Uniao Leiria 2-1 Avs Futebol Sad: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Uniao Leiria 2–1 Avs Futebol Sad (31 Ekim 2026). İlk yarı 0–1. Şut 17–8, isabetli şut 10–5, topa sahip olma %61–%39, korner 6–2.
Maç özeti
Uniao Leiria – Avs Futebol Sad maçı 2-1 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı. Goller: Pablo Fernandez 73', Rodrigo Pinho (kendi kalesine) 86' (Uniao Leiria); Hiago Souza Lima Santos 26' (Avs Futebol Sad).
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Uniao Leiria: Fábio Pereira · Avs Futebol Sad: Silas
Bu maçta: olay ✓ · kadro ✓ · istatistik ✓ · xG —
Maç akışı
Uniao Leiria üstte · Avs Futebol Sad altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 26' gol: Hiago Souza Lima Santos (Avs Futebol Sad)
- 73' gol: Pablo Fernandez (Uniao Leiria)
- 86' kendi kalesine gol: Rodrigo Pinho (Uniao Leiria)
Maç olayları
- Uniao LeiriaAvs Futebol Sad
- Kendi kalesine gol Rodrigo Pinho 2–1Kendi kalesine86'
- Gol Pablo Fernandez 1–173'
- 26'Gol Hiago Souza Lima Santos 0–1
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %44 4/9 | %60 3/5 |
| Beraberlik | %22 2/9 | %0 0/5 |
| Mağlubiyet | %33 3/9 | %40 2/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %30 3/10 | %20 1/5 |
| Beraberlik | %40 4/10 | %40 2/5 |
| Mağlubiyet | %30 3/10 | %40 2/5 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,44 (13 gol) | 1,20 (6 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,22 (11 gol) | 1,00 (5 gol) |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,30 (13 gol) | 1,40 (7 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,20 (12 gol) | 1,60 (8 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %56 5/9 | %40 2/5 |
| 1,5 Üst | %78 7/9 | %80 4/5 |
| 2,5 Üst | %44 4/9 | %40 2/5 |
| 3,5 Üst | %22 2/9 | %0 0/5 |
| Gol yememe | %22 2/9 | %40 2/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %70 7/10 | %100 5/5 |
| 1,5 Üst | %80 8/10 | %100 5/5 |
| 2,5 Üst | %60 6/10 | %80 4/5 |
| 3,5 Üst | %20 2/10 | %20 1/5 |
| Gol yememe | %20 2/10 | %0 0/5 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (7) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 11,8 | 10,5 |
| 7,5 Üst | %100 4/4 | %100 2/2 |
| 8,5 Üst | %75 3/4 | %50 1/2 |
| 9,5 Üst | %75 3/4 | %50 1/2 |
| 10,5 Üst | %50 2/4 | %50 1/2 |
| Toplam (9) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,6 | 9,7 |
| 7,5 Üst | %80 4/5 | %100 3/3 |
| 8,5 Üst | %60 3/5 | %67 2/3 |
| 9,5 Üst | %60 3/5 | %67 2/3 |
| 10,5 Üst | %40 2/5 | %33 1/3 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (7) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,6 | 4,3 |
| 2,5 Üst | %100 7/7 | %100 4/4 |
| 3,5 Üst | %71 5/7 | %75 3/4 |
| 4,5 Üst | %43 3/7 | %25 1/4 |
| 5,5 Üst | %29 2/7 | %25 1/4 |
| Toplam (9) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,4 | 6,0 |
| 2,5 Üst | %89 8/9 | %100 4/4 |
| 3,5 Üst | %78 7/9 | %100 4/4 |
| 4,5 Üst | %78 7/9 | %100 4/4 |
| 5,5 Üst | %67 6/9 | %75 3/4 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (7) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 6,1 | 6,3 |
| 6,5 Üst | %57 4/7 | %50 2/4 |
| 7,5 Üst | %43 3/7 | %50 2/4 |
| 8,5 Üst | %43 3/7 | %50 2/4 |
| 9,5 Üst | %43 3/7 | %50 2/4 |
| Toplam (9) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,1 | 11,0 |
| 6,5 Üst | %56 5/9 | %75 3/4 |
| 7,5 Üst | %56 5/9 | %75 3/4 |
| 8,5 Üst | %44 4/9 | %75 3/4 |
| 9,5 Üst | %44 4/9 | %75 3/4 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %22 2/9 | %20 1/5 |
| Berabere | %22 2/9 | %40 2/5 |
| Geride | %56 5/9 | %40 2/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %30 3/10 | %40 2/5 |
| Berabere | %50 5/10 | %40 2/5 |
| Geride | %20 2/10 | %20 1/5 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Uniao Leiria (9 maç)
Avs Futebol Sad (10 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Uniao Leiria (8 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 1 |
| 16-30 | 1 | 2 |
| 31-45 | 2 | 3 |
| 46-60 | 3 | 1 |
| 61-75 | 2 | 0 |
| 76-90 | 2 | 3 |
Avs Futebol Sad (9 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 1 |
| 16-30 | 1 | 2 |
| 31-45 | 0 | 1 |
| 46-60 | 3 | 0 |
| 61-75 | 2 | 1 |
| 76-90 | 3 | 5 |
Kartlar
Uniao Leiria
Sarı 16 · Kırmızı 0 (9 maç · maç başı sarı 1,8)
Avs Futebol Sad
Sarı 32 · Kırmızı 1 (10 maç · maç başı sarı 3,2)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 18:30 TSİ itibarıyla · ligde 85 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Uniao Leiria: iç saha, 4 maç · Avs Futebol Sad: dış saha, 4 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Uniao Leiria – Avs Futebol Sad ilk 11'ler
Uniao Leiria · 4-2-3-1
- 99J. OdehnalK
- 68MagaD
- 44MarceloD
- 16Zé PedroD
- 70H. MasakiF
- 98IbrahimaO
- 6E. KouassiO
- 21JaimeF
- 88Diogo MartinsO
- 29D. LoppyF
- 9Juan MuñozF
- 11Jair da SilvaF
- 7Jose AdjuguF
- 17Pablo FernándezO73' gol 73. dk
- 80Christian JoelK
- 34QuilmaD
- 3Marc BaróD
- 25Diogo AmadoO
- 19A. LottinO
- 18Tharlley Oliveira Da SilvaO
- 8RekoO
- 82S. LukisaF
- 79Pedro OliveiraF
Teknik direktör: Fábio Pereira
Avs Futebol Sad · 4-3-3
- 1Dani RebolloK
- 97Matheus PivôD
- 3L. RosićD
- 26Bernardo CondeD
- 12L. RivasD
- 70RoniO
- 88F. AlmeidaD
- 80Hiago SantosO26' gol 26. dk
- 30Talles WanderF
- 9Rodrigo PinhoF86' kendi kalesine 86. dk
- 7Guilherme NeivaF
- 20Ruan AssisF
- 8Jorge MeirelesF
- 49P. PimentelO
- 19Rafael GenuinoF
- 78AndreyO
- 28André SousaD
- 22Diogo BrasidoD
- 6Carlos PonckD
- 4Davi SchuindtD
- 25RaulK
- 17R. N'doF
Teknik direktör: Silas
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Uniao Leiria son 5 maçında 2 galibiyet, 2 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 7 gol attı, 6 gol yedi. Avs Futebol Sad için son 5 maçın dökümü: 4G 1B 0M, atılan 7, yenilen 2. Öne çıkan: son 4 maçını kazandı, 3 maçta gol yemedi.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 2 maçta galibiyetler Uniao Leiria 0 – Avs Futebol Sad 2; 0 beraberlik var. Son maç: 11 Şubat 2024, Avs Futebol Sad 2-1 Uniao Leiria.
- Sıralama
- 10. (11 p) – 7. (12 p)
- Form (son 5)
- BGMGB – GGGGB
- H2H (G-B-M)
- 0-0-2 (2 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %25 – %75
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %25 – %100
- iddaa MS 1-0-2
- 1,53 – 3,61 – 3,88
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Uniao Leiria iç saha 4 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,00 gol yedi; Avs Futebol Sad dış saha 4 maçta 1,50 attı, 1,50 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %25, konukta %75. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Uniao Leiria %25, Avs Futebol Sad %100. İlk yarıyı önde kapatma: Uniao Leiria 1/4, Avs Futebol Sad 1/4.
Korner ve kart
Maç başına kart: Uniao Leiria 2,0, Avs Futebol Sad 3,7.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,53, 0 – 3,61, 2 – 3,88. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,10, Üst 1,41. Karşılıklı Gol: Var 1,43, Yok 2,06.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %50; KG var ortalaması %62; son 5 maçta toplam 14 gol attılar, 8 gol yediler.
Veri: 31 Ekim 2026 14:00 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Portekiz · Segunda Liga puan durumu · Division2
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lusitânia Lourosa | 8 | +7 | 18 |
| 2 | Sporting CP B | 8 | +7 | 18 |
| 3 | Penafiel | 8 | +10 | 16 |
| 4 | Académica | 8 | +4 | 15 |
| 5 | Farense | 8 | +4 | 14 |
| 6 | Benfica B | 8 | +3 | 14 |
| 7 | AVS | 8 | +2 | 12 |
| 8 | Tondela | 8 | +1 | 12 |
| 9 | Vizela | 8 | 0 | 11 |
| 10 | União de Leiria | 8 | +1 | 11 |
| 11 | Leixoes | 8 | -3 | 10 |
| 12 | Portimonense | 8 | -4 | 10 |
| 13 | Torreense | 8 | -2 | 9 |
| 14 | Chaves | 8 | -7 | 8 |
| 15 | Porto II | 8 | -8 | 8 |
| 16 | Felgueiras 1932 | 8 | -2 | 7 |
| 17 | Amarante | 8 | -5 | 5 |
| 18 | Feirense | 8 | -8 | 2 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Farense | 5 | +3 | 10 |
| 2 | Sporting CP B | 4 | +4 | 9 |
| 3 | Tondela | 4 | +3 | 9 |
| 4 | Lusitânia Lourosa | 4 | +3 | 8 |
| 5 | AVS | 4 | +2 | 7 |
| 6 | Benfica B | 4 | 0 | 7 |
| 7 | Vizela | 4 | 0 | 7 |
| 8 | Chaves | 4 | -1 | 7 |
| 9 | Penafiel | 4 | +3 | 6 |
| 10 | Leixoes | 4 | 0 | 6 |
| 11 | Académica | 4 | 0 | 6 |
| 12 | União de Leiria | 4 | 0 | 6 |
| 13 | Felgueiras 1932 | 4 | 0 | 5 |
| 14 | Torreense | 4 | -2 | 5 |
| 15 | Amarante | 4 | -1 | 4 |
| 16 | Portimonense | 3 | -2 | 3 |
| 17 | Feirense | 4 | -3 | 2 |
| 18 | Porto II | 4 | -5 | 2 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Penafiel | 4 | +7 | 10 |
| 2 | Lusitânia Lourosa | 4 | +4 | 10 |
| 3 | Académica | 4 | +4 | 9 |
| 4 | Sporting CP B | 4 | +3 | 9 |
| 5 | Benfica B | 4 | +3 | 7 |
| 6 | Portimonense | 5 | -2 | 7 |
| 7 | Porto II | 4 | -3 | 6 |
| 8 | União de Leiria | 4 | +1 | 5 |
| 9 | AVS | 4 | 0 | 5 |
| 10 | Farense | 3 | +1 | 4 |
| 11 | Vizela | 4 | 0 | 4 |
| 12 | Torreense | 4 | 0 | 4 |
| 13 | Leixoes | 4 | -3 | 4 |
| 14 | Tondela | 4 | -2 | 3 |
| 15 | Felgueiras 1932 | 4 | -2 | 2 |
| 16 | Amarante | 4 | -4 | 1 |
| 17 | Chaves | 4 | -6 | 1 |
| 18 | Feirense | 4 | -5 | 0 |
Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 17:15 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 17:15 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Segunda Liga'da oynanan diğer maçlar
- 14:00 Amarante FC 2–1 Porto B
- 17:00 Portimonense 0–0 Torreense
- 18:30 Leixoes 1–2 Sporting CP B
- 21:00 Benfica B 3–1 Chaves
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
