Norwich City 3-2 Watford: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Norwich City 3–2 Watford (31 Ekim 2026). İlk yarı 0–2. Şut 14–8, isabetli şut 5–5, topa sahip olma %59–%41, korner 9–2.
Maç özeti
Norwich City – Watford maçı 3-2 sona erdi; ilk yarı 0-2 tamamlandı. Goller: Benjamin Chrisene 53', Anthony Musaba 62', Paris Maghoma 71' (Norwich City); Myron Boadu 10', 27' (Watford). xG: Norwich City 1,1 – 1,0 Watford.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Norwich City: P. Clement · Watford: A. Dionisi
Maç akışı
Norwich City üstte · Watford altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 10' gol: Myron Boadu (Watford)
- 27' gol: Myron Boadu (Watford)
- 41' sarı kart: Matthew Pollock (Watford)
- 53' gol: Benjamin Chrisene (Norwich City)
- 61' oyuncu değişikliği: Branimir Mlacic ↔ Marc Bola (Watford)
- 62' gol: Anthony Musaba (Norwich City)
- 63' sarı kart: Jose Cordoba (Norwich City)
- 71' gol: Paris Maghoma (Norwich City)
- 72' oyuncu değişikliği: Andre Brooks ↔ J. Makama (Norwich City)
- 72' oyuncu değişikliği: Paris Maghoma ↔ Lucien Mahovo (Norwich City)
- 75' oyuncu değişikliği: Myron Boadu ↔ Mamadou Doumbia (Watford)
- 75' oyuncu değişikliği: Jordan Zemura ↔ Haktab Omar Traore (Watford)
- 81' oyuncu değişikliği: Anthony Musaba ↔ Darlin Yongwa (Norwich City)
- 81' oyuncu değişikliği: Mathias Kvistgaarden ↔ Anis Ben Slimane (Norwich City)
- 82' oyuncu değişikliği: Martin Payero ↔ Rocco Vata (Watford)
- 82' oyuncu değişikliği: Krépin Diatta ↔ Othmane Maamma (Watford)
- 90' oyuncu değişikliği: Jack Stacey ↔ Kellen Fisher (Norwich City)
Maç olayları
- Norwich CityWatford
- Jack Stacey ↔ Kellen FisherOyuncu değişikliği90'
- 82'Martin Payero ↔ Rocco VataOyuncu değişikliği
- 82'Krépin Diatta ↔ Othmane MaammaOyuncu değişikliği
- Anthony Musaba ↔ Darlin YongwaOyuncu değişikliği81'
- Mathias Kvistgaarden ↔ Anis Ben SlimaneOyuncu değişikliği81'
- 75'Myron Boadu ↔ Mamadou DoumbiaOyuncu değişikliği
- 75'Jordan Zemura ↔ Haktab Omar TraoreOyuncu değişikliği
- Andre Brooks ↔ J. MakamaOyuncu değişikliği72'
- Paris Maghoma ↔ Lucien MahovoOyuncu değişikliği72'
- Gol Paris Maghoma 3–2Asist: Mathias Kvistgaarden71'
- Jose CordobaSarı kart63'
- Gol Anthony Musaba 2–2Asist: Mathias Kvistgaarden62'
- 61'Branimir Mlacic ↔ Marc BolaOyuncu değişikliği
- Gol Benjamin Chrisene 1–253'
- 41'Matthew PollockSarı kart
- 27'Gol Myron Boadu 0–2Asist: Matthew Pollock
- 10'Gol Myron Boadu 0–1Asist: Iker Bravo
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (15) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %47 7/15 | %43 3/7 |
| Beraberlik | %0 0/15 | %0 0/7 |
| Mağlubiyet | %53 8/15 | %57 4/7 |
| Toplam (15) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %27 4/15 | %0 0/7 |
| Beraberlik | %20 3/15 | %14 1/7 |
| Mağlubiyet | %53 8/15 | %86 6/7 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (15) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,13 (32 gol)ligde 2. · lig ortalamasından 0,65 yüksek | 1,86 (13 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,60 (24 gol)ligde 16.–17. · lig ortalamasında | 1,71 (12 gol) |
| Toplam (15) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,87 (13 gol)ligde 22.–24. · lig ortalamasından 0,61 düşük | 0,57 (4 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,53 (23 gol)ligde 12.–15. · lig ortalamasında | 2,00 (14 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (15) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %60 9/15ligde 11.–18. · lig ortalamasında | %71 5/7 |
| 1,5 Üst | %80 12/15 | %71 5/7 |
| 2,5 Üst | %80 12/15ligde 1.–4. · lig ortalamasından 18 puan yüksek | %71 5/7 |
| 3,5 Üst | %53 8/15 | %43 3/7 |
| Gol yememe | %13 2/15 | %0 0/7 |
| Toplam (15) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %47 7/15ligde 22.–24. · lig ortalamasından 16 puan düşük | %43 3/7 |
| 1,5 Üst | %67 10/15 | %57 4/7 |
| 2,5 Üst | %40 6/15ligde 23.–24. · lig ortalamasından 22 puan düşük | %29 2/7 |
| 3,5 Üst | %20 3/15 | %29 2/7 |
| Gol yememe | %20 3/15 | %0 0/7 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (15) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,7 | 8,3 |
| 7,5 Üst | %80 12/15 | %71 5/7 |
| 8,5 Üst | %53 8/15 | %43 3/7 |
| 9,5 Üst | %47 7/15 | %43 3/7 |
| 10,5 Üst | %33 5/15 | %29 2/7 |
| Toplam (15) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,3 | 10,1 |
| 7,5 Üst | %73 11/15 | %71 5/7 |
| 8,5 Üst | %60 9/15 | %57 4/7 |
| 9,5 Üst | %53 8/15 | %43 3/7 |
| 10,5 Üst | %53 8/15 | %43 3/7 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (15) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,7 | 4,1 |
| 2,5 Üst | %60 9/15 | %57 4/7 |
| 3,5 Üst | %53 8/15 | %57 4/7 |
| 4,5 Üst | %40 6/15 | %43 3/7 |
| 5,5 Üst | %20 3/15 | %29 2/7 |
| Toplam (15) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,9 | 5,0 |
| 2,5 Üst | %73 11/15 | %71 5/7 |
| 3,5 Üst | %73 11/15 | %71 5/7 |
| 4,5 Üst | %47 7/15 | %57 4/7 |
| 5,5 Üst | %40 6/15 | %43 3/7 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (15) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,5 | 8,7 |
| 6,5 Üst | %93 14/15 | %86 6/7 |
| 7,5 Üst | %93 14/15 | %86 6/7 |
| 8,5 Üst | %73 11/15 | %71 5/7 |
| 9,5 Üst | %53 8/15 | %43 3/7 |
| Toplam (15) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,5 | 8,7 |
| 6,5 Üst | %60 9/15 | %71 5/7 |
| 7,5 Üst | %60 9/15 | %71 5/7 |
| 8,5 Üst | %47 7/15 | %57 4/7 |
| 9,5 Üst | %40 6/15 | %43 3/7 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (15) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %40 6/15 | %29 2/7 |
| Berabere | %33 5/15 | %57 4/7 |
| Geride | %27 4/15 | %14 1/7 |
| Toplam (15) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %13 2/15 | %14 1/7 |
| Berabere | %33 5/15 | %14 1/7 |
| Geride | %53 8/15 | %71 5/7 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Norwich City (15 maç)
Watford (15 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Norwich City (14 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 6 | 5 |
| 16-30 | 6 | 4 |
| 31-45 | 3 | 2 |
| 46-60 | 3 | 6 |
| 61-75 | 9 | 3 |
| 76-90 | 2 | 3 |
Watford (13 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 3 |
| 16-30 | 2 | 4 |
| 31-45 | 0 | 4 |
| 46-60 | 2 | 3 |
| 61-75 | 1 | 2 |
| 76-90 | 3 | 1 |
Kartlar
Norwich City
Sarı 28 · Kırmızı 1 (15 maç · maç başı sarı 1,9)
Watford
Sarı 40 · Kırmızı 0 (15 maç · maç başı sarı 2,7)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 00:38 TSİ itibarıyla · ligde 180 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Norwich City: iç saha, 7 maç · Watford: dış saha, 7 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Norwich City – Watford ilk 11'ler
Norwich City · 4-2-3-1
- 32D. GrimshawK
- 3J. StaceyD90' oyundan çıktı 90. dk
- 15Ruairi McConvilleD
- 33J. CórdobaD63' sarı kart 63. dk
- 14B. ChriseneD53' gol 53. dk
- 16Jacob WrightO
- 26S. FieldO
- 11A. BrooksO72' oyundan çıktı 72. dk
- 25P. MaghomaO71' gol 71. dk72' oyundan çıktı 72. dk
- 49A. MusabaO62' gol 62. dk81' oyundan çıktı 81. dk
- 30M. KvistgaardenF62' asist 62. dk71' asist 71. dk81' oyundan çıktı 81. dk
- 17A. CrnacF
- 6H. DarlingD
- 35K. FisherD90' oyuna girdi 90. dk
- 1V. KovačevićK
- 12L. MahovoD72' oyuna girdi 72. dk
- 24J. MakamaF72' oyuna girdi 72. dk
- 20A. Ben SlimaneO81' oyuna girdi 81. dk
- 22M. TopićO
- 13D. YongwaD81' oyuna girdi 81. dk
Teknik direktör: P. Clement
Watford · 5-3-2
- 1F. RavagliaK
- 15K. DiattaD82' oyundan çıktı 82. dk
- 4K. KebenD
- 6M. PollockD27' asist 27. dk41' sarı kart 41. dk
- 29Branimir MlačićD61' oyundan çıktı 61. dk
- 33J. ZemuraD75' oyundan çıktı 75. dk
- 39E. KayembeO
- 5H. KyprianouO
- 22M. PayeroO82' oyundan çıktı 82. dk
- 17Iker BravoF10' asist 10. dk
- 10M. BoaduF10' gol 10. dk27' gol 27. dk75' oyundan çıktı 75. dk
- 51Travis AkomeahD
- 26D. BachmannK
- 16M. BolaD61' oyuna girdi 61. dk
- 20M. DoumbiaF75' oyuna girdi 75. dk
- 7O. MaammaF82' oyuna girdi 82. dk
- 45S. MavididiF
- 21Amin NabizadaF
- 23O. TraoréD75' oyuna girdi 75. dk
- 11R. VataF82' oyuna girdi 82. dk
Teknik direktör: A. Dionisi
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
İngiltere · Championship puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Norwich City için son 5 maçın dökümü: 1G 0B 4M, atılan 7, yenilen 9. Son 5 maçta Watford 1 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 4 kez kaybetti (gol: 3-11). Öne çıkan: 3 maçta gol atamadı.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 15 maçta galibiyetler Norwich City 5 – Watford 10; 0 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,50 gol atıldı; 4 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 29 Aralık 2025, Norwich City 0-1 Watford.
- Sıralama
- 20. (12 p) – 21. (11 p)
- Form (son 5)
- GMMMM – MGMMM
- H2H (G-B-M)
- 5-0-10 (15 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %67 – %17
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %67 – %33
- Korner ort. (maç)
- 8,9
- iddaa MS 1-0-2
- 1,36 – 4,32 – 5,69
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Norwich City iç saha 6 maçta maç başına 1,67 gol attı, 1,67 gol yedi; Watford dış saha 6 maçta 0,33 attı, 1,83 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Norwich City %67, Watford %17. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Norwich City %67, Watford %33. İlk yarıyı önde kapatma: Norwich City 2/6, Watford 0/6.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Norwich City 4,5, Watford 3,0. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 8,9. Maç başına kart: Norwich City 2,5, Watford 3,2.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,36, 0 – 4,32, 2 – 5,69. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,26, Üst 1,43. Karşılıklı Gol: Var 1,58, Yok 1,97.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %42; KG var ortalaması %50; maç başına toplam korner ortalaması 8,9; son 5 maçta toplam 10 gol attılar, 20 gol yediler.
Veri: 31 Ekim 2026 02:38 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
İngiltere · Championship puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Birmingham | 15 | +14 | 29 |
| 2 | Middlesbrough | 15 | +11 | 29 |
| 3 | Stoke City | 15 | +6 | 29 |
| 4 | Wolves | 15 | +8 | 28 |
| 5 | West Brom | 15 | +8 | 28 |
| 6 | Swansea | 15 | +4 | 26 |
| 7 | Southampton | 15 | +14 | 24 |
| 8 | QPR | 15 | +6 | 24 |
| 9 | West Ham | 15 | +14 | 23 |
| 10 | Sheffield Utd | 15 | +2 | 22 |
| 11 | Portsmouth | 15 | +2 | 22 |
| 12 | Norwich | 15 | +8 | 21 |
| 13 | Blackburn | 15 | -1 | 21 |
| 14 | Cardiff | 15 | 0 | 18 |
| 15 | Wrexham | 15 | -2 | 18 |
| 16 | Millwall | 15 | -4 | 18 |
| 17 | Bristol City | 15 | -8 | 18 |
| 18 | Bolton | 15 | -9 | 17 |
| 19 | Charlton | 15 | -10 | 17 |
| 20 | Watford | 15 | -10 | 15 |
| 21 | Lincoln | 15 | -11 | 15 |
| 22 | Burnley | 15 | -9 | 10 |
| 23 | Derby | 15 | -16 | 10 |
| 24 | Preston | 15 | -17 | 8 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Southampton | 7 | +15 | 19 |
| 2 | Middlesbrough | 7 | +8 | 17 |
| 3 | Birmingham | 8 | +11 | 16 |
| 4 | Cardiff | 8 | +8 | 16 |
| 5 | QPR | 8 | +9 | 15 |
| 6 | West Brom | 8 | +6 | 15 |
| 7 | Blackburn | 8 | +4 | 15 |
| 8 | Swansea | 7 | +8 | 14 |
| 9 | Wolves | 7 | +6 | 14 |
| 10 | Watford | 8 | 0 | 14 |
| 11 | Stoke City | 7 | +6 | 13 |
| 12 | Portsmouth | 8 | +1 | 13 |
| 13 | Wrexham | 8 | +4 | 12 |
| 14 | Charlton | 8 | 0 | 12 |
| 15 | Millwall | 7 | +6 | 11 |
| 16 | Sheffield Utd | 7 | +2 | 11 |
| 17 | West Ham | 7 | +7 | 10 |
| 18 | Norwich | 7 | +1 | 9 |
| 19 | Preston | 8 | -5 | 7 |
| 20 | Bolton | 7 | -6 | 6 |
| 21 | Bristol City | 8 | -9 | 6 |
| 22 | Burnley | 7 | -2 | 5 |
| 23 | Lincoln | 7 | -8 | 5 |
| 24 | Derby | 8 | -8 | 5 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Stoke City | 8 | 0 | 16 |
| 2 | Wolves | 8 | +2 | 14 |
| 3 | West Ham | 8 | +7 | 13 |
| 4 | Birmingham | 7 | +3 | 13 |
| 5 | West Brom | 7 | +2 | 13 |
| 6 | Norwich | 8 | +7 | 12 |
| 7 | Middlesbrough | 8 | +3 | 12 |
| 8 | Bristol City | 7 | +1 | 12 |
| 9 | Swansea | 8 | -4 | 12 |
| 10 | Sheffield Utd | 8 | 0 | 11 |
| 11 | Bolton | 8 | -3 | 11 |
| 12 | Lincoln | 8 | -3 | 10 |
| 13 | Portsmouth | 7 | +1 | 9 |
| 14 | Southampton | 8 | -1 | 9 |
| 15 | QPR | 7 | -3 | 9 |
| 16 | Millwall | 8 | -10 | 7 |
| 17 | Blackburn | 7 | -5 | 6 |
| 18 | Wrexham | 7 | -6 | 6 |
| 19 | Burnley | 8 | -7 | 5 |
| 20 | Derby | 7 | -8 | 5 |
| 21 | Charlton | 7 | -10 | 5 |
| 22 | Cardiff | 7 | -8 | 2 |
| 23 | Watford | 7 | -10 | 1 |
| 24 | Preston | 7 | -12 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 00:38 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Championship'te oynanan diğer maçlar
- 15:30 Lincoln City 1–3 Birmingham
- 15:30 Stoke City 2–0 Preston
- 18:00 Bolton 2–3 Bristol City
- 18:00 Burnley 0–0 Portsmouth
- 18:00 Middlesbrough 3–0 Charlton
- 18:00 Millwall 4–1 Derby County
- 18:00 Southampton 4–1 Queens Park Rangers
- 18:00 Swansea City 4–0 Blackburn Rovers
- 18:00 West Ham 1–3 West Bromwich
- 18:00 Wolverhampton 3–0 Cardiff City
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
