← Maçlar
İngiltere · League Two · 10. hafta10 Ekim 2026 · 14:30 TSİ

Swindon Town 0-1 Crewe Alexandra: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Swindon Town
0–1İY 0–0
Crewe Alexandra
Maç sonu

Swindon Town 0–1 Crewe Alexandra (10 Ekim 2026). İlk yarı 0–0.

Maç özeti

Swindon Town – Crewe Alexandra maçı 0-1 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı.

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Swindon Town
Toplam (14)İç saha (7)
Galibiyet%36 5/14%57 4/7
Beraberlik%29 4/14%29 2/7
Mağlubiyet%36 5/14%14 1/7
Crewe Alexandra
Toplam (14)Dış saha (7)
Galibiyet%36 5/14%29 2/7
Beraberlik%50 7/14%43 3/7
Mağlubiyet%14 2/14%29 2/7

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Swindon Town
Toplam (14)İç saha (7)
Attığı gol / maç1,07 (15 gol)1,71 (12 gol)
Yediği gol / maç1,21 (17 gol)1,00 (7 gol)
Crewe Alexandra
Toplam (14)Dış saha (7)
Attığı gol / maç1,21 (17 gol)0,71 (5 gol)
Yediği gol / maç1,21 (17 gol)1,29 (9 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Swindon Town
Toplam (14)İç saha (7)
KG Var%50 7/14%86 6/7
1,5 Üst%64 9/14%86 6/7
2,5 Üst%50 7/14%57 4/7
3,5 Üst%29 4/14%29 2/7
Gol yememe%14 2/14%0 0/7
Crewe Alexandra
Toplam (14)Dış saha (7)
KG Var%64 9/14%43 3/7
1,5 Üst%71 10/14%57 4/7
2,5 Üst%29 4/14%14 1/7
3,5 Üst%29 4/14%14 1/7
Gol yememe%29 4/14%43 3/7

Korner istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).

Swindon Town
Toplam (14)İç saha (7)
Maçta toplam korner (ort.)11,610,1
7,5 Üst%79 11/14%71 5/7
8,5 Üst%64 9/14%57 4/7
9,5 Üst%64 9/14%57 4/7
10,5 Üst%57 8/14%43 3/7
Crewe Alexandra
Toplam (14)Dış saha (7)
Maçta toplam korner (ort.)9,37,3
7,5 Üst%71 10/14%43 3/7
8,5 Üst%43 6/14%29 2/7
9,5 Üst%36 5/14%14 1/7
10,5 Üst%36 5/14%14 1/7

Kart istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Swindon Town
Toplam (14)İç saha (7)
Maç başı kart2,42,3
2,5 Üst%50 7/14%29 2/7
3,5 Üst%7 1/14%14 1/7
4,5 Üst%0 0/14%0 0/7
5,5 Üst%0 0/14%0 0/7
Crewe Alexandra
Toplam (14)Dış saha (7)
Maç başı kart3,32,9
2,5 Üst%50 7/14%43 3/7
3,5 Üst%29 4/14%14 1/7
4,5 Üst%21 3/14%14 1/7
5,5 Üst%21 3/14%14 1/7

İsabetli şut istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Swindon Town
Toplam (14)İç saha (7)
Maç başı isabetli şut9,28,9
6,5 Üst%79 11/14%71 5/7
7,5 Üst%64 9/14%71 5/7
8,5 Üst%57 8/14%57 4/7
9,5 Üst%43 6/14%29 2/7
Crewe Alexandra
Toplam (14)Dış saha (7)
Maç başı isabetli şut7,46,4
6,5 Üst%71 10/14%57 4/7
7,5 Üst%43 6/14%14 1/7
8,5 Üst%36 5/14%14 1/7
9,5 Üst%14 2/14%0 0/7

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Swindon Town
Toplam (14)İç saha (7)
Önde%29 4/14%43 3/7
Berabere%50 7/14%43 3/7
Geride%21 3/14%14 1/7
Crewe Alexandra
Toplam (14)Dış saha (7)
Önde%14 2/14%0 0/7
Berabere%50 7/14%57 4/7
Geride%36 5/14%43 3/7

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Swindon Town (14 maç)

1/131/X11/20X/11X/X3X/232/112/X02/22

Crewe Alexandra (14 maç)

1/121/X01/20X/13X/X4X/202/102/X32/22

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Swindon Town (14 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 3 3
16-30 1 2
31-45 4 1
46-60 2 2
61-75 1 1
76-90 4 8

Crewe Alexandra (10 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 0
16-30 2 2
31-45 0 3
46-60 3 1
61-75 1 0
76-90 3 2

Kartlar

Swindon Town

Sarı 22 · Kırmızı 2 (14 maç · maç başı sarı 1,6)

Crewe Alexandra

Sarı 23 · Kırmızı 1 (14 maç · maç başı sarı 1,6)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 04.11.2026 02:38 TSİ itibarıyla · ligde 164 maç. Lig istatistikleri →

Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)

Swindon Town: iç saha, 7 maç · Crewe Alexandra: dış saha, 7 maç

Swindon TownCrewe Alexandra
%50,9Topa sahip olma%45,7
1,56Beklenen gol (xG)1,09
12,6Toplam şut10,9
4,3İsabetli şut2,6
8,0Ceza sahası içi şut7,1
5,3Korner4,1
366Pas348
%67Pas isabeti%73
3,6Kurtarış2,7
7,9Faul13,1
1,1Ofsayt3,6
1,1Sarı kart1,6
0,00Kırmızı kart0,14

Rakiplerine izin verdikleri

1,27Rakibin xG'si1,47
11,9Rakibin şutu12,6
4,6Rakibin isabetli şutu3,9
4,9Rakibin korneri3,1

Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

İngiltere · League Two puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Salford City 141013 2515 +1031 GGGGG
2Barnet 13751 2818 +1026 GMBGB
3Walsall 13571 2112 +922 BBGMG
4Crewe 14572 1717 022 GGMMB
5Cheltenham 14635 2325 -221 MMGGM
6Grimsby 14554 2418 +620 MMBGG
7York 14554 2421 +320 BBGMM
8Gillingham 14554 2019 +120 GMBMG
9Accrington ST 14473 2317 +619 BGBGB
10Chesterfield 14545 2421 +319 BMBGM
11Tranmere 14473 1917 +219 BMGBG
12Exeter City 14545 119 +219 GBGGM
13Swindon Town 14545 1517 -219 MBGBG
14Newport County 14464 2017 +318 GBBMG
15Shrewsbury 14536 1722 -518 MGGBM
16Fleetwood Town 14455 1818 017 BGMMG
17Bristol Rovers 14518 1723 -616 MMMBM
18Oldham 14437 1519 -415 GMBMG
19Port Vale 12435 1014 -415 GGBMG
20Rochdale 14437 1726 -915 BMBMM
21Northampton 13355 910 -114 GMGBM
22Rotherham 14266 1825 -712 MMBBM
23Colchester 13265 1219 -712 MBBMM
24Crawley Town 12237 1321 -89 BMMBG
#TakımOGBMAYAVP
1Salford City 7601 94 +518
2York 7520 165 +1117
3Cheltenham 7511 1410 +416
4Newport County 7430 146 +815
5Exeter City 7430 82 +615
6Barnet 7421 1510 +514
7Swindon Town 7421 127 +514
8Port Vale 6420 83 +514
9Accrington ST 7340 138 +513
10Grimsby 7412 138 +513
11Crewe 7340 128 +413
12Bristol Rovers 7412 118 +313
13Chesterfield 7331 169 +712
14Tranmere 7331 127 +512
15Fleetwood Town 7331 105 +512
16Walsall 6321 106 +411
17Oldham 7313 118 +310
18Shrewsbury 7313 88 010
19Rochdale 7313 1013 -310
20Colchester 6231 66 09
21Gillingham 7232 89 -19
22Northampton 7223 44 08
23Rotherham 7151 1315 -28
24Crawley Town 6024 612 -62
#TakımOGBMAYAVP
1Salford City 7412 1611 +513
2Barnet 6330 138 +512
3Walsall 7250 116 +511
4Gillingham 7322 1210 +211
5Crewe 7232 59 -49
6Shrewsbury 7223 914 -58
7Grimsby 7142 1110 +17
8Crawley Town 6213 79 -27
9Tranmere 7142 710 -37
10Chesterfield 7214 812 -47
11Accrington ST 7133 109 +16
12Northampton 6132 56 -16
13Fleetwood Town 7124 813 -55
14Cheltenham 7124 915 -65
15Rochdale 7124 713 -65
16Oldham 7124 411 -75
17Swindon Town 7124 310 -75
18Exeter City 7115 37 -44
19Rotherham 7115 510 -54
20Newport County 7034 611 -53
21Colchester 7034 613 -73
22York 7034 816 -83
23Bristol Rovers 7106 615 -93
24Port Vale 6015 211 -91

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 04.11.2026 02:38 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

12,33X3,1522,33

Çifte şans

1X1,33121,18X21,33

Karşılıklı gol

Var1,46Yok2,05

1,5 Alt / Üst

Alt3,59Üst1,11

2,5 Alt / Üst

Alt1,87Üst1,57

3,5 Alt / Üst

Alt1,29Üst2,48

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün League Two'da oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.