Salamanca CF 1-0 Gimnastica Segoviana CF: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Salamanca CF 1–0 Gimnastica Segoviana CF (1 Kasım 2026). İlk yarı 0–0.
Maç özeti
Salamanca CF – Gimnastica Segoviana CF maçı 1-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: A. Caramelo 90+5' (Salamanca CF).
Goller ve kartlar
Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik ✓ · xG —
Maç akışı
Salamanca CF üstte · Gimnastica Segoviana CF altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 84' kırmızı kart: I. Gonzalez (Salamanca CF)
- 84' sarı kart: I. Gonzalez (Salamanca CF)
- 90+2' kırmızı kart: D. Sanchez (Gimnastica Segoviana CF)
- 90+2' sarı kart: D. Sanchez (Gimnastica Segoviana CF)
- 90+5' gol: A. Caramelo (Salamanca CF)
Maç olayları
- Salamanca CFGimnastica Segoviana CF
- Gol A. Caramelo 1–090+5'
- 90+2'D. SanchezKırmızı kart
- 90+2'D. SanchezSarı kart
- I. GonzalezKırmızı kart84'
- I. GonzalezSarı kart84'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %56 5/9 | %80 4/5 |
| Beraberlik | %11 1/9 | %20 1/5 |
| Mağlubiyet | %33 3/9 | %0 0/5 |
| Toplam (9) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %22 2/9 | %20 1/5 |
| Beraberlik | %44 4/9 | %40 2/5 |
| Mağlubiyet | %33 3/9 | %40 2/5 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,44 (13 gol) | 1,80 (9 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,11 (10 gol) | 0,60 (3 gol) |
| Toplam (9) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,56 (14 gol) | 1,80 (9 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,56 (14 gol) | 2,00 (10 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %44 4/9 | %40 2/5 |
| 1,5 Üst | %67 6/9 | %60 3/5 |
| 2,5 Üst | %44 4/9 | %40 2/5 |
| 3,5 Üst | %22 2/9 | %20 1/5 |
| Gol yememe | %33 3/9 | %60 3/5 |
| Toplam (9) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %67 6/9 | %60 3/5 |
| 1,5 Üst | %89 8/9 | %80 4/5 |
| 2,5 Üst | %44 4/9 | %60 3/5 |
| 3,5 Üst | %22 2/9 | %40 2/5 |
| Gol yememe | %22 2/9 | %20 1/5 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %22 2/9 | %40 2/5 |
| Berabere | %56 5/9 | %60 3/5 |
| Geride | %22 2/9 | %0 0/5 |
| Toplam (9) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %22 2/9 | %40 2/5 |
| Berabere | %67 6/9 | %60 3/5 |
| Geride | %11 1/9 | %0 0/5 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Salamanca CF (9 maç)
Gimnastica Segoviana CF (9 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Salamanca CF (8 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 0 |
| 16-30 | 4 | 1 |
| 31-45 | 0 | 0 |
| 46-60 | 1 | 4 |
| 61-75 | 1 | 0 |
| 76-90 | 4 | 3 |
Gimnastica Segoviana CF (9 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 0 |
| 16-30 | 3 | 2 |
| 31-45 | 2 | 3 |
| 46-60 | 1 | 0 |
| 61-75 | 3 | 3 |
| 76-90 | 3 | 6 |
Kartlar
Salamanca CF
Sarı 1 · Kırmızı 2 (9 maç · maç başı sarı 0,1)
Gimnastica Segoviana CF
Sarı 1 · Kırmızı 1 (9 maç · maç başı sarı 0,1)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 82 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Salamanca UDS son 5 maçında 1 galibiyet, 1 beraberlik, 3 yenilgi aldı; 6 gol attı, 10 gol yedi. Son 5 maçta Gimnástica Segoviana 0 kez kazandı, 4 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 6-7). Öne çıkan: yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2021 yılından bu yana 4 kez karşılaştı: Salamanca UDS 1, Gimnástica Segoviana 1 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Son 4 karşılaşmada maç başına 1,00 gol atıldı; 1 maç 2,5 üstü, 1 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 12 Nisan 2026, Gimnástica Segoviana 0-1 Salamanca UDS.
- Sıralama
- 8. (13 p) – 9. (10 p)
- Form (son 5)
- MBMGM – MBBBB
- H2H (G-B-M)
- 1-2-1 (4 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %75
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %75
- iddaa MS 1-0-2
- 1,94 – 3,19 – 2,81
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Salamanca UDS iç saha 4 maçta maç başına 2,00 gol attı, 0,75 gol yedi; Gimnástica Segoviana dış saha 4 maçta 2,25 attı, 2,25 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %50, konukta %75. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Salamanca UDS %50, Gimnástica Segoviana %75. İlk yarıyı önde kapatma: Salamanca UDS 2/4, Gimnástica Segoviana 2/4.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,94, 0 – 3,19, 2 – 2,81. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,64, Üst 1,73. Karşılıklı Gol: Var 1,61, Yok 1,78.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %62; KG var ortalaması %62; son 5 maçta toplam 12 gol attılar, 17 gol yediler.
Veri: 1 Kasım 2026 18:09 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
İspanya · Segunda División RFEF · Grup 5 puan durumu · Segunda Rfef: Group 5
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | SS Reyes | 9 | +6 | 19 |
| 2 | Conquense | 9 | +9 | 18 |
| 3 | Real Valladolid II | 10 | +6 | 17 |
| 4 | A Madrid III | 9 | +3 | 17 |
| 5 | Numancia | 9 | +5 | 16 |
| 6 | Salamanca UDS | 9 | +3 | 16 |
| 7 | Navalcarnero | 9 | +3 | 15 |
| 8 | CF Talavera | 9 | +3 | 15 |
| 9 | Guadalajara | 9 | 0 | 12 |
| 10 | Real Madrid III | 10 | -1 | 11 |
| 11 | Gimnástica Segoviana | 9 | 0 | 10 |
| 12 | Atlético Tordesillas | 9 | 0 | 9 |
| 13 | RSD Alcalá | 9 | -1 | 9 |
| 14 | Atlético Paso | 9 | -2 | 9 |
| 15 | Albacete II | 9 | -12 | 9 |
| 16 | Real Ávila | 9 | -8 | 7 |
| 17 | Calvo Sotelo | 9 | -8 | 6 |
| 18 | Getafe II | 9 | -6 | 5 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Real Valladolid II | 5 | +11 | 15 |
| 2 | Salamanca UDS | 5 | +6 | 13 |
| 3 | SS Reyes | 5 | +6 | 13 |
| 4 | A Madrid III | 5 | +5 | 13 |
| 5 | CF Talavera | 4 | +3 | 10 |
| 6 | Conquense | 5 | +5 | 9 |
| 7 | Guadalajara | 5 | +3 | 8 |
| 8 | RSD Alcalá | 5 | +3 | 7 |
| 9 | Atlético Tordesillas | 5 | +2 | 7 |
| 10 | Numancia | 4 | +2 | 7 |
| 11 | Navalcarnero | 4 | +1 | 7 |
| 12 | Real Ávila | 4 | +1 | 7 |
| 13 | Albacete II | 4 | -2 | 7 |
| 14 | Atlético Paso | 4 | +1 | 6 |
| 15 | Real Madrid III | 5 | +1 | 6 |
| 16 | Gimnástica Segoviana | 4 | +1 | 5 |
| 17 | Calvo Sotelo | 5 | -3 | 5 |
| 18 | Getafe II | 4 | 0 | 4 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Conquense | 4 | +4 | 9 |
| 2 | Numancia | 5 | +3 | 9 |
| 3 | Navalcarnero | 5 | +2 | 8 |
| 4 | SS Reyes | 4 | 0 | 6 |
| 5 | CF Talavera | 5 | 0 | 5 |
| 6 | Gimnástica Segoviana | 5 | -1 | 5 |
| 7 | Real Madrid III | 5 | -2 | 5 |
| 8 | A Madrid III | 4 | -2 | 4 |
| 9 | Guadalajara | 4 | -3 | 4 |
| 10 | Atlético Paso | 5 | -3 | 3 |
| 11 | Salamanca UDS | 4 | -3 | 3 |
| 12 | Atlético Tordesillas | 4 | -2 | 2 |
| 13 | RSD Alcalá | 4 | -4 | 2 |
| 14 | Real Valladolid II | 5 | -5 | 2 |
| 15 | Albacete II | 5 | -10 | 2 |
| 16 | Calvo Sotelo | 4 | -5 | 1 |
| 17 | Getafe II | 5 | -6 | 1 |
| 18 | Real Ávila | 5 | -9 | 0 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
2,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Segunda División RFEF · Grup 5'da oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
