← Maçlar
İspanya · Tercera División RFEF · Grup 1331 Ekim 2026 · 18:00 TSİ

Alcantarilla FC 0-2 UD Los Garres: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Alcantarilla FC
0–2İY 0–1
UD Los Garres
Maç sonu

Alcantarilla FC 0–2 UD Los Garres (31 Ekim 2026). İlk yarı 0–1.

Maç özeti

Alcantarilla FC – UD Los Garres maçı 0-2 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı. Goller: D. Valverde 42', J. Garcia Belluga 52' (UD Los Garres).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Alcantarilla FC üstte · UD Los Garres altta

01530İY607590 42' gol: D. Valverde (UD Los Garres)52' gol: J. Garcia Belluga (UD Los Garres)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 42' gol: D. Valverde (UD Los Garres)
  • 52' gol: J. Garcia Belluga (UD Los Garres)

Maç olayları

  1. Alcantarilla FCUD Los Garres
  2. 52'Gol J. Garcia Belluga 0–2
  3. 42'Gol D. Valverde 0–1

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Alcantarilla FC
Toplam (8)İç saha (4)
Galibiyet%25 2/8%25 1/4
Beraberlik%38 3/8%50 2/4
Mağlubiyet%38 3/8%25 1/4
UD Los Garres
Toplam (8)Dış saha (4)
Galibiyet%38 3/8%50 2/4
Beraberlik%25 2/8%25 1/4
Mağlubiyet%38 3/8%25 1/4

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Alcantarilla FC
Toplam (8)İç saha (4)
Attığı gol / maç0,75 (6 gol)0,75 (3 gol)
Yediği gol / maç1,12 (9 gol)0,75 (3 gol)
UD Los Garres
Toplam (8)Dış saha (4)
Attığı gol / maç1,12 (9 gol)1,00 (4 gol)
Yediği gol / maç1,00 (8 gol)0,50 (2 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Alcantarilla FC
Toplam (8)İç saha (4)
KG Var%38 3/8%25 1/4
1,5 Üst%75 6/8%75 3/4
2,5 Üst%25 2/8%0 0/4
3,5 Üst%0 0/8%0 0/4
Gol yememe%38 3/8%50 2/4
UD Los Garres
Toplam (8)Dış saha (4)
KG Var%50 4/8%25 1/4
1,5 Üst%63 5/8%50 2/4
2,5 Üst%38 3/8%0 0/4
3,5 Üst%13 1/8%0 0/4
Gol yememe%25 2/8%50 2/4

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Alcantarilla FC
Toplam (8)İç saha (4)
Önde%13 1/8%25 1/4
Berabere%63 5/8%50 2/4
Geride%25 2/8%25 1/4
UD Los Garres
Toplam (8)Dış saha (4)
Önde%25 2/8%25 1/4
Berabere%75 6/8%75 3/4
Geride%0 0/8%0 0/4

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Alcantarilla FC (8 maç)

1/111/X01/20X/11X/X3X/212/102/X02/22

UD Los Garres (8 maç)

1/121/X01/20X/11X/X2X/232/102/X02/20

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Alcantarilla FC (7 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 0
16-30 0 0
31-45 1 1
46-60 1 1
61-75 2 0
76-90 1 4

UD Los Garres (8 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 0
16-30 0 1
31-45 4 1
46-60 1 0
61-75 2 4
76-90 1 2

Kartlar

Alcantarilla FC

Sarı 0 · Kırmızı 1 (7 maç · maç başı sarı 0,0)

UD Los Garres

Sarı 0 · Kırmızı 1 (8 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 02.11.2026 00:38 TSİ itibarıyla · ligde 72 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Alcantarilla için son 5 maçın dökümü: 2G 1B 2M, atılan 5, yenilen 6. Los Garres son 5 maçında 2 galibiyet, 0 beraberlik, 3 yenilgi aldı; 4 gol attı, 5 gol yedi.

Gol istatistikleri

Alcantarilla bu sezon 7 maçta maç başına 0,86 gol attı, 1,00 gol yedi; Los Garres bu sezon 7 maçta 1,00 attı, 1,14 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Alcantarilla %29, Los Garres %43. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Alcantarilla %43, Los Garres %57. İlk yarıyı önde kapatma: Alcantarilla 1/7, Los Garres 1/7.

Sıralama
10. (9 p) – 13. (8 p)
Form (son 5)
MMBGG – MGMMG
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%29 – %43
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%43 – %57
iddaa MS 1-0-2
1,69 – 3,02 – 3,83
Devamını oku · iddaa oranları, Veriler ne diyor?

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,69, 0 – 3,02, 2 – 3,83. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,53, Üst 1,89. Karşılıklı Gol: Var 1,75, Yok 1,62.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %36; KG var ortalaması %50; son 5 maçta toplam 9 gol attılar, 11 gol yediler.

Veri: 26 Ekim 2026 00:09 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

İspanya · Tercera División RFEF · Grup 13 puan durumu · Tercera: Group 13

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Santomera 8710 217 +1422 GGGGG
2Santa Cruz 8431 1410 +415 BBGGG
3San Javier 8431 1210 +215 BGGMB
4UCAM Murcia II 8422 168 +814 BMGGG
5Águilas II 8350 116 +514 BBGGG
6Unión Molinense 8332 1411 +312 GBGBM
7Bala Azul 8332 108 +212 MMGBG
8Atlético Pulpileño 8323 1312 +111 GMMMG
9Los Garres 8323 98 +111 MMGMG
10Olímpico Totana 8323 1111 011 BGMGM
11Cotillas CD 8314 1011 -110 MGMGM
12Balsicas Atlético 8314 913 -410 GMGGB
13Alcantarilla 8233 69 -39 GBMMM
14Cartagena LU II 8224 1215 -38 GMGMM
15SFC Minerva 8224 49 -58 BGMMM
16Algar 8206 516 -116 MGMGM
17Bullas Deportivo 8125 1018 -85 MMMMM
18Mazarrón FC 8116 1217 -54 MMMMG
#TakımOGBMAYAVP
1Santa Cruz 5410 94 +513
2Santomera 4400 111 +1012
3UCAM Murcia II 4310 123 +910
4San Javier 4310 63 +310
5Unión Molinense 4220 95 +48
6Atlético Pulpileño 5212 98 +17
7Olímpico Totana 4211 55 07
8Balsicas Atlético 4202 64 +26
9Águilas II 4130 42 +26
10Bala Azul 3201 31 +26
11Alcantarilla 4121 33 05
12Mazarrón FC 4112 86 +24
13Cotillas CD 4112 56 -14
14Los Garres 4112 56 -14
15Algar 4103 39 -63
16SFC Minerva 4022 26 -42
17Cartagena LU II 3012 58 -31
18Bullas Deportivo 4013 59 -41
#TakımOGBMAYAVP
1Santomera 4310 106 +410
2Águilas II 4220 74 +38
3Los Garres 4211 42 +27
4Cartagena LU II 5212 77 07
5Bala Azul 5131 77 06
6Cotillas CD 4202 55 06
7SFC Minerva 4202 23 -16
8San Javier 4121 67 -15
9Olímpico Totana 4112 66 04
10Atlético Pulpileño 3111 44 04
11Unión Molinense 4112 56 -14
12UCAM Murcia II 4112 45 -14
13Alcantarilla 4112 36 -34
14Bullas Deportivo 4112 59 -44
15Balsicas Atlético 4112 39 -64
16Algar 4103 27 -53
17Santa Cruz 3021 56 -12
18Mazarrón FC 4004 411 -70

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 02.11.2026 00:38 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,69X3,0223,83

Çifte şans

1X1,10121,17X21,63

Karşılıklı gol

Var1,75Yok1,62

2,5 Alt / Üst

Alt1,53Üst1,89

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Tercera División RFEF · Grup 13'da oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.