Filipinler · PFL

Stallion – Mendiola

Başlamasına 3 sa 49 dk Başlamadı

Stallion – Mendiola: 8 Kasım 10:00, Filipinler · PFL. Bu sezon Stallion evinde 3 maçta 1 galibiyet, 0 beraberlik, 2 mağlubiyet; Mendiola deplasmanda 2 maçta 1 galibiyet, 1 beraberlik, 0 mağlubiyet.

Paylaş
WhatsApp X Görseli indir

Maç özeti

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %63; KG var ortalaması %55; son 5 maçta toplam 17 gol attılar, 23 gol yediler.

Maç önü

Maç özeti

İki takımın son 5 maçı
BilgiStallionMendiola
Form (son 5)MMGBGBMBGM
Gol (attığı – yediği, ort.)2,00 – 2,401,40 – 2,20
2,5 Üst biten%60%60
Karşılıklı gol%60%60
Gol yemediği%0%0
Aralarında (G-B-M)9-2-1 (12 maç, Stallion bakışıyla)

Gol ve yüzdeler: iki takımın son 5 maçı. Yalnız tamamlanmış maçlar. G: galibiyet, B: beraberlik, M: mağlubiyet; E: iç saha, D: deplasman. Oranlar yalnız iddaa, bilgi amaçlıdır.

Maç özeti

İki takımın son 5 maçı

2,00 Gol atma maç başı 1,40
2,40 Gol yeme maç başı 2,20
%0 Gol yememe maçların %0
%60 KG Var maçların %60
%60 2.5 Üst maçların %60

Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir

  • Stallion iç sahada 3 maçta 1 galibiyet, 0 beraberlik, 2 mağlubiyet aldı.
  • Stallion, iç saha maçlarında 3 maçta yalnız 0 kez iki takım da gol attı (%0).

Hangi takımı destekliyorsun?

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Son maçlar

Maç öncesi
Ev sahibi

Stallion

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MMGBG

  1. 25.10 Philippine Army 2–4 Stallion G
  2. 18.10 Kaya 1–1 Stallion B
  3. 11.10 Tuloy 4–5 Stallion G
  4. 27.09 Stallion 0–2 Maharlika M
  5. 20.09 Stallion 0–3 Manila Digger M
Deplasman

Mendiola

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BMBGM

  1. 04.11 Mendiola 0–3 Dynamic Herb Cebu M
  2. 25.10 Tuloy 2–5 Mendiola G
  3. 11.10 Azkals 1–1 Mendiola B
  4. 06.09 Mendiola 0–4 Davao Aguilas M
  5. 31.08 Mendiola 1–1 Maharlika B

Son maçlar 04.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

Maç Analizi

Form (son 5 maç)

Stallion son 5 maçında 2 galibiyet, 1 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 10 gol attı, 12 gol yedi. Son 5 maçta Mendiola 1 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 7-11).

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 12 maçta galibiyetler Stallion 9 – Mendiola 1; 2 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 5,33 gol atıldı; 5 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 8 Nisan 2026, Mendiola 1-3 Stallion.

Gol istatistikleri

Stallion bu sezon 6 maçta maç başına 2,33 gol attı, 2,00 gol yedi; Mendiola bu sezon 5 maçta 1,40 attı, 2,20 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Stallion %67, Mendiola %60. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Stallion %50, Mendiola %60. İlk yarıyı önde kapatma: Stallion 3/6, Mendiola 2/5.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %63; KG var ortalaması %55; son 5 maçta toplam 17 gol attılar, 23 gol yediler.

Form (son 5)
GBGMM – MGBMB
H2H (G-B-M)
9-2-1 (12 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%67 – %60
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%50 – %60

Veri: 7 Kasım 2026 21:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Sezon istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Stallion
Toplam (6)İç saha (3)
Galibiyet%50 3/6%33 1/3
Beraberlik%17 1/6%0 0/3
Mağlubiyet%33 2/6%67 2/3
Mendiola
Toplam (5)Dış saha (2)
Galibiyet%20 1/5%50 1/2
Beraberlik%40 2/5%50 1/2
Mağlubiyet%40 2/5%0 0/2

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Stallion
Toplam (6)İç saha (3)
Attığı gol / maç2,33 (14 gol)1,33 (4 gol)
Yediği gol / maç2,00 (12 gol)1,67 (5 gol)
Mendiola
Toplam (5)Dış saha (2)
Attığı gol / maç1,40 (7 gol)3,00 (6 gol)
Yediği gol / maç2,20 (11 gol)1,50 (3 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Stallion
Toplam (6)İç saha (3)
KG Var%50 3/6%0 0/3
1,5 Üst%100 6/6%100 3/3
2,5 Üst%67 4/6%67 2/3
3,5 Üst%50 3/6%33 1/3
Gol yememe%17 1/6%33 1/3
Mendiola
Toplam (5)Dış saha (2)
KG Var%60 3/5%100 2/2
1,5 Üst%100 5/5%100 2/2
2,5 Üst%60 3/5%50 1/2
3,5 Üst%40 2/5%50 1/2
Gol yememe%0 0/5%0 0/2

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Stallion
Toplam (6)İç saha (3)
Önde%50 3/6%33 1/3
Berabere%0 0/6%0 0/3
Geride%50 3/6%67 2/3
Mendiola
Toplam (5)Dış saha (2)
Önde%40 2/5%100 2/2
Berabere%0 0/5%0 0/2
Geride%60 3/5%0 0/2

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Stallion (6 maç)

1/131/X01/20X/10X/X0X/202/102/X12/22

Mendiola (5 maç)

1/111/X11/20X/10X/X0X/202/102/X12/22

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Stallion (5 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 4 2
16-30 1 1
31-45 0 0
46-60 3 4
61-75 2 1
76-90 4 1

Mendiola (5 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 2
16-30 1 1
31-45 2 2
46-60 1 1
61-75 0 1
76-90 2 4

Kartlar

Stallion

Sarı 0 · Kırmızı 3 (6 maç · maç başı sarı 0,0)

Mendiola

Sarı 0 · Kırmızı 0 (5 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 04.11.2026 15:30 TSİ itibarıyla · ligde 28 maç. Lig istatistikleri →

iddaa oranları

Oranlar Bilgi amaçlı

Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 21:20 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.

Maç sonucu

1 · Stallion–
X · Beraberlik8,57
2 · Mendiola12,45

Karşılıklı gol

Var1,54
Yok1,83
Tüm marketler (12)

Çifte Şans

1 ve 0–1 ve 2–0 ve 24,05

1. Yarı Alt/Üst 1.5

Alt1,96Üst1,46

1. Yarı Karşılıklı Gol

Var3,18Yok1,14

Deplasman Alt/Üst 0.5

Alt1,90Üst1,49

Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt1,24Üst2,59

Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 1.5

Alt1,58Üst1,79

1. Yarı Sonucu

11,2603,3929,26

2. Yarı Sonucu

11,2003,9929,17

Handikaplı Maç Sonucu -3

12,5104,1221,64

Ev Sahibi Alt/Üst 3.5

Alt1,54Üst1,83

1. Yarı Çifte Şans

1 ve 0–1 ve 21,100 ve 22,29

Tek / Çift

Tek1,66Çift1,69