Marsilya 2-0 Toulouse: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Marsilya 2–0 Toulouse (1 Kasım 2026). İlk yarı 2–0. Şut 13–14, isabetli şut 3–7, topa sahip olma %43–%57, korner 4–3.
Maç özeti
Marsilya – Toulouse maçı 2-0 sona erdi; ilk yarı 2-0 tamamlandı. Goller: Amine Harit 1', Amine Gouiri 25' (Marsilya). xG: Marsilya 1,1 – 1,6 Toulouse.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Marsilya: Bruno Genesio · Toulouse: Jens Berthel Askou
Maç akışı
Marsilya üstteToulouse altta
⚽golsarı kartkırmızı kart↔değişiklikVAR
- 0–15'Dep %67 · 4 şut · 0,1
- 16–30'Ev %65 · 3 şut · 0,2
- 31–45+'Dengeli · 5 şut · 0,9
- 46–60'Dep %75 · 2 şut · 0,0
- 61–75'Dep %70 · 4 şut · 1,1
- 76–90+'Dep %56 · 1 şut · 0,0
Dalga: dakika dakika şut, isabetli şut, ceza sahası içi şut, korner, xG ve top payından baskı (5 dakikalık ortalama). Ev = Marsilya, Dep = Toulouse.
Maç olayları
- MarsilyaToulouse
- 89'Rasmus Nicolaisen ↔ Seny KoumbassaOyuncu değişikliği
- 89'Niko Sigur ↔ Julián VignoloOyuncu değişikliği
- Amine Gouiri ↔ Neal MaupayOyuncu değişikliği87'
- Tochukwu Nnadi ↔ Angel GomesOyuncu değişikliği87'
- 86'Santiago HidalgoSarı kart
- CJ Egan-RileySarı kart78'
- Himad Abdelli ↔ Geoffrey KondogbiaOyuncu değişikliği73'
- Amine Harit ↔ Kelyann BezahafOyuncu değişikliği73'
- 68'Casper TengstedtVAR: gol iptal
- 67'Ismaïl Diallo ↔ Niklas SchmidtOyuncu değişikliği
- 57'Jacen Russell-Rowe ↔ Santiago HidalgoOyuncu değişikliği
- 45'Aron Dønnum ↔ Sion OppongOyuncu değişikliği
- Pierre-Emile HøjbjergSarı kart44'
- Gol Amine Gouiri 2–0Asist: Igor Paixão25'
- Emerson Palmieri ↔ Ulisses GarciaOyuncu değişikliği19'
- Gol Amine Harit 1–0Asist: Amine Gouiri1'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %56 5/9 | %60 3/5 |
| Beraberlik | %0 0/9 | %0 0/5 |
| Mağlubiyet | %44 4/9 | %40 2/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %30 3/10 | %20 1/5 |
| Beraberlik | %40 4/10 | %60 3/5 |
| Mağlubiyet | %30 3/10 | %20 1/5 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,22 (20 gol)ligde 1.–2. · lig ortalamasından 0,72 yüksek | 2,60 (13 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,44 (13 gol)ligde 10.–11. · lig ortalamasında | 1,60 (8 gol) |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,50 (15 gol)ligde 9. · lig ortalamasında | 1,80 (9 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,40 (14 gol)ligde 9. · lig ortalamasında | 1,60 (8 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %44 4/9ligde 13.–16. · lig ortalamasından 15 puan düşük | %60 3/5 |
| 1,5 Üst | %89 8/9 | %100 5/5 |
| 2,5 Üst | %56 5/9ligde 11.–12. · lig ortalamasında | %80 4/5 |
| 3,5 Üst | %44 4/9 | %60 3/5 |
| Gol yememe | %33 3/9 | %40 2/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %50 5/10ligde 11.–12. · lig ortalamasından 10 puan düşük | %60 3/5 |
| 1,5 Üst | %80 8/10 | %100 5/5 |
| 2,5 Üst | %60 6/10ligde 9.–10. · lig ortalamasında | %80 4/5 |
| 3,5 Üst | %50 5/10 | %60 3/5 |
| Gol yememe | %20 2/10 | %20 1/5 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,4 | 8,0 |
| 7,5 Üst | %56 5/9 | %40 2/5 |
| 8,5 Üst | %44 4/9 | %40 2/5 |
| 9,5 Üst | %22 2/9 | %20 1/5 |
| 10,5 Üst | %11 1/9 | %0 0/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,1 | 7,0 |
| 7,5 Üst | %60 6/10 | %40 2/5 |
| 8,5 Üst | %30 3/10 | %20 1/5 |
| 9,5 Üst | %20 2/10 | %0 0/5 |
| 10,5 Üst | %20 2/10 | %0 0/5 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,7 | 3,4 |
| 2,5 Üst | %78 7/9 | %80 4/5 |
| 3,5 Üst | %67 6/9 | %60 3/5 |
| 4,5 Üst | %22 2/9 | %0 0/5 |
| 5,5 Üst | %0 0/9 | %0 0/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,8 | 3,2 |
| 2,5 Üst | %80 8/10 | %80 4/5 |
| 3,5 Üst | %50 5/10 | %40 2/5 |
| 4,5 Üst | %30 3/10 | %20 1/5 |
| 5,5 Üst | %20 2/10 | %0 0/5 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 10,3 | 11,6 |
| 6,5 Üst | %89 8/9 | %100 5/5 |
| 7,5 Üst | %78 7/9 | %100 5/5 |
| 8,5 Üst | %78 7/9 | %100 5/5 |
| 9,5 Üst | %78 7/9 | %100 5/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,5 | 8,0 |
| 6,5 Üst | %70 7/10 | %80 4/5 |
| 7,5 Üst | %60 6/10 | %60 3/5 |
| 8,5 Üst | %50 5/10 | %40 2/5 |
| 9,5 Üst | %30 3/10 | %20 1/5 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %33 3/9 | %40 2/5 |
| Berabere | %44 4/9 | %40 2/5 |
| Geride | %22 2/9 | %20 1/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %10 1/10 | %0 0/5 |
| Berabere | %60 6/10 | %40 2/5 |
| Geride | %30 3/10 | %60 3/5 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Marsilya (9 maç)
Toulouse (10 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Marsilya (9 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 3 |
| 16-30 | 1 | 1 |
| 31-45 | 3 | 0 |
| 46-60 | 6 | 2 |
| 61-75 | 2 | 3 |
| 76-90 | 5 | 4 |
Toulouse (10 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 1 |
| 16-30 | 0 | 3 |
| 31-45 | 1 | 3 |
| 46-60 | 8 | 0 |
| 61-75 | 2 | 4 |
| 76-90 | 3 | 3 |
Kartlar
Marsilya
Sarı 14 · Kırmızı 1 (9 maç · maç başı sarı 1,6)
Toulouse
Sarı 22 · Kırmızı 0 (10 maç · maç başı sarı 2,2)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 84 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Marsilya: iç saha, 5 maç · Toulouse: dış saha, 5 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Marsilya – Toulouse ilk 11'ler
Marsilya · 4-1-4-1
- 1J. de LangeK
- 22T. WeahD
- 4C. Egan-RileyD78' sarı kart 78. dk
- 21N. AguerdD
- 33EmersonD19' oyundan çıktı 19. dk
- 23P. HøjbjergO44' sarı kart 44. dk
- 77A. HaritO1' gol 1. dk73' oyundan çıktı 73. dk
- 8H. AbdelliO73' oyundan çıktı 73. dk
- 6T. NnadiO87' oyundan çıktı 87. dk
- 14Igor PaixãoO25' asist 25. dk
- 9A. GouiriF1' asist 1. dk25' gol 25. dk87' oyundan çıktı 87. dk
- 92T. VermotK
- 74K. BezahafD73' oyuna girdi 73. dk
- 7A. GomesO87' oyuna girdi 87. dk
- 25U. GarciaD19' oyuna girdi 19. dk
- 42Nouhoum KamissokoO
- 19G. KondogbiaO73' oyuna girdi 73. dk
- 18B. MeitéD
- 11N. MaupayF87' oyuna girdi 87. dk
- 43T. MmadiF
Teknik direktör: Bruno Genesio
Toulouse · 4-4-2
- 16G. RestesK
- 94I. DialloD67' oyundan çıktı 67. dk
- 3M. McKenzieD
- 2R. NicolaisenD89' oyundan çıktı 89. dk
- 12C. TapéD
- 8T. JørgensenO
- 14N. SigurO89' oyundan çıktı 89. dk
- 23C. CásseresO
- 15A. DønnumO45' oyundan çıktı 45. dk
- 13J. Russell-RoweF57' oyundan çıktı 57. dk
- 20C. TengstedtF
- 5S. KoumbassaD89' oyuna girdi 89. dk
- 9S. HidalgoF57' oyuna girdi 57. dk86' sarı kart 86. dk
- 1T. CollinK
- 37Y. AziziF
- 18M. AmougouO
- 11S. OppongF45' oyuna girdi 45. dk
- 31N. SchmidtO67' oyuna girdi 67. dk
- 6A. VossahO
- 7Julián VignoloF89' oyuna girdi 89. dk
Teknik direktör: Jens Berthel Askou
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Fransa · Ligue 1 puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Son 5 maçta Marsilya 3 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 11-7). Toulouse son 5 maçında 2 galibiyet, 3 beraberlik, 0 yenilgi aldı; 10 gol attı, 6 gol yedi. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 17 maçta galibiyetler Marsilya 12 – Toulouse 0; 5 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,67 gol atıldı; 5 maç 2,5 üstü, 5 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 7 Mart 2026, Toulouse 0-1 Marsilya.
- Sıralama
- 9. (12 p) – 11. (10 p)
- Form (son 5)
- GMGMG – BGBGB
- H2H (G-B-M)
- 12-5-0 (17 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %100 – %100
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %75 – %75
- Korner ort. (maç)
- 7,6
- iddaa MS 1-0-2
- 1,74 – 3,69 – 3,36
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Marsilya iç saha 4 maçta maç başına 2,75 gol attı, 2,00 gol yedi; Toulouse dış saha 4 maçta 2,25 attı, 1,50 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Marsilya %100, Toulouse %100. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Marsilya %75, Toulouse %75. İlk yarıyı önde kapatma: Marsilya 1/4, Toulouse 0/4.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Marsilya 3,8, Toulouse 2,8. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 7,6. Maç başına kart: Marsilya 1,2, Toulouse 1,5.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,74, 0 – 3,69, 2 – 3,36. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,42, Üst 1,37. Karşılıklı Gol: Var 1,37, Yok 2,44.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %100; KG var ortalaması %75; maç başına toplam korner ortalaması 7,6; son 5 maçta toplam 21 gol attılar, 13 gol yediler.
Veri: 1 Kasım 2026 20:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Fransa · Ligue 1 puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Paris Saint Germain | 10 | +12 | 23 |
| 2 | Paris FC | 10 | +7 | 20 |
| 3 | Lille | 9 | +6 | 18 |
| 4 | Lyon | 9 | +8 | 17 |
| 5 | Rennes | 9 | +1 | 16 |
| 6 | Marseille | 9 | +7 | 15 |
| 7 | Monaco | 9 | +2 | 15 |
| 8 | Nice | 9 | +1 | 14 |
| 9 | Lens | 9 | +3 | 13 |
| 10 | Toulouse | 10 | +1 | 13 |
| 11 | Stade Brestois 29 | 9 | +4 | 12 |
| 12 | Lorient | 9 | -1 | 12 |
| 13 | Strasbourg | 10 | -4 | 10 |
| 14 | Auxerre | 10 | -11 | 10 |
| 15 | Angers | 9 | -8 | 8 |
| 16 | Estac Troyes | 10 | -10 | 8 |
| 17 | Le Mans | 9 | -7 | 7 |
| 18 | Le Havre | 9 | -11 | 2 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lyon | 5 | +9 | 13 |
| 2 | Rennes | 5 | +8 | 13 |
| 3 | Paris FC | 5 | +7 | 13 |
| 4 | Nice | 5 | +5 | 11 |
| 5 | Lille | 5 | +4 | 11 |
| 6 | Marseille | 5 | +5 | 9 |
| 7 | Lens | 4 | +4 | 9 |
| 8 | Paris Saint Germain | 4 | +4 | 9 |
| 9 | Monaco | 4 | +3 | 8 |
| 10 | Strasbourg | 4 | +3 | 7 |
| 11 | Toulouse | 5 | 0 | 7 |
| 12 | Auxerre | 5 | -1 | 7 |
| 13 | Lorient | 5 | -1 | 7 |
| 14 | Le Mans | 4 | -2 | 5 |
| 15 | Stade Brestois 29 | 4 | +2 | 4 |
| 16 | Angers | 5 | -4 | 4 |
| 17 | Estac Troyes | 5 | -6 | 4 |
| 18 | Le Havre | 5 | -8 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Paris Saint Germain | 6 | +8 | 14 |
| 2 | Stade Brestois 29 | 5 | +2 | 8 |
| 3 | Lille | 4 | +2 | 7 |
| 4 | Paris FC | 5 | 0 | 7 |
| 5 | Monaco | 5 | -1 | 7 |
| 6 | Marseille | 4 | +2 | 6 |
| 7 | Toulouse | 5 | +1 | 6 |
| 8 | Lorient | 4 | 0 | 5 |
| 9 | Lens | 5 | -1 | 4 |
| 10 | Lyon | 4 | -1 | 4 |
| 11 | Angers | 4 | -4 | 4 |
| 12 | Estac Troyes | 5 | -4 | 4 |
| 13 | Nice | 4 | -4 | 3 |
| 14 | Strasbourg | 6 | -7 | 3 |
| 15 | Rennes | 4 | -7 | 3 |
| 16 | Auxerre | 5 | -10 | 3 |
| 17 | Le Mans | 5 | -5 | 2 |
| 18 | Le Havre | 4 | -3 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Ligue 1'de oynanan diğer maçlar
- 17:00 Strasbourg 5–1 AJ Auxerre
- 19:15 Lyon 2–0 Angers
- 19:15 Paris 3–1 Monaco
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
