Sporting Gijon B 4-0 CD Colunga: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Sporting Gijon B 4–0 CD Colunga (18 Ekim 2026). İlk yarı 3–0.
Maç özeti
Sporting Gijon B – CD Colunga maçı 4-0 sona erdi; ilk yarı 3-0 tamamlandı.
Goller ve kartlar
Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik ✓ · xG —
Maç akışı
Sporting Gijon B üstte · CD Colunga altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 14' kırmızı kart (CD Colunga)
- 14' gol: M. Conde (Sporting Gijon B)
- 30' gol: D. Alvarez (Sporting Gijon B)
- 42' gol (Sporting Gijon B)
- 74' gol (Sporting Gijon B)
Maç olayları
- Sporting Gijon BCD Colunga
- Gol 4–074'
- Gol 3–042'
- Gol D. Alvarez 2–030'
- 14'Kırmızı kart
- Penaltı golü M. Conde 1–0Penaltı14'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %67 6/9 | %60 3/5 |
| Beraberlik | %22 2/9 | %20 1/5 |
| Mağlubiyet | %11 1/9 | %20 1/5 |
| Toplam (9) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %33 3/9 | %40 2/5 |
| Beraberlik | %33 3/9 | %40 2/5 |
| Mağlubiyet | %33 3/9 | %20 1/5 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,78 (16 gol) | 1,80 (9 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,89 (8 gol) | 0,80 (4 gol) |
| Toplam (9) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,67 (15 gol) | 1,40 (7 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,33 (21 gol) | 1,80 (9 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %67 6/9 | %40 2/5 |
| 1,5 Üst | %89 8/9 | %80 4/5 |
| 2,5 Üst | %56 5/9 | %40 2/5 |
| 3,5 Üst | %22 2/9 | %40 2/5 |
| Gol yememe | %22 2/9 | %40 2/5 |
| Toplam (9) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %67 6/9 | %60 3/5 |
| 1,5 Üst | %89 8/9 | %80 4/5 |
| 2,5 Üst | %78 7/9 | %60 3/5 |
| 3,5 Üst | %44 4/9 | %40 2/5 |
| Gol yememe | %11 1/9 | %20 1/5 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %44 4/9 | %20 1/5 |
| Berabere | %44 4/9 | %60 3/5 |
| Geride | %11 1/9 | %20 1/5 |
| Toplam (9) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %22 2/9 | %20 1/5 |
| Berabere | %33 3/9 | %40 2/5 |
| Geride | %44 4/9 | %40 2/5 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Sporting Gijon B (9 maç)
CD Colunga (9 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Sporting Gijon B (7 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 0 |
| 16-30 | 1 | 0 |
| 31-45 | 2 | 0 |
| 46-60 | 4 | 0 |
| 61-75 | 2 | 3 |
| 76-90 | 0 | 3 |
CD Colunga (5 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 1 |
| 16-30 | 0 | 2 |
| 31-45 | 0 | 3 |
| 46-60 | 1 | 1 |
| 61-75 | 2 | 2 |
| 76-90 | 3 | 4 |
Kartlar
Sporting Gijon B
Sarı 0 · Kırmızı 1 (9 maç · maç başı sarı 0,0)
CD Colunga
Sarı 0 · Kırmızı 1 (5 maç · maç başı sarı 0,0)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 83 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Sporting Gijón II son 5 maçında 3 galibiyet, 2 beraberlik, 0 yenilgi aldı; 8 gol attı, 4 gol yedi. Colunga son 5 maçında 2 galibiyet, 2 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 12 gol attı, 11 gol yedi. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 10 maçta galibiyetler Sporting Gijón II 5 – Colunga 1; 4 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,67 gol atıldı; 4 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 8 Mart 2026, Colunga 0-5 Sporting Gijón II.
- Sıralama
- 2. (14 p) – 6. (11 p)
- Form (son 5)
- BBGGG – BBMGG
- H2H (G-B-M)
- 5-4-1 (10 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %83
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %83 – %83
- iddaa MS 1-0-2
- 1,13 – 5,49 – 8,67
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Sporting Gijón II bu sezon 6 maçta maç başına 1,67 gol attı, 0,83 gol yedi; Colunga bu sezon 6 maçta 2,33 attı, 2,00 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Sporting Gijón II %50, Colunga %83. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Sporting Gijón II %83, Colunga %83. İlk yarıyı önde kapatma: Sporting Gijón II 2/6, Colunga 2/6.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,13, 0 – 5,49, 2 – 8,67. Karşılıklı Gol: Var 1,77, Yok 1,62.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %67; KG var ortalaması %83; son 5 maçta toplam 20 gol attılar, 15 gol yediler.
Veri: 12 Ekim 2026 12:09 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
İspanya · Tercera División RFEF · Grup 2 puan durumu · Tercera: Group 2
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Covadonga | 9 | +14 | 20 |
| 2 | Sporting Gijón II | 9 | +8 | 20 |
| 3 | Caudal | 9 | +4 | 18 |
| 4 | Lealtad | 9 | +9 | 17 |
| 5 | Condal | 9 | +8 | 17 |
| 6 | Gijón Industrial | 10 | +5 | 17 |
| 7 | Mosconia | 9 | +2 | 15 |
| 8 | San Martín | 9 | 0 | 15 |
| 9 | Praviano | 10 | +6 | 14 |
| 10 | Siero | 10 | -3 | 12 |
| 11 | Colunga | 9 | -6 | 12 |
| 12 | Avilés Stadium | 10 | -5 | 11 |
| 13 | Langreo | 9 | -3 | 9 |
| 14 | Ceares | 9 | -2 | 8 |
| 15 | Llanes | 9 | -7 | 7 |
| 16 | Astur | 9 | -6 | 5 |
| 17 | L'Entregu | 9 | -12 | 5 |
| 18 | Andes | 9 | -12 | 3 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Covadonga | 5 | +13 | 13 |
| 2 | Sporting Gijón II | 5 | +5 | 10 |
| 3 | Mosconia | 4 | +5 | 10 |
| 4 | Caudal | 4 | +4 | 10 |
| 5 | Siero | 5 | +4 | 9 |
| 6 | Lealtad | 5 | +4 | 8 |
| 7 | Condal | 4 | +3 | 8 |
| 8 | Praviano | 5 | +4 | 7 |
| 9 | Gijón Industrial | 5 | 0 | 7 |
| 10 | San Martín | 4 | -1 | 7 |
| 11 | Ceares | 5 | +1 | 6 |
| 12 | Llanes | 5 | -3 | 6 |
| 13 | Avilés Stadium | 5 | -1 | 5 |
| 14 | Colunga | 4 | -4 | 4 |
| 15 | Langreo | 5 | -4 | 4 |
| 16 | Andes | 4 | -4 | 2 |
| 17 | Astur | 4 | -4 | 2 |
| 18 | L'Entregu | 5 | -6 | 2 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Gijón Industrial | 5 | +5 | 10 |
| 2 | Sporting Gijón II | 4 | +3 | 10 |
| 3 | Condal | 5 | +5 | 9 |
| 4 | Lealtad | 4 | +5 | 9 |
| 5 | San Martín | 5 | +1 | 8 |
| 6 | Caudal | 5 | 0 | 8 |
| 7 | Colunga | 5 | -2 | 8 |
| 8 | Praviano | 5 | +2 | 7 |
| 9 | Covadonga | 4 | +1 | 7 |
| 10 | Avilés Stadium | 5 | -4 | 6 |
| 11 | Langreo | 4 | +1 | 5 |
| 12 | Mosconia | 5 | -3 | 5 |
| 13 | Astur | 5 | -2 | 3 |
| 14 | L'Entregu | 4 | -6 | 3 |
| 15 | Siero | 5 | -7 | 3 |
| 16 | Ceares | 4 | -3 | 2 |
| 17 | Llanes | 4 | -4 | 1 |
| 18 | Andes | 5 | -8 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Tercera División RFEF · Grup 2'da oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
