Lamphun Warrior 0-2 Bangkok United: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Lamphun Warrior 0–2 Bangkok United (11 Ekim 2026). İlk yarı 0–0. Şut 16–15, isabetli şut 5–6, topa sahip olma %48–%52, korner 4–3.
Maç özeti
Lamphun Warrior – Bangkok United maçı 0-2 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: William Popp 48', Kakana Khamyok 90+3' (Bangkok United). xG: Lamphun Warrior 2,0 – 1,1 Bangkok United.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Lamphun Warrior: D. Amato · Bangkok United: T. Sripan
Maç akışı
Lamphun Warrior üstte · Bangkok United altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 17' sarı kart: Putthinan Wannasri (Lamphun Warrior)
- 48' gol: William Popp (Bangkok United)
- 50' oyuncu değişikliği: John-Patrick Strauss ↔ Wanchai Jarunongkran (Bangkok United)
- 62' oyuncu değişikliği: Wittaya Moonwong ↔ Suriya Singmui (Lamphun Warrior)
- 65' oyuncu değişikliği: Pokklaw Anan ↔ Thitiphan Puangchan (Bangkok United)
- 65' oyuncu değişikliği: Anthony Caceres ↔ Picha Autra (Bangkok United)
- 68' sarı kart: Baworn Tapla (Lamphun Warrior)
- 75' oyuncu değişikliği: Baworn Tapla ↔ Anderson (Lamphun Warrior)
- 75' oyuncu değişikliği: Christian Ilić ↔ Purachet Thodsanid (Lamphun Warrior)
- 75' oyuncu değişikliği: Osarenren Okungbowa ↔ Nuttee Noiwilai (Lamphun Warrior)
- 78' oyuncu değişikliği: Yonatan Cohen ↔ Felipe Santos (Bangkok United)
- 78' oyuncu değişikliği: Marc Cardona ↔ Kakana Khamyok (Bangkok United)
- 86' oyuncu değişikliği: Putthinan Wannasri ↔ Athit Stephen Berg (Lamphun Warrior)
- 90+3' gol: Kakana Khamyok (Bangkok United)
Maç olayları
- Lamphun WarriorBangkok United
- 90+3'Gol Kakana Khamyok 0–2Asist: William Popp
- Putthinan Wannasri ↔ Athit Stephen BergOyuncu değişikliği86'
- 78'Yonatan Cohen ↔ Felipe SantosOyuncu değişikliği
- 78'Marc Cardona ↔ Kakana KhamyokOyuncu değişikliği
- Baworn Tapla ↔ AndersonOyuncu değişikliği75'
- Christian Ilić ↔ Purachet ThodsanidOyuncu değişikliği75'
- Osarenren Okungbowa ↔ Nuttee NoiwilaiOyuncu değişikliği75'
- Baworn TaplaSarı kart68'
- 65'Pokklaw Anan ↔ Thitiphan PuangchanOyuncu değişikliği
- 65'Anthony Caceres ↔ Picha AutraOyuncu değişikliği
- Wittaya Moonwong ↔ Suriya SingmuiOyuncu değişikliği62'
- 50'John-Patrick Strauss ↔ Wanchai JarunongkranOyuncu değişikliği
- 48'Gol William Popp 0–1Asist: Yonatan Cohen
- 35'Everton Gonçalves SaturninoVAR: inceleme
- Putthinan WannasriSarı kart17'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (8) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %38 3/8 | %25 1/4 |
| Beraberlik | %25 2/8 | %25 1/4 |
| Mağlubiyet | %38 3/8 | %50 2/4 |
| Toplam (7) | Dış saha (3) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %57 4/7 | %33 1/3 |
| Beraberlik | %14 1/7 | %33 1/3 |
| Mağlubiyet | %29 2/7 | %33 1/3 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (8) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,50 (12 gol) | 1,00 (4 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,25 (10 gol) | 1,75 (7 gol) |
| Toplam (7) | Dış saha (3) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,43 (10 gol) | 0,67 (2 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,86 (6 gol) | 0,33 (1 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (8) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| KG Var | %50 4/8 | %50 2/4 |
| 1,5 Üst | %88 7/8 | %75 3/4 |
| 2,5 Üst | %50 4/8 | %50 2/4 |
| 3,5 Üst | %38 3/8 | %50 2/4 |
| Gol yememe | %38 3/8 | %25 1/4 |
| Toplam (7) | Dış saha (3) | |
|---|---|---|
| KG Var | %29 2/7 | %0 0/3 |
| 1,5 Üst | %71 5/7 | %33 1/3 |
| 2,5 Üst | %29 2/7 | %0 0/3 |
| 3,5 Üst | %29 2/7 | %0 0/3 |
| Gol yememe | %43 3/7 | %67 2/3 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (5) | İç saha (3) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,2 | 7,7 |
| 7,5 Üst | %80 4/5 | %67 2/3 |
| 8,5 Üst | %40 2/5 | %33 1/3 |
| 9,5 Üst | %20 1/5 | %0 0/3 |
| 10,5 Üst | %20 1/5 | %0 0/3 |
| Toplam (5) | Dış saha (2) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,2 | 7,5 |
| 7,5 Üst | %40 2/5 | %50 1/2 |
| 8,5 Üst | %40 2/5 | %50 1/2 |
| 9,5 Üst | %20 1/5 | %0 0/2 |
| 10,5 Üst | %20 1/5 | %0 0/2 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (5) | İç saha (3) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 2,4 | 1,3 |
| 2,5 Üst | %20 1/5 | %0 0/3 |
| 3,5 Üst | %20 1/5 | %0 0/3 |
| 4,5 Üst | %20 1/5 | %0 0/3 |
| 5,5 Üst | %20 1/5 | %0 0/3 |
| Toplam (5) | Dış saha (2) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,2 | 2,5 |
| 2,5 Üst | %60 3/5 | %50 1/2 |
| 3,5 Üst | %20 1/5 | %0 0/2 |
| 4,5 Üst | %20 1/5 | %0 0/2 |
| 5,5 Üst | %20 1/5 | %0 0/2 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (5) | İç saha (3) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,2 | 10,3 |
| 6,5 Üst | %60 3/5 | %67 2/3 |
| 7,5 Üst | %60 3/5 | %67 2/3 |
| 8,5 Üst | %60 3/5 | %67 2/3 |
| 9,5 Üst | %40 2/5 | %67 2/3 |
| Toplam (5) | Dış saha (2) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 10,2 | 9,0 |
| 6,5 Üst | %80 4/5 | %50 1/2 |
| 7,5 Üst | %80 4/5 | %50 1/2 |
| 8,5 Üst | %80 4/5 | %50 1/2 |
| 9,5 Üst | %80 4/5 | %50 1/2 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (8) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Önde | %13 1/8 | %0 0/4 |
| Berabere | %63 5/8 | %75 3/4 |
| Geride | %25 2/8 | %25 1/4 |
| Toplam (7) | Dış saha (3) | |
|---|---|---|
| Önde | %29 2/7 | %0 0/3 |
| Berabere | %57 4/7 | %67 2/3 |
| Geride | %14 1/7 | %33 1/3 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Lamphun Warrior (8 maç)
Bangkok United (7 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Lamphun Warrior (6 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 1 |
| 16-30 | 2 | 0 |
| 31-45 | 2 | 2 |
| 46-60 | 0 | 1 |
| 61-75 | 3 | 0 |
| 76-90 | 1 | 2 |
Bangkok United (7 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 1 |
| 16-30 | 3 | 0 |
| 31-45 | 1 | 3 |
| 46-60 | 1 | 2 |
| 61-75 | 1 | 0 |
| 76-90 | 2 | 0 |
Kartlar
Lamphun Warrior
Sarı 9 · Kırmızı 1 (8 maç · maç başı sarı 1,1)
Bangkok United
Sarı 12 · Kırmızı 0 (7 maç · maç başı sarı 1,7)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 19:38 TSİ itibarıyla · ligde 58 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Lamphun Warrior: iç saha, 3 maç · Bangkok United: tüm maçlar, 5 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Lamphun Warrior – Bangkok United ilk 11'ler
Lamphun Warrior · 3-4-3
- 20N. MuangngamK
- 16Putthinan WannasriD
- 23C. CloughD
- 33O. OkungbowaD75' oyundan çıktı 75. dk
- 7D. SchadO
- 32B. TaplaO68' sarı kart 68. dk75' oyundan çıktı 75. dk
- 5C. TongkiriO
- 2W. MoonwongO62' oyundan çıktı 62. dk
- 6C. IlićF75' oyundan çıktı 75. dk
- 11Luis MachadoF
- 14Mohammed OsmanF
- 47Nuttasit ChoosaiD
- 8A. BergO86' oyuna girdi 86. dk
- 27Ratthaphon HommalaD
- 29T. KhotrsuphoF
- 21N. NoiwilaiD75' oyuna girdi 75. dk
- 96Natapakhan PromthongmeeO
- 30S. SingmuiD62' oyuna girdi 62. dk
- 82A. SuewF
- 26K. SuklomK
- 10S. SuriyachaiF
- 18P. ThodsanitO75' oyuna girdi 75. dk
- 9Anderson ChavesF75' oyuna girdi 75. dk
Teknik direktör: D. Amato
Bangkok United · 4-3-3
- 1P. KhammaiK
- 27J. BeresfordD
- 26S. ThongsongD
- 3Everton Gonçalves SaturninoD
- 6J. StraußD50' oyundan çıktı 50. dk
- 39P. A-nanO65' oyundan çıktı 65. dk
- 21Anthony CaceresO
- 4W. PomphanO
- 18Yonatan CohenF
- 20Marc CardonaF78' oyundan çıktı 78. dk
- 19Willian PoppF48' gol 48. dk90+3' asist 90+3. dk
- 43S. BoonchareeD
- 10T. DangdaF
- 17W. ImuraO
- 22W. InaramD
- 24W. JarunongkranD50' oyuna girdi 50. dk
- 44N. KangkratokO
- 7K. KhamyokO78' oyuna girdi 78. dk90+3' gol 90+3. dk
- 35K. NontharatD
- 29Phuwadol PholsongkramK
- 8T. PuangchanO65' oyuna girdi 65. dk
- 97Felipe SantosO78' oyuna girdi 78. dk
- 37P. AutraO65' oyuna girdi 65. dk
Teknik direktör: T. Sripan
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Tayland · Thai League 1 puan durumu · Premier League
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Port FC | 7 | +7 | 16 |
| 2 | Ayutthaya FC | 8 | +6 | 16 |
| 3 | Ratchaburi | 7 | +9 | 13 |
| 4 | Prachuap | 6 | +5 | 13 |
| 5 | Buriram United | 6 | +4 | 13 |
| 6 | Bangkok United | 7 | +4 | 13 |
| 7 | Uthai Thani | 8 | +2 | 11 |
| 8 | Lamphun Warrior | 8 | +2 | 11 |
| 9 | Sisaket United | 7 | -3 | 10 |
| 10 | Sukhothai FC | 8 | -6 | 10 |
| 11 | BG Pathum United | 7 | +1 | 9 |
| 12 | Rayong FC | 7 | -6 | 8 |
| 13 | Chonburi FC | 8 | -3 | 7 |
| 14 | Pattani | 8 | -6 | 7 |
| 15 | Chiangrai United | 7 | -4 | 5 |
| 16 | Rasi Salai United | 7 | -12 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Port FC | 4 | +5 | 10 |
| 2 | Bangkok United | 4 | +3 | 9 |
| 3 | BG Pathum United | 3 | +3 | 7 |
| 4 | Prachuap | 3 | +2 | 7 |
| 5 | Ratchaburi | 3 | +6 | 6 |
| 6 | Sukhothai FC | 4 | 0 | 6 |
| 7 | Ayutthaya FC | 4 | -1 | 6 |
| 8 | Rayong FC | 4 | -3 | 5 |
| 9 | Uthai Thani | 4 | 0 | 4 |
| 10 | Buriram United | 3 | 0 | 4 |
| 11 | Sisaket United | 4 | -3 | 4 |
| 12 | Lamphun Warrior | 4 | -3 | 4 |
| 13 | Pattani | 4 | -3 | 4 |
| 14 | Chiangrai United | 3 | -1 | 3 |
| 15 | Chonburi FC | 4 | -2 | 3 |
| 16 | Rasi Salai United | 3 | -4 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ayutthaya FC | 4 | +7 | 10 |
| 2 | Buriram United | 3 | +4 | 9 |
| 3 | Lamphun Warrior | 4 | +5 | 7 |
| 4 | Ratchaburi | 4 | +3 | 7 |
| 5 | Uthai Thani | 4 | +2 | 7 |
| 6 | Prachuap | 3 | +3 | 6 |
| 7 | Port FC | 3 | +2 | 6 |
| 8 | Sisaket United | 3 | 0 | 6 |
| 9 | Bangkok United | 3 | +1 | 4 |
| 10 | Chonburi FC | 4 | -1 | 4 |
| 11 | Sukhothai FC | 4 | -6 | 4 |
| 12 | Pattani | 4 | -3 | 3 |
| 13 | Rayong FC | 3 | -3 | 3 |
| 14 | BG Pathum United | 4 | -2 | 2 |
| 15 | Chiangrai United | 4 | -3 | 2 |
| 16 | Rasi Salai United | 4 | -8 | 0 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 19:38 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
2,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Thai League 1'de oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
