Kruger United 3-1 Richards Bay: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Kruger United 3–1 Richards Bay (31 Ekim 2026). İlk yarı 2–1. Şut 7–14, isabetli şut 3–3, topa sahip olma %49–%51, korner 2–4.
Maç özeti
Kruger United – Richards Bay maçı 3-1 sona erdi; ilk yarı 2-1 tamamlandı. Goller: Wonderboy Makhubu 3', Ebrahim Seedat 22' (pen.), Mancoba Zwane 90+3' (Kruger United); Luyanda Khumalo 39' (Richards Bay). xG: Kruger United 1,3 – 0,7 Richards Bay.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktör
- Richards Bay: R.Gabriel
Maç akışı
Kruger United üstte · Richards Bay altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 3' gol: Wonderboy Makhubu (Kruger United)
- 22' gol: Ebrahim Seedat (Kruger United)
- 39' gol: Luyanda Khumalo (Richards Bay)
- 45' oyuncu değişikliği: Ebrahim Seedat ↔ Khetukuthula Ndlovu (Kruger United)
- 45' oyuncu değişikliği: Nkosinathi Thwala ↔ M. Zwane (Kruger United)
- 45+1' sarı kart: Ayabulela Konqobe (Kruger United)
- 55' oyuncu değişikliği: S. Barns ↔ S. Nzama (Richards Bay)
- 55' oyuncu değişikliği: Sbani Khumalo ↔ Wandile Ngema (Richards Bay)
- 62' sarı kart: Wandile Ngema (Richards Bay)
- 74' oyuncu değişikliği: Luyanda Khumalo ↔ Philani Sithebe (Richards Bay)
- 75' oyuncu değişikliği: Nqaba Xulu ↔ Lundi Mahala (Richards Bay)
- 75' oyuncu değişikliği: M. Mthembu ↔ Lindokuhle Sphuzo Zikhali (Richards Bay)
- 83' oyuncu değişikliği: Ntsako Makhubela ↔ Tatenda tavengwa (Kruger United)
- 89' oyuncu değişikliği: Wonderboy Makhubu ↔ Tumelo Mmakgolane (Kruger United)
- 89' oyuncu değişikliği: Celimpilo Ngema ↔ Mancoba Zwane (Kruger United)
- 90+3' gol: Mancoba Zwane (Kruger United)
Maç olayları
- Kruger UnitedRichards Bay
- Gol Mancoba Zwane 3–190+3'
- Wonderboy Makhubu ↔ Tumelo MmakgolaneOyuncu değişikliği89'
- Celimpilo Ngema ↔ Mancoba ZwaneOyuncu değişikliği89'
- Ntsako Makhubela ↔ Tatenda tavengwaOyuncu değişikliği83'
- 75'Nqaba Xulu ↔ Lundi MahalaOyuncu değişikliği
- 75'M. Mthembu ↔ Lindokuhle Sphuzo ZikhaliOyuncu değişikliği
- 74'Luyanda Khumalo ↔ Philani SithebeOyuncu değişikliği
- 62'Wandile NgemaSarı kart
- 55'S. Barns ↔ S. NzamaOyuncu değişikliği
- 55'Sbani Khumalo ↔ Wandile NgemaOyuncu değişikliği
- Ayabulela KonqobeSarı kart45+1'
- Ebrahim Seedat ↔ Khetukuthula NdlovuOyuncu değişikliği45'
- Nkosinathi Thwala ↔ M. ZwaneOyuncu değişikliği45'
- 39'Gol Luyanda Khumalo 2–1
- Penaltı golü Ebrahim Seedat 2–0Penaltı22'
- Gol Wonderboy Makhubu 1–0Asist: Ebrahim Seedat3'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %33 3/9 | %20 1/5 |
| Beraberlik | %11 1/9 | %0 0/5 |
| Mağlubiyet | %56 5/9 | %80 4/5 |
| Toplam (9) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %0 0/9 | %0 0/4 |
| Beraberlik | %33 3/9 | %50 2/4 |
| Mağlubiyet | %67 6/9 | %50 2/4 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,78 (7 gol) | 0,80 (4 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,44 (13 gol) | 2,20 (11 gol) |
| Toplam (9) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,22 (11 gol) | 1,00 (4 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,56 (23 gol) | 2,50 (10 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %33 3/9 | %40 2/5 |
| 1,5 Üst | %56 5/9 | %80 4/5 |
| 2,5 Üst | %44 4/9 | %60 3/5 |
| 3,5 Üst | %33 3/9 | %60 3/5 |
| Gol yememe | %33 3/9 | %0 0/5 |
| Toplam (9) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| KG Var | %100 9/9 | %100 4/4 |
| 1,5 Üst | %100 9/9 | %100 4/4 |
| 2,5 Üst | %78 7/9 | %50 2/4 |
| 3,5 Üst | %56 5/9 | %50 2/4 |
| Gol yememe | %0 0/9 | %0 0/4 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (7) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,4 | 10,0 |
| 7,5 Üst | %43 3/7 | %50 2/4 |
| 8,5 Üst | %29 2/7 | %50 2/4 |
| 9,5 Üst | %29 2/7 | %50 2/4 |
| 10,5 Üst | %29 2/7 | %50 2/4 |
| Toplam (9) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,7 | 10,0 |
| 7,5 Üst | %89 8/9 | %75 3/4 |
| 8,5 Üst | %78 7/9 | %75 3/4 |
| 9,5 Üst | %56 5/9 | %50 2/4 |
| 10,5 Üst | %56 5/9 | %50 2/4 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (7) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,1 | 3,5 |
| 2,5 Üst | %57 4/7 | %50 2/4 |
| 3,5 Üst | %57 4/7 | %50 2/4 |
| 4,5 Üst | %57 4/7 | %50 2/4 |
| 5,5 Üst | %57 4/7 | %50 2/4 |
| Toplam (9) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 1,7 | 1,5 |
| 2,5 Üst | %22 2/9 | %0 0/4 |
| 3,5 Üst | %11 1/9 | %0 0/4 |
| 4,5 Üst | %11 1/9 | %0 0/4 |
| 5,5 Üst | %0 0/9 | %0 0/4 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (7) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,3 | 8,0 |
| 6,5 Üst | %86 6/7 | %75 3/4 |
| 7,5 Üst | %71 5/7 | %75 3/4 |
| 8,5 Üst | %43 3/7 | %25 1/4 |
| 9,5 Üst | %29 2/7 | %25 1/4 |
| Toplam (9) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,4 | 8,3 |
| 6,5 Üst | %78 7/9 | %75 3/4 |
| 7,5 Üst | %78 7/9 | %75 3/4 |
| 8,5 Üst | %67 6/9 | %50 2/4 |
| 9,5 Üst | %67 6/9 | %50 2/4 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %11 1/9 | %20 1/5 |
| Berabere | %56 5/9 | %20 1/5 |
| Geride | %33 3/9 | %60 3/5 |
| Toplam (9) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Önde | %22 2/9 | %25 1/4 |
| Berabere | %11 1/9 | %0 0/4 |
| Geride | %67 6/9 | %75 3/4 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Kruger United (9 maç)
Richards Bay (9 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Kruger United (9 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 3 |
| 16-30 | 1 | 1 |
| 31-45 | 1 | 1 |
| 46-60 | 1 | 3 |
| 61-75 | 1 | 2 |
| 76-90 | 2 | 3 |
Richards Bay (8 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 2 |
| 16-30 | 1 | 6 |
| 31-45 | 2 | 2 |
| 46-60 | 1 | 5 |
| 61-75 | 1 | 1 |
| 76-90 | 4 | 6 |
Kartlar
Kruger United
Sarı 21 · Kırmızı 2 (9 maç · maç başı sarı 2,3)
Richards Bay
Sarı 9 · Kırmızı 1 (9 maç · maç başı sarı 1,0)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 01.11.2026 00:09 TSİ itibarıyla · ligde 73 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Kruger United: iç saha, 4 maç · Richards Bay: dış saha, 4 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Kruger United – Richards Bay ilk 11'ler
Kruger United · 3-4-3
- 16M. DandjinouK
- 4S. SibiyaD
- 55A. KonqobeD45+1' sarı kart 45+1. dk
- 27A. TiwaniD
- 12B. MalatjieO
- 28Nkosinathi ThwalaO
- 35M. MatimaO
- 13E. SeedatO3' asist 3. dk22' gol 22. dk45' oyundan çıktı 45. dk
- 20C. NgemaF89' oyundan çıktı 89. dk
- 9W. MakhubuF3' gol 3. dk89' oyundan çıktı 89. dk
- 10N. MakhubelaF83' oyundan çıktı 83. dk
- 19Tumelo MmakgolaneF
- 48P. ManqeleK
- 38S. MahlanguO
- 45K. MngonyamaD
- 26K. MohammeD
- 22K. NdlovuO45' oyuna girdi 45. dk
- 44T. TavengwaO83' oyuna girdi 83. dk
- 30M. ZwaneO89' oyuna girdi 89. dk90+3' gol 90+3. dk
- 7M. ZwaneO45' oyuna girdi 45. dk
Richards Bay · 4-1-4-1
- 16Nhlakanipho NgcoboK
- 22L. MabuyaD
- 24Siyabonga GumedeD
- 5T. SikhakhaneD
- 3S. KhumaloD55' oyundan çıktı 55. dk
- 12S. GumbiO
- 30S. BarnsO55' oyundan çıktı 55. dk
- 20M. MthembuO75' oyundan çıktı 75. dk
- 77L. KhumaloO39' gol 39. dk74' oyundan çıktı 74. dk
- 37S. GweleO
- 27N. XuluF75' oyundan çıktı 75. dk
- 14L. MahalaF75' oyuna girdi 75. dk
- 49Nkosiyethu MkhabelaO
- 35T. NdeluD
- 33W. NgemaO55' oyuna girdi 55. dk62' sarı kart 62. dk
- 19S. NzamaO55' oyuna girdi 55. dk
- 15Ntokozo NzamaO
- 1Ian Aubrey OtienoK
- 21Philani SithebeO
- 8L. ZikhaliO75' oyuna girdi 75. dk
Teknik direktör: R.Gabriel
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Kruger United son 5 maçında 2 galibiyet, 0 beraberlik, 3 yenilgi aldı; 2 gol attı, 6 gol yedi. Öne çıkan: 3 maçta gol atamadı, yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti. Richards Bay son 5 maçında 0 galibiyet, 0 beraberlik, 5 yenilgi aldı; 6 gol attı, 17 gol yedi. Öne çıkan: son 5 maçını kaybetti, 5 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Gol istatistikleri
Kruger United iç saha 4 maçta maç başına 0,25 gol attı, 2,50 gol yedi; Richards Bay bu sezon 8 maçta 1,25 attı, 2,50 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Kruger United %50, Richards Bay %75. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Kruger United %25, Richards Bay %100. İlk yarıyı önde kapatma: Kruger United 0/4, Richards Bay 2/8.
- Sıralama
- 12. (7 p) – 16. (3 p)
- Form (son 5)
- MGMGM – MMMMM
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %75
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %25 – %100
- Korner ort. (maç)
- 11,3
- iddaa MS 1-0-2
- 1,94 – 2,80 – 3,20
Devamını oku · Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Kruger United 8,7, Richards Bay 5,9. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 11,3. Maç başına kart: Kruger United 2,3, Richards Bay 1,1.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,94, 0 – 2,80, 2 – 3,20. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,39, Üst 2,15. Karşılıklı Gol: Var 1,86, Yok 1,54.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %62; KG var ortalaması %62; maç başına toplam korner ortalaması 11,3; son 5 maçta toplam 8 gol attılar, 23 gol yediler.
Veri: 31 Ekim 2026 00:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Güney Afrika · Premier Soccer League puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Mamelodi Sundowns | 10 | +18 | 26 |
| 2 | Orlando Pirates | 9 | +19 | 25 |
| 3 | Amazulu | 9 | +5 | 22 |
| 4 | Milford FC | 10 | +4 | 18 |
| 5 | Kaizer Chiefs | 9 | +4 | 14 |
| 6 | Sekhukhune United | 9 | 0 | 14 |
| 7 | Chippa United | 9 | -1 | 11 |
| 8 | Stellenbosch | 9 | -1 | 10 |
| 9 | Kruger United | 9 | -6 | 10 |
| 10 | Golden Arrows | 9 | -2 | 8 |
| 11 | Polokwane City | 9 | -3 | 8 |
| 12 | TS Galaxy | 9 | -5 | 7 |
| 13 | Durban City | 9 | -5 | 7 |
| 14 | Siwelele | 9 | -7 | 6 |
| 15 | Marumo Gallants | 9 | -8 | 5 |
| 16 | Richards Bay | 9 | -12 | 3 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Mamelodi Sundowns | 5 | +13 | 15 |
| 2 | Orlando Pirates | 5 | +10 | 15 |
| 3 | Milford FC | 5 | +7 | 13 |
| 4 | Amazulu | 4 | +4 | 10 |
| 5 | Sekhukhune United | 4 | +4 | 10 |
| 6 | Kaizer Chiefs | 4 | +3 | 8 |
| 7 | Siwelele | 4 | +1 | 6 |
| 8 | Golden Arrows | 5 | -1 | 5 |
| 9 | Marumo Gallants | 5 | -2 | 5 |
| 10 | Polokwane City | 5 | -1 | 4 |
| 11 | Stellenbosch | 4 | -1 | 4 |
| 12 | Durban City | 4 | -1 | 3 |
| 13 | Chippa United | 5 | -4 | 3 |
| 14 | Kruger United | 5 | -7 | 3 |
| 15 | TS Galaxy | 4 | -3 | 1 |
| 16 | Richards Bay | 5 | -6 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Amazulu | 5 | +1 | 12 |
| 2 | Mamelodi Sundowns | 5 | +5 | 11 |
| 3 | Orlando Pirates | 4 | +9 | 10 |
| 4 | Chippa United | 4 | +3 | 8 |
| 5 | Kruger United | 4 | +1 | 7 |
| 6 | Kaizer Chiefs | 5 | +1 | 6 |
| 7 | Stellenbosch | 5 | 0 | 6 |
| 8 | TS Galaxy | 5 | -2 | 6 |
| 9 | Milford FC | 5 | -3 | 5 |
| 10 | Polokwane City | 4 | -2 | 4 |
| 11 | Durban City | 5 | -4 | 4 |
| 12 | Sekhukhune United | 5 | -4 | 4 |
| 13 | Golden Arrows | 4 | -1 | 3 |
| 14 | Richards Bay | 4 | -6 | 2 |
| 15 | Marumo Gallants | 4 | -6 | 0 |
| 16 | Siwelele | 5 | -8 | 0 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 01.11.2026 00:09 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Premier Soccer League'de oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
