Treviso FBC – Novara Calcio
Treviso FBC – Novara Calcio: 8 Kasım 19:30, İtalya · Serie C · Grup A. Bu sezon Treviso FBC evinde 6 maçta 3 galibiyet, 2 beraberlik, 1 mağlubiyet; Novara Calcio deplasmanda 6 maçta 2 galibiyet, 2 beraberlik, 2 mağlubiyet.
Paylaş
Maç özeti
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %42; KG var ortalaması %42; son 5 maçta toplam 9 gol attılar, 10 gol yediler.
Maç önü
Maç bilgileri
- Stadyum
- Stadio Omobono Tenni, Treviso
Maç özeti
İç saha / deplasman maçları · bu sezon| Bilgi | Treviso FBC | Novara Calcio |
|---|---|---|
| Lig sırası | 6. · 19 puan | 14. · 13 puan |
| Form (son 5) | BMGGM | GMBMG |
| Gol (attığı – yediği, ort.) | 0,83 – 0,50 | 1,00 – 1,17 |
| 2,5 Üst biten | %33 | %50 |
| Karşılıklı gol | %33 | %50 |
| Gol yemediği | %50 | %17 |
| Aralarında (G-B-M) | Kayıtlı karşılaşma yok | |
Gol ve yüzdeler: Treviso FBC iç sahada (6 maç), Novara Calcio deplasmanda (6 maç), bu sezon. Yalnız tamamlanmış maçlar. G: galibiyet, B: beraberlik, M: mağlubiyet; E: iç saha, D: deplasman. Oranlar yalnız iddaa, bilgi amaçlıdır.
Treviso FBC iç sahada (6 maç) · Novara Calcio deplasmanda (6 maç), bu sezon
Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir
- Treviso iç sahada 6 maçta 3 galibiyet, 2 beraberlik, 1 mağlubiyet aldı.
- Novara deplasmanda 6 maçta 2 galibiyet, 2 beraberlik, 2 mağlubiyet aldı.
- Novara, deplasman maçlarında 6 maçta yalnız 1 kez kalesini gole kapattı (%17).
Hangi takımı destekliyorsun?
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Son maçlar
Maç öncesiTreviso FBC
6. sıra · 19 puan · 12 maç · averaj +3
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BMGGM
- 01.11 Cittadella 1–0 Treviso FBC M
- 24.10 Treviso FBC 2–1 Dolomiti Bellunesi G
- 17.10 Folgore Caratese 0–2 Treviso FBC G
- 11.10 Treviso FBC 0–1 Ospitaletto M
- 04.10 Treviso FBC 0–0 Giana Erminio B
Novara Calcio
14. sıra · 13 puan · 12 maç · averaj -5
Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GMBMG
- 02.11 Novara Calcio 1–0 Desenzano Calvina G
- 25.10 Arzignano Valchiampo 2–0 Novara Calcio M
- 18.10 Albinoleffe 2–2 Novara Calcio B
- 10.10 Novara Calcio 0–2 Cittadella M
- 04.10 Dolomiti Bellunesi 1–2 Novara Calcio G
Puan durumu 08.11.2026 00:38 TSİ itibarıyla. Son maçlar 02.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
Maç Analizi
Form (son 5 maç)
Treviso FBC için son 5 maçın dökümü: 2G 1B 2M, atılan 4, yenilen 3. Öne çıkan: 3 maçta gol atamadı, yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti. Novara Calcio son 5 maçında 2 galibiyet, 1 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 5 gol attı, 7 gol yedi.
Gol istatistikleri
Treviso FBC iç saha 6 maçta maç başına 0,83 gol attı, 0,50 gol yedi; Novara Calcio dış saha 6 maçta 1,00 attı, 1,17 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Treviso FBC %33, Novara Calcio %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Treviso FBC %33, Novara Calcio %50. İlk yarıyı önde kapatma: Treviso FBC 2/6, Novara Calcio 1/6.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,55, 0 – 3,20, 2 – 4,20. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,51, Üst 1,88. Karşılıklı Gol: Var 1,82, Yok 1,55.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %42; KG var ortalaması %42; son 5 maçta toplam 9 gol attılar, 10 gol yediler.
- Sıralama
- 6. (19 p) – 14. (13 p)
- Form (son 5)
- MGGMB – GMBMG
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %33 – %50
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %33 – %50
- iddaa MS 1-0-2
- 1,55 – 3,20 – 4,20
Veri: 8 Kasım 2026 05:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Sezon istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %42 5/12 | %50 3/6 |
| Beraberlik | %33 4/12 | %33 2/6 |
| Mağlubiyet | %25 3/12 | %17 1/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %25 3/12 | %33 2/6 |
| Beraberlik | %33 4/12 | %33 2/6 |
| Mağlubiyet | %42 5/12 | %33 2/6 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,00 (12 gol) | 0,83 (5 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,75 (9 gol) | 0,50 (3 gol) |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,92 (11 gol) | 1,00 (6 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,33 (16 gol) | 1,17 (7 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %42 5/12 | %33 2/6 |
| 1,5 Üst | %50 6/12 | %33 2/6 |
| 2,5 Üst | %33 4/12 | %33 2/6 |
| 3,5 Üst | %8 1/12 | %0 0/6 |
| Gol yememe | %42 5/12 | %50 3/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %42 5/12 | %50 3/6 |
| 1,5 Üst | %67 8/12 | %67 4/6 |
| 2,5 Üst | %42 5/12 | %50 3/6 |
| 3,5 Üst | %25 3/12 | %17 1/6 |
| Gol yememe | %17 2/12 | %17 1/6 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %33 4/12 | %33 2/6 |
| Berabere | %58 7/12 | %50 3/6 |
| Geride | %8 1/12 | %17 1/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %17 2/12 | %17 1/6 |
| Berabere | %25 3/12 | %33 2/6 |
| Geride | %58 7/12 | %50 3/6 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Treviso FBC (12 maç)
Novara Calcio (12 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Treviso FBC (12 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 0 |
| 16-30 | 1 | 1 |
| 31-45 | 3 | 1 |
| 46-60 | 1 | 2 |
| 61-75 | 1 | 4 |
| 76-90 | 5 | 1 |
Novara Calcio (11 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 1 |
| 16-30 | 1 | 3 |
| 31-45 | 0 | 3 |
| 46-60 | 3 | 2 |
| 61-75 | 1 | 0 |
| 76-90 | 4 | 6 |
Kartlar
Treviso FBC
Sarı 27 · Kırmızı 0 (12 maç · maç başı sarı 2,3)
Novara Calcio
Sarı 34 · Kırmızı 2 (12 maç · maç başı sarı 2,8)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 00:38 TSİ itibarıyla · ligde 125 maç. Lig istatistikleri →
Puan durumu
İtalya · Serie C · Grup A puan durumu · Serie C: Girone A
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Cittadella | 12 | +13 | 30 |
| 2 | Union Brescia | 13 | +15 | 28 |
| 3 | Trento | 13 | +12 | 27 |
| 4 | Arzignano Valchiampo | 13 | +4 | 21 |
| 5 | Ospitaletto | 12 | +7 | 19 |
| 6 | Treviso | 12 | +3 | 19 |
| 7 | Alcione | 13 | +2 | 18 |
| 8 | Lecco | 12 | +7 | 17 |
| 9 | Albinoleffe | 13 | +1 | 17 |
| 10 | Pergolettese | 13 | -1 | 17 |
| 11 | Lumezzane | 13 | -3 | 16 |
| 12 | Pro Vercelli | 13 | -7 | 16 |
| 13 | Desenzano Calvina | 12 | -4 | 13 |
| 14 | Novara | 12 | -5 | 13 |
| 15 | Athletic Carpi | 12 | -10 | 12 |
| 16 | Renate | 13 | -1 | 11 |
| 17 | Giana Erminio | 12 | -4 | 11 |
| 18 | Juventus U23 | 12 | -7 | 11 |
| 19 | Dolomiti Bellunesi | 13 | -12 | 10 |
| 20 | Folgore Caratese | 12 | -10 | 7 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Trento | 7 | +9 | 19 |
| 2 | Cittadella | 7 | +9 | 18 |
| 3 | Union Brescia | 7 | +7 | 17 |
| 4 | Pro Vercelli | 7 | +1 | 14 |
| 5 | Arzignano Valchiampo | 6 | +4 | 13 |
| 6 | Ospitaletto | 7 | +5 | 11 |
| 7 | Treviso | 6 | +2 | 11 |
| 8 | Lumezzane | 6 | +1 | 9 |
| 9 | Juventus U23 | 6 | 0 | 9 |
| 10 | Lecco | 6 | +1 | 8 |
| 11 | Pergolettese | 6 | 0 | 8 |
| 12 | Alcione | 7 | -1 | 8 |
| 13 | Albinoleffe | 6 | -1 | 6 |
| 14 | Desenzano Calvina | 5 | -1 | 5 |
| 15 | Giana Erminio | 6 | -3 | 5 |
| 16 | Novara | 6 | -4 | 5 |
| 17 | Athletic Carpi | 6 | -7 | 5 |
| 18 | Renate | 6 | -3 | 3 |
| 19 | Dolomiti Bellunesi | 6 | -9 | 2 |
| 20 | Folgore Caratese | 6 | -9 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Cittadella | 5 | +4 | 12 |
| 2 | Union Brescia | 6 | +8 | 11 |
| 3 | Albinoleffe | 7 | +2 | 11 |
| 4 | Alcione | 6 | +3 | 10 |
| 5 | Lecco | 6 | +6 | 9 |
| 6 | Pergolettese | 7 | -1 | 9 |
| 7 | Trento | 6 | +3 | 8 |
| 8 | Renate | 7 | +2 | 8 |
| 9 | Ospitaletto | 5 | +2 | 8 |
| 10 | Treviso | 6 | +1 | 8 |
| 11 | Arzignano Valchiampo | 7 | 0 | 8 |
| 12 | Novara | 6 | -1 | 8 |
| 13 | Dolomiti Bellunesi | 7 | -3 | 8 |
| 14 | Desenzano Calvina | 7 | -3 | 8 |
| 15 | Athletic Carpi | 6 | -3 | 7 |
| 16 | Lumezzane | 7 | -4 | 7 |
| 17 | Folgore Caratese | 6 | -1 | 6 |
| 18 | Giana Erminio | 6 | -1 | 6 |
| 19 | Juventus U23 | 6 | -7 | 2 |
| 20 | Pro Vercelli | 6 | -8 | 2 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 00:38 TSİ.
Puan durumu 08.11.2026 00:38 TSİ itibarıyla. Son maçlar 02.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →
iddaa oranları
Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 21:20 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.
Maç sonucu
2,5 Alt / Üst
Karşılıklı gol
Tüm marketler (20)
Deplasman Alt/Üst 0.5
Handikaplı Maç Sonucu -1
1. Yarı Karşılıklı Gol
Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol
Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur
1. Yarı Sonucu
Alt/Üst 3.5
2. Yarı Sonucu
Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5
Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol
Alt/Üst 1.5
Çifte Şans
1. Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol
1. Yarı Çifte Şans
Tek / Çift
Toplam Gol
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
1. Yarı Alt/Üst 0.5
Maç Sonucu ve Alt/Üst 2.5
