← Maçlar
İspanya · Tercera División RFEF · Grup 81 Kasım 2026 · 14:00 TSİ

Turegano CF 1-1 Cultural Deportiva Leonesa B: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Turegano CF
1–1İY 1–0
Cultural Deportiva Leonesa B
Maç sonu

Turegano CF 1–1 Cultural Deportiva Leonesa B (1 Kasım 2026). İlk yarı 1–0.

Maç özeti

Turegano CF – Cultural Deportiva Leonesa B maçı 1-1 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı.

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik ✓ · xG —

Maç akışı

Turegano CF üstte · Cultural Deportiva Leonesa B altta

01530İY607590 42' gol (Turegano CF)57' gol (Cultural Deportiva Leonesa B)81' kırmızı kart (Turegano CF)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 42' gol (Turegano CF)
  • 57' gol (Cultural Deportiva Leonesa B)
  • 81' kırmızı kart (Turegano CF)

Maç olayları

  1. Turegano CFCultural Deportiva Leonesa B
  2. Kırmızı kart81'
  3. 57'Gol 1–1
  4. Gol 1–042'

Maç istatistikleri

Turegano CFCultural Deportiva Leonesa B
1Kırmızı kart0

Sezon istatistikleri

Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Turegano CF
Toplam (9)İç saha (6)
Galibiyet%11 1/9%17 1/6
Beraberlik%56 5/9%33 2/6
Mağlubiyet%33 3/9%50 3/6
Cultural Deportiva Leonesa B
Toplam (10)Dış saha (5)
Galibiyet%60 6/10%60 3/5
Beraberlik%30 3/10%20 1/5
Mağlubiyet%10 1/10%20 1/5

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Turegano CF
Toplam (9)İç saha (6)
Attığı gol / maç1,11 (10 gol)1,17 (7 gol)
Yediği gol / maç1,44 (13 gol)1,67 (10 gol)
Cultural Deportiva Leonesa B
Toplam (10)Dış saha (5)
Attığı gol / maç1,40 (14 gol)1,00 (5 gol)
Yediği gol / maç0,60 (6 gol)0,60 (3 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Turegano CF
Toplam (9)İç saha (6)
KG Var%78 7/9%83 5/6
1,5 Üst%78 7/9%83 5/6
2,5 Üst%44 4/9%50 3/6
3,5 Üst%33 3/9%33 2/6
Gol yememe%11 1/9%0 0/6
Cultural Deportiva Leonesa B
Toplam (10)Dış saha (5)
KG Var%30 3/10%20 1/5
1,5 Üst%60 6/10%60 3/5
2,5 Üst%20 2/10%0 0/5
3,5 Üst%10 1/10%0 0/5
Gol yememe%60 6/10%60 3/5

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Turegano CF
Toplam (9)İç saha (6)
Önde%22 2/9%33 2/6
Berabere%44 4/9%33 2/6
Geride%33 3/9%33 2/6
Cultural Deportiva Leonesa B
Toplam (10)Dış saha (5)
Önde%20 2/10%0 0/5
Berabere%60 6/10%60 3/5
Geride%20 2/10%40 2/5

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Turegano CF (9 maç)

1/101/X21/20X/11X/X2X/212/102/X12/22

Cultural Deportiva Leonesa B (10 maç)

1/121/X01/20X/14X/X2X/202/102/X12/21

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Turegano CF (7 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 2
16-30 2 1
31-45 1 2
46-60 2 3
61-75 0 2
76-90 3 1

Cultural Deportiva Leonesa B (9 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 1
16-30 2 0
31-45 0 2
46-60 2 0
61-75 3 0
76-90 6 3

Kartlar

Turegano CF

Sarı 0 · Kırmızı 1 (7 maç · maç başı sarı 0,0)

Cultural Deportiva Leonesa B

Sarı 0 · Kırmızı 0 (9 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 19:00 TSİ itibarıyla · ligde 85 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Son 5 maçta Turégano 1 kez kazandı, 4 kez berabere kaldı, 0 kez kaybetti (gol: 7-6). Son 5 maçta Cultural Leonesa II 3 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 9-5). Öne çıkan: son 3 maçını kazandı.

Gol istatistikleri

Turégano iç saha 5 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,80 gol yedi; Cultural Leonesa II dış saha 4 maçta 1,00 attı, 0,50 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %60, konukta %0. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Turégano %80, Cultural Leonesa II %0. İlk yarıyı önde kapatma: Turégano 1/5, Cultural Leonesa II 0/4.

Sıralama
13. (7 p) – 2. (19 p)
Form (son 5)
BGBBB – GGGMB
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%60 – %0
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%80 – %0
iddaa MS 1-0-2
3,97 – 3,36 – 1,57
Devamını oku · iddaa oranları, Veriler ne diyor?

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 3,97, 0 – 3,36, 2 – 1,57. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,55, Üst 1,84. Karşılıklı Gol: Var 1,80, Yok 1,59.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %30; KG var ortalaması %40; son 5 maçta toplam 16 gol attılar, 11 gol yediler.

Veri: 31 Ekim 2026 20:00 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

İspanya · Tercera División RFEF · Grup 8 puan durumu · Tercera: Group 8

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Cristo Atlético 8611 134 +919 GGGGG
2Cultural Leonesa II 8611 135 +819 BMGGG
3Burgos Promesas 8521 133 +1017 BGBMG
4UD Santa Marta 8521 116 +517 MGBBG
5Palencia CF 8422 148 +614 GBGGB
6Bembibre 8422 108 +214 GGGBM
7La Virgen del Camino 8413 910 -113 MMGMB
8Guijuelo 7403 126 +612 MMGGG
9Atlético Mansillés 7322 97 +211 GGMMB
10Arandina 8242 1112 -110 GBMBB
11Almazán 8242 1214 -210 BBMGM
12Villaralbo 8233 1311 +29 GBBMG
13Turégano 8143 912 -37 BBBGB
14Calasanz de Soria 8215 814 -67 MBMMM
15Unionistas II 8125 713 -65 BMMGM
16Colegios Diocesanos 8116 515 -104 BMGMM
17Salamanca II 8116 721 -144 MGMMM
18Mirandés II 8035 29 -73 MMMBB
#TakımOGBMAYAVP
1UD Santa Marta 4400 81 +712
2Burgos Promesas 4310 81 +710
3Cultural Leonesa II 4310 93 +610
4Cristo Atlético 4301 62 +49
5Almazán 4220 75 +28
6Palencia CF 4211 93 +67
7Villaralbo 4211 94 +57
8La Virgen del Camino 4211 52 +37
9Calasanz de Soria 4211 65 +17
10Bembibre 4121 44 05
11Arandina 4121 56 -15
12Atlético Mansillés 3111 33 04
13Turégano 5113 69 -34
14Colegios Diocesanos 4112 36 -34
15Guijuelo 2101 63 +33
16Salamanca II 4103 58 -33
17Unionistas II 4022 24 -22
18Mirandés II 5014 17 -61
#TakımOGBMAYAVP
1Cristo Atlético 4310 72 +510
2Guijuelo 5302 63 +39
3Bembibre 4301 64 +29
4Cultural Leonesa II 4301 42 +29
5Burgos Promesas 4211 52 +37
6Atlético Mansillés 4211 64 +27
7Palencia CF 4211 55 07
8La Virgen del Camino 4202 48 -46
9Arandina 4121 66 05
10UD Santa Marta 4121 35 -25
11Turégano 3030 33 03
12Unionistas II 4103 59 -43
13Mirandés II 3021 12 -12
14Villaralbo 4022 47 -32
15Almazán 4022 59 -42
16Salamanca II 4013 213 -111
17Calasanz de Soria 4004 29 -70
18Colegios Diocesanos 4004 29 -70

Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 19:33 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 19:33 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

13,97X3,3621,57

Çifte şans

1X1,75121,14X21,09

Karşılıklı gol

Var1,80Yok1,59

2,5 Alt / Üst

Alt1,55Üst1,84

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Tercera División RFEF · Grup 8'da oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.