US Folgore Caratese 0-2 Treviso FBC: Maç Sonucu ve İstatistikleri
US Folgore Caratese 0–2 Treviso FBC (17 Ekim 2026). İlk yarı 0–1.
Maç özeti
US Folgore Caratese – Treviso FBC maçı 0-2 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı. Goller: G. Rossi 45+2', L. Paganini 62' (Treviso FBC).
Goller ve kartlar
Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —
Maç akışı
US Folgore Caratese üstte · Treviso FBC altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 16' sarı kart: A. Bassino (US Folgore Caratese)
- 36' sarı kart: F. D'Amico (US Folgore Caratese)
- 46' oyuncu değişikliği: A. Tessiore ↔ A. Vacca (US Folgore Caratese)
- 45+2' gol: G. Rossi (Treviso FBC)
- 62' gol: L. Paganini (Treviso FBC)
- 67' sarı kart: R. Gucher (Treviso FBC)
- 69' oyuncu değişikliği: S. Spalluto ↔ K. Mezsargs (US Folgore Caratese)
- 69' oyuncu değişikliği: F. Minerva ↔ F. Di Dio (US Folgore Caratese)
- 69' oyuncu değişikliği: T. Duca ↔ E. Bellia (US Folgore Caratese)
- 70' oyuncu değişikliği: F. Romeo ↔ T. Brevi (Treviso FBC)
- 78' oyuncu değişikliği: F. Ciuferri ↔ D. Liotti (Treviso FBC)
- 85' oyuncu değişikliği: A. Maestrelli ↔ D. Cappelletti (Treviso FBC)
- 85' oyuncu değişikliği: R. Gucher ↔ C. Mellino (Treviso FBC)
- 87' sarı kart: C. Mellino (Treviso FBC)
Maç olayları
- US Folgore CarateseTreviso FBC
- 87'C. MellinoSarı kart
- 85'A. Maestrelli ↔ D. CappellettiOyuncu değişikliği
- 85'R. Gucher ↔ C. MellinoOyuncu değişikliği
- 78'F. Ciuferri ↔ D. LiottiOyuncu değişikliği
- 70'F. Romeo ↔ T. BreviOyuncu değişikliği
- S. Spalluto ↔ K. MezsargsOyuncu değişikliği69'
- F. Minerva ↔ F. Di DioOyuncu değişikliği69'
- T. Duca ↔ E. BelliaOyuncu değişikliği69'
- 67'R. GucherSarı kart
- 62'Gol L. Paganini 0–2Asist: A. Maestrelli
- A. Tessiore ↔ A. VaccaOyuncu değişikliği46'
- 45+2'Gol G. Rossi 0–1Asist: R. Gucher
- F. D'AmicoSarı kart36'
- A. BassinoSarı kart16'
Takımların bu sezonki istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %8 1/12 | %0 0/6 |
| Beraberlik | %33 4/12 | %17 1/6 |
| Mağlubiyet | %58 7/12 | %83 5/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %42 5/12 | %33 2/6 |
| Beraberlik | %33 4/12 | %33 2/6 |
| Mağlubiyet | %25 3/12 | %33 2/6 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,92 (11 gol) | 0,83 (5 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,75 (21 gol) | 2,33 (14 gol) |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,00 (12 gol) | 1,17 (7 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,75 (9 gol) | 1,00 (6 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %58 7/12 | %67 4/6 |
| 1,5 Üst | %75 9/12 | %100 6/6 |
| 2,5 Üst | %58 7/12 | %67 4/6 |
| 3,5 Üst | %33 4/12 | %33 2/6 |
| Gol yememe | %8 1/12 | %0 0/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %42 5/12 | %50 3/6 |
| 1,5 Üst | %50 6/12 | %67 4/6 |
| 2,5 Üst | %33 4/12 | %33 2/6 |
| 3,5 Üst | %8 1/12 | %17 1/6 |
| Gol yememe | %42 5/12 | %33 2/6 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %25 3/12 | %17 1/6 |
| Berabere | %42 5/12 | %33 2/6 |
| Geride | %33 4/12 | %50 3/6 |
| Toplam (12) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %33 4/12 | %33 2/6 |
| Berabere | %58 7/12 | %67 4/6 |
| Geride | %8 1/12 | %0 0/6 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
US Folgore Caratese (12 maç)
Treviso FBC (12 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
US Folgore Caratese (12 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 1 |
| 16-30 | 2 | 3 |
| 31-45 | 1 | 4 |
| 46-60 | 2 | 3 |
| 61-75 | 1 | 3 |
| 76-90 | 2 | 7 |
Treviso FBC (12 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 0 |
| 16-30 | 1 | 1 |
| 31-45 | 3 | 1 |
| 46-60 | 1 | 2 |
| 61-75 | 1 | 4 |
| 76-90 | 5 | 1 |
Kartlar
US Folgore Caratese
Sarı 33 · Kırmızı 5 (12 maç · maç başı sarı 2,8)
Treviso FBC
Sarı 27 · Kırmızı 0 (12 maç · maç başı sarı 2,3)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 00:38 TSİ itibarıyla · ligde 125 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Folgore Caratese için son 5 maçın dökümü: 1G 2B 2M, atılan 4, yenilen 5. Son 5 maçta Treviso FBC 1 kez kazandı, 3 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 3-3). Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi, 3 maçta gol atamadı, yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2026 yılından bu yana 1 kez karşılaştı: Folgore Caratese 1, Treviso FBC 0 galibiyet aldı, 0 maç berabere bitti. Son maç: 13 Mayıs 2026, Folgore Caratese 2-0 Treviso FBC.
- Sıralama
- 18. (6 p) – 7. (13 p)
- Form (son 5)
- MMGBB – MBGBB
- H2H (G-B-M)
- 1-0-0 (1 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %75 – %50
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %100 – %75
- iddaa MS 1-0-2
- 2,64 – 2,79 – 2,23
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Folgore Caratese iç saha 4 maçta maç başına 1,25 gol attı, 2,00 gol yedi; Treviso FBC dış saha 4 maçta 1,25 attı, 1,25 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Folgore Caratese %75, Treviso FBC %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Folgore Caratese %100, Treviso FBC %75. İlk yarıyı önde kapatma: Folgore Caratese 1/4, Treviso FBC 1/4.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,64, 0 – 2,79, 2 – 2,23. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,44, Üst 2,03. Karşılıklı Gol: Var 1,75, Yok 1,62.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %62; KG var ortalaması %88; son 5 maçta toplam 7 gol attılar, 8 gol yediler.
Veri: 17 Ekim 2026 02:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
İtalya · Serie C · Grup A puan durumu · Serie C: Girone A
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Cittadella | 12 | +13 | 30 |
| 2 | Union Brescia | 13 | +15 | 28 |
| 3 | Trento | 13 | +12 | 27 |
| 4 | Arzignano Valchiampo | 13 | +4 | 21 |
| 5 | Ospitaletto | 12 | +7 | 19 |
| 6 | Treviso | 12 | +3 | 19 |
| 7 | Alcione | 13 | +2 | 18 |
| 8 | Lecco | 12 | +7 | 17 |
| 9 | Albinoleffe | 13 | +1 | 17 |
| 10 | Pergolettese | 13 | -1 | 17 |
| 11 | Lumezzane | 13 | -3 | 16 |
| 12 | Pro Vercelli | 13 | -7 | 16 |
| 13 | Desenzano Calvina | 12 | -4 | 13 |
| 14 | Novara | 12 | -5 | 13 |
| 15 | Athletic Carpi | 12 | -10 | 12 |
| 16 | Renate | 13 | -1 | 11 |
| 17 | Giana Erminio | 12 | -4 | 11 |
| 18 | Juventus U23 | 12 | -7 | 11 |
| 19 | Dolomiti Bellunesi | 13 | -12 | 10 |
| 20 | Folgore Caratese | 12 | -10 | 7 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Trento | 7 | +9 | 19 |
| 2 | Cittadella | 7 | +9 | 18 |
| 3 | Union Brescia | 7 | +7 | 17 |
| 4 | Pro Vercelli | 7 | +1 | 14 |
| 5 | Arzignano Valchiampo | 6 | +4 | 13 |
| 6 | Ospitaletto | 7 | +5 | 11 |
| 7 | Treviso | 6 | +2 | 11 |
| 8 | Lumezzane | 6 | +1 | 9 |
| 9 | Juventus U23 | 6 | 0 | 9 |
| 10 | Lecco | 6 | +1 | 8 |
| 11 | Pergolettese | 6 | 0 | 8 |
| 12 | Alcione | 7 | -1 | 8 |
| 13 | Albinoleffe | 6 | -1 | 6 |
| 14 | Desenzano Calvina | 5 | -1 | 5 |
| 15 | Giana Erminio | 6 | -3 | 5 |
| 16 | Novara | 6 | -4 | 5 |
| 17 | Athletic Carpi | 6 | -7 | 5 |
| 18 | Renate | 6 | -3 | 3 |
| 19 | Dolomiti Bellunesi | 6 | -9 | 2 |
| 20 | Folgore Caratese | 6 | -9 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Cittadella | 5 | +4 | 12 |
| 2 | Union Brescia | 6 | +8 | 11 |
| 3 | Albinoleffe | 7 | +2 | 11 |
| 4 | Alcione | 6 | +3 | 10 |
| 5 | Lecco | 6 | +6 | 9 |
| 6 | Pergolettese | 7 | -1 | 9 |
| 7 | Trento | 6 | +3 | 8 |
| 8 | Renate | 7 | +2 | 8 |
| 9 | Ospitaletto | 5 | +2 | 8 |
| 10 | Treviso | 6 | +1 | 8 |
| 11 | Arzignano Valchiampo | 7 | 0 | 8 |
| 12 | Novara | 6 | -1 | 8 |
| 13 | Dolomiti Bellunesi | 7 | -3 | 8 |
| 14 | Desenzano Calvina | 7 | -3 | 8 |
| 15 | Athletic Carpi | 6 | -3 | 7 |
| 16 | Lumezzane | 7 | -4 | 7 |
| 17 | Folgore Caratese | 6 | -1 | 6 |
| 18 | Giana Erminio | 6 | -1 | 6 |
| 19 | Juventus U23 | 6 | -7 | 2 |
| 20 | Pro Vercelli | 6 | -8 | 2 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 00:38 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Serie C · Grup A'da oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
