← Maçlar
Çin · League One · 29. hafta31 Ekim 2026 · 09:30 TSİ

Changchun Yatai 1-0 Nantong Zhiyun FC: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Changchun Yatai
1–0İY 1–0
Nantong Zhiyun FC
Maç sonu

Changchun Yatai 1–0 Nantong Zhiyun FC (31 Ekim 2026). İlk yarı 1–0.

Maç özeti

Changchun Yatai – Nantong Zhiyun FC maçı 1-0 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: Tan Long 42' (Changchun Yatai).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Changchun Yatai üstte · Nantong Zhiyun FC altta

01530İY607590 42' gol: Tan Long (Changchun Yatai)46' oyuncu değişikliği: Deng Yubiao ↔ Liu Wei (Nantong Zhiyun FC)↔59' oyuncu değişikliği: Jia Boyan ↔ Ye Daochi (Nantong Zhiyun FC)↔61' sarı kart: Lucas Kal (Nantong Zhiyun FC)69' oyuncu değişikliği: Fan Chao ↔ Liu Ziheng (Changchun Yatai)↔72' oyuncu değişikliği: Lucas Kal ↔ Jiang Jiapeng (Nantong Zhiyun FC)↔77' oyuncu değişikliği: Beshathan Zanhar ↔ Ling Jie (Nantong Zhiyun FC)↔78' oyuncu değişikliği: R. Dujardin ↔ Xu Hui (Nantong Zhiyun FC)↔90+1' oyuncu değişikliği: JIng Boxi ↔ K. Lu (Changchun Yatai)↔90+1' oyuncu değişikliği: Chen Xuhuang ↔ Ling Chuanbin (Changchun Yatai)↔

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 42' gol: Tan Long (Changchun Yatai)
  • 46' oyuncu değişikliği: Deng Yubiao ↔ Liu Wei (Nantong Zhiyun FC)
  • 59' oyuncu değişikliği: Jia Boyan ↔ Ye Daochi (Nantong Zhiyun FC)
  • 61' sarı kart: Lucas Kal (Nantong Zhiyun FC)
  • 69' oyuncu değişikliği: Fan Chao ↔ Liu Ziheng (Changchun Yatai)
  • 72' oyuncu değişikliği: Lucas Kal ↔ Jiang Jiapeng (Nantong Zhiyun FC)
  • 77' oyuncu değişikliği: Beshathan Zanhar ↔ Ling Jie (Nantong Zhiyun FC)
  • 78' oyuncu değişikliği: R. Dujardin ↔ Xu Hui (Nantong Zhiyun FC)
  • 90+1' oyuncu değişikliği: JIng Boxi ↔ K. Lu (Changchun Yatai)
  • 90+1' oyuncu değişikliği: Chen Xuhuang ↔ Ling Chuanbin (Changchun Yatai)

Maç olayları

  1. Changchun YataiNantong Zhiyun FC
  2. JIng Boxi ↔ K. LuOyuncu değişikliği90+1'
  3. Chen Xuhuang ↔ Ling ChuanbinOyuncu değişikliği90+1'
  4. 78'R. Dujardin ↔ Xu HuiOyuncu değişikliği
  5. 77'Beshathan Zanhar ↔ Ling JieOyuncu değişikliği
  6. 72'Lucas Kal ↔ Jiang JiapengOyuncu değişikliği
  7. Fan Chao ↔ Liu ZihengOyuncu değişikliği69'
  8. 61'Lucas KalSarı kart
  9. 59'Jia Boyan ↔ Ye DaochiOyuncu değişikliği
  10. 46'Deng Yubiao ↔ Liu WeiOyuncu değişikliği
  11. Gol Tan Long 1–0Asist: Fan Chao42'

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Changchun Yatai
Toplam (30)İç saha (15)
Galibiyet%40 12/30%60 9/15
Beraberlik%23 7/30%13 2/15
Mağlubiyet%37 11/30%27 4/15
Nantong Zhiyun FC
Toplam (30)Dış saha (15)
Galibiyet%53 16/30%27 4/15
Beraberlik%30 9/30%53 8/15
Mağlubiyet%17 5/30%20 3/15

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Changchun Yatai
Toplam (30)İç saha (15)
Attığı gol / maç1,57 (47 gol)1,80 (27 gol)
Yediği gol / maç1,53 (46 gol)1,33 (20 gol)
Nantong Zhiyun FC
Toplam (30)Dış saha (15)
Attığı gol / maç1,33 (40 gol)0,93 (14 gol)
Yediği gol / maç0,73 (22 gol)0,87 (13 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Changchun Yatai
Toplam (30)İç saha (15)
KG Var%70 21/30%60 9/15
1,5 Üst%87 26/30%80 12/15
2,5 Üst%67 20/30%67 10/15
3,5 Üst%37 11/30%33 5/15
Gol yememe%17 5/30%33 5/15
Nantong Zhiyun FC
Toplam (30)Dış saha (15)
KG Var%47 14/30%53 8/15
1,5 Üst%53 16/30%53 8/15
2,5 Üst%30 9/30%27 4/15
3,5 Üst%23 7/30%20 3/15
Gol yememe%47 14/30%40 6/15

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Changchun Yatai
Toplam (30)İç saha (15)
Önde%27 8/30%33 5/15
Berabere%43 13/30%40 6/15
Geride%30 9/30%27 4/15
Nantong Zhiyun FC
Toplam (30)Dış saha (15)
Önde%40 12/30%33 5/15
Berabere%47 14/30%47 7/15
Geride%13 4/30%20 3/15

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Changchun Yatai (30 maç)

1/171/X11/20X/15X/X3X/252/102/X32/26

Nantong Zhiyun FC (30 maç)

1/1101/X21/20X/16X/X7X/212/102/X02/24

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Changchun Yatai (27 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 6 10
16-30 3 5
31-45 11 5
46-60 9 5
61-75 3 9
76-90 8 5

Nantong Zhiyun FC (30 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 8 1
16-30 6 3
31-45 6 7
46-60 7 5
61-75 7 1
76-90 6 5

Kartlar

Changchun Yatai

Sarı 57 · Kırmızı 1 (30 maç · maç başı sarı 1,9)

Nantong Zhiyun FC

Sarı 73 · Kırmızı 3 (30 maç · maç başı sarı 2,4)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 13:40 TSİ itibarıyla · ligde 240 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Changchun Yatai için son 5 maçın dökümü: 1G 3B 1M, atılan 8, yenilen 7. Son 5 maçta Nantong Zhiyun 5 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 0 kez kaybetti (gol: 6-0). Öne çıkan: son 5 maçını kazandı, 5 maçta gol yemedi, yalnız 0 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 10 maçta galibiyetler Changchun Yatai 7 – Nantong Zhiyun 1; 2 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,17 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 26 Eylül 2026, Nantong Zhiyun 2-0 Changchun Yatai.

Sıralama
9. (35 p) – 2. (54 p)
Form (son 5)
GBBBM – GGGGG
H2H (G-B-M)
7-2-1 (10 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%71 – %29
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%64 – %57
iddaa MS 1-0-2
2,31 – 3,16 – 2,29
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Changchun Yatai iç saha 14 maçta maç başına 1,86 gol attı, 1,43 gol yedi; Nantong Zhiyun dış saha 14 maçta 1,00 attı, 0,86 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %71, konukta %29. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Changchun Yatai %64, Nantong Zhiyun %57. İlk yarıyı önde kapatma: Changchun Yatai 4/14, Nantong Zhiyun 5/14.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,31, 0 – 3,16, 2 – 2,29. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,73, Üst 1,64. Karşılıklı Gol: Var 1,52, Yok 1,90.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %50; KG var ortalaması %61; son 5 maçta toplam 14 gol attılar, 7 gol yediler.

Veri: 25 Ekim 2026 18:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Çin · League One puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Guangzhou E-Power 301884 5831 +2762 GMBBM
2Nantong Zhiyun 301695 4022 +1857 GGGMG
3Shaanxi Union 301569 5730 +2751 GGMGG
4Guangxi Hengchen 301389 4639 +747 BBMMM
5Shenzhen Juniors 3012117 4336 +747 BBMBM
6Yanbian Longding 3012108 4331 +1246 MGGGB
7Wuxi Wugou 3012711 4635 +1143 GMGGB
8Hebei Kungfu 3011910 3130 +142 BMGBB
9Changchun Yatai 3012711 4746 +139 BBGGB
10Ningbo Professional 3011712 3637 -137 BBMGG
11Dalian Huayi 3091011 3843 -537 BBGMG
12Nanjing City 309714 3240 -834 BGGGG
13Suzhou Dongwu 3081111 3642 -632 BBBMG
14Heilongjiang Lava Spring 3051312 4053 -1328 MGMBM
15Meizhou Kejia 307419 2663 -3716 MMMMM
16Dongguan United 303720 3071 -4116 MMMMM
#TakımOGBMAYAVP
1Nantong Zhiyun 151212 269 +1737
2Shaanxi Union 151131 369 +2736
3Guangzhou E-Power 15942 2813 +1531
4Changchun Yatai 15924 2720 +729
5Dalian Huayi 15771 2718 +928
6Guangxi Hengchen 15762 2719 +827
7Shenzhen Juniors 15663 2119 +224
8Hebei Kungfu 15654 1514 +123
9Yanbian Longding 15573 2313 +1022
10Ningbo Professional 15645 2021 -122
11Nanjing City 15636 1619 -321
12Wuxi Wugou 15555 1917 +220
13Suzhou Dongwu 15537 1420 -618
14Heilongjiang Lava Spring 15276 1924 -513
15Meizhou Kejia 154110 1635 -1913
16Dongguan United 151311 1233 -216
#TakımOGBMAYAVP
1Guangzhou E-Power 15942 3018 +1231
2Yanbian Longding 15735 2018 +224
3Wuxi Wugou 15726 2718 +923
4Shenzhen Juniors 15654 2217 +523
5Nantong Zhiyun 15483 1413 +120
6Guangxi Hengchen 15627 1920 -120
7Hebei Kungfu 15546 1616 019
8Ningbo Professional 15537 1616 018
9Suzhou Dongwu 15384 2222 017
10Shaanxi Union 15438 2121 015
11Heilongjiang Lava Spring 15366 2129 -815
12Changchun Yatai 15357 2026 -614
13Nanjing City 15348 1621 -513
14Meizhou Kejia 15339 1028 -1812
15Dongguan United 15249 1838 -2010
16Dalian Huayi 152310 1125 -149

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 13:40 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

12,31X3,1622,29

Çifte şans

1X1,33121,16X21,32

Karşılıklı gol

Var1,52Yok1,90

1,5 Alt / Üst

Alt3,24Üst1,14

2,5 Alt / Üst

Alt1,73Üst1,64

3,5 Alt / Üst

Alt1,23Üst2,72

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün League One'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.