← Maçlar
İspanya · Tercera División RFEF · Grup 118 Ekim 2026 · 19:00 TSİ

CD Lalin 1-0 Pontevedra CF B: Maç Sonucu ve İstatistikleri

CD Lalin
1–0İY 1–0
Pontevedra CF B
Maç sonu

CD Lalin 1–0 Pontevedra CF B (18 Ekim 2026). İlk yarı 1–0.

Maç özeti

CD Lalin – Pontevedra CF B maçı 1-0 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı.

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik ✓ · xG —

Maç akışı

CD Lalin üstte · Pontevedra CF B altta

01530İY607590 27' gol (CD Lalin)71' kırmızı kart (Pontevedra CF B)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 27' gol (CD Lalin)
  • 71' kırmızı kart (Pontevedra CF B)

Maç olayları

  1. CD LalinPontevedra CF B
  2. 71'Kırmızı kart
  3. Gol 1–027'

Maç istatistikleri

CD LalinPontevedra CF B
0Kırmızı kart1

Sezon istatistikleri

Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

CD Lalin
Toplam (10)İç saha (5)
Galibiyet%40 4/10%40 2/5
Beraberlik%30 3/10%40 2/5
Mağlubiyet%30 3/10%20 1/5
Pontevedra CF B
Toplam (9)Dış saha (4)
Galibiyet%44 4/9%25 1/4
Beraberlik%11 1/9%25 1/4
Mağlubiyet%44 4/9%50 2/4

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

CD Lalin
Toplam (10)İç saha (5)
Attığı gol / maç0,90 (9 gol)0,80 (4 gol)
Yediği gol / maç1,00 (10 gol)0,80 (4 gol)
Pontevedra CF B
Toplam (9)Dış saha (4)
Attığı gol / maç1,44 (13 gol)1,75 (7 gol)
Yediği gol / maç1,00 (9 gol)1,25 (5 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

CD Lalin
Toplam (10)İç saha (5)
KG Var%40 4/10%40 2/5
1,5 Üst%50 5/10%40 2/5
2,5 Üst%30 3/10%20 1/5
3,5 Üst%20 2/10%20 1/5
Gol yememe%40 4/10%60 3/5
Pontevedra CF B
Toplam (9)Dış saha (4)
KG Var%44 4/9%50 2/4
1,5 Üst%44 4/9%50 2/4
2,5 Üst%33 3/9%25 1/4
3,5 Üst%22 2/9%25 1/4
Gol yememe%22 2/9%0 0/4

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

CD Lalin
Toplam (10)İç saha (5)
Önde%40 4/10%80 4/5
Berabere%40 4/10%20 1/5
Geride%20 2/10%0 0/5
Pontevedra CF B
Toplam (9)Dış saha (4)
Önde%11 1/9%0 0/4
Berabere%44 4/9%50 2/4
Geride%44 4/9%50 2/4

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

CD Lalin (10 maç)

1/121/X11/21X/11X/X2X/212/112/X02/21

Pontevedra CF B (9 maç)

1/111/X01/20X/12X/X1X/212/112/X02/23

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

CD Lalin (7 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 0
16-30 2 1
31-45 1 2
46-60 0 2
61-75 2 2
76-90 0 1

Pontevedra CF B (7 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 0
16-30 0 3
31-45 1 2
46-60 3 0
61-75 3 0
76-90 6 2

Kartlar

CD Lalin

Sarı 0 · Kırmızı 1 (7 maç · maç başı sarı 0,0)

Pontevedra CF B

Sarı 0 · Kırmızı 2 (7 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 86 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Lalin için son 5 maçın dökümü: 2G 1B 2M, atılan 4, yenilen 5. Öne çıkan: yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti. Son 5 maçta Pontevedra II 1 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 3 kez kaybetti (gol: 3-5). Öne çıkan: yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Gol istatistikleri

Lalin bu sezon 6 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,00 gol yedi; Pontevedra II bu sezon 6 maçta 1,50 attı, 1,17 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %33, konukta %33. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Lalin %50, Pontevedra II %50. İlk yarıyı önde kapatma: Lalin 3/6, Pontevedra II 0/6.

Sıralama
9. (10 p) – 13. (7 p)
Form (son 5)
MGBMG – MMGBM
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%33 – %33
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%50 – %50
iddaa MS 1-0-2
1,96 – 2,91 – 3,02
Devamını oku · iddaa oranları, Veriler ne diyor?

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,96, 0 – 2,91, 2 – 3,02. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,55, Üst 1,85. Karşılıklı Gol: Var 1,65, Yok 1,71.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %33; KG var ortalaması %50; son 5 maçta toplam 7 gol attılar, 10 gol yediler.

Veri: 18 Ekim 2026 16:52 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

İspanya · Tercera División RFEF · Grup 1 puan durumu · Tercera: Group 1

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Boiro 9621 147 +720 MGGGB
2Silva 10523 1413 +117 GGMGG
3Barco 10442 149 +516 BBMGB
4Atlético Arteixo 10442 1714 +316 BGGBG
5Sarriana 9432 1512 +315 MBBGB
6Portonovo SD 10433 1411 +315 GBMBG
7Estradense 10433 1616 015 GMGBB
8Lalin 10433 910 -115 MGBBM
9Villalbés 9351 119 +214 BMBBG
10Pontevedra II 9414 139 +413 MMMGG
11Antela 10343 89 -113 BBBMM
12Alondras 9333 1212 012 MBMBB
13Celtiga 10253 911 -211 BGBMB
14Arenteiro 9315 1213 -110 MBMGG
15Coruña 10307 1322 -99 GGMMM
16Somozas 9153 810 -28 GBMBB
17Celta de Vigo III 10226 1116 -58 MMMMB
18Viveiro 9126 512 -75 BMBMM
#TakımOGBMAYAVP
1Barco 5311 94 +510
2Sarriana 4310 106 +410
3Boiro 4310 63 +310
4Estradense 5311 119 +210
5Pontevedra II 5302 64 +29
6Portonovo SD 5221 86 +28
7Atlético Arteixo 5221 98 +18
8Silva 5221 54 +18
9Lalin 5221 44 08
10Somozas 5131 55 06
11Celtiga 5131 44 06
12Arenteiro 5203 67 -16
13Villalbés 4121 55 05
14Antela 5122 46 -25
15Celta de Vigo III 5113 57 -24
16Alondras 5113 59 -44
17Coruña 5104 711 -43
18Viveiro 4022 13 -22
#TakımOGBMAYAVP
1Boiro 5311 84 +410
2Villalbés 5230 64 +29
3Silva 5302 99 09
4Alondras 4220 73 +48
5Atlético Arteixo 5221 86 +28
6Antela 5221 43 +18
7Portonovo SD 5212 65 +17
8Lalin 5212 56 -17
9Barco 5131 55 06
10Coruña 5203 611 -56
11Sarriana 5122 56 -15
12Celtiga 5122 57 -25
13Estradense 5122 57 -25
14Pontevedra II 4112 75 +24
15Arenteiro 4112 66 04
16Celta de Vigo III 5113 69 -34
17Viveiro 5104 49 -53
18Somozas 4022 35 -22

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,96X2,9123,02

Çifte şans

1X1,17121,20X21,45

Karşılıklı gol

Var1,65Yok1,71

2,5 Alt / Üst

Alt1,55Üst1,85

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Tercera División RFEF · Grup 1'da oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.