← Maçlar
İspanya · Tercera División RFEF · Grup 218 Ekim 2026 · 13:30 TSİ

CD Covadonga 4-0 CD Mosconia: Maç Sonucu ve İstatistikleri

CD Covadonga
4–0İY 1–0
CD Mosconia
Maç sonu

CD Covadonga 4–0 CD Mosconia (18 Ekim 2026). İlk yarı 1–0.

Maç özeti

CD Covadonga – CD Mosconia maçı 4-0 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı.

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

CD Covadonga üstte · CD Mosconia altta

01530İY607590 32' gol: N. Fernandez (CD Covadonga)49' gol (CD Covadonga)64' gol (CD Covadonga)90+4' gol (CD Covadonga)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 32' gol: N. Fernandez (CD Covadonga)
  • 49' gol (CD Covadonga)
  • 64' gol (CD Covadonga)
  • 90+4' gol (CD Covadonga)

Maç olayları

  1. CD CovadongaCD Mosconia
  2. Gol 4–090+4'
  3. Gol 3–064'
  4. Gol 2–049'
  5. Gol N. Fernandez 1–032'

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

CD Covadonga
Toplam (9)İç saha (5)
Galibiyet%67 6/9%80 4/5
Beraberlik%22 2/9%20 1/5
Mağlubiyet%11 1/9%0 0/5
CD Mosconia
Toplam (9)Dış saha (5)
Galibiyet%44 4/9%20 1/5
Beraberlik%33 3/9%40 2/5
Mağlubiyet%22 2/9%40 2/5

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

CD Covadonga
Toplam (9)İç saha (5)
Attığı gol / maç2,56 (23 gol)3,00 (15 gol)
Yediği gol / maç1,00 (9 gol)0,40 (2 gol)
CD Mosconia
Toplam (9)Dış saha (5)
Attığı gol / maç1,67 (15 gol)1,40 (7 gol)
Yediği gol / maç1,44 (13 gol)2,00 (10 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

CD Covadonga
Toplam (9)İç saha (5)
KG Var%56 5/9%40 2/5
1,5 Üst%100 9/9%100 5/5
2,5 Üst%78 7/9%80 4/5
3,5 Üst%56 5/9%60 3/5
Gol yememe%44 4/9%60 3/5
CD Mosconia
Toplam (9)Dış saha (5)
KG Var%44 4/9%40 2/5
1,5 Üst%67 6/9%60 3/5
2,5 Üst%56 5/9%60 3/5
3,5 Üst%56 5/9%60 3/5
Gol yememe%44 4/9%40 2/5

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

CD Covadonga
Toplam (9)İç saha (5)
Önde%33 3/9%40 2/5
Berabere%44 4/9%40 2/5
Geride%22 2/9%20 1/5
CD Mosconia
Toplam (9)Dış saha (5)
Önde%50 4/8%25 1/4
Berabere%38 3/8%50 2/4
Geride%13 1/8%25 1/4

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

CD Covadonga (9 maç)

1/131/X01/20X/13X/X0X/212/102/X22/20

CD Mosconia (8 maç)

1/131/X11/20X/11X/X2X/202/102/X02/21

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

CD Covadonga (8 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 1
16-30 3 3
31-45 2 1
46-60 4 0
61-75 2 1
76-90 9 2

CD Mosconia (5 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 0
16-30 1 0
31-45 2 1
46-60 1 2
61-75 1 1
76-90 2 3

Kartlar

CD Covadonga

Sarı 0 · Kırmızı 1 (8 maç · maç başı sarı 0,0)

CD Mosconia

Sarı 0 · Kırmızı 0 (5 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 83 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Covadonga son 5 maçında 3 galibiyet, 1 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 12 gol attı, 8 gol yedi. Öne çıkan: 5 maçı 2,5 gol üstü bitti. Mosconia için son 5 maçın dökümü: 2G 3B 0M, atılan 5, yenilen 2. Öne çıkan: 4 maçta gol yemedi, yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Aralarındaki maçlar

İki takım 2019 yılından bu yana 9 kez karşılaştı: Covadonga 6, Mosconia 0 galibiyet aldı, 3 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,00 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 24 Mayıs 2026, Covadonga 2-1 Mosconia.

Sıralama
3. (13 p) – 4. (12 p)
Form (son 5)
MGGGB – BBGBG
H2H (G-B-M)
6-3-0 (9 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%100 – %33
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%67 – %33
iddaa MS 1-0-2
1,74 – 3,05 – 3,54
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Covadonga bu sezon 6 maçta maç başına 2,67 gol attı, 1,33 gol yedi; Mosconia bu sezon 6 maçta 1,67 attı, 0,50 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %100, konukta %33. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Covadonga %67, Mosconia %33. İlk yarıyı önde kapatma: Covadonga 1/6, Mosconia 3/6.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,74, 0 – 3,05, 2 – 3,54. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,61, Üst 1,77. Karşılıklı Gol: Var 1,65, Yok 1,72.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %67; KG var ortalaması %50; son 5 maçta toplam 17 gol attılar, 10 gol yediler.

Veri: 12 Ekim 2026 12:09 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

İspanya · Tercera División RFEF · Grup 2 puan durumu · Tercera: Group 2

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Covadonga 9621 239 +1420 GMGGB
2Sporting Gijón II 9621 168 +820 BBGGM
3Caudal 9531 128 +418 BBBGG
4Lealtad 9522 134 +917 GGBGG
5Condal 9450 124 +817 BGBBB
6Gijón Industrial 10523 1611 +517 BGMGG
7Mosconia 9432 1513 +215 BBMGM
8San Martín 9432 1313 015 GGBGG
9Praviano 10424 2115 +614 BGMGM
10Siero 10406 1114 -312 GMMMM
11Colunga 9333 1521 -612 BBMMB
12Avilés Stadium 10325 813 -511 GBMBG
13Langreo 9234 811 -39 BMBGM
14Ceares 9225 1214 -28 MBMBG
15Llanes 9144 916 -77 BMBMG
16Astur 9054 915 -65 BBBBM
17L'Entregu 9126 517 -125 BMBMM
18Andes 9036 618 -123 MMBBM
#TakımOGBMAYAVP
1Covadonga 5410 152 +1313
2Sporting Gijón II 5311 94 +510
3Mosconia 4310 83 +510
4Caudal 4310 73 +410
5Siero 5302 84 +49
6Lealtad 5221 73 +48
7Condal 4220 30 +38
8Praviano 5212 117 +47
9Gijón Industrial 5212 66 07
10San Martín 4211 78 -17
11Ceares 5203 98 +16
12Llanes 5131 69 -36
13Avilés Stadium 5122 45 -15
14Colunga 4112 812 -44
15Langreo 5113 37 -44
16Andes 4022 59 -42
17Astur 4022 15 -42
18L'Entregu 5023 39 -62
#TakımOGBMAYAVP
1Gijón Industrial 5311 105 +510
2Sporting Gijón II 4310 74 +310
3Condal 5230 94 +59
4Lealtad 4301 61 +59
5San Martín 5221 65 +18
6Caudal 5221 55 08
7Colunga 5221 79 -28
8Praviano 5212 108 +27
9Covadonga 4211 87 +17
10Avilés Stadium 5203 48 -46
11Langreo 4121 54 +15
12Mosconia 5122 710 -35
13Astur 5032 810 -23
14L'Entregu 4103 28 -63
15Siero 5104 310 -73
16Ceares 4022 36 -32
17Llanes 4013 37 -41
18Andes 5014 19 -81

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,74X3,0523,54

Çifte şans

1X1,12121,17X21,59

Karşılıklı gol

Var1,65Yok1,72

2,5 Alt / Üst

Alt1,61Üst1,77

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Tercera División RFEF · Grup 2'da oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.