Shenzhen Peng City 2-1 Shanghai Shenhua: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Shenzhen Peng City 2–1 Shanghai Shenhua (24 Ekim 2026). İlk yarı 0–0. Şut 14–20, isabetli şut 4–4, topa sahip olma %37–%63, korner 1–4.
Maç özeti
Shenzhen Peng City – Shanghai Shenhua maçı 2-1 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: Dai Wai-Tsun 46', Wesley Moraes 90+1' (pen.) (Shenzhen Peng City); Yang Shuai 64' (Shanghai Shenhua).
Goller ve kartlar
Bu maçta: olay ✓ · kadro ✓ · istatistik ✓ · xG —
Maç akışı
Shenzhen Peng City üstte · Shanghai Shenhua altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 15' oyuncu değişikliği: Wu Xi ↔ Wang Haijian (Shanghai Shenhua)
- 46' gol: Dai Wai-Tsun (Shenzhen Peng City)
- 45+1' sarı kart: J. Teixeira (Shanghai Shenhua)
- 64' oyuncu değişikliği: Xie Pengfei ↔ Xu Haoyang (Shanghai Shenhua)
- 64' gol: Yang Shuai (Shanghai Shenhua)
- 64' oyuncu değişikliği: Jiang Shenglong ↔ Yang Shuai (Shanghai Shenhua)
- 76' oyuncu değişikliği: H. Shen ↔ Yu Rui (Shenzhen Peng City)
- 80' sarı kart: W. Manafa (Shanghai Shenhua)
- 83' oyuncu değişikliği: Jin Shunkai ↔ Li Songyi (Shanghai Shenhua)
- 83' oyuncu değişikliği: Yang Zexiang ↔ Wang Shilong (Shanghai Shenhua)
- 83' oyuncu değişikliği: Z. Xuan ↔ Li Long (Shenzhen Peng City)
- 90+1' gol: Wesley Moraes (Shenzhen Peng City)
- 90+2' oyuncu değişikliği: A. Ademi ↔ Yao Junsheng (Shenzhen Peng City)
- 90+2' oyuncu değişikliği: Dai Wai-Tsun ↔ Li Ning (Shenzhen Peng City)
- 90+7' sarı kart: D. Owusu-Sekyere (Shenzhen Peng City)
- 90+14' sarı kart: Yu Rui (Shenzhen Peng City)
Maç olayları
- Shenzhen Peng CityShanghai Shenhua
- 90+16'Rafael RataoKaçan penaltı
- Yu RuiSarı kart90+14'
- D. Owusu-SekyereSarı kart90+7'
- A. Ademi ↔ Yao JunshengOyuncu değişikliği90+2'
- Dai Wai-Tsun ↔ Li NingOyuncu değişikliği90+2'
- Penaltı golü Wesley Moraes 2–1Penaltı90+1'
- 83'Jin Shunkai ↔ Li SongyiOyuncu değişikliği
- 83'Yang Zexiang ↔ Wang ShilongOyuncu değişikliği
- Z. Xuan ↔ Li LongOyuncu değişikliği83'
- 80'W. ManafaSarı kart
- H. Shen ↔ Yu RuiOyuncu değişikliği76'
- 64'Xie Pengfei ↔ Xu HaoyangOyuncu değişikliği
- 64'Gol Yang Shuai 1–1Asist: Gao Tianyi
- 64'Jiang Shenglong ↔ Yang ShuaiOyuncu değişikliği
- 54'J. TeixeiraVAR: inceleme
- Gol Dai Wai-Tsun 1–0Asist: A. Ademi46'
- 45+1'J. TeixeiraSarı kart
- 15'Wu Xi ↔ Wang HaijianOyuncu değişikliği
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (29) | İç saha (15) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %31 9/29 | %47 7/15 |
| Beraberlik | %17 5/29 | %20 3/15 |
| Mağlubiyet | %52 15/29 | %33 5/15 |
| Toplam (29) | Dış saha (15) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %48 14/29 | %47 7/15 |
| Beraberlik | %17 5/29 | %20 3/15 |
| Mağlubiyet | %34 10/29 | %33 5/15 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (29) | İç saha (15) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,34 (39 gol) | 1,80 (27 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,76 (51 gol) | 1,33 (20 gol) |
| Toplam (29) | Dış saha (15) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,17 (63 gol) | 1,93 (29 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,72 (50 gol) | 1,67 (25 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (29) | İç saha (15) | |
|---|---|---|
| KG Var | %59 17/29 | %60 9/15 |
| 1,5 Üst | %79 23/29 | %73 11/15 |
| 2,5 Üst | %55 16/29 | %53 8/15 |
| 3,5 Üst | %31 9/29 | %33 5/15 |
| Gol yememe | %14 4/29 | %27 4/15 |
| Toplam (29) | Dış saha (15) | |
|---|---|---|
| KG Var | %72 21/29 | %73 11/15 |
| 1,5 Üst | %90 26/29 | %87 13/15 |
| 2,5 Üst | %72 21/29 | %67 10/15 |
| 3,5 Üst | %59 17/29 | %53 8/15 |
| Gol yememe | %14 4/29 | %13 2/15 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (29) | İç saha (15) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,7 | 9,5 |
| 7,5 Üst | %86 25/29 | %80 12/15 |
| 8,5 Üst | %72 21/29 | %67 10/15 |
| 9,5 Üst | %62 18/29 | %53 8/15 |
| 10,5 Üst | %48 14/29 | %33 5/15 |
| Toplam (29) | Dış saha (15) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 11,0 | 10,5 |
| 7,5 Üst | %79 23/29 | %80 12/15 |
| 8,5 Üst | %72 21/29 | %73 11/15 |
| 9,5 Üst | %62 18/29 | %53 8/15 |
| 10,5 Üst | %55 16/29 | %40 6/15 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (29) | İç saha (15) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,3 | 5,0 |
| 2,5 Üst | %83 24/29 | %93 14/15 |
| 3,5 Üst | %69 20/29 | %80 12/15 |
| 4,5 Üst | %52 15/29 | %67 10/15 |
| 5,5 Üst | %17 5/29 | %33 5/15 |
| Toplam (29) | Dış saha (15) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,8 | 3,5 |
| 2,5 Üst | %66 19/29 | %67 10/15 |
| 3,5 Üst | %52 15/29 | %47 7/15 |
| 4,5 Üst | %34 10/29 | %27 4/15 |
| 5,5 Üst | %24 7/29 | %7 1/15 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (29) | İç saha (15) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,8 | 8,4 |
| 6,5 Üst | %79 23/29 | %80 12/15 |
| 7,5 Üst | %66 19/29 | %67 10/15 |
| 8,5 Üst | %55 16/29 | %47 7/15 |
| 9,5 Üst | %41 12/29 | %33 5/15 |
| Toplam (29) | Dış saha (15) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 10,9 | 9,1 |
| 6,5 Üst | %90 26/29 | %80 12/15 |
| 7,5 Üst | %83 24/29 | %67 10/15 |
| 8,5 Üst | %76 22/29 | %53 8/15 |
| 9,5 Üst | %66 19/29 | %40 6/15 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (29) | İç saha (15) | |
|---|---|---|
| Önde | %17 5/29 | %27 4/15 |
| Berabere | %45 13/29 | %47 7/15 |
| Geride | %38 11/29 | %27 4/15 |
| Toplam (29) | Dış saha (15) | |
|---|---|---|
| Önde | %41 12/29 | %33 5/15 |
| Berabere | %31 9/29 | %33 5/15 |
| Geride | %28 8/29 | %33 5/15 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Shenzhen Peng City (29 maç)
Shanghai Shenhua (29 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Shenzhen Peng City (26 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 5 | 4 |
| 16-30 | 2 | 5 |
| 31-45 | 7 | 9 |
| 46-60 | 5 | 3 |
| 61-75 | 6 | 4 |
| 76-90 | 10 | 17 |
Shanghai Shenhua (28 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 9 | 7 |
| 16-30 | 5 | 6 |
| 31-45 | 12 | 8 |
| 46-60 | 9 | 4 |
| 61-75 | 14 | 8 |
| 76-90 | 9 | 13 |
Kartlar
Shenzhen Peng City
Sarı 61 · Kırmızı 5 (29 maç · maç başı sarı 2,1)
Shanghai Shenhua
Sarı 51 · Kırmızı 2 (29 maç · maç başı sarı 1,8)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 28.10.2026 17:35 TSİ itibarıyla · ligde 232 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Shenzhen Peng City: iç saha, 15 maç · Shanghai Shenhua: dış saha, 15 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Shenzhen Peng City – Shanghai Shenhua ilk 11'ler
Shenzhen Peng City · 4-2-3-1
- 13Peng PengK
- 16Miao TangD
- 3Gabriel XavierD
- 46Huanming ShenD76' oyundan çıktı 76. dk
- 20Zhijian XuanD83' oyundan çıktı 83. dk
- 36Eden KarzevO
- 8Tim ChowO
- 31Deabeas Owusu-SekyereO90+7' sarı kart 90+7. dk
- 10Dai Wai TsunO46' gol 46. dk90+2' oyundan çıktı 90+2. dk
- 11Albion AdemiO46' asist 46. dk90+2' oyundan çıktı 90+2. dk
- 7Wesley MoraesF90+1' gol 90+1. dk
- 15Rui YuD76' oyuna girdi 76. dk90+14' sarı kart 90+14. dk
- 14Li LongO83' oyuna girdi 83. dk
- 17Li NingO90+2' oyuna girdi 90+2. dk
- 6Junsheng YaoO90+2' oyuna girdi 90+2. dk
- 1Jiabao JiK
- 35Minzhe WeiK
- 23Yiming YangD
- 39Menghui YuO
- 2Tian YifanD
- 19Zhang YufengO
- 54Yao JunyiF
- 29Dalong XiaF
Shanghai Shenhua · 4-2-3-1
- 1Qinghao XueK
- 13Wilson ManafáD80' sarı kart 80. dk
- 3Jin ShunkaiD83' oyundan çıktı 83. dk
- 4Shenglong JiangD64' oyundan çıktı 64. dk
- 16Zexiang YangD83' oyundan çıktı 83. dk
- 15Wu XiO15' oyundan çıktı 15. dk
- 17Tianyi GaoO64' asist 64. dk
- 19Luís AsuéO
- 10João Carlos TeixeiraO45+1' sarı kart 45+1. dk
- 30Xie PengfeiO64' oyundan çıktı 64. dk
- 9Rafael RatãoF
- 33Haijian WangO15' oyuna girdi 15. dk
- 26Shuai YangD64' oyuna girdi 64. dk64' gol 64. dk
- 21Haoyang XuO64' oyuna girdi 64. dk
- 2Shilong WangD83' oyuna girdi 83. dk
- 6Songyi LiD83' oyuna girdi 83. dk
- 24Zhen MaK
- 27Shinichi ChanD
- 36Ming HuangD
- 43Haoyu YangO
- 38Wu QipengD
- 45Jiawen HanO
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Shenzhen Peng City için son 5 maçın dökümü: 0G 3B 2M, atılan 5, yenilen 8. Shanghai Shenhua son 5 maçında 4 galibiyet, 1 beraberlik, 0 yenilgi aldı; 15 gol attı, 4 gol yedi. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 6 maçta galibiyetler Shenzhen Peng City 2 – Shanghai Shenhua 2; 2 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,17 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 24 Mayıs 2026, Shenzhen Peng City 1-2 Shanghai Shenhua.
- Form (son 5)
- MBBMB – GBGGG
- H2H (G-B-M)
- 2-2-2 (6 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %64
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %57 – %71
- Korner ort. (maç)
- 10,4
- iddaa MS 1-0-2
- 3,11 – 3,52 – 1,72
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Shenzhen Peng City iç saha 14 maçta maç başına 1,79 gol attı, 1,36 gol yedi; Shanghai Shenhua dış saha 14 maçta 2,00 attı, 1,64 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %50, konukta %64. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Shenzhen Peng City %57, Shanghai Shenhua %71. İlk yarıyı önde kapatma: Shenzhen Peng City 4/14, Shanghai Shenhua 5/14.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Shenzhen Peng City 4,9, Shanghai Shenhua 4,5. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 10,4. Maç başına kart: Shenzhen Peng City 2,6, Shanghai Shenhua 2,0.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 3,11, 0 – 3,52, 2 – 1,72. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,56, Üst 1,25. Karşılıklı Gol: Var 1,26, Yok 2,55.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %57; KG var ortalaması %64; maç başına toplam korner ortalaması 10,4; son 5 maçta toplam 20 gol attılar, 12 gol yediler.
Veri: 18 Ekim 2026 15:00 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Çin · Süper Lig puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Chengdu Better City | 29 | +16 | 52 |
| 2 | Dalian Zhixing | 29 | +3 | 49 |
| 3 | Beijing Guoan | 29 | +21 | 47 |
| 4 | Shandong Taishan | 29 | +10 | 44 |
| 5 | Shanghai Port | 29 | +14 | 42 |
| 6 | Yunnan Yukun | 29 | -3 | 40 |
| 7 | Qingdao Youth Island | 29 | -6 | 39 |
| 8 | Shanghai Shenhua | 29 | +13 | 37 |
| 9 | Chongqing Tongliang Long | 29 | -3 | 36 |
| 10 | Zhejiang | 29 | -3 | 34 |
| 11 | Shenzhen Peng City | 29 | -12 | 32 |
| 12 | Tianjin Jinmen Tiger | 29 | +4 | 31 |
| 13 | Shenyang Urban | 29 | -11 | 29 |
| 14 | Henan | 29 | -4 | 28 |
| 15 | Wuhan Three Towns | 29 | -11 | 22 |
| 16 | Qingdao Hainiu | 29 | -28 | 14 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Dalian Zhixing | 14 | +9 | 31 |
| 2 | Shandong Taishan | 14 | +16 | 28 |
| 3 | Chengdu Better City | 15 | +15 | 27 |
| 4 | Yunnan Yukun | 14 | +12 | 27 |
| 5 | Beijing Guoan | 14 | +10 | 25 |
| 6 | Zhejiang | 14 | +8 | 24 |
| 7 | Shenzhen Peng City | 15 | +7 | 24 |
| 8 | Qingdao Youth Island | 15 | +4 | 24 |
| 9 | Shanghai Port | 14 | +11 | 23 |
| 10 | Shanghai Shenhua | 14 | +9 | 23 |
| 11 | Chongqing Tongliang Long | 15 | +2 | 21 |
| 12 | Shenyang Urban | 15 | -1 | 20 |
| 13 | Tianjin Jinmen Tiger | 15 | -1 | 19 |
| 14 | Henan | 15 | +1 | 17 |
| 15 | Wuhan Three Towns | 15 | -2 | 17 |
| 16 | Qingdao Hainiu | 14 | -8 | 17 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Beijing Guoan | 15 | +11 | 27 |
| 2 | Chengdu Better City | 14 | +1 | 25 |
| 3 | Shanghai Shenhua | 15 | +4 | 24 |
| 4 | Shanghai Port | 15 | +3 | 24 |
| 5 | Tianjin Jinmen Tiger | 14 | +5 | 22 |
| 6 | Shandong Taishan | 15 | -6 | 22 |
| 7 | Dalian Zhixing | 15 | -6 | 18 |
| 8 | Henan | 14 | -5 | 17 |
| 9 | Chongqing Tongliang Long | 14 | -5 | 15 |
| 10 | Qingdao Youth Island | 14 | -10 | 15 |
| 11 | Zhejiang | 15 | -11 | 15 |
| 12 | Yunnan Yukun | 15 | -15 | 13 |
| 13 | Wuhan Three Towns | 14 | -9 | 10 |
| 14 | Shenyang Urban | 14 | -10 | 9 |
| 15 | Shenzhen Peng City | 14 | -19 | 8 |
| 16 | Qingdao Hainiu | 15 | -20 | 4 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 17:35 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Süper Lig'de oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
