← Maçlar
İspanya · Segunda División RFEF · Grup 51 Kasım 2026 · 19:00 TSİ

Real Avila CF 0-1 Real Madrid C: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Real Avila CF
0–1İY 0–1
Real Madrid C
Maç sonu

Real Avila CF 0–1 Real Madrid C (1 Kasım 2026). İlk yarı 0–1.

Maç özeti

Real Avila CF – Real Madrid C maçı 0-1 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı. Goller: J. Barroso Porteros 9' (Real Madrid C).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Real Avila CF üstte · Real Madrid C altta

01530İY607590 9' gol: J. Barroso Porteros (Real Madrid C)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 9' gol: J. Barroso Porteros (Real Madrid C)

Maç olayları

  1. Real Avila CFReal Madrid C
  2. 9'Gol J. Barroso Porteros 0–1

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Real Avila CF
Toplam (9)İç saha (4)
Galibiyet%22 2/9%50 2/4
Beraberlik%11 1/9%25 1/4
Mağlubiyet%67 6/9%25 1/4
Real Madrid C
Toplam (10)Dış saha (5)
Galibiyet%20 2/10%20 1/5
Beraberlik%50 5/10%40 2/5
Mağlubiyet%30 3/10%40 2/5

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Real Avila CF
Toplam (9)İç saha (4)
Attığı gol / maç0,78 (7 gol)1,00 (4 gol)
Yediği gol / maç1,67 (15 gol)0,75 (3 gol)
Real Madrid C
Toplam (10)Dış saha (5)
Attığı gol / maç0,50 (5 gol)0,20 (1 gol)
Yediği gol / maç0,60 (6 gol)0,60 (3 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Real Avila CF
Toplam (9)İç saha (4)
KG Var%56 5/9%50 2/4
1,5 Üst%78 7/9%50 2/4
2,5 Üst%67 6/9%25 1/4
3,5 Üst%0 0/9%0 0/4
Gol yememe%11 1/9%25 1/4
Real Madrid C
Toplam (10)Dış saha (5)
KG Var%10 1/10%0 0/5
1,5 Üst%40 4/10%20 1/5
2,5 Üst%10 1/10%0 0/5
3,5 Üst%0 0/10%0 0/5
Gol yememe%60 6/10%60 3/5

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Real Avila CF
Toplam (9)İç saha (4)
Önde%11 1/9%25 1/4
Berabere%44 4/9%50 2/4
Geride%44 4/9%25 1/4
Real Madrid C
Toplam (10)Dış saha (5)
Önde%20 2/10%20 1/5
Berabere%50 5/10%40 2/5
Geride%30 3/10%40 2/5

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Real Avila CF (9 maç)

1/111/X01/20X/11X/X1X/222/102/X02/24

Real Madrid C (10 maç)

1/111/X11/20X/11X/X4X/202/102/X02/23

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Real Avila CF (7 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 3
16-30 0 1
31-45 1 2
46-60 2 2
61-75 1 0
76-90 1 3

Real Madrid C (6 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 0
16-30 0 1
31-45 1 1
46-60 0 0
61-75 0 1
76-90 0 2

Kartlar

Real Avila CF

Sarı 0 · Kırmızı 1 (7 maç · maç başı sarı 0,0)

Real Madrid C

Sarı 0 · Kırmızı 0 (7 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 82 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Real Ávila son 5 maçında 1 galibiyet, 1 beraberlik, 3 yenilgi aldı; 3 gol attı, 9 gol yedi. Son 5 maçta Real Madrid III 0 kez kazandı, 3 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 1-4). Öne çıkan: 4 maçta gol atamadı, yalnız 0 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Gol istatistikleri

Real Ávila bu sezon 8 maçta maç başına 0,88 gol attı, 1,75 gol yedi; Real Madrid III dış saha 4 maçta 0,00 attı, 0,75 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %75, konukta %0. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Real Ávila %62, Real Madrid III %0. İlk yarıyı önde kapatma: Real Ávila 1/8, Real Madrid III 0/4.

Sıralama
15. (7 p) – 17. (5 p)
Form (son 5)
GMMBM – MBBBM
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%75 – %0
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%62 – %0
iddaa MS 1-0-2
2,12 – 2,96 – 2,65
Devamını oku · iddaa oranları, Veriler ne diyor?

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,12, 0 – 2,96, 2 – 2,65. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,56, Üst 1,83. Karşılıklı Gol: Var 1,63, Yok 1,74.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %38; KG var ortalaması %31; son 5 maçta toplam 4 gol attılar, 13 gol yediler.

Veri: 1 Kasım 2026 18:09 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

İspanya · Segunda División RFEF · Grup 5 puan durumu · Segunda Rfef: Group 5

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1SS Reyes 9612 159 +619 GMGGG
2Conquense 9531 2011 +918 MGBGB
3Real Valladolid II 10523 2216 +617 BGBGM
4A Madrid III 9522 129 +317 GBBMG
5Numancia 9441 105 +516 BBBMG
6Salamanca UDS 9513 1310 +316 MGBMG
7Navalcarnero 9432 1613 +315 GBBGG
8CF Talavera 9432 118 +315 GGBGM
9Guadalajara 9333 1818 012 BGMBG
10Real Madrid III 10253 56 -111 BBMGG
11Gimnástica Segoviana 9243 1414 010 BBBBM
12Atlético Tordesillas 9234 1313 09 GBGBM
13RSD Alcalá 9234 1314 -19 MBBMB
14Atlético Paso 9234 1012 -29 GMBGM
15Albacete II 9234 1224 -129 MMBGM
16Real Ávila 9216 715 -87 MBMMM
17Calvo Sotelo 9135 614 -86 MBMBM
18Getafe II 9054 1117 -65 BMBBM
#TakımOGBMAYAVP
1Real Valladolid II 5500 165 +1115
2Salamanca UDS 5410 93 +613
3SS Reyes 5410 82 +613
4A Madrid III 5410 94 +513
5CF Talavera 4310 63 +310
6Conquense 5230 116 +59
7Guadalajara 5221 1512 +38
8RSD Alcalá 5212 107 +37
9Atlético Tordesillas 5212 97 +27
10Numancia 4211 53 +27
11Navalcarnero 4211 76 +17
12Real Ávila 4211 43 +17
13Albacete II 4211 810 -27
14Atlético Paso 4202 43 +16
15Real Madrid III 5131 43 +16
16Gimnástica Segoviana 4121 54 +15
17Calvo Sotelo 5122 25 -35
18Getafe II 4040 55 04
#TakımOGBMAYAVP
1Conquense 4301 95 +49
2Numancia 5230 52 +39
3Navalcarnero 5221 97 +28
4SS Reyes 4202 77 06
5CF Talavera 5122 55 05
6Gimnástica Segoviana 5122 910 -15
7Real Madrid III 5122 13 -25
8A Madrid III 4112 35 -24
9Guadalajara 4112 36 -34
10Atlético Paso 5032 69 -33
11Salamanca UDS 4103 47 -33
12Atlético Tordesillas 4022 46 -22
13RSD Alcalá 4022 37 -42
14Real Valladolid II 5023 611 -52
15Albacete II 5023 414 -102
16Calvo Sotelo 4013 49 -51
17Getafe II 5014 612 -61
18Real Ávila 5005 312 -90

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

12,12X2,9622,65

Çifte şans

1X1,24121,19X21,38

Karşılıklı gol

Var1,63Yok1,74

2,5 Alt / Üst

Alt1,56Üst1,83

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Segunda División RFEF · Grup 5'da oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.