Milford FC 1-0 Sekhukhune United: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Milford FC 1–0 Sekhukhune United (31 Ekim 2026). İlk yarı 1–0. Şut 4–9, isabetli şut 2–4, topa sahip olma %51–%49, korner 1–6.
Maç özeti
Milford FC – Sekhukhune United maçı 1-0 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: M Zikakayo 24' (Milford FC). xG: Milford FC 0,3 – 0,6 Sekhukhune United.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktör
- Sekhukhune United: Papi Zothwane
Maç akışı
Milford FC üstte · Sekhukhune United altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 24' gol: M Zikakayo (Milford FC)
- 44' sarı kart: Tshepo Mokoane (Sekhukhune United)
- 45' oyuncu değişikliği: Chibuike Ohizu ↔ Bethuel Muzeu (Sekhukhune United)
- 45' oyuncu değişikliği: Athenkosi mcaba ↔ D'Angelo Shaheed Kazeem (Sekhukhune United)
- 62' oyuncu değişikliği: Sicelo Masilela ↔ Phakamani Jwara (Milford FC)
- 62' oyuncu değişikliği: Menzi Chili ↔ Thabana Mabena (Milford FC)
- 65' oyuncu değişikliği: Mcedi Vandala ↔ Mokibelo Simon Ramabu (Sekhukhune United)
- 65' oyuncu değişikliği: Ngoanamello Rammala ↔ Thabang Makubo (Sekhukhune United)
- 75' oyuncu değişikliği: M Zikakayo ↔ V Mthabela (Milford FC)
- 81' oyuncu değişikliği: Siphesihle Mkhize ↔ Bright Ndlovu (Sekhukhune United)
- 90+2' oyuncu değişikliği: Siphosethu Ndlabi ↔ J Gxakoshe (Milford FC)
Maç olayları
- Milford FCSekhukhune United
- Siphosethu Ndlabi ↔ J GxakosheOyuncu değişikliği90+2'
- 81'Siphesihle Mkhize ↔ Bright NdlovuOyuncu değişikliği
- M Zikakayo ↔ V MthabelaOyuncu değişikliği75'
- 65'Mcedi Vandala ↔ Mokibelo Simon RamabuOyuncu değişikliği
- 65'Ngoanamello Rammala ↔ Thabang MakuboOyuncu değişikliği
- Sicelo Masilela ↔ Phakamani JwaraOyuncu değişikliği62'
- Menzi Chili ↔ Thabana MabenaOyuncu değişikliği62'
- 45'Chibuike Ohizu ↔ Bethuel MuzeuOyuncu değişikliği
- 45'Athenkosi mcaba ↔ D'Angelo Shaheed KazeemOyuncu değişikliği
- 44'Tshepo MokoaneSarı kart
- Gol M Zikakayo 1–0Asist: Menzi Chili24'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %50 5/10 | %80 4/5 |
| Beraberlik | %30 3/10 | %20 1/5 |
| Mağlubiyet | %20 2/10 | %0 0/5 |
| Toplam (9) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %44 4/9 | %20 1/5 |
| Beraberlik | %22 2/9 | %20 1/5 |
| Mağlubiyet | %33 3/9 | %60 3/5 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,10 (11 gol) | 2,00 (10 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,70 (7 gol) | 0,60 (3 gol) |
| Toplam (9) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,00 (9 gol) | 0,80 (4 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,00 (9 gol) | 1,60 (8 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %30 3/10 | %60 3/5 |
| 1,5 Üst | %50 5/10 | %60 3/5 |
| 2,5 Üst | %20 2/10 | %40 2/5 |
| 3,5 Üst | %10 1/10 | %20 1/5 |
| Gol yememe | %50 5/10 | %40 2/5 |
| Toplam (9) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %33 3/9 | %40 2/5 |
| 1,5 Üst | %67 6/9 | %80 4/5 |
| 2,5 Üst | %22 2/9 | %20 1/5 |
| 3,5 Üst | %11 1/9 | %20 1/5 |
| Gol yememe | %33 3/9 | %0 0/5 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,0 | 9,6 |
| 7,5 Üst | %50 5/10 | %80 4/5 |
| 8,5 Üst | %40 4/10 | %60 3/5 |
| 9,5 Üst | %40 4/10 | %60 3/5 |
| 10,5 Üst | %30 3/10 | %40 2/5 |
| Toplam (9) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 7,9 | 8,0 |
| 7,5 Üst | %44 4/9 | %40 2/5 |
| 8,5 Üst | %22 2/9 | %20 1/5 |
| 9,5 Üst | %22 2/9 | %20 1/5 |
| 10,5 Üst | %11 1/9 | %20 1/5 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,1 | 3,4 |
| 2,5 Üst | %50 5/10 | %60 3/5 |
| 3,5 Üst | %30 3/10 | %40 2/5 |
| 4,5 Üst | %20 2/10 | %20 1/5 |
| 5,5 Üst | %10 1/10 | %20 1/5 |
| Toplam (9) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,1 | 2,6 |
| 2,5 Üst | %56 5/9 | %40 2/5 |
| 3,5 Üst | %44 4/9 | %40 2/5 |
| 4,5 Üst | %33 3/9 | %20 1/5 |
| 5,5 Üst | %11 1/9 | %20 1/5 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,5 | 7,8 |
| 6,5 Üst | %50 5/10 | %60 3/5 |
| 7,5 Üst | %50 5/10 | %60 3/5 |
| 8,5 Üst | %40 4/10 | %40 2/5 |
| 9,5 Üst | %20 2/10 | %20 1/5 |
| Toplam (9) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 6,8 | 8,4 |
| 6,5 Üst | %56 5/9 | %80 4/5 |
| 7,5 Üst | %33 3/9 | %60 3/5 |
| 8,5 Üst | %33 3/9 | %60 3/5 |
| 9,5 Üst | %22 2/9 | %40 2/5 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %30 3/10 | %60 3/5 |
| Berabere | %50 5/10 | %40 2/5 |
| Geride | %20 2/10 | %0 0/5 |
| Toplam (9) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %44 4/9 | %20 1/5 |
| Berabere | %33 3/9 | %40 2/5 |
| Geride | %22 2/9 | %40 2/5 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Milford FC (10 maç)
Sekhukhune United (9 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Milford FC (10 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 0 |
| 16-30 | 2 | 1 |
| 31-45 | 2 | 1 |
| 46-60 | 1 | 2 |
| 61-75 | 2 | 0 |
| 76-90 | 4 | 3 |
Sekhukhune United (8 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 0 |
| 16-30 | 2 | 1 |
| 31-45 | 0 | 1 |
| 46-60 | 0 | 0 |
| 61-75 | 2 | 2 |
| 76-90 | 1 | 4 |
Kartlar
Milford FC
Sarı 10 · Kırmızı 1 (10 maç · maç başı sarı 1,0)
Sekhukhune United
Sarı 18 · Kırmızı 0 (9 maç · maç başı sarı 2,0)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 01.11.2026 00:09 TSİ itibarıyla · ligde 73 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Milford FC: iç saha, 5 maç · Sekhukhune United: dış saha, 5 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Milford FC – Sekhukhune United ilk 11'ler
Milford FC · 4-1-4-1
- 32Siphamandla HlezaK
- 23Thobani BhenguD
- 22O. CeleD
- 3Mnqobi MbheleD
- 14S. MdluliD
- 55C. MthethwaO
- 11M. ZikakayoO24' gol 24. dk75' oyundan çıktı 75. dk
- 10M. ChiliO24' asist 24. dk62' oyundan çıktı 62. dk
- 38Yanelisa NomandelaO
- 21S. NdlabiO90+2' oyundan çıktı 90+2. dk
- 90Sicelo MasilelaF62' oyundan çıktı 62. dk
- 17J. GxakosheO90+2' oyuna girdi 90+2. dk
- 19L. DyonasiO
- 24Ndumiso Siphosakhe BiyelaO
- 12P. JwaraO62' oyuna girdi 62. dk
- 18K. KhwanyaD
- 35Thabana MabenaO62' oyuna girdi 62. dk
- 30M. MadondoK
- 8M. MkhizeF
- 5Vusumuzi MthabelaO75' oyuna girdi 75. dk
Sekhukhune United · 4-2-3-1
- 30M. ButheleziK
- 2N. MobbieD
- 28T. MatsimbiD
- 14Ndongani Samba Gilbani O’NeilD
- 26A. McabaD45' oyundan çıktı 45. dk
- 33G. KhupeO
- 15S. MkhizeO81' oyundan çıktı 81. dk
- 13Mcedi VandalaO65' oyundan çıktı 65. dk
- 11E. RammalaO65' oyundan çıktı 65. dk
- 31T. MokoaneO44' sarı kart 44. dk
- 34C. OhizuF45' oyundan çıktı 45. dk
- 29Shaheed Kazeem D'AngeloD45' oyuna girdi 45. dk
- 12T. KhibaD
- 27Thabang MakuboF
- 41B. MuzeuF45' oyuna girdi 45. dk
- 3Bright NdlovuO81' oyuna girdi 81. dk
- 36S. NdloziF
- 8Oageng PhiriF
- 7M. RamabuF65' oyuna girdi 65. dk
- 23Manuel SapungaK
Teknik direktör: Papi Zothwane
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Son 5 maçta Milford FC 2 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 7-5). Sekhukhune United için son 5 maçın dökümü: 3G 2B 0M, atılan 9, yenilen 5. Öne çıkan: son 3 maçını kazandı.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2025 yılından bu yana 2 kez karşılaştı: Milford FC 0, Sekhukhune United 1 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Son maç: 7 Mart 2026, Sekhukhune United 1-1 Milford FC.
- Sıralama
- 4. (15 p) – 6. (14 p)
- Form (son 5)
- MGBGB – GGGBB
- H2H (G-B-M)
- 0-1-1 (2 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %25
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %75 – %50
- Korner ort. (maç)
- 9,2
- iddaa MS 1-0-2
- 2,66 – 2,72 – 2,26
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Milford FC iç saha 4 maçta maç başına 2,25 gol attı, 0,75 gol yedi; Sekhukhune United dış saha 4 maçta 1,00 attı, 1,75 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %50, konukta %25. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Milford FC %75, Sekhukhune United %50. İlk yarıyı önde kapatma: Milford FC 2/4, Sekhukhune United 1/4.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Milford FC 4,8, Sekhukhune United 3,2. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 9,2. Maç başına kart: Milford FC 1,5, Sekhukhune United 1,8.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,66, 0 – 2,72, 2 – 2,26. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,33, Üst 2,32. Karşılıklı Gol: Var 1,94, Yok 1,49.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %38; KG var ortalaması %62; maç başına toplam korner ortalaması 9,2; son 5 maçta toplam 16 gol attılar, 10 gol yediler.
Veri: 31 Ekim 2026 00:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Güney Afrika · Premier Soccer League puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Mamelodi Sundowns | 10 | +18 | 26 |
| 2 | Orlando Pirates | 9 | +19 | 25 |
| 3 | Amazulu | 9 | +5 | 22 |
| 4 | Milford FC | 10 | +4 | 18 |
| 5 | Kaizer Chiefs | 9 | +4 | 14 |
| 6 | Sekhukhune United | 9 | 0 | 14 |
| 7 | Chippa United | 9 | -1 | 11 |
| 8 | Stellenbosch | 9 | -1 | 10 |
| 9 | Kruger United | 9 | -6 | 10 |
| 10 | Golden Arrows | 9 | -2 | 8 |
| 11 | Polokwane City | 9 | -3 | 8 |
| 12 | TS Galaxy | 9 | -5 | 7 |
| 13 | Durban City | 9 | -5 | 7 |
| 14 | Siwelele | 9 | -7 | 6 |
| 15 | Marumo Gallants | 9 | -8 | 5 |
| 16 | Richards Bay | 9 | -12 | 3 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Mamelodi Sundowns | 5 | +13 | 15 |
| 2 | Orlando Pirates | 5 | +10 | 15 |
| 3 | Milford FC | 5 | +7 | 13 |
| 4 | Amazulu | 4 | +4 | 10 |
| 5 | Sekhukhune United | 4 | +4 | 10 |
| 6 | Kaizer Chiefs | 4 | +3 | 8 |
| 7 | Siwelele | 4 | +1 | 6 |
| 8 | Golden Arrows | 5 | -1 | 5 |
| 9 | Marumo Gallants | 5 | -2 | 5 |
| 10 | Polokwane City | 5 | -1 | 4 |
| 11 | Stellenbosch | 4 | -1 | 4 |
| 12 | Durban City | 4 | -1 | 3 |
| 13 | Chippa United | 5 | -4 | 3 |
| 14 | Kruger United | 5 | -7 | 3 |
| 15 | TS Galaxy | 4 | -3 | 1 |
| 16 | Richards Bay | 5 | -6 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Amazulu | 5 | +1 | 12 |
| 2 | Mamelodi Sundowns | 5 | +5 | 11 |
| 3 | Orlando Pirates | 4 | +9 | 10 |
| 4 | Chippa United | 4 | +3 | 8 |
| 5 | Kruger United | 4 | +1 | 7 |
| 6 | Kaizer Chiefs | 5 | +1 | 6 |
| 7 | Stellenbosch | 5 | 0 | 6 |
| 8 | TS Galaxy | 5 | -2 | 6 |
| 9 | Milford FC | 5 | -3 | 5 |
| 10 | Polokwane City | 4 | -2 | 4 |
| 11 | Durban City | 5 | -4 | 4 |
| 12 | Sekhukhune United | 5 | -4 | 4 |
| 13 | Golden Arrows | 4 | -1 | 3 |
| 14 | Richards Bay | 4 | -6 | 2 |
| 15 | Marumo Gallants | 4 | -6 | 0 |
| 16 | Siwelele | 5 | -8 | 0 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 01.11.2026 00:09 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Premier Soccer League'de oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
