← Maçlar
İngiltere · League Two · 10. hafta10 Ekim 2026 · 17:00 TSİ

Crawley Town 2-2 Chesterfield: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Crawley Town
2–2İY 0–1
Chesterfield
Maç sonu

Crawley Town 2–2 Chesterfield (10 Ekim 2026). İlk yarı 0–1.

Maç özeti

Crawley Town – Chesterfield maçı 2-2 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı.

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Crawley Town
Toplam (12)İç saha (6)
Galibiyet%17 2/12%0 0/6
Beraberlik%25 3/12%33 2/6
Mağlubiyet%58 7/12%67 4/6
Chesterfield
Toplam (14)Dış saha (7)
Galibiyet%36 5/14%29 2/7
Beraberlik%29 4/14%14 1/7
Mağlubiyet%36 5/14%57 4/7

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Crawley Town
Toplam (12)İç saha (6)
Attığı gol / maç1,08 (13 gol)1,00 (6 gol)
Yediği gol / maç1,75 (21 gol)2,00 (12 gol)
Chesterfield
Toplam (14)Dış saha (7)
Attığı gol / maç1,71 (24 gol)1,14 (8 gol)
Yediği gol / maç1,50 (21 gol)1,71 (12 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Crawley Town
Toplam (12)İç saha (6)
KG Var%67 8/12%67 4/6
1,5 Üst%83 10/12%83 5/6
2,5 Üst%50 6/12%50 3/6
3,5 Üst%33 4/12%50 3/6
Gol yememe%8 1/12%0 0/6
Chesterfield
Toplam (14)Dış saha (7)
KG Var%71 10/14%71 5/7
1,5 Üst%79 11/14%71 5/7
2,5 Üst%57 8/14%71 5/7
3,5 Üst%36 5/14%29 2/7
Gol yememe%14 2/14%14 1/7

Korner istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).

Crawley Town
Toplam (12)İç saha (6)
Maçta toplam korner (ort.)9,811,0
7,5 Üst%67 8/12%67 4/6
8,5 Üst%42 5/12%50 3/6
9,5 Üst%33 4/12%50 3/6
10,5 Üst%33 4/12%50 3/6
Chesterfield
Toplam (14)Dış saha (7)
Maçta toplam korner (ort.)8,67,7
7,5 Üst%64 9/14%57 4/7
8,5 Üst%57 8/14%43 3/7
9,5 Üst%50 7/14%43 3/7
10,5 Üst%29 4/14%14 1/7

Kart istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Crawley Town
Toplam (12)İç saha (6)
Maç başı kart5,76,3
2,5 Üst%92 11/12%100 6/6
3,5 Üst%75 9/12%83 5/6
4,5 Üst%75 9/12%83 5/6
5,5 Üst%67 8/12%67 4/6
Chesterfield
Toplam (14)Dış saha (7)
Maç başı kart4,45,0
2,5 Üst%93 13/14%100 7/7
3,5 Üst%71 10/14%86 6/7
4,5 Üst%57 8/14%71 5/7
5,5 Üst%29 4/14%29 2/7

İsabetli şut istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Crawley Town
Toplam (12)İç saha (6)
Maç başı isabetli şut8,99,5
6,5 Üst%83 10/12%83 5/6
7,5 Üst%67 8/12%67 4/6
8,5 Üst%58 7/12%67 4/6
9,5 Üst%33 4/12%50 3/6
Chesterfield
Toplam (14)Dış saha (7)
Maç başı isabetli şut9,19,0
6,5 Üst%79 11/14%71 5/7
7,5 Üst%64 9/14%57 4/7
8,5 Üst%50 7/14%43 3/7
9,5 Üst%50 7/14%43 3/7

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Crawley Town
Toplam (12)İç saha (6)
Önde%17 2/12%17 1/6
Berabere%33 4/12%33 2/6
Geride%50 6/12%50 3/6
Chesterfield
Toplam (14)Dış saha (7)
Önde%50 7/14%43 3/7
Berabere%7 1/14%0 0/7
Geride%43 6/14%57 4/7

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Crawley Town (12 maç)

1/111/X01/21X/11X/X1X/222/102/X22/24

Chesterfield (14 maç)

1/141/X31/20X/11X/X0X/202/102/X12/25

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Crawley Town (12 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 3 1
16-30 1 4
31-45 0 5
46-60 3 6
61-75 4 2
76-90 2 3

Chesterfield (13 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 2
16-30 4 4
31-45 1 5
46-60 5 3
61-75 1 2
76-90 6 4

Kartlar

Crawley Town

Sarı 30 · Kırmızı 2 (12 maç · maç başı sarı 2,5)

Chesterfield

Sarı 30 · Kırmızı 1 (14 maç · maç başı sarı 2,1)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 04.11.2026 02:38 TSİ itibarıyla · ligde 164 maç. Lig istatistikleri →

Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)

Crawley Town: iç saha, 6 maç · Chesterfield: dış saha, 7 maç

Crawley TownChesterfield
%50,8Topa sahip olma%59,7
1,26Beklenen gol (xG)1,48
12,2Toplam şut14,6
4,8İsabetli şut4,9
8,3Ceza sahası içi şut9,0
4,0Korner5,3
361Pas504
%76Pas isabeti%75
2,7Kurtarış2,3
9,0Faul10,7
2,3Ofsayt2,9
2,5Sarı kart2,4
0,33Kırmızı kart0,00

Rakiplerine izin verdikleri

2,04Rakibin xG'si1,53
16,8Rakibin şutu10,7
4,7Rakibin isabetli şutu4,1
7,0Rakibin korneri2,4

Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

İngiltere · League Two puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Salford City 141013 2515 +1031 GGGGG
2Barnet 13751 2818 +1026 GMBGB
3Walsall 13571 2112 +922 BBGMG
4Crewe 14572 1717 022 GGMMB
5Cheltenham 14635 2325 -221 MMGGM
6Grimsby 14554 2418 +620 MMBGG
7York 14554 2421 +320 BBGMM
8Gillingham 14554 2019 +120 GMBMG
9Accrington ST 14473 2317 +619 BGBGB
10Chesterfield 14545 2421 +319 BMBGM
11Tranmere 14473 1917 +219 BMGBG
12Exeter City 14545 119 +219 GBGGM
13Swindon Town 14545 1517 -219 MBGBG
14Newport County 14464 2017 +318 GBBMG
15Shrewsbury 14536 1722 -518 MGGBM
16Fleetwood Town 14455 1818 017 BGMMG
17Bristol Rovers 14518 1723 -616 MMMBM
18Oldham 14437 1519 -415 GMBMG
19Port Vale 12435 1014 -415 GGBMG
20Rochdale 14437 1726 -915 BMBMM
21Northampton 13355 910 -114 GMGBM
22Rotherham 14266 1825 -712 MMBBM
23Colchester 13265 1219 -712 MBBMM
24Crawley Town 12237 1321 -89 BMMBG
#TakımOGBMAYAVP
1Salford City 7601 94 +518
2York 7520 165 +1117
3Cheltenham 7511 1410 +416
4Newport County 7430 146 +815
5Exeter City 7430 82 +615
6Barnet 7421 1510 +514
7Swindon Town 7421 127 +514
8Port Vale 6420 83 +514
9Accrington ST 7340 138 +513
10Grimsby 7412 138 +513
11Crewe 7340 128 +413
12Bristol Rovers 7412 118 +313
13Chesterfield 7331 169 +712
14Tranmere 7331 127 +512
15Fleetwood Town 7331 105 +512
16Walsall 6321 106 +411
17Oldham 7313 118 +310
18Shrewsbury 7313 88 010
19Rochdale 7313 1013 -310
20Colchester 6231 66 09
21Gillingham 7232 89 -19
22Northampton 7223 44 08
23Rotherham 7151 1315 -28
24Crawley Town 6024 612 -62
#TakımOGBMAYAVP
1Salford City 7412 1611 +513
2Barnet 6330 138 +512
3Walsall 7250 116 +511
4Gillingham 7322 1210 +211
5Crewe 7232 59 -49
6Shrewsbury 7223 914 -58
7Grimsby 7142 1110 +17
8Crawley Town 6213 79 -27
9Tranmere 7142 710 -37
10Chesterfield 7214 812 -47
11Accrington ST 7133 109 +16
12Northampton 6132 56 -16
13Fleetwood Town 7124 813 -55
14Cheltenham 7124 915 -65
15Rochdale 7124 713 -65
16Oldham 7124 411 -75
17Swindon Town 7124 310 -75
18Exeter City 7115 37 -44
19Rotherham 7115 510 -54
20Newport County 7034 611 -53
21Colchester 7034 613 -73
22York 7034 816 -83
23Bristol Rovers 7106 615 -93
24Port Vale 6015 211 -91

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 04.11.2026 02:38 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

14,26X3,7821,47

Çifte şans

1X1,90121,11X21,08

Karşılıklı gol

Var1,43Yok2,11

1,5 Alt / Üst

Alt4,50Üst1,06

2,5 Alt / Üst

Alt2,24Üst1,37

3,5 Alt / Üst

Alt1,47Üst2,03

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün League Two'da oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.