← Maçlar
Japonya · J2 League · 11. hafta17 Ekim 2026 · 08:00 TSİ

Sagan Tosu 2-1 Omiya Ardija: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Sagan Tosu
2–1İY 1–0
Omiya Ardija
Maç sonu

Sagan Tosu 2–1 Omiya Ardija (17 Ekim 2026). İlk yarı 1–0.

Maç özeti

Sagan Tosu – Omiya Ardija maçı 2-1 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: R. Morishita 19', K. Sakamoto 66' (Sagan Tosu); H. Kato 83' (Omiya Ardija).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Sagan Tosu üstte · Omiya Ardija altta

01530İY607590 19' gol: R. Morishita (Sagan Tosu)38' sarı kart: O. Yamamoto (Omiya Ardija)57' oyuncu değişikliği: M. Edward ↔ Y. Toyokawa (Omiya Ardija)↔60' oyuncu değişikliği: K. Nishizawa ↔ K. Jojo (Sagan Tosu)↔65' oyuncu değişikliği: Carlinhos Junior ↔ K. Sugimoto (Omiya Ardija)↔65' oyuncu değişikliği: G. Kato ↔ Kaua Diniz (Omiya Ardija)↔66' gol: K. Sakamoto (Sagan Tosu)71' oyuncu değişikliği: R. Hyon ↔ R. Shiohama (Sagan Tosu)↔71' oyuncu değişikliği: T. Takahashi ↔ H. Goto (Sagan Tosu)↔76' oyuncu değişikliği: Y. Ozaki ↔ K. Nakayama (Omiya Ardija)↔76' oyuncu değişikliği: K. Sekiguchi ↔ Y. Kobayashi (Omiya Ardija)↔80' sarı kart: Y. Kobayashi (Omiya Ardija)83' gol: H. Kato (Omiya Ardija)87' oyuncu değişikliği: R. Morishita ↔ Y. Imazu (Sagan Tosu)↔88' oyuncu değişikliği: M. Yoshida ↔ S. Nagasawa (Sagan Tosu)↔

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 19' gol: R. Morishita (Sagan Tosu)
  • 38' sarı kart: O. Yamamoto (Omiya Ardija)
  • 57' oyuncu değişikliği: M. Edward ↔ Y. Toyokawa (Omiya Ardija)
  • 60' oyuncu değişikliği: K. Nishizawa ↔ K. Jojo (Sagan Tosu)
  • 65' oyuncu değişikliği: Carlinhos Junior ↔ K. Sugimoto (Omiya Ardija)
  • 65' oyuncu değişikliği: G. Kato ↔ Kaua Diniz (Omiya Ardija)
  • 66' gol: K. Sakamoto (Sagan Tosu)
  • 71' oyuncu değişikliği: R. Hyon ↔ R. Shiohama (Sagan Tosu)
  • 71' oyuncu değişikliği: T. Takahashi ↔ H. Goto (Sagan Tosu)
  • 76' oyuncu değişikliği: Y. Ozaki ↔ K. Nakayama (Omiya Ardija)
  • 76' oyuncu değişikliği: K. Sekiguchi ↔ Y. Kobayashi (Omiya Ardija)
  • 80' sarı kart: Y. Kobayashi (Omiya Ardija)
  • 83' gol: H. Kato (Omiya Ardija)
  • 87' oyuncu değişikliği: R. Morishita ↔ Y. Imazu (Sagan Tosu)
  • 88' oyuncu değişikliği: M. Yoshida ↔ S. Nagasawa (Sagan Tosu)

Maç olayları

  1. Sagan TosuOmiya Ardija
  2. M. Yoshida ↔ S. NagasawaOyuncu değişikliği88'
  3. R. Morishita ↔ Y. ImazuOyuncu değişikliği87'
  4. 83'Gol H. Kato 2–1
  5. 80'Y. KobayashiSarı kart
  6. 76'Y. Ozaki ↔ K. NakayamaOyuncu değişikliği
  7. 76'K. Sekiguchi ↔ Y. KobayashiOyuncu değişikliği
  8. R. Hyon ↔ R. ShiohamaOyuncu değişikliği71'
  9. T. Takahashi ↔ H. GotoOyuncu değişikliği71'
  10. Gol K. Sakamoto 2–066'
  11. 65'Carlinhos Junior ↔ K. SugimotoOyuncu değişikliği
  12. 65'G. Kato ↔ Kaua DinizOyuncu değişikliği
  13. K. Nishizawa ↔ K. JojoOyuncu değişikliği60'
  14. 57'M. Edward ↔ Y. ToyokawaOyuncu değişikliği
  15. 38'O. YamamotoSarı kart
  16. Gol R. Morishita 1–019'

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Sagan Tosu
Toplam (16)İç saha (8)
Galibiyet%38 6/16%63 5/8
Beraberlik%13 2/16%0 0/8
Mağlubiyet%50 8/16%38 3/8
Omiya Ardija
Toplam (15)Dış saha (7)
Galibiyet%47 7/15%43 3/7
Beraberlik%40 6/15%43 3/7
Mağlubiyet%13 2/15%14 1/7

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Sagan Tosu
Toplam (16)İç saha (8)
Attığı gol / maç1,00 (16 gol)1,50 (12 gol)
Yediği gol / maç1,19 (19 gol)1,12 (9 gol)
Omiya Ardija
Toplam (15)Dış saha (7)
Attığı gol / maç1,80 (27 gol)1,71 (12 gol)
Yediği gol / maç1,20 (18 gol)1,14 (8 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Sagan Tosu
Toplam (16)İç saha (8)
KG Var%38 6/16%50 4/8
1,5 Üst%69 11/16%88 7/8
2,5 Üst%38 6/16%50 4/8
3,5 Üst%19 3/16%25 2/8
Gol yememe%38 6/16%50 4/8
Omiya Ardija
Toplam (15)Dış saha (7)
KG Var%73 11/15%86 6/7
1,5 Üst%80 12/15%86 6/7
2,5 Üst%67 10/15%57 4/7
3,5 Üst%40 6/15%29 2/7
Gol yememe%20 3/15%14 1/7

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Sagan Tosu
Toplam (16)İç saha (8)
Önde%25 4/16%50 4/8
Berabere%56 9/16%38 3/8
Geride%19 3/16%13 1/8
Omiya Ardija
Toplam (15)Dış saha (7)
Önde%47 7/15%43 3/7
Berabere%27 4/15%14 1/7
Geride%27 4/15%43 3/7

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Sagan Tosu (16 maç)

1/131/X01/21X/13X/X2X/242/102/X02/23

Omiya Ardija (15 maç)

1/171/X01/20X/10X/X3X/212/102/X32/21

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Sagan Tosu (16 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 2
16-30 2 1
31-45 1 2
46-60 2 4
61-75 4 3
76-90 5 7

Omiya Ardija (15 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 4 2
16-30 3 1
31-45 5 4
46-60 3 3
61-75 4 5
76-90 8 3

Kartlar

Sagan Tosu

Sarı 12 · Kırmızı 0 (16 maç · maç başı sarı 0,8)

Omiya Ardija

Sarı 24 · Kırmızı 0 (15 maç · maç başı sarı 1,6)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 13:40 TSİ itibarıyla · ligde 156 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Son 5 maçta Sagan Tosu 3 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 5-5). Son 5 maçta Omiya Ardija 2 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 12-7).

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 4 maçta galibiyetler Sagan Tosu 2 – Omiya Ardija 0; 2 beraberlik var. Son 4 karşılaşmada maç başına 1,50 gol atıldı; 1 maç 2,5 üstü, 1 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 21 Haziran 2025, Omiya Ardija 0-0 Sagan Tosu.

Sıralama
15. (11 p) – 2. (20 p)
Form (son 5)
GGMGM – GMBGB
H2H (G-B-M)
2-2-0 (4 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%40 – %40
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%40 – %80
iddaa MS 1-0-2
2,22 – 3,12 – 2,40
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Sagan Tosu iç saha 5 maçta maç başına 1,40 gol attı, 1,20 gol yedi; Omiya Ardija dış saha 5 maçta 1,80 attı, 1,00 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Sagan Tosu %40, Omiya Ardija %40. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Sagan Tosu %40, Omiya Ardija %80. İlk yarıyı önde kapatma: Sagan Tosu 2/5, Omiya Ardija 2/5.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,22, 0 – 3,12, 2 – 2,40. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,90, Üst 1,53. Karşılıklı Gol: Var 1,43, Yok 2,08.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %40; KG var ortalaması %60; son 5 maçta toplam 17 gol attılar, 12 gol yediler.

Veri: 11 Ekim 2026 18:52 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Japonya · J2 League puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Albirex Niigata 161024 2324 -132 GGMGG
2Yokohama FC 16943 3217 +1531 GBGGG
3Kataller Toyama 16943 2915 +1431 GMGGG
4Tegevajaro Miyazaki 16853 2617 +929 GGGGG
5Omiya Ardija 15762 2718 +927 MMBGG
6Vegalta Sendai 15834 2314 +927 BGMMM
7Iwaki 16727 2622 +423 BBGMG
8Consadole Sapporo 15726 2119 +223 GGGGG
9Oita Trinita 16574 1914 +522 BBMGM
10Jubilo Iwata 15645 1816 +222 BBBGG
11Shonan Bellmare 15573 1514 +122 BBGMM
12Blaublitz Akita 16556 1818 020 MGBMG
13Sagan Tosu 16628 1619 -320 MGMGM
14Montedio Yamagata 16619 1416 -219 MMGGM
15Tokushima Vortis 16529 1217 -517 MGMMM
16Fujieda MYFC 16376 1721 -416 BMBMM
17Vanraure Hachinohe 15429 1125 -1414 BGMMM
18Tochigi City 15339 2128 -712 BBMMM
19Imabari 163310 1632 -1612 MMBMM
20Ventforet Kofu 15339 1129 -1812 MMBBM
#TakımOGBMAYAVP
1Albirex Niigata 9801 158 +724
2Tegevajaro Miyazaki 9531 158 +718
3Blaublitz Akita 9531 149 +518
4Yokohama FC 7511 197 +1216
5Iwaki 8512 157 +816
6Oita Trinita 8431 157 +815
7Omiya Ardija 8431 1510 +515
8Sagan Tosu 8503 129 +315
9Consadole Sapporo 7412 910 -113
10Vegalta Sendai 7331 117 +412
11Montedio Yamagata 9405 89 -112
12Jubilo Iwata 7322 75 +211
13Kataller Toyama 8242 129 +310
14Fujieda MYFC 8242 86 +210
15Tokushima Vortis 8314 76 +110
16Shonan Bellmare 7232 78 -19
17Ventforet Kofu 8215 611 -57
18Vanraure Hachinohe 7205 410 -66
19Tochigi City 7124 1214 -25
20Imabari 7124 816 -85
#TakımOGBMAYAVP
1Kataller Toyama 8701 176 +1121
2Vegalta Sendai 8503 127 +515
3Yokohama FC 9432 1310 +315
4Shonan Bellmare 8341 86 +213
5Omiya Ardija 7331 128 +412
6Tegevajaro Miyazaki 7322 119 +211
7Jubilo Iwata 8323 1111 011
8Consadole Sapporo 8314 129 +310
9Albirex Niigata 7223 816 -88
10Vanraure Hachinohe 8224 715 -88
11Montedio Yamagata 7214 67 -17
12Oita Trinita 8143 47 -37
13Iwaki 8215 1115 -47
14Tochigi City 8215 914 -57
15Tokushima Vortis 8215 511 -67
16Imabari 9216 816 -87
17Fujieda MYFC 8134 915 -66
18Sagan Tosu 8125 410 -65
19Ventforet Kofu 7124 518 -135
20Blaublitz Akita 7025 49 -52

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 13:40 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

12,22X3,1222,40

Çifte şans

1X1,29121,17X21,34

Karşılıklı gol

Var1,43Yok2,08

1,5 Alt / Üst

Alt3,68Üst1,09

2,5 Alt / Üst

Alt1,90Üst1,53

3,5 Alt / Üst

Alt1,30Üst2,39

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün J2 League'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.