Sporting CP B 3-0 Portimonense: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Sporting CP B 3–0 Portimonense (24 Ekim 2026). İlk yarı 1–0. Şut 12–18, isabetli şut 4–9, topa sahip olma %41–%59, korner 3–5.
Maç özeti
Sporting CP B – Portimonense maçı 3-0 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: Ivanildo da Silva Mendes 15', Mauro Couto 46', Kauã Wellhington Oliveira Pinto 87' (Sporting CP B).
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Sporting CP B: Tiago Fernandes · Portimonense: Alex
Bu maçta: olay ✓ · kadro ✓ · istatistik ✓ · xG —
Maç akışı
Sporting CP B üstte · Portimonense altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 8' sarı kart: Kauã Wellhington Oliveira Pinto (Sporting CP B)
- 15' gol: Ivanildo da Silva Mendes (Sporting CP B)
- 34' oyuncu değişikliği: Miguel Alves ↔ Rafael Mota (Sporting CP B)
- 36' sarı kart: Jarleysom Ferreira de Amurim (Portimonense)
- 41' sarı kart: Felipe Favero (Portimonense)
- 46' gol: Mauro Couto (Sporting CP B)
- 46' oyuncu değişikliği: Felipe Favero ↔ Yanis da Rocha (Portimonense)
- 46' oyuncu değişikliği: Samuel Loureiro Carvalho Justo ↔ Mauro Couto (Sporting CP B)
- 46' oyuncu değişikliği: Bidu ↔ Paulo Cardoso (Sporting CP B)
- 46' oyuncu değişikliği: Atanasio ↔ Rodrigo Rodrigues (Sporting CP B)
- 52' sarı kart: Samuel Neves Bengue (Portimonense)
- 56' oyuncu değişikliği: Dânio Djassi ↔ Samuel Yépié Yépié (Portimonense)
- 56' oyuncu değişikliği: Jarleysom Ferreira de Amurim ↔ Diogo Cabral (Portimonense)
- 76' oyuncu değişikliği: Ivanildo da Silva Mendes ↔ Mateo Tanlongo (Sporting CP B)
- 79' oyuncu değişikliği: João Reis ↔ Thauan Lara dos Santos (Portimonense)
- 79' oyuncu değişikliği: Tiago Filipe Prazeres Ferreira ↔ Midana Bigna Soares Cassama (Portimonense)
- 87' gol: Kauã Wellhington Oliveira Pinto (Sporting CP B)
Maç olayları
- Sporting CP BPortimonense
- Gol Kauã Wellhington Oliveira Pinto 3–087'
- 79'João Reis ↔ Thauan Lara dos SantosOyuncu değişikliği
- 79'Tiago Filipe Prazeres Ferreira ↔ Midana Bigna Soares CassamaOyuncu değişikliği
- Ivanildo da Silva Mendes ↔ Mateo TanlongoOyuncu değişikliği76'
- 60'Welinton JuniorVAR
- 56'Dânio Djassi ↔ Samuel Yépié YépiéOyuncu değişikliği
- 56'Jarleysom Ferreira de Amurim ↔ Diogo CabralOyuncu değişikliği
- 52'Samuel Neves BengueSarı kart
- Gol Mauro Couto 2–046'
- 46'Felipe Favero ↔ Yanis da RochaOyuncu değişikliği
- Samuel Loureiro Carvalho Justo ↔ Mauro CoutoOyuncu değişikliği46'
- Bidu ↔ Paulo CardosoOyuncu değişikliği46'
- Atanasio ↔ Rodrigo RodriguesOyuncu değişikliği46'
- 41'Felipe FaveroSarı kart
- 36'Jarleysom Ferreira de AmurimSarı kart
- Miguel Alves ↔ Rafael MotaOyuncu değişikliği34'
- Gol Ivanildo da Silva Mendes 1–0Asist: Zaid Bafdili15'
- Kauã Wellhington Oliveira PintoSarı kart8'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (9) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %78 7/9 | %75 3/4 |
| Beraberlik | %0 0/9 | %0 0/4 |
| Mağlubiyet | %22 2/9 | %25 1/4 |
| Toplam (9) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %33 3/9 | %40 2/5 |
| Beraberlik | %22 2/9 | %20 1/5 |
| Mağlubiyet | %44 4/9 | %40 2/5 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (9) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,67 (15 gol) | 1,75 (7 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,78 (7 gol) | 0,75 (3 gol) |
| Toplam (9) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,67 (6 gol) | 0,80 (4 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,11 (10 gol) | 1,20 (6 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (9) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| KG Var | %44 4/9 | %50 2/4 |
| 1,5 Üst | %78 7/9 | %75 3/4 |
| 2,5 Üst | %56 5/9 | %75 3/4 |
| 3,5 Üst | %11 1/9 | %0 0/4 |
| Gol yememe | %44 4/9 | %50 2/4 |
| Toplam (9) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %22 2/9 | %40 2/5 |
| 1,5 Üst | %67 6/9 | %60 3/5 |
| 2,5 Üst | %22 2/9 | %40 2/5 |
| 3,5 Üst | %0 0/9 | %0 0/5 |
| Gol yememe | %33 3/9 | %20 1/5 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (7) | İç saha (3) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,5 | 7,5 |
| 7,5 Üst | %50 2/4 | %50 1/2 |
| 8,5 Üst | %25 1/4 | %0 0/2 |
| 9,5 Üst | %25 1/4 | %0 0/2 |
| 10,5 Üst | %25 1/4 | %0 0/2 |
| Toplam (7) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,5 | 8,0 |
| 7,5 Üst | %100 4/4 | %100 2/2 |
| 8,5 Üst | %25 1/4 | %0 0/2 |
| 9,5 Üst | %25 1/4 | %0 0/2 |
| 10,5 Üst | %0 0/4 | %0 0/2 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (7) | İç saha (3) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,7 | 6,3 |
| 2,5 Üst | %100 7/7 | %100 3/3 |
| 3,5 Üst | %71 5/7 | %100 3/3 |
| 4,5 Üst | %29 2/7 | %67 2/3 |
| 5,5 Üst | %14 1/7 | %33 1/3 |
| Toplam (7) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,6 | 4,0 |
| 2,5 Üst | %100 7/7 | %100 4/4 |
| 3,5 Üst | %71 5/7 | %75 3/4 |
| 4,5 Üst | %43 3/7 | %25 1/4 |
| 5,5 Üst | %29 2/7 | %0 0/4 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (7) | İç saha (3) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 6,4 | 7,7 |
| 6,5 Üst | %57 4/7 | %67 2/3 |
| 7,5 Üst | %57 4/7 | %67 2/3 |
| 8,5 Üst | %57 4/7 | %67 2/3 |
| 9,5 Üst | %43 3/7 | %67 2/3 |
| Toplam (7) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 4,0 | 4,3 |
| 6,5 Üst | %29 2/7 | %25 1/4 |
| 7,5 Üst | %14 1/7 | %25 1/4 |
| 8,5 Üst | %14 1/7 | %25 1/4 |
| 9,5 Üst | %14 1/7 | %25 1/4 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (9) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Önde | %56 5/9 | %50 2/4 |
| Berabere | %33 3/9 | %50 2/4 |
| Geride | %11 1/9 | %0 0/4 |
| Toplam (9) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %22 2/9 | %20 1/5 |
| Berabere | %33 3/9 | %40 2/5 |
| Geride | %44 4/9 | %40 2/5 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Sporting CP B (9 maç)
Portimonense (9 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Sporting CP B (9 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 0 |
| 16-30 | 2 | 0 |
| 31-45 | 3 | 2 |
| 46-60 | 3 | 1 |
| 61-75 | 0 | 1 |
| 76-90 | 5 | 3 |
Portimonense (9 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 1 |
| 16-30 | 0 | 1 |
| 31-45 | 1 | 2 |
| 46-60 | 1 | 2 |
| 61-75 | 3 | 0 |
| 76-90 | 0 | 4 |
Kartlar
Sporting CP B
Sarı 16 · Kırmızı 1 (9 maç · maç başı sarı 1,8)
Portimonense
Sarı 20 · Kırmızı 0 (9 maç · maç başı sarı 2,2)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 18:30 TSİ itibarıyla · ligde 85 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Sporting CP B: iç saha, 3 maç · Portimonense: dış saha, 4 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Sporting CP B – Portimonense ilk 11'ler
Sporting CP B · 3-5-2
- 99Francisco SilvaK
- 84AtanasioD46' oyundan çıktı 46. dk
- 66Miguel Monteiro AlvesD34' oyundan çıktı 34. dk
- 45D. CoxiD
- 59Kauã OliveiraO8' sarı kart 8. dk87' gol 87. dk
- 83Z. BafdiliO15' asist 15. dk
- 62I. da Silva MendesO15' gol 15. dk76' oyundan çıktı 76. dk
- 96Samuel JustoO46' oyundan çıktı 46. dk
- 63Rafael CamachoF
- 82Gabriel SilvaF
- 88BiduF
- 87Paulo CardosoO46' oyuna girdi 46. dk
- 57C. GrombahiF
- 78Mauro CoutoF46' oyuna girdi 46. dk46' gol 46. dk
- 76Rodrigo RodriguesO46' oyuna girdi 46. dk
- 74Guilherme PiresK
- 85Rafael MotaD34' oyuna girdi 34. dk
- 86A. LeeD
- 40M. TanlongoO76' oyuna girdi 76. dk
- 91M. AlmeidaF
- 53Diego Rafael Tavares Capítulo FarinhaO
- 48joao rijoD
- 89Leonardo Gomes Fernandes VarelaO
Teknik direktör: Tiago Fernandes
Portimonense · 3-4-3
- 1DuduK
- 6S. NevesD52' sarı kart 52. dk
- 4Italo CabelinhoD
- 3Jarleysom AmurimD36' sarı kart 36. dk56' oyundan çıktı 56. dk
- 2EdneyF
- 15XavierO
- 80Felipe FaveroO41' sarı kart 41. dk46' oyundan çıktı 46. dk
- 17João ReisD79' oyundan çıktı 79. dk
- 18Tiago FerreiraF79' oyundan çıktı 79. dk
- 93Welinton JúniorF
- 7Danio DjassiF56' oyundan çıktı 56. dk
- 65WellingtonK
- 36Thauan LaraD79' oyuna girdi 79. dk
- 73Marlon JúniorD
- 8João CasimiroO
- 9S. Yépié YépiéO56' oyuna girdi 56. dk
- 21Yanis da RochaO46' oyuna girdi 46. dk
- 11Diogo CabralF56' oyuna girdi 56. dk
- 19Midana CassamaF79' oyuna girdi 79. dk
- 38wermesonO
- 79PaulinhoF
- 70G. AguasF
- 5G. TunguliyadiD
Teknik direktör: Alex
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Portekiz · Segunda Liga puan durumu · Division2
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lusitânia Lourosa | 8 | +7 | 18 |
| 2 | Sporting CP B | 8 | +7 | 18 |
| 3 | Penafiel | 8 | +10 | 16 |
| 4 | Académica | 8 | +4 | 15 |
| 5 | Farense | 8 | +4 | 14 |
| 6 | Benfica B | 8 | +3 | 14 |
| 7 | AVS | 8 | +2 | 12 |
| 8 | Tondela | 8 | +1 | 12 |
| 9 | Vizela | 8 | 0 | 11 |
| 10 | União de Leiria | 8 | +1 | 11 |
| 11 | Leixoes | 8 | -3 | 10 |
| 12 | Portimonense | 8 | -4 | 10 |
| 13 | Torreense | 8 | -2 | 9 |
| 14 | Chaves | 8 | -7 | 8 |
| 15 | Porto II | 8 | -8 | 8 |
| 16 | Felgueiras 1932 | 8 | -2 | 7 |
| 17 | Amarante | 8 | -5 | 5 |
| 18 | Feirense | 8 | -8 | 2 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Farense | 5 | +3 | 10 |
| 2 | Sporting CP B | 4 | +4 | 9 |
| 3 | Tondela | 4 | +3 | 9 |
| 4 | Lusitânia Lourosa | 4 | +3 | 8 |
| 5 | AVS | 4 | +2 | 7 |
| 6 | Benfica B | 4 | 0 | 7 |
| 7 | Vizela | 4 | 0 | 7 |
| 8 | Chaves | 4 | -1 | 7 |
| 9 | Penafiel | 4 | +3 | 6 |
| 10 | Leixoes | 4 | 0 | 6 |
| 11 | Académica | 4 | 0 | 6 |
| 12 | União de Leiria | 4 | 0 | 6 |
| 13 | Felgueiras 1932 | 4 | 0 | 5 |
| 14 | Torreense | 4 | -2 | 5 |
| 15 | Amarante | 4 | -1 | 4 |
| 16 | Portimonense | 3 | -2 | 3 |
| 17 | Feirense | 4 | -3 | 2 |
| 18 | Porto II | 4 | -5 | 2 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Penafiel | 4 | +7 | 10 |
| 2 | Lusitânia Lourosa | 4 | +4 | 10 |
| 3 | Académica | 4 | +4 | 9 |
| 4 | Sporting CP B | 4 | +3 | 9 |
| 5 | Benfica B | 4 | +3 | 7 |
| 6 | Portimonense | 5 | -2 | 7 |
| 7 | Porto II | 4 | -3 | 6 |
| 8 | União de Leiria | 4 | +1 | 5 |
| 9 | AVS | 4 | 0 | 5 |
| 10 | Farense | 3 | +1 | 4 |
| 11 | Vizela | 4 | 0 | 4 |
| 12 | Torreense | 4 | 0 | 4 |
| 13 | Leixoes | 4 | -3 | 4 |
| 14 | Tondela | 4 | -2 | 3 |
| 15 | Felgueiras 1932 | 4 | -2 | 2 |
| 16 | Amarante | 4 | -4 | 1 |
| 17 | Chaves | 4 | -6 | 1 |
| 18 | Feirense | 4 | -5 | 0 |
Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 17:15 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 17:15 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
Aynı gün Segunda Liga'da oynanan diğer maçlar
- 13:00 Academica 4–0 Leixoes SC
- 16:00 CD Feirense 0–0 Benfica B
- 20:00 Farense 1–4 Penafiel
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
