← Maçlar
İspanya · Tercera División RFEF · Grup 218 Ekim 2026 · 13:00 TSİ

UC Ceares 0-1 Gijon Ind: Maç Sonucu ve İstatistikleri

UC Ceares
0–1İY 0–0
Gijon Ind
Maç sonu

UC Ceares 0–1 Gijon Ind (18 Ekim 2026). İlk yarı 0–0.

Maç özeti

UC Ceares – Gijon Ind maçı 0-1 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı.

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

UC Ceares üstte · Gijon Ind altta

01530İY607590 90+6' gol (Gijon Ind)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 90+6' gol (Gijon Ind)

Maç olayları

  1. UC CearesGijon Ind
  2. 90+6'Gol 0–1

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

UC Ceares
Toplam (9)İç saha (5)
Galibiyet%22 2/9%40 2/5
Beraberlik%22 2/9%0 0/5
Mağlubiyet%56 5/9%60 3/5
Gijon Ind
Toplam (10)Dış saha (5)
Galibiyet%50 5/10%60 3/5
Beraberlik%20 2/10%20 1/5
Mağlubiyet%30 3/10%20 1/5

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

UC Ceares
Toplam (9)İç saha (5)
Attığı gol / maç1,33 (12 gol)1,80 (9 gol)
Yediği gol / maç1,56 (14 gol)1,60 (8 gol)
Gijon Ind
Toplam (10)Dış saha (5)
Attığı gol / maç1,60 (16 gol)2,00 (10 gol)
Yediği gol / maç1,10 (11 gol)1,00 (5 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

UC Ceares
Toplam (9)İç saha (5)
KG Var%56 5/9%60 3/5
1,5 Üst%78 7/9%80 4/5
2,5 Üst%67 6/9%80 4/5
3,5 Üst%22 2/9%20 1/5
Gol yememe%22 2/9%20 1/5
Gijon Ind
Toplam (10)Dış saha (5)
KG Var%40 4/10%40 2/5
1,5 Üst%80 8/10%80 4/5
2,5 Üst%50 5/10%60 3/5
3,5 Üst%30 3/10%40 2/5
Gol yememe%40 4/10%40 2/5

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

UC Ceares
Toplam (9)İç saha (5)
Önde%33 3/9%60 3/5
Berabere%44 4/9%40 2/5
Geride%22 2/9%0 0/5
Gijon Ind
Toplam (10)Dış saha (5)
Önde%30 3/10%60 3/5
Berabere%50 5/10%40 2/5
Geride%20 2/10%0 0/5

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

UC Ceares (9 maç)

1/121/X01/21X/10X/X1X/232/102/X12/21

Gijon Ind (10 maç)

1/121/X11/20X/13X/X0X/222/102/X12/21

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

UC Ceares (7 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 1
16-30 2 0
31-45 2 3
46-60 2 1
61-75 0 1
76-90 3 8

Gijon Ind (10 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 1
16-30 3 2
31-45 1 0
46-60 3 3
61-75 2 0
76-90 6 5

Kartlar

UC Ceares

Sarı 0 · Kırmızı 1 (7 maç · maç başı sarı 0,0)

Gijon Ind

Sarı 0 · Kırmızı 2 (10 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 83 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Son 5 maçta Ceares 0 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 4 kez kaybetti (gol: 7-12). Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Son 5 maçta Gijon Ind 1 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 8-8). Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Aralarındaki maçlar

İki takım 2019 yılından bu yana 9 kez karşılaştı: Ceares 5, Gijon Ind 2 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,83 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 26 Nisan 2026, Gijon Ind 2-1 Ceares.

Sıralama
14. (4 p) – 10. (8 p)
Form (son 5)
BMMMM – BGMBM
H2H (G-B-M)
5-2-2 (9 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%83 – %67
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%83 – %50
iddaa MS 1-0-2
2,00 – 2,91 – 2,91
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Ceares bu sezon 6 maçta maç başına 1,50 gol attı, 2,17 gol yedi; Gijon Ind bu sezon 6 maçta 1,67 attı, 1,33 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Ceares %83, Gijon Ind %67. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Ceares %83, Gijon Ind %50. İlk yarıyı önde kapatma: Ceares 2/6, Gijon Ind 2/6.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,00, 0 – 2,91, 2 – 2,91. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,55, Üst 1,85. Karşılıklı Gol: Var 1,65, Yok 1,72.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %75; KG var ortalaması %67; son 5 maçta toplam 15 gol attılar, 20 gol yediler.

Veri: 12 Ekim 2026 12:09 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

İspanya · Tercera División RFEF · Grup 2 puan durumu · Tercera: Group 2

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Covadonga 9621 239 +1420 GMGGB
2Sporting Gijón II 9621 168 +820 BBGGM
3Caudal 9531 128 +418 BBBGG
4Lealtad 9522 134 +917 GGBGG
5Condal 9450 124 +817 BGBBB
6Gijón Industrial 10523 1611 +517 BGMGG
7Mosconia 9432 1513 +215 BBMGM
8San Martín 9432 1313 015 GGBGG
9Praviano 10424 2115 +614 BGMGM
10Siero 10406 1114 -312 GMMMM
11Colunga 9333 1521 -612 BBMMB
12Avilés Stadium 10325 813 -511 GBMBG
13Langreo 9234 811 -39 BMBGM
14Ceares 9225 1214 -28 MBMBG
15Llanes 9144 916 -77 BMBMG
16Astur 9054 915 -65 BBBBM
17L'Entregu 9126 517 -125 BMBMM
18Andes 9036 618 -123 MMBBM
#TakımOGBMAYAVP
1Covadonga 5410 152 +1313
2Sporting Gijón II 5311 94 +510
3Mosconia 4310 83 +510
4Caudal 4310 73 +410
5Siero 5302 84 +49
6Lealtad 5221 73 +48
7Condal 4220 30 +38
8Praviano 5212 117 +47
9Gijón Industrial 5212 66 07
10San Martín 4211 78 -17
11Ceares 5203 98 +16
12Llanes 5131 69 -36
13Avilés Stadium 5122 45 -15
14Colunga 4112 812 -44
15Langreo 5113 37 -44
16Andes 4022 59 -42
17Astur 4022 15 -42
18L'Entregu 5023 39 -62
#TakımOGBMAYAVP
1Gijón Industrial 5311 105 +510
2Sporting Gijón II 4310 74 +310
3Condal 5230 94 +59
4Lealtad 4301 61 +59
5San Martín 5221 65 +18
6Caudal 5221 55 08
7Colunga 5221 79 -28
8Praviano 5212 108 +27
9Covadonga 4211 87 +17
10Avilés Stadium 5203 48 -46
11Langreo 4121 54 +15
12Mosconia 5122 710 -35
13Astur 5032 810 -23
14L'Entregu 4103 28 -63
15Siero 5104 310 -73
16Ceares 4022 36 -32
17Llanes 4013 37 -41
18Andes 5014 19 -81

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

12,00X2,9122,91

Çifte şans

1X1,19121,20X21,43

Karşılıklı gol

Var1,65Yok1,72

2,5 Alt / Üst

Alt1,55Üst1,85

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Tercera División RFEF · Grup 2'da oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.