← Maçlar
İspanya · Tercera División RFEF · Grup 118 Ekim 2026 · 13:30 TSİ

Silva SD 2-1 Cd Estradense: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Silva SD
2–1İY 0–1
Cd Estradense
Maç sonu

Silva SD 2–1 Cd Estradense (18 Ekim 2026). İlk yarı 0–1.

Maç özeti

Silva SD – Cd Estradense maçı 2-1 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı.

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Silva SD üstte · Cd Estradense altta

01530İY607590 20' gol (Cd Estradense)65' gol (Silva SD)74' gol (Silva SD)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 20' gol (Cd Estradense)
  • 65' gol (Silva SD)
  • 74' gol (Silva SD)

Maç olayları

  1. Silva SDCd Estradense
  2. Gol 2–174'
  3. Gol 1–165'
  4. 20'Gol 0–1

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Silva SD
Toplam (10)İç saha (5)
Galibiyet%50 5/10%40 2/5
Beraberlik%20 2/10%40 2/5
Mağlubiyet%30 3/10%20 1/5
Cd Estradense
Toplam (10)Dış saha (5)
Galibiyet%40 4/10%20 1/5
Beraberlik%30 3/10%40 2/5
Mağlubiyet%30 3/10%40 2/5

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Silva SD
Toplam (10)İç saha (5)
Attığı gol / maç1,40 (14 gol)1,00 (5 gol)
Yediği gol / maç1,30 (13 gol)0,80 (4 gol)
Cd Estradense
Toplam (10)Dış saha (5)
Attığı gol / maç1,60 (16 gol)1,00 (5 gol)
Yediği gol / maç1,60 (16 gol)1,40 (7 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Silva SD
Toplam (10)İç saha (5)
KG Var%60 6/10%40 2/5
1,5 Üst%80 8/10%80 4/5
2,5 Üst%50 5/10%20 1/5
3,5 Üst%30 3/10%0 0/5
Gol yememe%30 3/10%40 2/5
Cd Estradense
Toplam (10)Dış saha (5)
KG Var%90 9/10%80 4/5
1,5 Üst%100 10/10%100 5/5
2,5 Üst%60 6/10%40 2/5
3,5 Üst%40 4/10%0 0/5
Gol yememe%0 0/10%0 0/5

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Silva SD
Toplam (10)İç saha (5)
Önde%20 2/10%20 1/5
Berabere%50 5/10%60 3/5
Geride%30 3/10%20 1/5
Cd Estradense
Toplam (10)Dış saha (5)
Önde%30 3/10%40 2/5
Berabere%40 4/10%40 2/5
Geride%30 3/10%20 1/5

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Silva SD (10 maç)

1/121/X01/20X/11X/X2X/222/122/X02/21

Cd Estradense (10 maç)

1/111/X11/21X/12X/X2X/202/112/X02/22

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Silva SD (8 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 1
16-30 2 1
31-45 1 3
46-60 3 1
61-75 4 2
76-90 2 4

Cd Estradense (10 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 3
16-30 2 1
31-45 2 3
46-60 2 2
61-75 2 2
76-90 6 5

Kartlar

Silva SD

Sarı 0 · Kırmızı 0 (9 maç · maç başı sarı 0,0)

Cd Estradense

Sarı 1 · Kırmızı 1 (10 maç · maç başı sarı 0,1)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 86 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Silva için son 5 maçın dökümü: 2G 1B 2M, atılan 7, yenilen 8. Estradense için son 5 maçın dökümü: 3G 1B 1M, atılan 9, yenilen 7.

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 13 maçta galibiyetler Silva 2 – Estradense 8; 3 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 1,33 gol atıldı; 1 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 14 Şubat 2026, Estradense 2-1 Silva.

Sıralama
11. (8 p) – 7. (10 p)
Form (son 5)
GBMMG – GGMGB
H2H (G-B-M)
2-3-8 (13 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%50 – %67
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%67 – %83
iddaa MS 1-0-2
2,82 – 2,87 – 2,07
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Silva bu sezon 6 maçta maç başına 1,33 gol attı, 1,50 gol yedi; Estradense bu sezon 6 maçta 1,67 attı, 1,67 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %50, konukta %67. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Silva %67, Estradense %83. İlk yarıyı önde kapatma: Silva 1/6, Estradense 1/6.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,82, 0 – 2,87, 2 – 2,07. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,51, Üst 1,91. Karşılıklı Gol: Var 1,69, Yok 1,69.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %58; KG var ortalaması %75; son 5 maçta toplam 16 gol attılar, 15 gol yediler.

Veri: 17 Ekim 2026 22:09 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

İspanya · Tercera División RFEF · Grup 1 puan durumu · Tercera: Group 1

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Boiro 9621 147 +720 MGGGB
2Silva 10523 1413 +117 GGMGG
3Barco 10442 149 +516 BBMGB
4Atlético Arteixo 10442 1714 +316 BGGBG
5Sarriana 9432 1512 +315 MBBGB
6Portonovo SD 10433 1411 +315 GBMBG
7Estradense 10433 1616 015 GMGBB
8Lalin 10433 910 -115 MGBBM
9Villalbés 9351 119 +214 BMBBG
10Pontevedra II 9414 139 +413 MMMGG
11Antela 10343 89 -113 BBBMM
12Alondras 9333 1212 012 MBMBB
13Celtiga 10253 911 -211 BGBMB
14Arenteiro 9315 1213 -110 MBMGG
15Coruña 10307 1322 -99 GGMMM
16Somozas 9153 810 -28 GBMBB
17Celta de Vigo III 10226 1116 -58 MMMMB
18Viveiro 9126 512 -75 BMBMM
#TakımOGBMAYAVP
1Barco 5311 94 +510
2Sarriana 4310 106 +410
3Boiro 4310 63 +310
4Estradense 5311 119 +210
5Pontevedra II 5302 64 +29
6Portonovo SD 5221 86 +28
7Atlético Arteixo 5221 98 +18
8Silva 5221 54 +18
9Lalin 5221 44 08
10Somozas 5131 55 06
11Celtiga 5131 44 06
12Arenteiro 5203 67 -16
13Villalbés 4121 55 05
14Antela 5122 46 -25
15Celta de Vigo III 5113 57 -24
16Alondras 5113 59 -44
17Coruña 5104 711 -43
18Viveiro 4022 13 -22
#TakımOGBMAYAVP
1Boiro 5311 84 +410
2Villalbés 5230 64 +29
3Silva 5302 99 09
4Alondras 4220 73 +48
5Atlético Arteixo 5221 86 +28
6Antela 5221 43 +18
7Portonovo SD 5212 65 +17
8Lalin 5212 56 -17
9Barco 5131 55 06
10Coruña 5203 611 -56
11Sarriana 5122 56 -15
12Celtiga 5122 57 -25
13Estradense 5122 57 -25
14Pontevedra II 4112 75 +24
15Arenteiro 4112 66 04
16Celta de Vigo III 5113 69 -34
17Viveiro 5104 49 -53
18Somozas 4022 35 -22

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

12,82X2,8722,07

Çifte şans

1X1,41121,20X21,21

Karşılıklı gol

Var1,69Yok1,69

2,5 Alt / Üst

Alt1,51Üst1,91

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Tercera División RFEF · Grup 1'da oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.