← Maçlar
İspanya · Tercera División RFEF · Grup 118 Ekim 2026 · 18:00 TSİ

Portonovo SD 0-0 Antela FC: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Portonovo SD
0–0İY 0–0
Antela FC
Maç sonu

Portonovo SD 0–0 Antela FC (18 Ekim 2026). İlk yarı 0–0.

Maç özeti

Portonovo SD – Antela FC maçı 0-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Maçta gol olmadı.

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay — · kadro — · istatistik — · xG —

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Portonovo SD
Toplam (10)İç saha (5)
Galibiyet%40 4/10%40 2/5
Beraberlik%30 3/10%40 2/5
Mağlubiyet%30 3/10%20 1/5
Antela FC
Toplam (10)Dış saha (5)
Galibiyet%30 3/10%40 2/5
Beraberlik%40 4/10%40 2/5
Mağlubiyet%30 3/10%20 1/5

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Portonovo SD
Toplam (10)İç saha (5)
Attığı gol / maç1,40 (14 gol)1,60 (8 gol)
Yediği gol / maç1,10 (11 gol)1,20 (6 gol)
Antela FC
Toplam (10)Dış saha (5)
Attığı gol / maç0,80 (8 gol)0,80 (4 gol)
Yediği gol / maç0,90 (9 gol)0,60 (3 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Portonovo SD
Toplam (10)İç saha (5)
KG Var%60 6/10%60 3/5
1,5 Üst%60 6/10%60 3/5
2,5 Üst%60 6/10%60 3/5
3,5 Üst%30 3/10%40 2/5
Gol yememe%30 3/10%20 1/5
Antela FC
Toplam (10)Dış saha (5)
KG Var%30 3/10%20 1/5
1,5 Üst%40 4/10%20 1/5
2,5 Üst%20 2/10%20 1/5
3,5 Üst%20 2/10%20 1/5
Gol yememe%40 4/10%60 3/5

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Portonovo SD
Toplam (10)İç saha (5)
Önde%60 6/10%40 2/5
Berabere%40 4/10%60 3/5
Geride%0 0/10%0 0/5
Antela FC
Toplam (10)Dış saha (5)
Önde%30 3/10%20 1/5
Berabere%40 4/10%40 2/5
Geride%30 3/10%40 2/5

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Portonovo SD (10 maç)

1/141/X01/22X/10X/X3X/212/102/X02/20

Antela FC (10 maç)

1/121/X11/20X/10X/X3X/212/112/X02/22

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Portonovo SD (6 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 0
16-30 0 1
31-45 5 0
46-60 1 4
61-75 1 3
76-90 4 2

Antela FC (6 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 1
16-30 0 0
31-45 0 2
46-60 0 0
61-75 0 1
76-90 0 0

Kartlar

Portonovo SD

Sarı 0 · Kırmızı 0 (6 maç · maç başı sarı 0,0)

Antela FC

Sarı 1 · Kırmızı 3 (6 maç · maç başı sarı 0,2)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 86 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Son 5 maçta Portonovo SD 3 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 8-6). Antela son 5 maçında 2 galibiyet, 2 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 5 gol attı, 5 gol yedi. Öne çıkan: yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Gol istatistikleri

Portonovo SD bu sezon 6 maçta maç başına 1,33 gol attı, 1,00 gol yedi; Antela bu sezon 6 maçta 1,00 attı, 0,83 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Portonovo SD %50, Antela %17. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Portonovo SD %50, Antela %33. İlk yarıyı önde kapatma: Portonovo SD 4/6, Antela 3/6.

Sıralama
6. (10 p) – 3. (11 p)
Form (son 5)
GMGMG – BGGBM
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%50 – %17
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%50 – %33
iddaa MS 1-0-2
1,77 – 2,71 – 4,00
Devamını oku · iddaa oranları, Veriler ne diyor?

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,77, 0 – 2,71, 2 – 4,00. Karşılıklı Gol: Var 2,00, Yok 1,46.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %33; KG var ortalaması %42; son 5 maçta toplam 13 gol attılar, 11 gol yediler.

Veri: 18 Ekim 2026 16:52 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

İspanya · Tercera División RFEF · Grup 1 puan durumu · Tercera: Group 1

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Boiro 9621 147 +720 MGGGB
2Silva 10523 1413 +117 GGMGG
3Barco 10442 149 +516 BBMGB
4Atlético Arteixo 10442 1714 +316 BGGBG
5Sarriana 9432 1512 +315 MBBGB
6Portonovo SD 10433 1411 +315 GBMBG
7Estradense 10433 1616 015 GMGBB
8Lalin 10433 910 -115 MGBBM
9Villalbés 9351 119 +214 BMBBG
10Pontevedra II 9414 139 +413 MMMGG
11Antela 10343 89 -113 BBBMM
12Alondras 9333 1212 012 MBMBB
13Celtiga 10253 911 -211 BGBMB
14Arenteiro 9315 1213 -110 MBMGG
15Coruña 10307 1322 -99 GGMMM
16Somozas 9153 810 -28 GBMBB
17Celta de Vigo III 10226 1116 -58 MMMMB
18Viveiro 9126 512 -75 BMBMM
#TakımOGBMAYAVP
1Barco 5311 94 +510
2Sarriana 4310 106 +410
3Boiro 4310 63 +310
4Estradense 5311 119 +210
5Pontevedra II 5302 64 +29
6Portonovo SD 5221 86 +28
7Atlético Arteixo 5221 98 +18
8Silva 5221 54 +18
9Lalin 5221 44 08
10Somozas 5131 55 06
11Celtiga 5131 44 06
12Arenteiro 5203 67 -16
13Villalbés 4121 55 05
14Antela 5122 46 -25
15Celta de Vigo III 5113 57 -24
16Alondras 5113 59 -44
17Coruña 5104 711 -43
18Viveiro 4022 13 -22
#TakımOGBMAYAVP
1Boiro 5311 84 +410
2Villalbés 5230 64 +29
3Silva 5302 99 09
4Alondras 4220 73 +48
5Atlético Arteixo 5221 86 +28
6Antela 5221 43 +18
7Portonovo SD 5212 65 +17
8Lalin 5212 56 -17
9Barco 5131 55 06
10Coruña 5203 611 -56
11Sarriana 5122 56 -15
12Celtiga 5122 57 -25
13Estradense 5122 57 -25
14Pontevedra II 4112 75 +24
15Arenteiro 4112 66 04
16Celta de Vigo III 5113 69 -34
17Viveiro 5104 49 -53
18Somozas 4022 35 -22

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,77X2,7124,00

Çifte şans

1X1,09121,23X21,57

Karşılıklı gol

Var2,00Yok1,46

1,5 Alt / Üst

Alt2,25Üst1,35

2,5 Alt / Üst

Alt1,44Üst2,03

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Tercera División RFEF · Grup 1'da oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.