BBGMG
4Badalona 9423 1510 +514 GBBMG
5L'Hospitalet 9351 1311 +214 BGGBM
6Pobla Mafumet 9414 1312 +113 BGMGM
7Cerdanyola del Vallès 9342 99 013 MBGGB
8Tona 9414 79 -213 MGGBG
9Grama 9333 126 +612 MGBMB
10Martinenc 9333 1818 012 GBMGM
11Atlètic Lleida 9333 1012 -212 BGBGM
12Peralada 9252 119 +211 BBBMG
13Cornellà 10253 1413 +111 BMGBM
14Mollerussa 9324 910 -111 GMBMG
15San Juan Atletico de Montcada 9315 1117 -610 MGMBM
16L'Escala 9234 1012 -29 BMBBM
17Vilassar Mar 9234 1218 -69 MBGBB
18San Cristóbal 9225 721 -148 GMBMM
#TakımOGBMAYAVP
1Martinenc 4310 137 +610
2Montañesa 4310 82 +610
3L'Hospitalet 5311 86 +210
4Vilanova 5230 74 +39
5Europa II 5302 75 +29
6Pobla Mafumet 4301 75 +29
7Cerdanyola del Vallès 5230 53 +29
8Mollerussa 5221 65 +18
9Peralada 5212 64 +27
10San Juan Atletico de Montcada 4211 67 -17
11Cornellà 5131 66 06
12Atlètic Lleida 5131 67 -16
13Vilassar Mar 4202 68 -26
14Tona 5203 47 -36
15L'Escala 4121 66 05
16San Cristóbal 5122 410 -65
17Grama 4112 43 +14
18Badalona 4112 55 04
#TakımOGBMAYAVP
1Badalona 5311 105 +510
2Europa II 5221 115 +68
3Grama 5221 83 +58
4Tona 4211 32 +17
5Vilanova 4211 56 -17
6Montañesa 5203 55 06
7Atlètic Lleida 4202 45 -16
8Cornellà 5122 87 +15
9L'Hospitalet 4040 55 04
10Peralada 4040 55 04
11Pobla Mafumet 5113 67 -14
12Cerdanyola del Vallès 4112 46 -24
13L'Escala 5113 46 -24
14Mollerussa 4103 35 -23
15Vilassar Mar 5032 610 -43
16San Juan Atletico de Montcada 5104 510 -53
17San Cristóbal 4103 311 -83
18Martinenc 5023 511 -62

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,63X3,1323,92

Çifte şans

1X1,09121,16X21,68

Karşılıklı gol

Var1,72Yok1,65

2,5 Alt / Üst

Alt1,58Üst1,81

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.