← Maçlar
İspanya · Segunda División RFEF · Grup 51 Kasım 2026 · 19:00 TSİ

UB Conquense 2-2 RSD Alcala: Maç Sonucu ve İstatistikleri

UB Conquense
2–2İY 1–1
RSD Alcala
Maç sonu

UB Conquense 2–2 RSD Alcala (1 Kasım 2026). İlk yarı 1–1.

Maç özeti

UB Conquense – RSD Alcala maçı 2-2 sona erdi; ilk yarı 1-1 tamamlandı. Goller: S. Perea 22', A. Sanchez 90' (UB Conquense); L. Simon 8', M. Garcia 75' (RSD Alcala).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

UB Conquense üstte · RSD Alcala altta

01530İY607590 8' gol: L. Simon (RSD Alcala)22' gol: S. Perea (UB Conquense)75' gol: M. Garcia (RSD Alcala)90' gol: A. Sanchez (UB Conquense)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 8' gol: L. Simon (RSD Alcala)
  • 22' gol: S. Perea (UB Conquense)
  • 75' gol: M. Garcia (RSD Alcala)
  • 90' gol: A. Sanchez (UB Conquense)

Maç olayları

  1. UB ConquenseRSD Alcala
  2. Gol A. Sanchez 2–290'
  3. 75'Gol M. Garcia 1–2
  4. Gol S. Perea 1–122'
  5. 8'Gol L. Simon 0–1

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

UB Conquense
Toplam (9)İç saha (5)
Galibiyet%56 5/9%40 2/5
Beraberlik%33 3/9%60 3/5
Mağlubiyet%11 1/9%0 0/5
RSD Alcala
Toplam (9)Dış saha (4)
Galibiyet%22 2/9%0 0/4
Beraberlik%33 3/9%50 2/4
Mağlubiyet%44 4/9%50 2/4

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

UB Conquense
Toplam (9)İç saha (5)
Attığı gol / maç2,22 (20 gol)2,20 (11 gol)
Yediği gol / maç1,22 (11 gol)1,20 (6 gol)
RSD Alcala
Toplam (9)Dış saha (4)
Attığı gol / maç1,44 (13 gol)0,75 (3 gol)
Yediği gol / maç1,56 (14 gol)1,75 (7 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

UB Conquense
Toplam (9)İç saha (5)
KG Var%67 6/9%60 3/5
1,5 Üst%89 8/9%80 4/5
2,5 Üst%78 7/9%80 4/5
3,5 Üst%67 6/9%80 4/5
Gol yememe%33 3/9%40 2/5
RSD Alcala
Toplam (9)Dış saha (4)
KG Var%56 5/9%50 2/4
1,5 Üst%78 7/9%75 3/4
2,5 Üst%78 7/9%75 3/4
3,5 Üst%33 3/9%25 1/4
Gol yememe%33 3/9%25 1/4

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

UB Conquense
Toplam (9)İç saha (5)
Önde%56 5/9%60 3/5
Berabere%33 3/9%20 1/5
Geride%11 1/9%20 1/5
RSD Alcala
Toplam (9)Dış saha (4)
Önde%11 1/9%25 1/4
Berabere%67 6/9%50 2/4
Geride%22 2/9%25 1/4

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

UB Conquense (9 maç)

1/141/X11/20X/11X/X1X/212/102/X12/20

RSD Alcala (9 maç)

1/101/X01/21X/12X/X3X/212/102/X02/22

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

UB Conquense (7 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 1
16-30 4 1
31-45 1 1
46-60 1 2
61-75 1 3
76-90 7 1

RSD Alcala (7 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 2
16-30 1 4
31-45 1 1
46-60 1 1
61-75 4 1
76-90 4 3

Kartlar

UB Conquense

Sarı 1 · Kırmızı 1 (7 maç · maç başı sarı 0,1)

RSD Alcala

Sarı 0 · Kırmızı 1 (8 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 82 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Son 5 maçta Conquense 2 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 10-8). Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. RSD Alcala son 5 maçında 0 galibiyet, 2 beraberlik, 3 yenilgi aldı; 3 gol attı, 8 gol yedi.

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 3 maçta galibiyetler Conquense 1 – RSD Alcala 1; 1 beraberlik var. Son 3 karşılaşmada maç başına 2,00 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 11 Ocak 2026, Conquense 2-1 RSD Alcala.

Sıralama
2. (17 p) – 14. (8 p)
Form (son 5)
MGBGM – MMBBM
H2H (G-B-M)
1-1-1 (3 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%75 – %75
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%50 – %50
iddaa MS 1-0-2
1,52 – 3,35 – 4,38
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Conquense iç saha 4 maçta maç başına 2,25 gol attı, 1,00 gol yedi; RSD Alcala bu sezon 8 maçta 1,38 attı, 1,50 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %75, konukta %75. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Conquense %50, RSD Alcala %50. İlk yarıyı önde kapatma: Conquense 3/4, RSD Alcala 1/8.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,52, 0 – 3,35, 2 – 4,38. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,59, Üst 1,80. Karşılıklı Gol: Var 1,78, Yok 1,61.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %75; KG var ortalaması %50; son 5 maçta toplam 13 gol attılar, 16 gol yediler.

Veri: 1 Kasım 2026 18:09 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

İspanya · Segunda División RFEF · Grup 5 puan durumu · Segunda Rfef: Group 5

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1SS Reyes 9612 159 +619 GMGGG
2Conquense 9531 2011 +918 MGBGB
3Real Valladolid II 10523 2216 +617 BGBGM
4A Madrid III 9522 129 +317 GBBMG
5Numancia 9441 105 +516 BBBMG
6Salamanca UDS 9513 1310 +316 MGBMG
7Navalcarnero 9432 1613 +315 GBBGG
8CF Talavera 9432 118 +315 GGBGM
9Guadalajara 9333 1818 012 BGMBG
10Real Madrid III 10253 56 -111 BBMGG
11Gimnástica Segoviana 9243 1414 010 BBBBM
12Atlético Tordesillas 9234 1313 09 GBGBM
13RSD Alcalá 9234 1314 -19 MBBMB
14Atlético Paso 9234 1012 -29 GMBGM
15Albacete II 9234 1224 -129 MMBGM
16Real Ávila 9216 715 -87 MBMMM
17Calvo Sotelo 9135 614 -86 MBMBM
18Getafe II 9054 1117 -65 BMBBM
#TakımOGBMAYAVP
1Real Valladolid II 5500 165 +1115
2Salamanca UDS 5410 93 +613
3SS Reyes 5410 82 +613
4A Madrid III 5410 94 +513
5CF Talavera 4310 63 +310
6Conquense 5230 116 +59
7Guadalajara 5221 1512 +38
8RSD Alcalá 5212 107 +37
9Atlético Tordesillas 5212 97 +27
10Numancia 4211 53 +27
11Navalcarnero 4211 76 +17
12Real Ávila 4211 43 +17
13Albacete II 4211 810 -27
14Atlético Paso 4202 43 +16
15Real Madrid III 5131 43 +16
16Gimnástica Segoviana 4121 54 +15
17Calvo Sotelo 5122 25 -35
18Getafe II 4040 55 04
#TakımOGBMAYAVP
1Conquense 4301 95 +49
2Numancia 5230 52 +39
3Navalcarnero 5221 97 +28
4SS Reyes 4202 77 06
5CF Talavera 5122 55 05
6Gimnástica Segoviana 5122 910 -15
7Real Madrid III 5122 13 -25
8A Madrid III 4112 35 -24
9Guadalajara 4112 36 -34
10Atlético Paso 5032 69 -33
11Salamanca UDS 4103 47 -33
12Atlético Tordesillas 4022 46 -22
13RSD Alcalá 4022 37 -42
14Real Valladolid II 5023 611 -52
15Albacete II 5023 414 -102
16Calvo Sotelo 4013 49 -51
17Getafe II 5014 612 -61
18Real Ávila 5005 312 -90

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,52X3,3524,38

Çifte şans

1X1,06121,14X21,81

Karşılıklı gol

Var1,78Yok1,61

2,5 Alt / Üst

Alt1,59Üst1,80

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Segunda División RFEF · Grup 5'da oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.