Qingdao Youth Island 1-1 Yunnan Yukun: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Qingdao Youth Island 1–1 Yunnan Yukun (24 Ekim 2026). İlk yarı 1–0. Şut 11–11, isabetli şut 7–3, topa sahip olma %37–%63, korner 5–2.
Maç özeti
Qingdao Youth Island – Yunnan Yukun maçı 1-1 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: A. Yakubu 17' (Qingdao Youth Island); O. Taty Maritu 72' (Yunnan Yukun).
Goller ve kartlar
Bu maçta: olay ✓ · kadro ✓ · istatistik ✓ · xG —
Maç akışı
Qingdao Youth Island üstte · Yunnan Yukun altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 17' gol: A. Yakubu (Qingdao Youth Island)
- 69' oyuncu değişikliği: Xu Xin ↔ Duan Liuyu (Yunnan Yukun)
- 69' oyuncu değişikliği: A. Ionita II ↔ J. Saeter (Yunnan Yukun)
- 70' oyuncu değişikliği: Hu Ruibao ↔ Zhao Yuhao (Yunnan Yukun)
- 70' sarı kart: X. Zhang (Qingdao Youth Island)
- 72' gol: O. Taty Maritu (Yunnan Yukun)
- 78' sarı kart: S. Memisevic (Qingdao Youth Island)
- 82' oyuncu değişikliği: X. Zhang ↔ Xie Alexander (Qingdao Youth Island)
- 82' oyuncu değişikliği: Dong Yu ↔ Liu Zhicheng (Qingdao Youth Island)
- 90' oyuncu değişikliği: Abdusalam Bunyamin ↔ Fei Ernanduo (Yunnan Yukun)
Maç olayları
- Qingdao Youth IslandYunnan Yukun
- A. YakubuKaçan penaltı90+1'
- 90'Abdusalam Bunyamin ↔ Fei ErnanduoOyuncu değişikliği
- X. Zhang ↔ Xie AlexanderOyuncu değişikliği82'
- Dong Yu ↔ Liu ZhichengOyuncu değişikliği82'
- S. MemisevicSarı kart78'
- 72'Gol O. Taty Maritu 1–1Asist: Abdusalam Bunyamin
- 70'Hu Ruibao ↔ Zhao YuhaoOyuncu değişikliği
- X. ZhangSarı kart70'
- 69'Xu Xin ↔ Duan LiuyuOyuncu değişikliği
- 69'A. Ionita II ↔ J. SaeterOyuncu değişikliği
- N. Da LuzVAR: inceleme37'
- Gol A. Yakubu 1–0Asist: Dong Yu17'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (29) | İç saha (15) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %28 8/29 | %33 5/15 |
| Beraberlik | %52 15/29 | %60 9/15 |
| Mağlubiyet | %21 6/29 | %7 1/15 |
| Toplam (29) | Dış saha (15) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %38 11/29 | %20 3/15 |
| Beraberlik | %24 7/29 | %27 4/15 |
| Mağlubiyet | %38 11/29 | %53 8/15 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (29) | İç saha (15) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,10 (32 gol) | 1,20 (18 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,31 (38 gol) | 0,93 (14 gol) |
| Toplam (29) | Dış saha (15) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,97 (57 gol) | 1,67 (25 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,07 (60 gol) | 2,67 (40 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (29) | İç saha (15) | |
|---|---|---|
| KG Var | %59 17/29 | %60 9/15 |
| 1,5 Üst | %76 22/29 | %80 12/15 |
| 2,5 Üst | %34 10/29 | %27 4/15 |
| 3,5 Üst | %28 8/29 | %20 3/15 |
| Gol yememe | %28 8/29 | %33 5/15 |
| Toplam (29) | Dış saha (15) | |
|---|---|---|
| KG Var | %76 22/29 | %87 13/15 |
| 1,5 Üst | %90 26/29 | %93 14/15 |
| 2,5 Üst | %79 23/29 | %80 12/15 |
| 3,5 Üst | %55 16/29 | %53 8/15 |
| Gol yememe | %17 5/29 | %7 1/15 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (29) | İç saha (15) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,3 | 8,7 |
| 7,5 Üst | %72 21/29 | %60 9/15 |
| 8,5 Üst | %59 17/29 | %47 7/15 |
| 9,5 Üst | %41 12/29 | %33 5/15 |
| 10,5 Üst | %28 8/29 | %20 3/15 |
| Toplam (29) | Dış saha (15) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,3 | 10,3 |
| 7,5 Üst | %83 24/29 | %87 13/15 |
| 8,5 Üst | %66 19/29 | %67 10/15 |
| 9,5 Üst | %52 15/29 | %53 8/15 |
| 10,5 Üst | %38 11/29 | %27 4/15 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (29) | İç saha (15) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,3 | 4,2 |
| 2,5 Üst | %79 23/29 | %73 11/15 |
| 3,5 Üst | %69 20/29 | %73 11/15 |
| 4,5 Üst | %52 15/29 | %60 9/15 |
| 5,5 Üst | %17 5/29 | %20 3/15 |
| Toplam (29) | Dış saha (15) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,6 | 3,4 |
| 2,5 Üst | %59 17/29 | %60 9/15 |
| 3,5 Üst | %41 12/29 | %33 5/15 |
| 4,5 Üst | %31 9/29 | %27 4/15 |
| 5,5 Üst | %24 7/29 | %20 3/15 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (29) | İç saha (15) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,1 | 7,8 |
| 6,5 Üst | %59 17/29 | %60 9/15 |
| 7,5 Üst | %55 16/29 | %53 8/15 |
| 8,5 Üst | %41 12/29 | %40 6/15 |
| 9,5 Üst | %34 10/29 | %33 5/15 |
| Toplam (29) | Dış saha (15) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 10,3 | 11,7 |
| 6,5 Üst | %83 24/29 | %87 13/15 |
| 7,5 Üst | %76 22/29 | %87 13/15 |
| 8,5 Üst | %72 21/29 | %87 13/15 |
| 9,5 Üst | %66 19/29 | %87 13/15 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (29) | İç saha (15) | |
|---|---|---|
| Önde | %31 9/29 | %40 6/15 |
| Berabere | %52 15/29 | %53 8/15 |
| Geride | %17 5/29 | %7 1/15 |
| Toplam (29) | Dış saha (15) | |
|---|---|---|
| Önde | %38 11/29 | %33 5/15 |
| Berabere | %21 6/29 | %13 2/15 |
| Geride | %41 12/29 | %53 8/15 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Qingdao Youth Island (29 maç)
Yunnan Yukun (29 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Qingdao Youth Island (29 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 5 |
| 16-30 | 6 | 4 |
| 31-45 | 6 | 5 |
| 46-60 | 3 | 3 |
| 61-75 | 6 | 6 |
| 76-90 | 8 | 15 |
Yunnan Yukun (27 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 7 | 6 |
| 16-30 | 6 | 6 |
| 31-45 | 12 | 14 |
| 46-60 | 4 | 12 |
| 61-75 | 11 | 5 |
| 76-90 | 12 | 12 |
Kartlar
Qingdao Youth Island
Sarı 64 · Kırmızı 4 (29 maç · maç başı sarı 2,2)
Yunnan Yukun
Sarı 49 · Kırmızı 1 (29 maç · maç başı sarı 1,7)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 28.10.2026 17:35 TSİ itibarıyla · ligde 232 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Qingdao Youth Island: iç saha, 15 maç · Yunnan Yukun: dış saha, 15 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Qingdao Youth Island – Yunnan Yukun ilk 11'ler
Qingdao Youth Island · 4-2-3-1
- 16Hao LiK
- 19Yu DongD17' asist 17. dk82' oyundan çıktı 82. dk
- 15Peng WangD
- 2Bruno VianaD
- 22Gengrui WangD
- 5Samir MemisevicO78' sarı kart 78. dk
- 28Chengdong ZhangO
- 10Nelson LuzO
- 8Xiuwei ZhangO70' sarı kart 70. dk82' oyundan çıktı 82. dk
- 11DavidsonO
- 9AzizF17' gol 17. dk
- 26Shibo LiuK
- 33Zhicheng LiuD82' oyuna girdi 82. dk
- 4Elnizar LohmanD
- 20Longhai HeO
- 32Haifeng DingD
- 3Honglüe ZhaoD
- 30Yang ZhanpengO
- 31Xie ChujunO82' oyuna girdi 82. dk
- 18Barak BraunshtainO
- 35Song NanO
- 29Jia WeiweiF
- 27Aifeierding AisikaerF
Yunnan Yukun · 4-3-3
- 23Zhifeng WangK
- 3Wang-Kit TsuiD
- 33Andrei BurcăD
- 2Ruibao HuD70' oyundan çıktı 70. dk
- 21Zihao YangD
- 10Alexandru IonițăO69' oyundan çıktı 69. dk
- 8Xin XuO69' oyundan çıktı 69. dk
- 34Caio ViníciusO
- 39Bunyamin AbdusalamF72' asist 72. dk90' oyundan çıktı 90. dk
- 9CléberF
- 11Oscar Taty MarituF72' gol 72. dk
- 13Shengjun QiuK
- 14Xinghao WangK
- 1Yaxiong BaoK
- 26Chenliang ZhangD
- 16Zhang XiangshuoD
- 17Sun XuelongO
- 22Liuyu DuanO69' oyuna girdi 69. dk
- 30John Hou SæterO
- 6Yuhao ZhaoO70' oyuna girdi 70. dk
- 28Jiahui RongF
- 36Ernanduo FeiF90' oyuna girdi 90. dk
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Qingdao Youth Island için son 5 maçın dökümü: 1G 2B 2M, atılan 5, yenilen 8. Yunnan Yukun için son 5 maçın dökümü: 2G 1B 2M, atılan 8, yenilen 14.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 3 maçta galibiyetler Qingdao Youth Island 1 – Yunnan Yukun 1; 1 beraberlik var. Son 3 karşılaşmada maç başına 2,00 gol atıldı; 1 maç 2,5 üstü, 1 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 24 Mayıs 2026, Yunnan Yukun 2-3 Qingdao Youth Island.
- Form (son 5)
- MMBBG – BMGGM
- H2H (G-B-M)
- 1-1-1 (3 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %29 – %86
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %57 – %86
- Korner ort. (maç)
- 9,5
- iddaa MS 1-0-2
- 2,18 – 3,28 – 2,36
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Qingdao Youth Island iç saha 14 maçta maç başına 1,21 gol attı, 0,93 gol yedi; Yunnan Yukun dış saha 14 maçta 1,71 attı, 2,79 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Qingdao Youth Island %29, Yunnan Yukun %86. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Qingdao Youth Island %57, Yunnan Yukun %86. İlk yarıyı önde kapatma: Qingdao Youth Island 5/14, Yunnan Yukun 5/14.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Qingdao Youth Island 3,9, Yunnan Yukun 4,4. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 9,5. Maç başına kart: Qingdao Youth Island 1,9, Yunnan Yukun 1,9.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,18, 0 – 3,28, 2 – 2,36. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,20, Üst 1,37. Karşılıklı Gol: Var 1,32, Yok 2,35.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %57; KG var ortalaması %71; maç başına toplam korner ortalaması 9,5; son 5 maçta toplam 13 gol attılar, 22 gol yediler.
Veri: 18 Ekim 2026 15:00 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Çin · Süper Lig puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Chengdu Better City | 29 | +16 | 52 |
| 2 | Dalian Zhixing | 29 | +3 | 49 |
| 3 | Beijing Guoan | 29 | +21 | 47 |
| 4 | Shandong Taishan | 29 | +10 | 44 |
| 5 | Shanghai Port | 29 | +14 | 42 |
| 6 | Yunnan Yukun | 29 | -3 | 40 |
| 7 | Qingdao Youth Island | 29 | -6 | 39 |
| 8 | Shanghai Shenhua | 29 | +13 | 37 |
| 9 | Chongqing Tongliang Long | 29 | -3 | 36 |
| 10 | Zhejiang | 29 | -3 | 34 |
| 11 | Shenzhen Peng City | 29 | -12 | 32 |
| 12 | Tianjin Jinmen Tiger | 29 | +4 | 31 |
| 13 | Shenyang Urban | 29 | -11 | 29 |
| 14 | Henan | 29 | -4 | 28 |
| 15 | Wuhan Three Towns | 29 | -11 | 22 |
| 16 | Qingdao Hainiu | 29 | -28 | 14 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Dalian Zhixing | 14 | +9 | 31 |
| 2 | Shandong Taishan | 14 | +16 | 28 |
| 3 | Chengdu Better City | 15 | +15 | 27 |
| 4 | Yunnan Yukun | 14 | +12 | 27 |
| 5 | Beijing Guoan | 14 | +10 | 25 |
| 6 | Zhejiang | 14 | +8 | 24 |
| 7 | Shenzhen Peng City | 15 | +7 | 24 |
| 8 | Qingdao Youth Island | 15 | +4 | 24 |
| 9 | Shanghai Port | 14 | +11 | 23 |
| 10 | Shanghai Shenhua | 14 | +9 | 23 |
| 11 | Chongqing Tongliang Long | 15 | +2 | 21 |
| 12 | Shenyang Urban | 15 | -1 | 20 |
| 13 | Tianjin Jinmen Tiger | 15 | -1 | 19 |
| 14 | Henan | 15 | +1 | 17 |
| 15 | Wuhan Three Towns | 15 | -2 | 17 |
| 16 | Qingdao Hainiu | 14 | -8 | 17 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Beijing Guoan | 15 | +11 | 27 |
| 2 | Chengdu Better City | 14 | +1 | 25 |
| 3 | Shanghai Shenhua | 15 | +4 | 24 |
| 4 | Shanghai Port | 15 | +3 | 24 |
| 5 | Tianjin Jinmen Tiger | 14 | +5 | 22 |
| 6 | Shandong Taishan | 15 | -6 | 22 |
| 7 | Dalian Zhixing | 15 | -6 | 18 |
| 8 | Henan | 14 | -5 | 17 |
| 9 | Chongqing Tongliang Long | 14 | -5 | 15 |
| 10 | Qingdao Youth Island | 14 | -10 | 15 |
| 11 | Zhejiang | 15 | -11 | 15 |
| 12 | Yunnan Yukun | 15 | -15 | 13 |
| 13 | Wuhan Three Towns | 14 | -9 | 10 |
| 14 | Shenyang Urban | 14 | -10 | 9 |
| 15 | Shenzhen Peng City | 14 | -19 | 8 |
| 16 | Qingdao Hainiu | 15 | -20 | 4 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 17:35 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Süper Lig'de oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
