Los Garres – Cotillas CD
Los Garres – Cotillas CD: 8 Kasım 19:30, İspanya · Tercera División RFEF · Grup 13. Bu sezon Los Garres evinde 4 maçta 1 galibiyet, 1 beraberlik, 2 mağlubiyet; Cotillas CD deplasmanda 4 maçta 2 galibiyet, 0 beraberlik, 2 mağlubiyet.
Paylaş
Maç özeti
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %62; KG var ortalaması %62; son 5 maçta toplam 11 gol attılar, 11 gol yediler.
Maç önü
Maç özeti
İç saha / deplasman maçları · bu sezon| Bilgi | Los Garres | Cotillas CD |
|---|---|---|
| Lig sırası | 9. · 11 puan | 11. · 10 puan |
| Form (son 5) | MMGMG | MGMGM |
| Gol (attığı – yediği, ort.) | 1,25 – 1,50 | 1,25 – 1,25 |
| 2,5 Üst biten | %75 | %50 |
| Karşılıklı gol | %75 | %50 |
| Gol yemediği | %0 | %0 |
| Aralarında (G-B-M) | Kayıtlı karşılaşma yok | |
Gol ve yüzdeler: Los Garres iç sahada (4 maç), Cotillas CD deplasmanda (4 maç), bu sezon. Yalnız tamamlanmış maçlar. G: galibiyet, B: beraberlik, M: mağlubiyet; E: iç saha, D: deplasman. Oranlar yalnız iddaa, bilgi amaçlıdır.
Los Garres iç sahada (4 maç) · Cotillas CD deplasmanda (4 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
- Los Garres iç sahada 4 maçta 1 galibiyet, 1 beraberlik, 2 mağlubiyet aldı.
- Cotillas CD deplasmanda 4 maçta 2 galibiyet, 0 beraberlik, 2 mağlubiyet aldı.
- Los Garres, iç saha maçlarında 4 maçta yalnız 0 kez kalesini gole kapattı (%0).
Hangi takımı destekliyorsun?
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiLos Garres
9. sıra · 11 puan · 8 maç · averaj +1
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MMGMG
- 31.10 Alcantarilla 0–2 Los Garres G
- 24.10 Los Garres 1–2 Águilas II M
- 11.10 Los Garres 2–1 Olímpico Totana G
- 04.10 San Javier 1–0 Los Garres M
- 27.09 Los Garres 0–1 Cartagena LU II M
Cotillas CD
11. sıra · 10 puan · 8 maç · averaj -1
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MGMGM
- 31.10 Cotillas CD 0–1 UCAM Murcia II M
- 25.10 SFC Minerva 1–3 Cotillas CD G
- 10.10 Santa Cruz 1–0 Cotillas CD M
- 04.10 Cotillas CD 2–1 Bala Azul G
- 27.09 Cotillas CD 1–2 Atlético Pulpileño M
Puan durumu 02.11.2026 00:38 TSİ itibarıyla. Son maçlar 31.10.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç Analizi
Form (son 5 maç)
Son 5 maçta Los Garres 2 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 3 kez kaybetti (gol: 5-5). Son 5 maçta Cotillas CD 2 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 3 kez kaybetti (gol: 6-6).
Gol istatistikleri
Los Garres iç saha 4 maçta maç başına 1,25 gol attı, 1,50 gol yedi; Cotillas CD dış saha 4 maçta 1,25 attı, 1,25 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Los Garres %75, Cotillas CD %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Los Garres %75, Cotillas CD %50. İlk yarıyı önde kapatma: Los Garres 1/4, Cotillas CD 0/4.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,83, 0 – 2,96, 2 – 3,22. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,47, Üst 1,95. Karşılıklı Gol: Var 1,76, Yok 1,59.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %62; KG var ortalaması %62; son 5 maçta toplam 11 gol attılar, 11 gol yediler.
- Sıralama
- 9. (11 p) – 11. (10 p)
- Form (son 5)
- GMGMM – MGMGM
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %75 – %50
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %75 – %50
- iddaa MS 1-0-2
- 1,83 – 2,96 – 3,22
Veri: 8 Kasım 2026 05:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Sezon istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (8) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %38 3/8 | %25 1/4 |
| Beraberlik | %25 2/8 | %25 1/4 |
| Mağlubiyet | %38 3/8 | %50 2/4 |
| Toplam (8) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %38 3/8 | %50 2/4 |
| Beraberlik | %13 1/8 | %0 0/4 |
| Mağlubiyet | %50 4/8 | %50 2/4 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (8) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,12 (9 gol) | 1,25 (5 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,00 (8 gol) | 1,50 (6 gol) |
| Toplam (8) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,25 (10 gol) | 1,25 (5 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,38 (11 gol) | 1,25 (5 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (8) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| KG Var | %50 4/8 | %75 3/4 |
| 1,5 Üst | %63 5/8 | %75 3/4 |
| 2,5 Üst | %38 3/8 | %75 3/4 |
| 3,5 Üst | %13 1/8 | %25 1/4 |
| Gol yememe | %25 2/8 | %0 0/4 |
| Toplam (8) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| KG Var | %63 5/8 | %50 2/4 |
| 1,5 Üst | %75 6/8 | %75 3/4 |
| 2,5 Üst | %63 5/8 | %50 2/4 |
| 3,5 Üst | %25 2/8 | %25 1/4 |
| Gol yememe | %0 0/8 | %0 0/4 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (8) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Önde | %25 2/8 | %25 1/4 |
| Berabere | %75 6/8 | %75 3/4 |
| Geride | %0 0/8 | %0 0/4 |
| Toplam (8) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Önde | %13 1/8 | %0 0/4 |
| Berabere | %63 5/8 | %75 3/4 |
| Geride | %25 2/8 | %25 1/4 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Los Garres (8 maç)
Cotillas CD (8 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Los Garres (8 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 0 |
| 16-30 | 0 | 1 |
| 31-45 | 4 | 1 |
| 46-60 | 1 | 0 |
| 61-75 | 2 | 4 |
| 76-90 | 1 | 2 |
Cotillas CD (8 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 1 |
| 16-30 | 3 | 1 |
| 31-45 | 0 | 4 |
| 46-60 | 2 | 2 |
| 61-75 | 2 | 0 |
| 76-90 | 1 | 3 |
Kartlar
Los Garres
Sarı 0 · Kırmızı 1 (8 maç · maç başı sarı 0,0)
Cotillas CD
Sarı 0 · Kırmızı 0 (8 maç · maç başı sarı 0,0)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 02.11.2026 00:38 TSİ itibarıyla · ligde 72 maç. Lig istatistikleri →
Puan durumu
İspanya · Tercera División RFEF · Grup 13 puan durumu · Tercera: Group 13
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Santomera | 8 | +14 | 22 |
| 2 | Santa Cruz | 8 | +4 | 15 |
| 3 | San Javier | 8 | +2 | 15 |
| 4 | UCAM Murcia II | 8 | +8 | 14 |
| 5 | Águilas II | 8 | +5 | 14 |
| 6 | Unión Molinense | 8 | +3 | 12 |
| 7 | Bala Azul | 8 | +2 | 12 |
| 8 | Atlético Pulpileño | 8 | +1 | 11 |
| 9 | Los Garres | 8 | +1 | 11 |
| 10 | Olímpico Totana | 8 | 0 | 11 |
| 11 | Cotillas CD | 8 | -1 | 10 |
| 12 | Balsicas Atlético | 8 | -4 | 10 |
| 13 | Alcantarilla | 8 | -3 | 9 |
| 14 | Cartagena LU II | 8 | -3 | 8 |
| 15 | SFC Minerva | 8 | -5 | 8 |
| 16 | Algar | 8 | -11 | 6 |
| 17 | Bullas Deportivo | 8 | -8 | 5 |
| 18 | Mazarrón FC | 8 | -5 | 4 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Santa Cruz | 5 | +5 | 13 |
| 2 | Santomera | 4 | +10 | 12 |
| 3 | UCAM Murcia II | 4 | +9 | 10 |
| 4 | San Javier | 4 | +3 | 10 |
| 5 | Unión Molinense | 4 | +4 | 8 |
| 6 | Atlético Pulpileño | 5 | +1 | 7 |
| 7 | Olímpico Totana | 4 | 0 | 7 |
| 8 | Balsicas Atlético | 4 | +2 | 6 |
| 9 | Águilas II | 4 | +2 | 6 |
| 10 | Bala Azul | 3 | +2 | 6 |
| 11 | Alcantarilla | 4 | 0 | 5 |
| 12 | Mazarrón FC | 4 | +2 | 4 |
| 13 | Cotillas CD | 4 | -1 | 4 |
| 14 | Los Garres | 4 | -1 | 4 |
| 15 | Algar | 4 | -6 | 3 |
| 16 | SFC Minerva | 4 | -4 | 2 |
| 17 | Cartagena LU II | 3 | -3 | 1 |
| 18 | Bullas Deportivo | 4 | -4 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Santomera | 4 | +4 | 10 |
| 2 | Águilas II | 4 | +3 | 8 |
| 3 | Los Garres | 4 | +2 | 7 |
| 4 | Cartagena LU II | 5 | 0 | 7 |
| 5 | Bala Azul | 5 | 0 | 6 |
| 6 | Cotillas CD | 4 | 0 | 6 |
| 7 | SFC Minerva | 4 | -1 | 6 |
| 8 | San Javier | 4 | -1 | 5 |
| 9 | Olímpico Totana | 4 | 0 | 4 |
| 10 | Atlético Pulpileño | 3 | 0 | 4 |
| 11 | Unión Molinense | 4 | -1 | 4 |
| 12 | UCAM Murcia II | 4 | -1 | 4 |
| 13 | Alcantarilla | 4 | -3 | 4 |
| 14 | Bullas Deportivo | 4 | -4 | 4 |
| 15 | Balsicas Atlético | 4 | -6 | 4 |
| 16 | Algar | 4 | -5 | 3 |
| 17 | Santa Cruz | 3 | -1 | 2 |
| 18 | Mazarrón FC | 4 | -7 | 0 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 02.11.2026 00:38 TSİ.
Puan durumu 02.11.2026 00:38 TSİ itibarıyla. Son maçlar 31.10.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 21:20 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
2,5 Alt / Üst
Karşılıklı gol
Tüm marketler (5)
Deplasman Alt/Üst 0.5
Handikaplı Maç Sonucu -1
Çifte Şans
Tek / Çift
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
