← Maçlar
Güney Afrika · Premier Soccer League · 9. hafta31 Ekim 2026 · 19:00 TSİ

Stellenbosch 0-2 Chippa Utd: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Stellenbosch
0–2İY 0–1
Chippa Utd
Maç sonu

Stellenbosch 0–2 Chippa Utd (31 Ekim 2026). İlk yarı 0–1. Şut 14–7, isabetli şut 3–5, topa sahip olma %57–%43, korner 7–2.

Maç özeti

Stellenbosch – Chippa Utd maçı 0-2 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı. Goller: K. Majadibodu 27', Imraan Jones 83' (Chippa Utd). xG: Stellenbosch 0,9 – 1,1 Chippa Utd.

Goller ve kartlar

Maç bilgileri

Diğer bilgiler
Teknik direktörler
Stellenbosch: G. Hunt · Chippa Utd: B. Truter

Maç akışı

Stellenbosch üstte · Chippa Utd altta

01530İY607590 27' gol: K. Majadibodu (Chippa Utd)32' sarı kart: L. Matlou (Stellenbosch)58' oyuncu değişikliği: Raoul Daniels ↔ Quwan Christiano Plaatjies (Stellenbosch)↔58' oyuncu değişikliği: Siviwe nkwali ↔ D. Matsheke (Stellenbosch)↔65' oyuncu değişikliği: Azola Matrose ↔ Muzomuhle Mcebiseni Khanyi (Chippa Utd)↔71' oyuncu değişikliği: T. Lebitso ↔ T. Mthethwa (Stellenbosch)↔76' oyuncu değişikliği: K. Majadibodu ↔ Ibrahim Bance (Chippa Utd)↔76' oyuncu değişikliği: Sirgio Kammies ↔ N. Mlotshwa (Chippa Utd)↔81' oyuncu değişikliği: L. Matlou ↔ Kgaogelo Ramushu (Stellenbosch)↔81' oyuncu değişikliği: Qobolwakhe sibande ↔ Ashley Du Preez (Stellenbosch)↔83' gol: Imraan Jones (Chippa Utd)84' oyuncu değişikliği: Azola tshobeni ↔ Bongani Sam (Chippa Utd)↔

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 27' gol: K. Majadibodu (Chippa Utd)
  • 32' sarı kart: L. Matlou (Stellenbosch)
  • 58' oyuncu değişikliği: Raoul Daniels ↔ Quwan Christiano Plaatjies (Stellenbosch)
  • 58' oyuncu değişikliği: Siviwe nkwali ↔ D. Matsheke (Stellenbosch)
  • 65' oyuncu değişikliği: Azola Matrose ↔ Muzomuhle Mcebiseni Khanyi (Chippa Utd)
  • 71' oyuncu değişikliği: T. Lebitso ↔ T. Mthethwa (Stellenbosch)
  • 76' oyuncu değişikliği: K. Majadibodu ↔ Ibrahim Bance (Chippa Utd)
  • 76' oyuncu değişikliği: Sirgio Kammies ↔ N. Mlotshwa (Chippa Utd)
  • 81' oyuncu değişikliği: L. Matlou ↔ Kgaogelo Ramushu (Stellenbosch)
  • 81' oyuncu değişikliği: Qobolwakhe sibande ↔ Ashley Du Preez (Stellenbosch)
  • 83' gol: Imraan Jones (Chippa Utd)
  • 84' oyuncu değişikliği: Azola tshobeni ↔ Bongani Sam (Chippa Utd)

Maç olayları

  1. StellenboschChippa Utd
  2. 84'Azola tshobeni ↔ Bongani SamOyuncu değişikliği
  3. 83'Gol Imraan Jones 0–2Asist: Justice Figuareido
  4. L. Matlou ↔ Kgaogelo RamushuOyuncu değişikliği81'
  5. Qobolwakhe sibande ↔ Ashley Du PreezOyuncu değişikliği81'
  6. 76'K. Majadibodu ↔ Ibrahim BanceOyuncu değişikliği
  7. 76'Sirgio Kammies ↔ N. MlotshwaOyuncu değişikliği
  8. T. Lebitso ↔ T. MthethwaOyuncu değişikliği71'
  9. 65'Azola Matrose ↔ Muzomuhle Mcebiseni KhanyiOyuncu değişikliği
  10. Raoul Daniels ↔ Quwan Christiano PlaatjiesOyuncu değişikliği58'
  11. Siviwe nkwali ↔ D. MatshekeOyuncu değişikliği58'
  12. L. MatlouSarı kart32'
  13. 27'Gol K. Majadibodu 0–1

Maç istatistikleri

StellenboschChippa Utd
57%Topa sahip olma43%
0,88Beklenen gol (xG)1,09
14Toplam şut7
3İsabetli şut5
10İsabetsiz şut2
1Engellenen şut0
9Ceza sahası içi şut6
5Ceza sahası dışı şut1
7Korner2
3Ofsayt7
12Faul8
1Sarı kart0
0Kırmızı kart0
3Kurtarış3
471Pas331
396İsabetli pas250

Sezon istatistikleri

Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Stellenbosch
Toplam (9)İç saha (4)
Galibiyet%22 2/9%25 1/4
Beraberlik%44 4/9%25 1/4
Mağlubiyet%33 3/9%50 2/4
Chippa Utd
Toplam (9)Dış saha (4)
Galibiyet%22 2/9%50 2/4
Beraberlik%56 5/9%50 2/4
Mağlubiyet%22 2/9%0 0/4

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Stellenbosch
Toplam (9)İç saha (4)
Attığı gol / maç1,00 (9 gol)1,00 (4 gol)
Yediği gol / maç1,11 (10 gol)1,25 (5 gol)
Chippa Utd
Toplam (9)Dış saha (4)
Attığı gol / maç0,67 (6 gol)1,00 (4 gol)
Yediği gol / maç0,78 (7 gol)0,25 (1 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Stellenbosch
Toplam (9)İç saha (4)
KG Var%44 4/9%50 2/4
1,5 Üst%56 5/9%75 3/4
2,5 Üst%22 2/9%25 1/4
3,5 Üst%22 2/9%25 1/4
Gol yememe%22 2/9%0 0/4
Chippa Utd
Toplam (9)Dış saha (4)
KG Var%33 3/9%25 1/4
1,5 Üst%56 5/9%50 2/4
2,5 Üst%11 1/9%0 0/4
3,5 Üst%0 0/9%0 0/4
Gol yememe%44 4/9%75 3/4

Korner istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).

Stellenbosch
Toplam (9)İç saha (4)
Maçta toplam korner (ort.)9,28,8
7,5 Üst%89 8/9%100 4/4
8,5 Üst%56 5/9%50 2/4
9,5 Üst%44 4/9%25 1/4
10,5 Üst%33 3/9%0 0/4
Chippa Utd
Toplam (9)Dış saha (4)
Maçta toplam korner (ort.)10,010,0
7,5 Üst%78 7/9%75 3/4
8,5 Üst%78 7/9%75 3/4
9,5 Üst%33 3/9%25 1/4
10,5 Üst%33 3/9%25 1/4

Kart istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Stellenbosch
Toplam (9)İç saha (4)
Maç başı kart4,44,8
2,5 Üst%78 7/9%75 3/4
3,5 Üst%67 6/9%75 3/4
4,5 Üst%56 5/9%75 3/4
5,5 Üst%44 4/9%50 2/4
Chippa Utd
Toplam (9)Dış saha (4)
Maç başı kart3,03,5
2,5 Üst%56 5/9%75 3/4
3,5 Üst%44 4/9%75 3/4
4,5 Üst%11 1/9%25 1/4
5,5 Üst%0 0/9%0 0/4

İsabetli şut istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Stellenbosch
Toplam (9)İç saha (4)
Maç başı isabetli şut6,47,3
6,5 Üst%56 5/9%75 3/4
7,5 Üst%44 4/9%75 3/4
8,5 Üst%22 2/9%25 1/4
9,5 Üst%0 0/9%0 0/4
Chippa Utd
Toplam (9)Dış saha (4)
Maç başı isabetli şut6,46,3
6,5 Üst%56 5/9%50 2/4
7,5 Üst%44 4/9%50 2/4
8,5 Üst%11 1/9%0 0/4
9,5 Üst%0 0/9%0 0/4

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Stellenbosch
Toplam (9)İç saha (4)
Önde%22 2/9%25 1/4
Berabere%67 6/9%50 2/4
Geride%11 1/9%25 1/4
Chippa Utd
Toplam (9)Dış saha (4)
Önde%22 2/9%25 1/4
Berabere%78 7/9%75 3/4
Geride%0 0/9%0 0/4

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Stellenbosch (9 maç)

1/121/X01/20X/10X/X4X/222/102/X02/21

Chippa Utd (9 maç)

1/111/X11/20X/11X/X4X/222/102/X02/20

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Stellenbosch (8 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 0
16-30 2 1
31-45 0 0
46-60 2 2
61-75 0 2
76-90 1 2

Chippa Utd (9 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 0
16-30 2 0
31-45 0 0
46-60 1 2
61-75 1 2
76-90 2 3

Kartlar

Stellenbosch

Sarı 22 · Kırmızı 0 (9 maç · maç başı sarı 2,4)

Chippa Utd

Sarı 15 · Kırmızı 0 (9 maç · maç başı sarı 1,7)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 01.11.2026 00:09 TSİ itibarıyla · ligde 73 maç. Lig istatistikleri →

Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)

Stellenbosch: iç saha, 4 maç · Chippa Utd: dış saha, 4 maç

StellenboschChippa Utd
%50,8Topa sahip olma%43,3
1,13Beklenen gol (xG)0,62
11,0Toplam şut9,0
3,3İsabetli şut3,0
6,0Ceza sahası içi şut3,3
5,3Korner2,5
396Pas339
%66Pas isabeti%77
2,5Kurtarış3,0
14,8Faul11,5
2,0Ofsayt3,0
2,3Sarı kart2,3
0,00Kırmızı kart0,00

Rakiplerine izin verdikleri

1,06Rakibin xG'si0,73
9,5Rakibin şutu12,3
4,0Rakibin isabetli şutu3,3
3,5Rakibin korneri7,5

Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.

Stellenbosch – Chippa Utd ilk 11'ler

Stellenbosch · 4-1-4-1

  1. 17S. StephensK
  2. 37T. LebitsoD71' oyundan çıktı 71. dk
  3. 30Spiwe MsimangoD
  4. 4L. VenaD
  5. 27T. MashegoD
  6. 26S. NkwaliO58' oyundan çıktı 58. dk
  7. 32DanielsO58' oyundan çıktı 58. dk
  8. 33C. ButsakaO
  9. 28L. MatlouO32' sarı kart 32. dk81' oyundan çıktı 81. dk
  10. 22Q. SibandeO81' oyundan çıktı 81. dk
  11. 14S. KwayibaF
Yedekler
  • 1N. GarrowK
  • 20Keanan JohannessenO
  • 10A. Du PreezF81' oyuna girdi 81. dk
  • 31D. MatshekeD
  • 6T. MthethwaO71' oyuna girdi 71. dk
  • 11Q. PlaatjiesF58' oyuna girdi 58. dk
  • 2Kgaogelo RamushuD81' oyuna girdi 81. dk
  • 21G. TaunyanaD

Teknik direktör: G. Hunt

Chippa Utd · 4-1-4-1

  1. 23S. NwabaliK
  2. 28B. MadingwaneD
  3. 37T. MakaraD
  4. 35H. MajadiboduD27' gol 27. dk76' oyundan çıktı 76. dk
  5. 31I. JonesD83' gol 83. dk
  6. 20G. MoseleO
  7. 25S. KammiesO76' oyundan çıktı 76. dk
  8. 22A. MobaraO
  9. 15A. TshobeniO84' oyundan çıktı 84. dk
  10. 10A. MatroseO65' oyundan çıktı 65. dk
  11. 7J. FiguareidoF83' asist 83. dk
Yedekler
  • 9A. BonaniO
  • 47D. DiakiteO
  • 40M. KhanyiF65' oyuna girdi 65. dk
  • 29N. MlotshwaO76' oyuna girdi 76. dk
  • 5Seun NdlovuD
  • 50B. SamD84' oyuna girdi 84. dk
  • 18E. SitholeK
  • 34L. TshabalalaO
  • 44Ibrahim BanceO

Teknik direktör: B. Truter

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Stellenbosch için son 5 maçın dökümü: 2G 3B 0M, atılan 5, yenilen 2. Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi, yalnız 0 maçı 2,5 gol üstü bitti. Chippa Utd için son 5 maçın dökümü: 1G 2B 2M, atılan 2, yenilen 6. Öne çıkan: 3 maçta gol atamadı, yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 15 maçta galibiyetler Stellenbosch 7 – Chippa Utd 2; 6 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 1,33 gol atıldı; 1 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 21 Mart 2026, Stellenbosch 2-1 Chippa Utd.

Sıralama
7. (10 p) – 9. (8 p)
Form (son 5)
GBGBB – MMGBB
H2H (G-B-M)
7-6-2 (15 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%25 – %12
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%50 – %38
Korner ort. (maç)
9,7
iddaa MS 1-0-2
1,64 – 2,97 – 4,19
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Stellenbosch bu sezon 8 maçta maç başına 1,12 gol attı, 1,00 gol yedi; Chippa Utd bu sezon 8 maçta 0,50 attı, 0,88 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %25, konukta %12. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Stellenbosch %50, Chippa Utd %38. İlk yarıyı önde kapatma: Stellenbosch 2/8, Chippa Utd 1/8.

Korner ve kart

Kendi korneri (maç başı): Stellenbosch 4,0, Chippa Utd 3,6. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 9,7. Maç başına kart: Stellenbosch 2,6, Chippa Utd 1,9.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,64, 0 – 2,97, 2 – 4,19. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,34, Üst 2,27. Karşılıklı Gol: Var 2,08, Yok 1,42.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %19; KG var ortalaması %44; maç başına toplam korner ortalaması 9,7; son 5 maçta toplam 7 gol attılar, 8 gol yediler.

Veri: 31 Ekim 2026 00:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Güney Afrika · Premier Soccer League puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Mamelodi Sundowns 10820 279 +1826 GGBGG
2Orlando Pirates 9810 212 +1925 GGGGG
3Amazulu 9711 138 +522 GGGGG
4Milford FC 10532 117 +418 BGBGG
5Kaizer Chiefs 9351 1410 +414 GBBBM
6Sekhukhune United 9423 99 014 BBGGM
7Chippa United 9252 67 -111 BBGMG
8Stellenbosch 9243 910 -110 BBGBM
9Kruger United 9315 713 -610 MGMGG
10Golden Arrows 9153 35 -28 MBBMM
11Polokwane City 9153 811 -38 BBMMB
12TS Galaxy 9144 712 -57 BMMMB
13Durban City 9144 611 -57 BMBMM
14Siwelele 9135 916 -76 MMBGM
15Marumo Gallants 9126 917 -85 BMMMG
16Richards Bay 9036 1123 -123 MMMMM
#TakımOGBMAYAVP
1Mamelodi Sundowns 5500 163 +1315
2Orlando Pirates 5500 111 +1015
3Milford FC 5410 103 +713
4Amazulu 4310 51 +410
5Sekhukhune United 4310 51 +410
6Kaizer Chiefs 4220 74 +38
7Siwelele 4130 54 +16
8Golden Arrows 5122 23 -15
9Marumo Gallants 5122 79 -25
10Polokwane City 5041 45 -14
11Stellenbosch 4112 45 -14
12Durban City 4031 23 -13
13Chippa United 5032 26 -43
14Kruger United 5104 411 -73
15TS Galaxy 4013 25 -31
16Richards Bay 5014 713 -61
#TakımOGBMAYAVP
1Amazulu 5401 87 +112
2Mamelodi Sundowns 5320 116 +511
3Orlando Pirates 4310 101 +910
4Chippa United 4220 41 +38
5Kruger United 4211 32 +17
6Kaizer Chiefs 5131 76 +16
7Stellenbosch 5131 55 06
8TS Galaxy 5131 57 -26
9Milford FC 5122 14 -35
10Polokwane City 4112 46 -24
11Durban City 5113 48 -44
12Sekhukhune United 5113 48 -44
13Golden Arrows 4031 12 -13
14Richards Bay 4022 410 -62
15Marumo Gallants 4004 28 -60
16Siwelele 5005 412 -80

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 01.11.2026 00:09 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,64X2,9724,19

Çifte şans

1X1,07121,18X21,68

Karşılıklı gol

Var2,08Yok1,42

1,5 Alt / Üst

Alt2,23Üst1,35

2,5 Alt / Üst

Alt1,34Üst2,27

3,5 Alt / Üst

Alt1,06Üst4,26

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Premier Soccer League'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.