Tochigi City FC 1-1 Yokohama: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Tochigi City FC 1–1 Yokohama (17 Ekim 2026). İlk yarı 0–1.
Maç özeti
Tochigi City FC – Yokohama maçı 1-1 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı.
Goller ve kartlar
Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik ✓ · xG —
Maç akışı
Tochigi City FC üstte · Yokohama altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 4' sarı kart: Joao Paulo (Yokohama)
- 10' gol: L. Takae (Yokohama)
- 16' kırmızı kart: K. Shimbo (Yokohama)
- 22' oyuncu değişikliği: Joao Paulo ↔ R. Iwasaki (Yokohama)
- 54' sarı kart: Pedro Augusto (Tochigi City FC)
- 54' sarı kart: T. Murata (Yokohama)
- 56' sarı kart: L. Takae (Yokohama)
- 58' oyuncu değişikliği: Pedro Augusto ↔ Y. Okaniwa (Tochigi City FC)
- 66' oyuncu değişikliği: Y. Koike ↔ B. Vasquez (Tochigi City FC)
- 66' oyuncu değişikliği: R. Okui ↔ Y. Masukake (Tochigi City FC)
- 69' oyuncu değişikliği: L. Takae ↔ H. Ogura (Yokohama)
- 72' sarı kart: T. Inui (Tochigi City FC)
- 77' oyuncu değişikliği: T. Mori ↔ K. Yamashita (Tochigi City FC)
- 77' oyuncu değişikliği: A. Yoshida ↔ M. Hiraoka (Tochigi City FC)
- 80' sarı kart: M. Hiraoka (Tochigi City FC)
- 85' oyuncu değişikliği: T. Murata ↔ M. Ito (Yokohama)
- 85' oyuncu değişikliği: Lukian ↔ N. Komazawa (Yokohama)
- 90+7' gol (Tochigi City FC)
Maç olayları
- Tochigi City FCYokohama
- Gol 1–190+7'
- 85'T. Murata ↔ M. ItoOyuncu değişikliği
- 85'Lukian ↔ N. KomazawaOyuncu değişikliği
- M. HiraokaSarı kart80'
- T. Mori ↔ K. YamashitaOyuncu değişikliği77'
- A. Yoshida ↔ M. HiraokaOyuncu değişikliği77'
- T. InuiSarı kart72'
- 69'L. Takae ↔ H. OguraOyuncu değişikliği
- Y. Koike ↔ B. VasquezOyuncu değişikliği66'
- R. Okui ↔ Y. MasukakeOyuncu değişikliği66'
- Pedro Augusto ↔ Y. OkaniwaOyuncu değişikliği58'
- 56'L. TakaeSarı kart
- Pedro AugustoSarı kart54'
- 54'T. MurataSarı kart
- 22'Joao Paulo ↔ R. IwasakiOyuncu değişikliği
- 16'K. ShimboKırmızı kart
- 10'Gol L. Takae 0–1Asist: T. Shimamura
- 4'Joao PauloSarı kart
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (15) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %20 3/15 | %14 1/7 |
| Beraberlik | %20 3/15 | %29 2/7 |
| Mağlubiyet | %60 9/15 | %57 4/7 |
| Toplam (16) | Dış saha (9) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %56 9/16 | %44 4/9 |
| Beraberlik | %25 4/16 | %33 3/9 |
| Mağlubiyet | %19 3/16 | %22 2/9 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (15) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,40 (21 gol) | 1,71 (12 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,87 (28 gol) | 2,00 (14 gol) |
| Toplam (16) | Dış saha (9) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,00 (32 gol) | 1,44 (13 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,06 (17 gol) | 1,11 (10 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (15) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %67 10/15 | %86 6/7 |
| 1,5 Üst | %93 14/15 | %100 7/7 |
| 2,5 Üst | %80 12/15 | %86 6/7 |
| 3,5 Üst | %47 7/15 | %71 5/7 |
| Gol yememe | %13 2/15 | %14 1/7 |
| Toplam (16) | Dış saha (9) | |
|---|---|---|
| KG Var | %50 8/16 | %33 3/9 |
| 1,5 Üst | %88 14/16 | %78 7/9 |
| 2,5 Üst | %63 10/16 | %33 3/9 |
| 3,5 Üst | %38 6/16 | %22 2/9 |
| Gol yememe | %38 6/16 | %44 4/9 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (15) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %20 3/15 | %14 1/7 |
| Berabere | %20 3/15 | %29 2/7 |
| Geride | %60 9/15 | %57 4/7 |
| Toplam (16) | Dış saha (9) | |
|---|---|---|
| Önde | %50 8/16 | %44 4/9 |
| Berabere | %44 7/16 | %56 5/9 |
| Geride | %6 1/16 | %0 0/9 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Tochigi City FC (15 maç)
Yokohama (16 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Tochigi City FC (14 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 4 | 4 |
| 16-30 | 2 | 8 |
| 31-45 | 2 | 3 |
| 46-60 | 6 | 5 |
| 61-75 | 2 | 1 |
| 76-90 | 5 | 4 |
Yokohama (16 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 2 |
| 16-30 | 4 | 1 |
| 31-45 | 6 | 1 |
| 46-60 | 5 | 4 |
| 61-75 | 4 | 2 |
| 76-90 | 10 | 7 |
Kartlar
Tochigi City FC
Sarı 28 · Kırmızı 6 (15 maç · maç başı sarı 1,9)
Yokohama
Sarı 22 · Kırmızı 2 (16 maç · maç başı sarı 1,4)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 13:40 TSİ itibarıyla · ligde 156 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Tochigi City için son 5 maçın dökümü: 0G 0B 5M, atılan 3, yenilen 11. Öne çıkan: son 5 maçını kaybetti, 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Yokohama için son 5 maçın dökümü: 3G 0B 2M, atılan 6, yenilen 7.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2024 yılından bu yana 3 kez karşılaştı: Tochigi City 1, Yokohama 1 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Son 3 karşılaşmada maç başına 5,00 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 6 Mayıs 2026, Tochigi City 2-2 Yokohama.
- Sıralama
- 16. (10 p) – 5. (17 p)
- Form (son 5)
- MMMMM – MMGGG
- H2H (G-B-M)
- 1-1-1 (3 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %100 – %20
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %75 – %20
- iddaa MS 1-0-2
- 2,82 – 3,29 – 1,90
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Tochigi City iç saha 4 maçta maç başına 2,00 gol attı, 2,00 gol yedi; Yokohama dış saha 5 maçta 1,20 attı, 1,40 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Tochigi City %100, Yokohama %20. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Tochigi City %75, Yokohama %20. İlk yarıyı önde kapatma: Tochigi City 1/4, Yokohama 2/5.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,82, 0 – 3,29, 2 – 1,90. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,11, Üst 1,40. Karşılıklı Gol: Var 1,35, Yok 2,24.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %60; KG var ortalaması %48; son 5 maçta toplam 9 gol attılar, 18 gol yediler.
Veri: 11 Ekim 2026 18:52 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Japonya · J2 League puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Albirex Niigata | 16 | -1 | 32 |
| 2 | Yokohama FC | 16 | +15 | 31 |
| 3 | Kataller Toyama | 16 | +14 | 31 |
| 4 | Tegevajaro Miyazaki | 16 | +9 | 29 |
| 5 | Omiya Ardija | 15 | +9 | 27 |
| 6 | Vegalta Sendai | 15 | +9 | 27 |
| 7 | Iwaki | 16 | +4 | 23 |
| 8 | Consadole Sapporo | 15 | +2 | 23 |
| 9 | Oita Trinita | 16 | +5 | 22 |
| 10 | Jubilo Iwata | 15 | +2 | 22 |
| 11 | Shonan Bellmare | 15 | +1 | 22 |
| 12 | Blaublitz Akita | 16 | 0 | 20 |
| 13 | Sagan Tosu | 16 | -3 | 20 |
| 14 | Montedio Yamagata | 16 | -2 | 19 |
| 15 | Tokushima Vortis | 16 | -5 | 17 |
| 16 | Fujieda MYFC | 16 | -4 | 16 |
| 17 | Vanraure Hachinohe | 15 | -14 | 14 |
| 18 | Tochigi City | 15 | -7 | 12 |
| 19 | Imabari | 16 | -16 | 12 |
| 20 | Ventforet Kofu | 15 | -18 | 12 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Albirex Niigata | 9 | +7 | 24 |
| 2 | Tegevajaro Miyazaki | 9 | +7 | 18 |
| 3 | Blaublitz Akita | 9 | +5 | 18 |
| 4 | Yokohama FC | 7 | +12 | 16 |
| 5 | Iwaki | 8 | +8 | 16 |
| 6 | Oita Trinita | 8 | +8 | 15 |
| 7 | Omiya Ardija | 8 | +5 | 15 |
| 8 | Sagan Tosu | 8 | +3 | 15 |
| 9 | Consadole Sapporo | 7 | -1 | 13 |
| 10 | Vegalta Sendai | 7 | +4 | 12 |
| 11 | Montedio Yamagata | 9 | -1 | 12 |
| 12 | Jubilo Iwata | 7 | +2 | 11 |
| 13 | Kataller Toyama | 8 | +3 | 10 |
| 14 | Fujieda MYFC | 8 | +2 | 10 |
| 15 | Tokushima Vortis | 8 | +1 | 10 |
| 16 | Shonan Bellmare | 7 | -1 | 9 |
| 17 | Ventforet Kofu | 8 | -5 | 7 |
| 18 | Vanraure Hachinohe | 7 | -6 | 6 |
| 19 | Tochigi City | 7 | -2 | 5 |
| 20 | Imabari | 7 | -8 | 5 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Kataller Toyama | 8 | +11 | 21 |
| 2 | Vegalta Sendai | 8 | +5 | 15 |
| 3 | Yokohama FC | 9 | +3 | 15 |
| 4 | Shonan Bellmare | 8 | +2 | 13 |
| 5 | Omiya Ardija | 7 | +4 | 12 |
| 6 | Tegevajaro Miyazaki | 7 | +2 | 11 |
| 7 | Jubilo Iwata | 8 | 0 | 11 |
| 8 | Consadole Sapporo | 8 | +3 | 10 |
| 9 | Albirex Niigata | 7 | -8 | 8 |
| 10 | Vanraure Hachinohe | 8 | -8 | 8 |
| 11 | Montedio Yamagata | 7 | -1 | 7 |
| 12 | Oita Trinita | 8 | -3 | 7 |
| 13 | Iwaki | 8 | -4 | 7 |
| 14 | Tochigi City | 8 | -5 | 7 |
| 15 | Tokushima Vortis | 8 | -6 | 7 |
| 16 | Imabari | 9 | -8 | 7 |
| 17 | Fujieda MYFC | 8 | -6 | 6 |
| 18 | Sagan Tosu | 8 | -6 | 5 |
| 19 | Ventforet Kofu | 7 | -13 | 5 |
| 20 | Blaublitz Akita | 7 | -5 | 2 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 13:40 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün J2 League'de oynanan diğer maçlar
- 08:00 FC Imabari 3–3 Vanraure Hachinohe
- 08:00 Fujieda Myfc 0–0 M Yamagata
- 08:00 Oita Trinata 5–1 Niigata
- 08:00 Sagan Tosu 2–1 Omiya Ardija
- 08:00 Sapporo 1–0 Blaublitz Akita
- 08:00 Sendai 0–0 T Vortis
- 12:00 Kat. Toyama 1–1 Sh Bellmare
- 13:00 Tegevajaro Miyazaki 1–1 Iwata Jubilo
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
