Portekiz · Segunda Liga · 10. hafta

Torreense – Uniao Leiria

Başlamasına 1 gün 17 sa Başlamadı

Torreense – Uniao Leiria: 9 Kasım 23:15, Portekiz · Segunda Liga, 10. hafta. Bu sezon Torreense evinde 4 maçta 1 galibiyet, 2 beraberlik, 1 mağlubiyet; Uniao Leiria deplasmanda 4 maçta 1 galibiyet, 2 beraberlik, 1 mağlubiyet.

Paylaş
WhatsApp X Görseli indir

Maç özeti

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %50; KG var ortalaması %50; son 5 maçta toplam 13 gol attılar, 13 gol yediler.

Maç önü

Maç bilgileri

Stadyum
Estadio Manuel Marques, Torres Vedras

Maç özeti

İç saha / deplasman maçları · bu sezon
BilgiTorreenseUniao Leiria
Lig sırası13. · 9 puan10. · 11 puan
Form (son 5)MMGBGGMGBG
Gol (attığı – yediği, ort.)0,75 – 1,251,75 – 1,50
2,5 Üst biten%50%50
Karşılıklı gol%25%75
Gol yemediği%50%0
Aralarında (G-B-M)4-3-4 (11 maç, Torreense bakışıyla)

Gol ve yüzdeler: Torreense iç sahada (4 maç), Uniao Leiria deplasmanda (4 maç), bu sezon. Yalnız tamamlanmış maçlar. G: galibiyet, B: beraberlik, M: mağlubiyet; E: iç saha, D: deplasman. Oranlar yalnız iddaa, bilgi amaçlıdır.

Maç özeti

Torreense iç sahada (4 maç) · Uniao Leiria deplasmanda (4 maç), bu sezon

0,75 Gol atma maç başı 1,75
1,25 Gol yeme maç başı 1,50
%50 Gol yememe maçların %0
%25 KG Var maçların %75
%50 2.5 Üst maçların %50

Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir

  • Torreense iç sahada 4 maçta 1 galibiyet, 2 beraberlik, 1 mağlubiyet aldı.
  • União de Leiria deplasmanda 4 maçta 1 galibiyet, 2 beraberlik, 1 mağlubiyet aldı.
  • União de Leiria, deplasman maçlarında 4 maçta yalnız 0 kez kalesini gole kapattı (%0).

Hangi takımı destekliyorsun?

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Son maçlar

Maç öncesi
Ev sahibi

Torreense

13. sıra · 9 puan · 8 maç · averaj -2

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MMGBG

  1. 05.11 Torreense 3–2 Ararat-Armenia G
  2. 31.10 Portimonense 0–0 Torreense B
  3. 26.10 Torreense 1–0 Amarante G
  4. 22.10 Ferencvarosi TC 4–1 Torreense M
  5. 15.10 Torreense 1–2 Sunderland M
Deplasman

Uniao Leiria

10. sıra · 11 puan · 8 maç · averaj +1

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) GMGBG

  1. 31.10 Uniao Leiria 2–1 AVS G
  2. 25.10 Porto II 1–1 Uniao Leiria B
  3. 17.10 Uniao Leiria 2–1 Bragança G
  4. 11.10 Uniao Leiria 0–2 Académica M
  5. 19.09 O Elvas 0–2 Uniao Leiria G

Puan durumu 28.10.2026 17:15 TSİ itibarıyla. Son maçlar 05.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

Maç Analizi

Form (son 5 maç)

Son 5 maçta Torreense 2 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 6-8). Uniao Leiria için son 5 maçın dökümü: 3G 1B 1M, atılan 7, yenilen 5.

Aralarındaki maçlar

İki takım 2019 yılından bu yana 11 kez karşılaştı: Torreense 4, Uniao Leiria 4 galibiyet aldı, 3 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,67 gol atıldı; 4 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 8 Şubat 2026, Torreense 3-1 Uniao Leiria.

Gol istatistikleri

Torreense iç saha 4 maçta maç başına 0,75 gol attı, 1,25 gol yedi; Uniao Leiria dış saha 4 maçta 1,75 attı, 1,50 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %50, konukta %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Torreense %25, Uniao Leiria %75. İlk yarıyı önde kapatma: Torreense 1/4, Uniao Leiria 1/4.

Korner ve kart

Maç başına kart: Torreense 1,3, Uniao Leiria 2,0.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,92, 0 – 3,05, 2 – 2,88. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,77, Üst 1,58. Karşılıklı Gol: Var 1,48, Yok 1,93.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %50; KG var ortalaması %50; son 5 maçta toplam 13 gol attılar, 13 gol yediler.

Sıralama
13. (9 p) – 10. (11 p)
Form (son 5)
GBGMM – GBGMG
H2H (G-B-M)
4-3-4 (11 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%50 – %50
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%25 – %75
iddaa MS 1-0-2
1,92 – 3,05 – 2,88

Veri: 8 Kasım 2026 01:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Sezon istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Torreense
Toplam (9)İç saha (4)
Galibiyet%22 2/9%25 1/4
Beraberlik%44 4/9%50 2/4
Mağlubiyet%33 3/9%25 1/4
Uniao Leiria
Toplam (9)Dış saha (4)
Galibiyet%44 4/9%25 1/4
Beraberlik%22 2/9%50 2/4
Mağlubiyet%33 3/9%25 1/4

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Torreense
Toplam (9)İç saha (4)
Attığı gol / maç0,89 (8 gol)0,75 (3 gol)
Yediği gol / maç1,11 (10 gol)1,25 (5 gol)
Uniao Leiria
Toplam (9)Dış saha (4)
Attığı gol / maç1,44 (13 gol)1,75 (7 gol)
Yediği gol / maç1,22 (11 gol)1,50 (6 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Torreense
Toplam (9)İç saha (4)
KG Var%33 3/9%25 1/4
1,5 Üst%56 5/9%50 2/4
2,5 Üst%44 4/9%50 2/4
3,5 Üst%22 2/9%25 1/4
Gol yememe%44 4/9%50 2/4
Uniao Leiria
Toplam (9)Dış saha (4)
KG Var%56 5/9%75 3/4
1,5 Üst%78 7/9%75 3/4
2,5 Üst%44 4/9%50 2/4
3,5 Üst%22 2/9%50 2/4
Gol yememe%22 2/9%0 0/4

Korner istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).

Torreense
Toplam (7)İç saha (3)
Maçta toplam korner (ort.)8,88,5
7,5 Üst%75 3/4%50 1/2
8,5 Üst%50 2/4%50 1/2
9,5 Üst%50 2/4%50 1/2
10,5 Üst%25 1/4%50 1/2
Uniao Leiria
Toplam (7)Dış saha (3)
Maçta toplam korner (ort.)11,813,0
7,5 Üst%100 4/4%100 2/2
8,5 Üst%75 3/4%100 2/2
9,5 Üst%75 3/4%100 2/2
10,5 Üst%50 2/4%50 1/2

Kart istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Torreense
Toplam (7)İç saha (3)
Maç başı kart4,94,3
2,5 Üst%71 5/7%100 3/3
3,5 Üst%57 4/7%67 2/3
4,5 Üst%43 3/7%33 1/3
5,5 Üst%43 3/7%33 1/3
Uniao Leiria
Toplam (7)Dış saha (3)
Maç başı kart4,65,0
2,5 Üst%100 7/7%100 3/3
3,5 Üst%71 5/7%67 2/3
4,5 Üst%43 3/7%67 2/3
5,5 Üst%29 2/7%33 1/3

İsabetli şut istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Torreense
Toplam (7)İç saha (3)
Maç başı isabetli şut3,65,0
6,5 Üst%29 2/7%67 2/3
7,5 Üst%14 1/7%33 1/3
8,5 Üst%0 0/7%0 0/3
9,5 Üst%0 0/7%0 0/3
Uniao Leiria
Toplam (7)Dış saha (3)
Maç başı isabetli şut6,16,0
6,5 Üst%57 4/7%67 2/3
7,5 Üst%43 3/7%33 1/3
8,5 Üst%43 3/7%33 1/3
9,5 Üst%43 3/7%33 1/3

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Torreense
Toplam (9)İç saha (4)
Önde%22 2/9%25 1/4
Berabere%44 4/9%25 1/4
Geride%33 3/9%50 2/4
Uniao Leiria
Toplam (9)Dış saha (4)
Önde%22 2/9%25 1/4
Berabere%22 2/9%0 0/4
Geride%56 5/9%75 3/4

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Torreense (9 maç)

1/121/X01/20X/10X/X2X/222/102/X22/21

Uniao Leiria (9 maç)

1/121/X01/20X/11X/X0X/212/112/X22/22

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Torreense (9 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 1
16-30 0 2
31-45 1 2
46-60 2 3
61-75 1 1
76-90 3 1

Uniao Leiria (8 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 1
16-30 1 2
31-45 2 3
46-60 3 1
61-75 2 0
76-90 2 3

Kartlar

Torreense

Sarı 19 · Kırmızı 3 (9 maç · maç başı sarı 2,1)

Uniao Leiria

Sarı 16 · Kırmızı 0 (9 maç · maç başı sarı 1,8)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 18:30 TSİ itibarıyla · ligde 85 maç. Lig istatistikleri →

Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)

Torreense: iç saha, 3 maç · Uniao Leiria: dış saha, 3 maç

TorreenseUniao Leiria
%52,5Topa sahip olma%63,5
8,0Toplam şut16,5
2,3İsabetli şut4,0
0,0Ceza sahası içi şut0,0
6,0Korner7,0
0,0Kurtarış0,0
0,0Ofsayt0,0
1,3Sarı kart2,0
0,00Kırmızı kart0,00

Rakiplerine izin verdikleri

11,0Rakibin şutu9,5
2,7Rakibin isabetli şutu2,0
2,5Rakibin korneri6,0

Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.

Puan durumu

Puan durumu Maç öncesi

Portekiz · Segunda Liga puan durumu · Division2

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Lusitânia Lourosa 8530 147 +718 GGGBB
2Sporting CP B 8602 136 +718 GGMGG
3Penafiel 8512 188 +1016 GGGMG
4Académica 8503 1410 +415 MMMGG
5Farense 8422 1410 +414 MBGGM
6Benfica B 8422 85 +314 MMGGB
7AVS 8332 108 +212 GMBGG
8Tondela 8404 98 +112 MGGGM
9Vizela 8323 88 011 GGBMM
10União de Leiria 8323 1110 +111 GGBMB
11Leixoes 8314 912 -310 GGBMM
12Portimonense 8314 610 -410 MMMGM
13Torreense 8233 810 -29 MGBMG
14Chaves 8224 815 -78 MGMBG
15Porto II 8224 715 -88 MMBGB
16Felgueiras 1932 8143 79 -27 GMMMB
17Amarante 8125 611 -55 GMBMM
18Feirense 8026 210 -82 MMMMB
#TakımOGBMAYAVP
1Farense 5311 107 +310
2Sporting CP B 4301 73 +49
3Tondela 4301 63 +39
4Lusitânia Lourosa 4220 74 +38
5AVS 4211 42 +27
6Benfica B 4211 33 07
7Vizela 4211 22 07
8Chaves 4211 67 -17
9Penafiel 4202 74 +36
10Leixoes 4202 77 06
11Académica 4202 55 06
12União de Leiria 4202 44 06
13Felgueiras 1932 4121 66 05
14Torreense 4121 35 -25
15Amarante 4112 45 -14
16Portimonense 3102 24 -23
17Feirense 4022 14 -32
18Porto II 4022 49 -52
#TakımOGBMAYAVP
1Penafiel 4310 114 +710
2Lusitânia Lourosa 4310 73 +410
3Académica 4301 95 +49
4Sporting CP B 4301 63 +39
5Benfica B 4211 52 +37
6Portimonense 5212 46 -27
7Porto II 4202 36 -36
8União de Leiria 4121 76 +15
9AVS 4121 66 05
10Farense 3111 43 +14
11Vizela 4112 66 04
12Torreense 4112 55 04
13Leixoes 4112 25 -34
14Tondela 4103 35 -23
15Felgueiras 1932 4022 13 -22
16Amarante 4013 26 -41
17Chaves 4013 28 -61
18Feirense 4004 16 -50

Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 17:15 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 17:15 TSİ.

Puan durumu 28.10.2026 17:15 TSİ itibarıyla. Son maçlar 05.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

iddaa oranları

Oranlar Bilgi amaçlı

Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 21:20 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.

Maç sonucu

1 · Torreense1,92
X · Beraberlik3,05
2 · Uniao Leiria2,88

2,5 Alt / Üst

Alt1,77
Üst1,58

Karşılıklı gol

Var1,48
Yok1,93
Tüm marketler (19)

Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol

1 ve Var3,691 ve Yok3,620 ve Var3,880 ve Yok11,702 ve Var5,372 ve Yok5,70

1. Yarı Alt/Üst 1.5

Alt1,32Üst2,28

1. Yarı Karşılıklı Gol

Var3,57Yok1,09

Handikaplı Maç Sonucu -1

13,4203,5921,47

Alt/Üst 3.5

Alt1,24Üst2,55

Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur

1.2,82Eşit3,192.1,90

Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt1,45Üst1,98

1. Yarı Sonucu

12,4402,0423,40

Deplasman Alt/Üst 1.5

Alt1,31Üst2,32

2. Yarı Sonucu

12,2502,3823,03

Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt1,68Üst1,66

Alt/Üst 1.5

Alt3,39Üst1,11

Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol

Alt ve Var6,18Üst ve Var1,86Alt ve Yok2,38Üst ve Yok9,17

Çifte Şans

1 ve 01,181 ve 21,160 ve 21,46

1. Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol

1 ve Var14,551 ve Yok2,790 ve Var6,510 ve Yok2,762 ve Var19,852 ve Yok3,89

1. Yarı Çifte Şans

1 ve 01,131 ve 21,400 ve 21,27

Toplam Gol

0-1 gol3,532-3 gol1,814-5 gol3,266+ gol11,50

Ev Sahibi Alt/Üst 1.5

Alt1,58Üst1,79

Tek / Çift

Tek1,74Çift1,61