CD Guijuelo 2-2 Arandina CF: Maç Sonucu ve İstatistikleri
CD Guijuelo 2–2 Arandina CF (1 Kasım 2026). İlk yarı 0–2.
Maç özeti
CD Guijuelo – Arandina CF maçı 2-2 sona erdi; ilk yarı 0-2 tamamlandı. Goller: R. Reyes 59', A. Martin 77' (CD Guijuelo); G. Velasco 2', A. Washington 44' (Arandina CF).
Goller ve kartlar
Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —
Maç akışı
CD Guijuelo üstte · Arandina CF altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 2' gol: G. Velasco (Arandina CF)
- 44' gol: A. Washington (Arandina CF)
- 59' gol: R. Reyes (CD Guijuelo)
- 77' gol: A. Martin (CD Guijuelo)
Maç olayları
- CD GuijueloArandina CF
- Gol A. Martin 2–277'
- Gol R. Reyes 1–259'
- 44'Gol A. Washington 0–2
- 2'Gol G. Velasco 0–1
Takımların bu sezonki istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (9) | İç saha (3) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %44 4/9 | %33 1/3 |
| Beraberlik | %11 1/9 | %33 1/3 |
| Mağlubiyet | %44 4/9 | %33 1/3 |
| Toplam (9) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %22 2/9 | %20 1/5 |
| Beraberlik | %56 5/9 | %60 3/5 |
| Mağlubiyet | %22 2/9 | %20 1/5 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (9) | İç saha (3) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,56 (14 gol) | 2,67 (8 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,11 (10 gol) | 1,67 (5 gol) |
| Toplam (9) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,44 (13 gol) | 1,60 (8 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,56 (14 gol) | 1,60 (8 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (9) | İç saha (3) | |
|---|---|---|
| KG Var | %44 4/9 | %100 3/3 |
| 1,5 Üst | %67 6/9 | %100 3/3 |
| 2,5 Üst | %44 4/9 | %100 3/3 |
| 3,5 Üst | %33 3/9 | %67 2/3 |
| Gol yememe | %22 2/9 | %0 0/3 |
| Toplam (9) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %78 7/9 | %80 4/5 |
| 1,5 Üst | %78 7/9 | %80 4/5 |
| 2,5 Üst | %44 4/9 | %40 2/5 |
| 3,5 Üst | %44 4/9 | %40 2/5 |
| Gol yememe | %11 1/9 | %0 0/5 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (9) | İç saha (3) | |
|---|---|---|
| Önde | %44 4/9 | %33 1/3 |
| Berabere | %0 0/9 | %0 0/3 |
| Geride | %56 5/9 | %67 2/3 |
| Toplam (9) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %33 3/9 | %40 2/5 |
| Berabere | %22 2/9 | %20 1/5 |
| Geride | %44 4/9 | %40 2/5 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
CD Guijuelo (9 maç)
Arandina CF (9 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
CD Guijuelo (9 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 2 |
| 16-30 | 2 | 3 |
| 31-45 | 0 | 1 |
| 46-60 | 2 | 3 |
| 61-75 | 4 | 1 |
| 76-90 | 3 | 0 |
Arandina CF (8 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 2 |
| 16-30 | 2 | 4 |
| 31-45 | 3 | 1 |
| 46-60 | 4 | 1 |
| 61-75 | 1 | 2 |
| 76-90 | 0 | 2 |
Kartlar
CD Guijuelo
Sarı 0 · Kırmızı 0 (9 maç · maç başı sarı 0,0)
Arandina CF
Sarı 0 · Kırmızı 0 (9 maç · maç başı sarı 0,0)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 19:00 TSİ itibarıyla · ligde 85 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Guijuelo son 5 maçında 3 galibiyet, 0 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 10 gol attı, 6 gol yedi. Son 5 maçta Arandina 1 kez kazandı, 3 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 6-7).
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 2 maçta galibiyetler Guijuelo 2 – Arandina 0; 0 beraberlik var. Son maç: 15 Şubat 2026, Arandina 1-2 Guijuelo.
- Sıralama
- 8. (12 p) – 10. (10 p)
- Form (son 5)
- MGGGM – BBMBG
- H2H (G-B-M)
- 2-0-0 (2 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %43 – %25
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %43 – %75
- iddaa MS 1-0-2
- 1,68 – 3,10 – 3,73
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Guijuelo bu sezon 7 maçta maç başına 1,71 gol attı, 0,86 gol yedi; Arandina dış saha 4 maçta 1,50 attı, 1,50 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %43, konukta %25. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Guijuelo %43, Arandina %75. İlk yarıyı önde kapatma: Guijuelo 4/7, Arandina 1/4.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,68, 0 – 3,10, 2 – 3,73. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,63, Üst 1,74.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %34; KG var ortalaması %59; son 5 maçta toplam 16 gol attılar, 13 gol yediler.
Veri: 1 Kasım 2026 14:00 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
İspanya · Tercera División RFEF · Grup 8 puan durumu · Tercera: Group 8
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Cristo Atlético | 8 | +9 | 19 |
| 2 | Cultural Leonesa II | 8 | +8 | 19 |
| 3 | Burgos Promesas | 8 | +10 | 17 |
| 4 | UD Santa Marta | 8 | +5 | 17 |
| 5 | Palencia CF | 8 | +6 | 14 |
| 6 | Bembibre | 8 | +2 | 14 |
| 7 | La Virgen del Camino | 8 | -1 | 13 |
| 8 | Guijuelo | 7 | +6 | 12 |
| 9 | Atlético Mansillés | 7 | +2 | 11 |
| 10 | Arandina | 8 | -1 | 10 |
| 11 | Almazán | 8 | -2 | 10 |
| 12 | Villaralbo | 8 | +2 | 9 |
| 13 | Turégano | 8 | -3 | 7 |
| 14 | Calasanz de Soria | 8 | -6 | 7 |
| 15 | Unionistas II | 8 | -6 | 5 |
| 16 | Colegios Diocesanos | 8 | -10 | 4 |
| 17 | Salamanca II | 8 | -14 | 4 |
| 18 | Mirandés II | 8 | -7 | 3 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | UD Santa Marta | 4 | +7 | 12 |
| 2 | Burgos Promesas | 4 | +7 | 10 |
| 3 | Cultural Leonesa II | 4 | +6 | 10 |
| 4 | Cristo Atlético | 4 | +4 | 9 |
| 5 | Almazán | 4 | +2 | 8 |
| 6 | Palencia CF | 4 | +6 | 7 |
| 7 | Villaralbo | 4 | +5 | 7 |
| 8 | La Virgen del Camino | 4 | +3 | 7 |
| 9 | Calasanz de Soria | 4 | +1 | 7 |
| 10 | Bembibre | 4 | 0 | 5 |
| 11 | Arandina | 4 | -1 | 5 |
| 12 | Atlético Mansillés | 3 | 0 | 4 |
| 13 | Turégano | 5 | -3 | 4 |
| 14 | Colegios Diocesanos | 4 | -3 | 4 |
| 15 | Guijuelo | 2 | +3 | 3 |
| 16 | Salamanca II | 4 | -3 | 3 |
| 17 | Unionistas II | 4 | -2 | 2 |
| 18 | Mirandés II | 5 | -6 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Cristo Atlético | 4 | +5 | 10 |
| 2 | Guijuelo | 5 | +3 | 9 |
| 3 | Bembibre | 4 | +2 | 9 |
| 4 | Cultural Leonesa II | 4 | +2 | 9 |
| 5 | Burgos Promesas | 4 | +3 | 7 |
| 6 | Atlético Mansillés | 4 | +2 | 7 |
| 7 | Palencia CF | 4 | 0 | 7 |
| 8 | La Virgen del Camino | 4 | -4 | 6 |
| 9 | Arandina | 4 | 0 | 5 |
| 10 | UD Santa Marta | 4 | -2 | 5 |
| 11 | Turégano | 3 | 0 | 3 |
| 12 | Unionistas II | 4 | -4 | 3 |
| 13 | Mirandés II | 3 | -1 | 2 |
| 14 | Villaralbo | 4 | -3 | 2 |
| 15 | Almazán | 4 | -4 | 2 |
| 16 | Salamanca II | 4 | -11 | 1 |
| 17 | Calasanz de Soria | 4 | -7 | 0 |
| 18 | Colegios Diocesanos | 4 | -7 | 0 |
Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 19:33 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 19:33 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
2,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Tercera División RFEF · Grup 8'da oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
