Middlesbrough 3-0 Charlton: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Middlesbrough 3–0 Charlton (31 Ekim 2026). İlk yarı 2–0. Şut 16–7, isabetli şut 6–0, topa sahip olma %58–%42, korner 8–4.
Maç özeti
Middlesbrough – Charlton maçı 3-0 sona erdi; ilk yarı 2-0 tamamlandı. Goller: Sebastian Berhalter 12', will lankshear 44', 82' (Middlesbrough). xG: Middlesbrough 1,6 – 0,4 Charlton.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Middlesbrough: K. Hellberg · Charlton: N. Jones
Maç akışı
Middlesbrough üstte · Charlton altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 9' sarı kart: Tyler Bindon (Charlton)
- 12' gol: Sebastian Berhalter (Middlesbrough)
- 36' sarı kart: Riley McGree (Middlesbrough)
- 44' gol: will lankshear (Middlesbrough)
- 45' oyuncu değişikliği: Kayne Ramsay ↔ Dan McNamara (Charlton)
- 58' sarı kart: Ashley Phillips (Middlesbrough)
- 64' oyuncu değişikliği: Riley McGree ↔ Myles Peart-Harris (Middlesbrough)
- 64' oyuncu değişikliği: Neto Borges ↔ Sam Byram (Middlesbrough)
- 66' oyuncu değişikliği: Miles Leaburn ↔ Karlan Grant (Charlton)
- 66' oyuncu değişikliği: Joe Rankin-Costello ↔ Tyreece Campbell (Charlton)
- 78' oyuncu değişikliği: Tommy Conway ↔ Jeremy Sarmiento (Middlesbrough)
- 78' oyuncu değişikliği: Amario Cozier-Duberry ↔ Max Arfsten (Middlesbrough)
- 81' oyuncu değişikliği: Oliver Skipp ↔ Millenic Alli (Charlton)
- 81' oyuncu değişikliği: Tyler Bindon ↔ Nathaniel Chalobah (Charlton)
- 82' gol: will lankshear (Middlesbrough)
- 83' oyuncu değişikliği: will lankshear ↔ David Strelec (Middlesbrough)
Maç olayları
- MiddlesbroughCharlton
- will lankshear ↔ David StrelecOyuncu değişikliği83'
- Gol will lankshear 3–082'
- 81'Oliver Skipp ↔ Millenic AlliOyuncu değişikliği
- 81'Tyler Bindon ↔ Nathaniel ChalobahOyuncu değişikliği
- Tommy Conway ↔ Jeremy SarmientoOyuncu değişikliği78'
- Amario Cozier-Duberry ↔ Max ArfstenOyuncu değişikliği78'
- 66'Miles Leaburn ↔ Karlan GrantOyuncu değişikliği
- 66'Joe Rankin-Costello ↔ Tyreece CampbellOyuncu değişikliği
- Riley McGree ↔ Myles Peart-HarrisOyuncu değişikliği64'
- Neto Borges ↔ Sam ByramOyuncu değişikliği64'
- Ashley PhillipsSarı kart58'
- 45'Kayne Ramsay ↔ Dan McNamaraOyuncu değişikliği
- Gol will lankshear 2–0Asist: Sebastian Berhalter44'
- Riley McGreeSarı kart36'
- Gol Sebastian Berhalter 1–0Asist: Amario Cozier-Duberry12'
- 9'Tyler BindonSarı kart
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (15) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %53 8/15 | %71 5/7 |
| Beraberlik | %33 5/15 | %29 2/7 |
| Mağlubiyet | %13 2/15 | %0 0/7 |
| Toplam (15) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %27 4/15 | %14 1/7 |
| Beraberlik | %33 5/15 | %29 2/7 |
| Mağlubiyet | %40 6/15 | %57 4/7 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (15) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,00 (30 gol)ligde 3. · lig ortalamasından 0,52 yüksek | 2,43 (17 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,27 (19 gol)ligde 9.–10. · lig ortalamasından 0,21 düşük | 1,29 (9 gol) |
| Toplam (15) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,87 (13 gol)ligde 22.–24. · lig ortalamasından 0,61 düşük | 0,86 (6 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,53 (23 gol)ligde 12.–15. · lig ortalamasında | 2,29 (16 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (15) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %67 10/15ligde 6.–10. · lig ortalamasından 4 puan yüksek | %71 5/7 |
| 1,5 Üst | %80 12/15 | %86 6/7 |
| 2,5 Üst | %67 10/15ligde 6.–11. · lig ortalamasından 4 puan yüksek | %86 6/7 |
| 3,5 Üst | %47 7/15 | %57 4/7 |
| Gol yememe | %27 4/15 | %29 2/7 |
| Toplam (15) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %53 8/15ligde 19.–21. · lig ortalamasından 9 puan düşük | %57 4/7 |
| 1,5 Üst | %73 11/15 | %100 7/7 |
| 2,5 Üst | %53 8/15ligde 18.–21. · lig ortalamasından 9 puan düşük | %71 5/7 |
| 3,5 Üst | %27 4/15 | %43 3/7 |
| Gol yememe | %20 3/15 | %0 0/7 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (15) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,7 | 11,9 |
| 7,5 Üst | %80 12/15 | %100 7/7 |
| 8,5 Üst | %67 10/15 | %86 6/7 |
| 9,5 Üst | %67 10/15 | %86 6/7 |
| 10,5 Üst | %53 8/15 | %57 4/7 |
| Toplam (15) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,2 | 10,0 |
| 7,5 Üst | %73 11/15 | %71 5/7 |
| 8,5 Üst | %67 10/15 | %57 4/7 |
| 9,5 Üst | %60 9/15 | %57 4/7 |
| 10,5 Üst | %47 7/15 | %57 4/7 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (15) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 2,8 | 2,9 |
| 2,5 Üst | %53 8/15 | %57 4/7 |
| 3,5 Üst | %27 4/15 | %14 1/7 |
| 4,5 Üst | %13 2/15 | %14 1/7 |
| 5,5 Üst | %7 1/15 | %14 1/7 |
| Toplam (15) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,0 | 5,0 |
| 2,5 Üst | %67 10/15 | %86 6/7 |
| 3,5 Üst | %40 6/15 | %57 4/7 |
| 4,5 Üst | %40 6/15 | %57 4/7 |
| 5,5 Üst | %27 4/15 | %43 3/7 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (15) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,3 | 10,0 |
| 6,5 Üst | %73 11/15 | %86 6/7 |
| 7,5 Üst | %73 11/15 | %86 6/7 |
| 8,5 Üst | %60 9/15 | %71 5/7 |
| 9,5 Üst | %47 7/15 | %57 4/7 |
| Toplam (15) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,7 | 9,7 |
| 6,5 Üst | %60 9/15 | %71 5/7 |
| 7,5 Üst | %53 8/15 | %71 5/7 |
| 8,5 Üst | %40 6/15 | %71 5/7 |
| 9,5 Üst | %27 4/15 | %57 4/7 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (15) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %47 7/15 | %29 2/7 |
| Berabere | %33 5/15 | %29 2/7 |
| Geride | %20 3/15 | %43 3/7 |
| Toplam (15) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %7 1/15 | %14 1/7 |
| Berabere | %53 8/15 | %29 2/7 |
| Geride | %40 6/15 | %57 4/7 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Middlesbrough (15 maç)
Charlton (15 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Middlesbrough (12 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 4 | 3 |
| 16-30 | 2 | 1 |
| 31-45 | 2 | 2 |
| 46-60 | 4 | 3 |
| 61-75 | 4 | 4 |
| 76-90 | 4 | 1 |
Charlton (14 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 3 |
| 16-30 | 1 | 7 |
| 31-45 | 0 | 3 |
| 46-60 | 3 | 3 |
| 61-75 | 2 | 2 |
| 76-90 | 3 | 2 |
Kartlar
Middlesbrough
Sarı 17 · Kırmızı 0 (15 maç · maç başı sarı 1,1)
Charlton
Sarı 31 · Kırmızı 1 (15 maç · maç başı sarı 2,1)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 00:38 TSİ itibarıyla · ligde 180 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Middlesbrough: iç saha, 7 maç · Charlton: dış saha, 7 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Middlesbrough – Charlton ilk 11'ler
Middlesbrough · 4-2-3-1
- 1R. VítekK
- 2C. BrittainD
- 4A. PhillipsD58' sarı kart 58. dk
- 29A. MalandaD
- 30Neto BorgesD64' oyundan çıktı 64. dk
- 6S. BerhalterO12' gol 12. dk44' asist 44. dk
- 10A. MorrisO
- 11A. Cozier-DuberryO12' asist 12. dk78' oyundan çıktı 78. dk
- 8R. McGreeO36' sarı kart 36. dk64' oyundan çıktı 64. dk
- 9T. ConwayO78' oyundan çıktı 78. dk
- 7W. LankshearF44' gol 44. dk82' gol 82. dk83' oyundan çıktı 83. dk
- 12L. AylingD
- 31S. BrynnK
- 3S. ByramD64' oyuna girdi 64. dk
- 19Leo CastledineO
- 17M. ArfstenD78' oyuna girdi 78. dk
- 22K. JosephF
- 14M. Peart-HarrisO64' oyuna girdi 64. dk
- 16J. SarmientoF78' oyuna girdi 78. dk
- 13D. StrelecF83' oyuna girdi 83. dk
Teknik direktör: K. Hellberg
Charlton · 5-3-2
- 13A. OkonkwoK
- 2K. RamsayD45' oyundan çıktı 45. dk
- 5L. JonesD
- 44Tyler BindonD9' sarı kart 9. dk81' oyundan çıktı 81. dk
- 12Billy Dawson KoumetioD
- 17A. BellD
- 8H. KnibbsO
- 34O. SkippO81' oyundan çıktı 81. dk
- 23C. KelmanO
- 26J. Rankin-CostelloF66' oyundan çıktı 66. dk
- 11M. LeaburnF66' oyundan çıktı 66. dk
- 19M. AlliF81' oyuna girdi 81. dk
- 7T. CampbellF66' oyuna girdi 66. dk
- 14S. CareyO
- 15N. ChalobahO81' oyuna girdi 81. dk
- 6C. CoventryO
- 9K. Ahearne-GrantF66' oyuna girdi 66. dk
- 25W. MannionK
- 20D. McNamaraD45' oyuna girdi 45. dk
- 18I. MesíkD
Teknik direktör: N. Jones
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
İngiltere · Championship puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Middlesbrough son 5 maçında 3 galibiyet, 2 beraberlik, 0 yenilgi aldı; 13 gol attı, 7 gol yedi. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Charlton son 5 maçında 0 galibiyet, 2 beraberlik, 3 yenilgi aldı; 5 gol attı, 11 gol yedi.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 4 maçta galibiyetler Middlesbrough 3 – Charlton 1; 0 beraberlik var. Son 4 karşılaşmada maç başına 1,50 gol atıldı; 1 maç 2,5 üstü, 1 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 11 Mart 2026, Middlesbrough 0-1 Charlton.
- Sıralama
- 1. (25 p) – 19. (14 p)
- Form (son 5)
- GBGGB – MMBBM
- H2H (G-B-M)
- 3-0-1 (4 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %83 – %67
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %83 – %67
- Korner ort. (maç)
- 10,8
- iddaa MS 1-0-2
- 1,13 – 6,33 – 10,00
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Middlesbrough iç saha 6 maçta maç başına 2,33 gol attı, 1,50 gol yedi; Charlton dış saha 6 maçta 1,00 attı, 2,17 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %83, konukta %67. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Middlesbrough %83, Charlton %67. İlk yarıyı önde kapatma: Middlesbrough 1/6, Charlton 1/6.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Middlesbrough 7,3, Charlton 3,5. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 10,8. Maç başına kart: Middlesbrough 1,0, Charlton 3,0.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,13, 0 – 6,33, 2 – 10,00. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,73, Üst 1,29. Karşılıklı Gol: Var 1,71, Yok 1,80.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %75; KG var ortalaması %75; maç başına toplam korner ortalaması 10,8; son 5 maçta toplam 18 gol attılar, 18 gol yediler.
Veri: 31 Ekim 2026 02:38 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
İngiltere · Championship puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Birmingham | 15 | +14 | 29 |
| 2 | Middlesbrough | 15 | +11 | 29 |
| 3 | Stoke City | 15 | +6 | 29 |
| 4 | Wolves | 15 | +8 | 28 |
| 5 | West Brom | 15 | +8 | 28 |
| 6 | Swansea | 15 | +4 | 26 |
| 7 | Southampton | 15 | +14 | 24 |
| 8 | QPR | 15 | +6 | 24 |
| 9 | West Ham | 15 | +14 | 23 |
| 10 | Sheffield Utd | 15 | +2 | 22 |
| 11 | Portsmouth | 15 | +2 | 22 |
| 12 | Norwich | 15 | +8 | 21 |
| 13 | Blackburn | 15 | -1 | 21 |
| 14 | Cardiff | 15 | 0 | 18 |
| 15 | Wrexham | 15 | -2 | 18 |
| 16 | Millwall | 15 | -4 | 18 |
| 17 | Bristol City | 15 | -8 | 18 |
| 18 | Bolton | 15 | -9 | 17 |
| 19 | Charlton | 15 | -10 | 17 |
| 20 | Watford | 15 | -10 | 15 |
| 21 | Lincoln | 15 | -11 | 15 |
| 22 | Burnley | 15 | -9 | 10 |
| 23 | Derby | 15 | -16 | 10 |
| 24 | Preston | 15 | -17 | 8 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Southampton | 7 | +15 | 19 |
| 2 | Middlesbrough | 7 | +8 | 17 |
| 3 | Birmingham | 8 | +11 | 16 |
| 4 | Cardiff | 8 | +8 | 16 |
| 5 | QPR | 8 | +9 | 15 |
| 6 | West Brom | 8 | +6 | 15 |
| 7 | Blackburn | 8 | +4 | 15 |
| 8 | Swansea | 7 | +8 | 14 |
| 9 | Wolves | 7 | +6 | 14 |
| 10 | Watford | 8 | 0 | 14 |
| 11 | Stoke City | 7 | +6 | 13 |
| 12 | Portsmouth | 8 | +1 | 13 |
| 13 | Wrexham | 8 | +4 | 12 |
| 14 | Charlton | 8 | 0 | 12 |
| 15 | Millwall | 7 | +6 | 11 |
| 16 | Sheffield Utd | 7 | +2 | 11 |
| 17 | West Ham | 7 | +7 | 10 |
| 18 | Norwich | 7 | +1 | 9 |
| 19 | Preston | 8 | -5 | 7 |
| 20 | Bolton | 7 | -6 | 6 |
| 21 | Bristol City | 8 | -9 | 6 |
| 22 | Burnley | 7 | -2 | 5 |
| 23 | Lincoln | 7 | -8 | 5 |
| 24 | Derby | 8 | -8 | 5 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Stoke City | 8 | 0 | 16 |
| 2 | Wolves | 8 | +2 | 14 |
| 3 | West Ham | 8 | +7 | 13 |
| 4 | Birmingham | 7 | +3 | 13 |
| 5 | West Brom | 7 | +2 | 13 |
| 6 | Norwich | 8 | +7 | 12 |
| 7 | Middlesbrough | 8 | +3 | 12 |
| 8 | Bristol City | 7 | +1 | 12 |
| 9 | Swansea | 8 | -4 | 12 |
| 10 | Sheffield Utd | 8 | 0 | 11 |
| 11 | Bolton | 8 | -3 | 11 |
| 12 | Lincoln | 8 | -3 | 10 |
| 13 | Portsmouth | 7 | +1 | 9 |
| 14 | Southampton | 8 | -1 | 9 |
| 15 | QPR | 7 | -3 | 9 |
| 16 | Millwall | 8 | -10 | 7 |
| 17 | Blackburn | 7 | -5 | 6 |
| 18 | Wrexham | 7 | -6 | 6 |
| 19 | Burnley | 8 | -7 | 5 |
| 20 | Derby | 7 | -8 | 5 |
| 21 | Charlton | 7 | -10 | 5 |
| 22 | Cardiff | 7 | -8 | 2 |
| 23 | Watford | 7 | -10 | 1 |
| 24 | Preston | 7 | -12 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 00:38 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Championship'te oynanan diğer maçlar
- 15:30 Lincoln City 1–3 Birmingham
- 15:30 Norwich City 3–2 Watford
- 15:30 Stoke City 2–0 Preston
- 18:00 Bolton 2–3 Bristol City
- 18:00 Burnley 0–0 Portsmouth
- 18:00 Millwall 4–1 Derby County
- 18:00 Southampton 4–1 Queens Park Rangers
- 18:00 Swansea City 4–0 Blackburn Rovers
- 18:00 West Ham 1–3 West Bromwich
- 18:00 Wolverhampton 3–0 Cardiff City
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
