Tromso – Bodo Glimt
Tromso – Bodo Glimt: 8 Kasım 16:30, Norveç · Eliteserien, 26. hafta. Bu sezon Tromso evinde 12 maçta 7 galibiyet, 4 beraberlik, 1 mağlubiyet; Bodo Glimt deplasmanda 12 maçta 8 galibiyet, 2 beraberlik, 2 mağlubiyet.
Paylaş
Maç özeti
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %54; KG var ortalaması %42; maç başına toplam korner ortalaması 9,0; son 5 maçta toplam 14 gol attılar, 18 gol yediler.
Maç önü
Maç bilgileri
- Stadyum
- Alfheim, Tromso
Maç özeti
İç saha / deplasman maçları · bu sezon| Bilgi | Tromso | Bodo Glimt |
|---|---|---|
| Lig sırası | 6. · 40 puan | 2. · 59 puan |
| Form (son 5) | BBMGM | GMMGB |
| Gol (attığı – yediği, ort.) | 1,83 – 0,83 | 2,00 – 1,08 |
| 2,5 Üst biten | %42 | %67 |
| Karşılıklı gol | %33 | %50 |
| Gol yemediği | %58 | %42 |
| Aralarında (G-B-M) | 4-4-9 (17 maç, Tromso bakışıyla) | |
Gol ve yüzdeler: Tromso iç sahada (12 maç), Bodo Glimt deplasmanda (12 maç), bu sezon. Yalnız tamamlanmış maçlar. G: galibiyet, B: beraberlik, M: mağlubiyet; E: iç saha, D: deplasman. Oranlar yalnız iddaa, bilgi amaçlıdır.
Tromso iç sahada (12 maç) · Bodo Glimt deplasmanda (12 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
- Tromso iç sahada 12 maçta 7 galibiyet, 4 beraberlik, 1 mağlubiyet aldı.
- Bodo/Glimt deplasmanda 12 maçta 8 galibiyet, 2 beraberlik, 2 mağlubiyet aldı.
Hangi takımı destekliyorsun?
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiTromso
6. sıra · 40 puan · 25 maç · averaj +5
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BBMGM
Bodo Glimt
2. sıra · 59 puan · 25 maç · averaj +38
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GMMGB
- 03.11 Bodo Glimt 0–0 Lille B
- 30.10 Bodo Glimt 3–2 Viking G
- 24.10 Bodo Glimt 0–1 Valerenga M
- 20.10 Napoli 4–3 Bodo Glimt M
- 17.10 Ham-Kam 0–2 Bodo Glimt G
Puan durumu 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 03.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç Analizi
Form (son 5 maç)
Tromso için son 5 maçın dökümü: 1G 2B 2M, atılan 6, yenilen 11. Son 5 maçta Bodo Glimt 2 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 8-7).
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 17 maçta galibiyetler Tromso 4 – Bodo Glimt 9; 4 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,67 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 16 Mayıs 2026, Bodo Glimt 5-0 Tromso.
Gol istatistikleri
Tromso iç saha 12 maçta maç başına 1,83 gol attı, 0,83 gol yedi; Bodo Glimt dış saha 12 maçta 2,00 attı, 1,08 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %42, konukta %67. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Tromso %33, Bodo Glimt %50. İlk yarıyı önde kapatma: Tromso 5/12, Bodo Glimt 8/12.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Tromso 6,0, Bodo Glimt 5,7. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 9,0. Maç başına kart: Tromso 1,2, Bodo Glimt 0,8.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 6,86, 0 – 5,14, 2 – 1,24. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,67, Üst 1,29. Karşılıklı Gol: Var 1,52, Yok 2,02.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %54; KG var ortalaması %42; maç başına toplam korner ortalaması 9,0; son 5 maçta toplam 14 gol attılar, 18 gol yediler.
- Sıralama
- 6. (40 p) – 2. (59 p)
- Form (son 5)
- MGMBB – BGMMG
- H2H (G-B-M)
- 4-4-9 (17 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %42 – %67
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %33 – %50
- Korner ort. (maç)
- 9,0
- iddaa MS 1-0-2
- 6,86 – 5,14 – 1,24
Veri: 7 Kasım 2026 01:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Sezon istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (25) | İç saha (12) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %44 11/25 | %58 7/12 |
| Beraberlik | %28 7/25 | %33 4/12 |
| Mağlubiyet | %28 7/25 | %8 1/12 |
| Toplam (25) | Dış saha (12) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %76 19/25 | %67 8/12 |
| Beraberlik | %8 2/25 | %17 2/12 |
| Mağlubiyet | %16 4/25 | %17 2/12 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (25) | İç saha (12) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,72 (43 gol)ligde 6.–8. · lig ortalamasında | 1,83 (22 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,52 (38 gol)ligde 6. · lig ortalamasında | 0,83 (10 gol) |
| Toplam (25) | Dış saha (12) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,44 (61 gol)ligde 2. · lig ortalamasından 0,81 yüksek | 2,00 (24 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,92 (23 gol)ligde 1. · lig ortalamasından 0,71 düşük | 1,08 (13 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (25) | İç saha (12) | |
|---|---|---|
| KG Var | %48 12/25ligde 12.–13. · lig ortalamasından 12 puan düşük | %33 4/12 |
| 1,5 Üst | %84 21/25 | %83 10/12 |
| 2,5 Üst | %52 13/25ligde 14.–15. · lig ortalamasından 12 puan düşük | %42 5/12 |
| 3,5 Üst | %48 12/25 | %42 5/12 |
| Gol yememe | %36 9/25 | %58 7/12 |
| Toplam (25) | Dış saha (12) | |
|---|---|---|
| KG Var | %44 11/25ligde 14.–15. · lig ortalamasından 16 puan düşük | %50 6/12 |
| 1,5 Üst | %88 22/25 | %100 12/12 |
| 2,5 Üst | %72 18/25ligde 4.–6. · lig ortalamasından 8 puan yüksek | %67 8/12 |
| 3,5 Üst | %44 11/25 | %25 3/12 |
| Gol yememe | %44 11/25 | %42 5/12 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (25) | İç saha (12) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,1 | 9,4 |
| 7,5 Üst | %72 18/25 | %83 10/12 |
| 8,5 Üst | %48 12/25 | %50 6/12 |
| 9,5 Üst | %40 10/25 | %33 4/12 |
| 10,5 Üst | %32 8/25 | %33 4/12 |
| Toplam (25) | Dış saha (12) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,8 | 8,7 |
| 7,5 Üst | %76 19/25 | %67 8/12 |
| 8,5 Üst | %64 16/25 | %50 6/12 |
| 9,5 Üst | %52 13/25 | %33 4/12 |
| 10,5 Üst | %40 10/25 | %8 1/12 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (25) | İç saha (12) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,1 | 2,8 |
| 2,5 Üst | %60 15/25 | %58 7/12 |
| 3,5 Üst | %44 11/25 | %25 3/12 |
| 4,5 Üst | %24 6/25 | %8 1/12 |
| 5,5 Üst | %8 2/25 | %8 1/12 |
| Toplam (25) | Dış saha (12) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 2,6 | 2,3 |
| 2,5 Üst | %52 13/25 | %58 7/12 |
| 3,5 Üst | %24 6/25 | %17 2/12 |
| 4,5 Üst | %12 3/25 | %0 0/12 |
| 5,5 Üst | %0 0/25 | %0 0/12 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (25) | İç saha (12) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,0 | 9,1 |
| 6,5 Üst | %76 19/25 | %83 10/12 |
| 7,5 Üst | %72 18/25 | %75 9/12 |
| 8,5 Üst | %64 16/25 | %67 8/12 |
| 9,5 Üst | %32 8/25 | %42 5/12 |
| Toplam (25) | Dış saha (12) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,5 | 8,1 |
| 6,5 Üst | %84 21/25 | %75 9/12 |
| 7,5 Üst | %76 19/25 | %58 7/12 |
| 8,5 Üst | %60 15/25 | %50 6/12 |
| 9,5 Üst | %56 14/25 | %42 5/12 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (25) | İç saha (12) | |
|---|---|---|
| Önde | %32 8/25 | %42 5/12 |
| Berabere | %40 10/25 | %50 6/12 |
| Geride | %28 7/25 | %8 1/12 |
| Toplam (25) | Dış saha (12) | |
|---|---|---|
| Önde | %72 18/25 | %67 8/12 |
| Berabere | %16 4/25 | %17 2/12 |
| Geride | %12 3/25 | %17 2/12 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Tromso (25 maç)
Bodo Glimt (25 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Tromso (22 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 4 | 2 |
| 16-30 | 6 | 5 |
| 31-45 | 2 | 5 |
| 46-60 | 9 | 6 |
| 61-75 | 3 | 5 |
| 76-90 | 7 | 6 |
Bodo Glimt (19 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 2 |
| 16-30 | 10 | 2 |
| 31-45 | 7 | 5 |
| 46-60 | 6 | 2 |
| 61-75 | 9 | 4 |
| 76-90 | 10 | 4 |
Kartlar
Tromso
Sarı 37 · Kırmızı 4 (25 maç · maç başı sarı 1,5)
Bodo Glimt
Sarı 14 · Kırmızı 1 (25 maç · maç başı sarı 0,6)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 201 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Tromso: iç saha, 12 maç · Bodo Glimt: dış saha, 12 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Puan durumu
Norveç · Eliteserien puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Viking | 25 | +38 | 59 |
| 2 | Bodo/Glimt | 25 | +38 | 59 |
| 3 | Rosenborg | 26 | +21 | 46 |
| 4 | Molde | 25 | +20 | 43 |
| 5 | Lillestrom | 25 | +3 | 42 |
| 6 | Tromso | 25 | +5 | 40 |
| 7 | Brann | 25 | +3 | 32 |
| 8 | Valerenga | 25 | -3 | 32 |
| 9 | Sarpsborg 08 FF | 25 | -7 | 31 |
| 10 | KFUM Oslo | 25 | -9 | 31 |
| 11 | Fredrikstad | 25 | -15 | 29 |
| 12 | Sandefjord | 25 | -8 | 27 |
| 13 | Ham-Kam | 25 | -18 | 27 |
| 14 | Aalesund | 25 | -14 | 24 |
| 15 | Kristiansund BK | 25 | -22 | 23 |
| 16 | Start | 26 | -32 | 19 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Viking | 12 | +31 | 36 |
| 2 | Bodo/Glimt | 13 | +27 | 33 |
| 3 | Molde | 13 | +20 | 28 |
| 4 | Rosenborg | 13 | +17 | 27 |
| 5 | Tromso | 12 | +12 | 25 |
| 6 | Brann | 13 | +3 | 21 |
| 7 | KFUM Oslo | 13 | +1 | 21 |
| 8 | Valerenga | 13 | +7 | 20 |
| 9 | Lillestrom | 12 | +3 | 19 |
| 10 | Fredrikstad | 12 | -1 | 18 |
| 11 | Sarpsborg 08 FF | 13 | -4 | 18 |
| 12 | Ham-Kam | 12 | -7 | 17 |
| 13 | Kristiansund BK | 12 | -4 | 15 |
| 14 | Start | 13 | -5 | 15 |
| 15 | Sandefjord | 12 | -2 | 14 |
| 16 | Aalesund | 13 | -7 | 12 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Bodo/Glimt | 12 | +11 | 26 |
| 2 | Viking | 13 | +7 | 23 |
| 3 | Lillestrom | 13 | 0 | 23 |
| 4 | Rosenborg | 13 | +4 | 19 |
| 5 | Molde | 12 | 0 | 15 |
| 6 | Tromso | 13 | -7 | 15 |
| 7 | Sarpsborg 08 FF | 12 | -3 | 13 |
| 8 | Sandefjord | 13 | -6 | 13 |
| 9 | Aalesund | 12 | -7 | 12 |
| 10 | Valerenga | 12 | -10 | 12 |
| 11 | Brann | 12 | 0 | 11 |
| 12 | Fredrikstad | 13 | -14 | 11 |
| 13 | KFUM Oslo | 12 | -10 | 10 |
| 14 | Ham-Kam | 13 | -11 | 10 |
| 15 | Kristiansund BK | 13 | -18 | 8 |
| 16 | Start | 13 | -27 | 4 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.
Puan durumu 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 03.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 21:20 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
2,5 Alt / Üst
Karşılıklı gol
Tüm marketler (26)
Çifte Şans
Handikaplı Maç Sonucu 1
Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol
1. Yarı Alt/Üst 1.5
1. Yarı Karşılıklı Gol
1. Yarı Sonucu
Ev Sahibi Her İki Yarıyı Kazanır
Alt/Üst 3.5
Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur
2. Yarı Sonucu
Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Maç Sonucu ve Alt/Üst 2.5
1. Yarı / Maç Sonucu
Alt/Üst 1.5
Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol
1. Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol
1. Yarı Çifte Şans
Deplasman Her İki Yarıyı Kazanır
1. Yarı Alt/Üst 0.5
Tek / Çift
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
Deplasman Alt/Üst 2.5
Toplam Gol
Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 1.5
Toplam Korner Sayısı Alt/Üst 9.5
1. Yarı Toplam Korner Sayısı Alt/Üst 4.5
