Tranmere 1-1 Rochdale: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Tranmere 1–1 Rochdale (10 Ekim 2026). İlk yarı 1–0.
Maç özeti
Tranmere – Rochdale maçı 1-1 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı.
Takımların bu sezonki istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %29 4/14 | %43 3/7 |
| Beraberlik | %50 7/14 | %43 3/7 |
| Mağlubiyet | %21 3/14 | %14 1/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %29 4/14 | %14 1/7 |
| Beraberlik | %21 3/14 | %29 2/7 |
| Mağlubiyet | %50 7/14 | %57 4/7 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,36 (19 gol) | 1,71 (12 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,21 (17 gol) | 1,00 (7 gol) |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,21 (17 gol) | 1,00 (7 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,86 (26 gol) | 1,86 (13 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %64 9/14 | %71 5/7 |
| 1,5 Üst | %86 12/14 | %100 7/7 |
| 2,5 Üst | %36 5/14 | %43 3/7 |
| 3,5 Üst | %29 4/14 | %29 2/7 |
| Gol yememe | %29 4/14 | %29 2/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %50 7/14 | %57 4/7 |
| 1,5 Üst | %79 11/14 | %71 5/7 |
| 2,5 Üst | %64 9/14 | %57 4/7 |
| 3,5 Üst | %36 5/14 | %29 2/7 |
| Gol yememe | %29 4/14 | %14 1/7 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,0 | 8,1 |
| 7,5 Üst | %71 10/14 | %57 4/7 |
| 8,5 Üst | %50 7/14 | %29 2/7 |
| 9,5 Üst | %50 7/14 | %29 2/7 |
| 10,5 Üst | %36 5/14 | %29 2/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,8 | 9,7 |
| 7,5 Üst | %79 11/14 | %100 7/7 |
| 8,5 Üst | %43 6/14 | %43 3/7 |
| 9,5 Üst | %43 6/14 | %43 3/7 |
| 10,5 Üst | %36 5/14 | %29 2/7 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,1 | 4,0 |
| 2,5 Üst | %86 12/14 | %86 6/7 |
| 3,5 Üst | %71 10/14 | %71 5/7 |
| 4,5 Üst | %50 7/14 | %43 3/7 |
| 5,5 Üst | %14 2/14 | %14 1/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,0 | 3,6 |
| 2,5 Üst | %79 11/14 | %71 5/7 |
| 3,5 Üst | %64 9/14 | %57 4/7 |
| 4,5 Üst | %43 6/14 | %29 2/7 |
| 5,5 Üst | %21 3/14 | %14 1/7 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,6 | 9,0 |
| 6,5 Üst | %79 11/14 | %86 6/7 |
| 7,5 Üst | %71 10/14 | %71 5/7 |
| 8,5 Üst | %50 7/14 | %57 4/7 |
| 9,5 Üst | %36 5/14 | %43 3/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,1 | 8,1 |
| 6,5 Üst | %71 10/14 | %71 5/7 |
| 7,5 Üst | %57 8/14 | %57 4/7 |
| 8,5 Üst | %43 6/14 | %43 3/7 |
| 9,5 Üst | %36 5/14 | %29 2/7 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %50 7/14 | %86 6/7 |
| Berabere | %29 4/14 | %14 1/7 |
| Geride | %21 3/14 | %0 0/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %29 4/14 | %14 1/7 |
| Berabere | %21 3/14 | %29 2/7 |
| Geride | %50 7/14 | %57 4/7 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Tranmere (14 maç)
Rochdale (14 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Tranmere (14 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 3 |
| 16-30 | 4 | 1 |
| 31-45 | 4 | 0 |
| 46-60 | 2 | 3 |
| 61-75 | 5 | 1 |
| 76-90 | 3 | 9 |
Rochdale (13 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 5 |
| 16-30 | 0 | 3 |
| 31-45 | 3 | 4 |
| 46-60 | 2 | 4 |
| 61-75 | 1 | 4 |
| 76-90 | 6 | 3 |
Kartlar
Tranmere
Sarı 30 · Kırmızı 2 (14 maç · maç başı sarı 2,1)
Rochdale
Sarı 27 · Kırmızı 3 (14 maç · maç başı sarı 1,9)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 04.11.2026 02:38 TSİ itibarıyla · ligde 164 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Tranmere: iç saha, 7 maç · Rochdale: dış saha, 7 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
İngiltere · League Two puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Salford City | 14 | +10 | 31 |
| 2 | Barnet | 13 | +10 | 26 |
| 3 | Walsall | 13 | +9 | 22 |
| 4 | Crewe | 14 | 0 | 22 |
| 5 | Cheltenham | 14 | -2 | 21 |
| 6 | Grimsby | 14 | +6 | 20 |
| 7 | York | 14 | +3 | 20 |
| 8 | Gillingham | 14 | +1 | 20 |
| 9 | Accrington ST | 14 | +6 | 19 |
| 10 | Chesterfield | 14 | +3 | 19 |
| 11 | Tranmere | 14 | +2 | 19 |
| 12 | Exeter City | 14 | +2 | 19 |
| 13 | Swindon Town | 14 | -2 | 19 |
| 14 | Newport County | 14 | +3 | 18 |
| 15 | Shrewsbury | 14 | -5 | 18 |
| 16 | Fleetwood Town | 14 | 0 | 17 |
| 17 | Bristol Rovers | 14 | -6 | 16 |
| 18 | Oldham | 14 | -4 | 15 |
| 19 | Port Vale | 12 | -4 | 15 |
| 20 | Rochdale | 14 | -9 | 15 |
| 21 | Northampton | 13 | -1 | 14 |
| 22 | Rotherham | 14 | -7 | 12 |
| 23 | Colchester | 13 | -7 | 12 |
| 24 | Crawley Town | 12 | -8 | 9 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Salford City | 7 | +5 | 18 |
| 2 | York | 7 | +11 | 17 |
| 3 | Cheltenham | 7 | +4 | 16 |
| 4 | Newport County | 7 | +8 | 15 |
| 5 | Exeter City | 7 | +6 | 15 |
| 6 | Barnet | 7 | +5 | 14 |
| 7 | Swindon Town | 7 | +5 | 14 |
| 8 | Port Vale | 6 | +5 | 14 |
| 9 | Accrington ST | 7 | +5 | 13 |
| 10 | Grimsby | 7 | +5 | 13 |
| 11 | Crewe | 7 | +4 | 13 |
| 12 | Bristol Rovers | 7 | +3 | 13 |
| 13 | Chesterfield | 7 | +7 | 12 |
| 14 | Tranmere | 7 | +5 | 12 |
| 15 | Fleetwood Town | 7 | +5 | 12 |
| 16 | Walsall | 6 | +4 | 11 |
| 17 | Oldham | 7 | +3 | 10 |
| 18 | Shrewsbury | 7 | 0 | 10 |
| 19 | Rochdale | 7 | -3 | 10 |
| 20 | Colchester | 6 | 0 | 9 |
| 21 | Gillingham | 7 | -1 | 9 |
| 22 | Northampton | 7 | 0 | 8 |
| 23 | Rotherham | 7 | -2 | 8 |
| 24 | Crawley Town | 6 | -6 | 2 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Salford City | 7 | +5 | 13 |
| 2 | Barnet | 6 | +5 | 12 |
| 3 | Walsall | 7 | +5 | 11 |
| 4 | Gillingham | 7 | +2 | 11 |
| 5 | Crewe | 7 | -4 | 9 |
| 6 | Shrewsbury | 7 | -5 | 8 |
| 7 | Grimsby | 7 | +1 | 7 |
| 8 | Crawley Town | 6 | -2 | 7 |
| 9 | Tranmere | 7 | -3 | 7 |
| 10 | Chesterfield | 7 | -4 | 7 |
| 11 | Accrington ST | 7 | +1 | 6 |
| 12 | Northampton | 6 | -1 | 6 |
| 13 | Fleetwood Town | 7 | -5 | 5 |
| 14 | Cheltenham | 7 | -6 | 5 |
| 15 | Rochdale | 7 | -6 | 5 |
| 16 | Oldham | 7 | -7 | 5 |
| 17 | Swindon Town | 7 | -7 | 5 |
| 18 | Exeter City | 7 | -4 | 4 |
| 19 | Rotherham | 7 | -5 | 4 |
| 20 | Newport County | 7 | -5 | 3 |
| 21 | Colchester | 7 | -7 | 3 |
| 22 | York | 7 | -8 | 3 |
| 23 | Bristol Rovers | 7 | -9 | 3 |
| 24 | Port Vale | 6 | -9 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 04.11.2026 02:38 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün League Two'da oynanan diğer maçlar
- 14:30 Oldham Athletic 0–0 Accrington
- 14:30 Swindon Town 0–1 Crewe Alexandra
- 17:00 Bristol Rovers 1–3 Barnet
- 17:00 Cheltenham 0–2 Salford City
- 17:00 Crawley Town 2–2 Chesterfield
- 17:00 Fleetwood 1–1 Walsall
- 17:00 Newport 1–0 Colchester
- 17:00 Port Vale 1–0 Grimsby Town
- 17:00 Rotherham 1–4 Gillingham
- 17:00 Shrewsbury 0–1 Exeter City
- 17:00 York City 1–1 Northampton
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
