← Maçlar
Filipinler · PFL25 Ekim 2026 · 15:30 TSİ

Tuloy FC 2-5 Mendiola FC: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Tuloy FC
2–5İY 1–3
Mendiola FC
Maç sonu

Tuloy FC 2–5 Mendiola FC (25 Ekim 2026). İlk yarı 1–3.

Maç özeti

Tuloy FC – Mendiola FC maçı 2-5 sona erdi; ilk yarı 1-3 tamamlandı.

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Tuloy FC üstte · Mendiola FC altta

01530İY607590 5' gol (Mendiola FC)17' gol: Saut (Tuloy FC)24' gol (Mendiola FC)35' gol (Mendiola FC)48' gol (Mendiola FC)85' gol: J. Jalique (Tuloy FC)90+1' gol (Mendiola FC)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 5' gol (Mendiola FC)
  • 17' gol: Saut (Tuloy FC)
  • 24' gol (Mendiola FC)
  • 35' gol (Mendiola FC)
  • 48' gol (Mendiola FC)
  • 85' gol: J. Jalique (Tuloy FC)
  • 90+1' gol (Mendiola FC)

Maç olayları

  1. Tuloy FCMendiola FC
  2. 90+1'Gol 2–5
  3. Gol J. Jalique 2–485'
  4. 48'Gol 1–4
  5. 35'Gol 1–3
  6. 24'Gol 1–2
  7. Gol Saut 1–117'
  8. 5'Gol 0–1

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Tuloy FC
Toplam (8)İç saha (4)
Galibiyet%13 1/8%0 0/4
Beraberlik%0 0/8%0 0/4
Mağlubiyet%88 7/8%100 4/4
Mendiola FC
Toplam (5)Dış saha (2)
Galibiyet%20 1/5%50 1/2
Beraberlik%40 2/5%50 1/2
Mağlubiyet%40 2/5%0 0/2

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Tuloy FC
Toplam (8)İç saha (4)
Attığı gol / maç1,62 (13 gol)1,50 (6 gol)
Yediği gol / maç4,25 (34 gol)4,75 (19 gol)
Mendiola FC
Toplam (5)Dış saha (2)
Attığı gol / maç1,40 (7 gol)3,00 (6 gol)
Yediği gol / maç2,20 (11 gol)1,50 (3 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Tuloy FC
Toplam (8)İç saha (4)
KG Var%63 5/8%50 2/4
1,5 Üst%100 8/8%100 4/4
2,5 Üst%100 8/8%100 4/4
3,5 Üst%75 6/8%75 3/4
Gol yememe%0 0/8%0 0/4
Mendiola FC
Toplam (5)Dış saha (2)
KG Var%60 3/5%100 2/2
1,5 Üst%100 5/5%100 2/2
2,5 Üst%60 3/5%50 1/2
3,5 Üst%40 2/5%50 1/2
Gol yememe%0 0/5%0 0/2

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Tuloy FC
Toplam (8)İç saha (4)
Önde%13 1/8%0 0/4
Berabere%0 0/8%0 0/4
Geride%88 7/8%100 4/4
Mendiola FC
Toplam (5)Dış saha (2)
Önde%40 2/5%100 2/2
Berabere%0 0/5%0 0/2
Geride%60 3/5%0 0/2

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Tuloy FC (8 maç)

1/111/X01/20X/10X/X0X/202/102/X02/27

Mendiola FC (5 maç)

1/111/X11/20X/10X/X0X/202/102/X12/22

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Tuloy FC (8 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 6
16-30 3 5
31-45 2 5
46-60 2 7
61-75 2 7
76-90 4 4

Mendiola FC (5 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 2
16-30 1 1
31-45 2 2
46-60 1 1
61-75 0 1
76-90 2 4

Kartlar

Tuloy FC

Sarı 0 · Kırmızı 0 (8 maç · maç başı sarı 0,0)

Mendiola FC

Sarı 0 · Kırmızı 0 (5 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 04.11.2026 15:30 TSİ itibarıyla · ligde 28 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Tuloy son 5 maçında 1 galibiyet, 0 beraberlik, 4 yenilgi aldı; 9 gol attı, 19 gol yedi. Öne çıkan: son 3 maçını kaybetti, 5 maçı 2,5 gol üstü bitti. Mendiola için son 5 maçın dökümü: 1G 2B 2M, atılan 5, yenilen 11.

Aralarındaki maçlar

İki takım 2023 yılından bu yana 5 kez karşılaştı: Tuloy 2, Mendiola 1 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Son 5 karşılaşmada maç başına 4,80 gol atıldı; 4 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 24 Mayıs 2026, Mendiola 1-4 Tuloy.

Form (son 5)
MMMGM – BMBMG
H2H (G-B-M)
2-2-1 (5 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%100 – %33
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%67 – %67
iddaa MS 1-0-2
2,01 – 4,11 – 2,25
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Tuloy bu sezon 6 maçta maç başına 1,83 gol attı, 3,83 gol yedi; Mendiola bu sezon 3 maçta 0,67 attı, 2,00 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %100, konukta %33. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Tuloy %67, Mendiola %67. İlk yarıyı önde kapatma: Tuloy 1/6, Mendiola 1/3.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,01, 0 – 4,11, 2 – 2,25. Karşılıklı Gol: Var 1,13, Yok 3,37.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %67; KG var ortalaması %67; son 5 maçta toplam 14 gol attılar, 30 gol yediler.

Veri: 25 Ekim 2026 10:00 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

iddaa oranları

Maç sonucu

12,01X4,1122,25

Çifte şans

1X1,34121,08X21,43

Karşılıklı gol

Var1,13Yok3,37

3,5 Alt / Üst

Alt1,99Üst1,47

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün PFL'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.