← Maçlar
İngiltere · National League - North24 Ekim 2026 · 17:00 TSİ

Scarborough 1-2 Bedford Town: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Scarborough
1–2İY 1–1
Bedford Town
Maç sonu

Scarborough 1–2 Bedford Town (24 Ekim 2026). İlk yarı 1–1.

Maç özeti

Scarborough – Bedford Town maçı 1-2 sona erdi; ilk yarı 1-1 tamamlandı. Goller: W. Thornton 28' (Scarborough); J. Payne 14', G. Moncur 80' (pen.) (Bedford Town).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Scarborough üstte · Bedford Town altta

01530İY607590 14' gol: J. Payne (Bedford Town)28' gol: W. Thornton (Scarborough)80' gol: G. Moncur (Bedford Town)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 14' gol: J. Payne (Bedford Town)
  • 28' gol: W. Thornton (Scarborough)
  • 80' gol: G. Moncur (Bedford Town)

Maç olayları

  1. ScarboroughBedford Town
  2. 80'Penaltı golü G. Moncur 1–2Penaltı
  3. Gol W. Thornton 1–128'
  4. 14'Gol J. Payne 0–1

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Scarborough
Toplam (15)İç saha (7)
Galibiyet%27 4/15%29 2/7
Beraberlik%27 4/15%29 2/7
Mağlubiyet%47 7/15%43 3/7
Bedford Town
Toplam (14)Dış saha (7)
Galibiyet%50 7/14%43 3/7
Beraberlik%7 1/14%0 0/7
Mağlubiyet%43 6/14%57 4/7

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Scarborough
Toplam (15)İç saha (7)
Attığı gol / maç1,40 (21 gol)1,57 (11 gol)
Yediği gol / maç1,47 (22 gol)1,00 (7 gol)
Bedford Town
Toplam (14)Dış saha (7)
Attığı gol / maç1,21 (17 gol)1,00 (7 gol)
Yediği gol / maç1,36 (19 gol)1,43 (10 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Scarborough
Toplam (15)İç saha (7)
KG Var%53 8/15%43 3/7
1,5 Üst%73 11/15%57 4/7
2,5 Üst%53 8/15%57 4/7
3,5 Üst%33 5/15%29 2/7
Gol yememe%27 4/15%29 2/7
Bedford Town
Toplam (14)Dış saha (7)
KG Var%57 8/14%57 4/7
1,5 Üst%64 9/14%57 4/7
2,5 Üst%57 8/14%57 4/7
3,5 Üst%21 3/14%14 1/7
Gol yememe%21 3/14%14 1/7

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Scarborough
Toplam (15)İç saha (7)
Önde%20 3/15%29 2/7
Berabere%47 7/15%43 3/7
Geride%33 5/15%29 2/7
Bedford Town
Toplam (14)Dış saha (7)
Önde%29 4/14%14 1/7
Berabere%43 6/14%57 4/7
Geride%29 4/14%29 2/7

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Scarborough (15 maç)

1/131/X01/20X/11X/X2X/242/102/X22/23

Bedford Town (14 maç)

1/141/X01/20X/12X/X1X/232/112/X02/23

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Scarborough (14 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 4
16-30 4 3
31-45 5 3
46-60 4 3
61-75 2 3
76-90 5 6

Bedford Town (13 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 3 3
16-30 0 2
31-45 6 5
46-60 1 3
61-75 3 1
76-90 3 5

Kartlar

Scarborough

Sarı 0 · Kırmızı 1 (14 maç · maç başı sarı 0,0)

Bedford Town

Sarı 0 · Kırmızı 0 (14 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 180 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Son 5 maçta Scarborough 1 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 7-9). Bedford Town için son 5 maçın dökümü: 1G 3B 1M, atılan 7, yenilen 6.

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 2 maçta galibiyetler Scarborough 0 – Bedford Town 0; 2 beraberlik var. Son maç: 25 Nisan 2026, Bedford Town 1-1 Scarborough.

Sıralama
14. (15 p) – 12. (16 p)
Form (son 5)
GMMBB – BBMGB
H2H (G-B-M)
0-2-0 (2 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%40 – %50
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%20 – %50
iddaa MS 1-0-2
1,64 – 3,47 – 3,49
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Scarborough iç saha 5 maçta maç başına 1,60 gol attı, 0,60 gol yedi; Bedford Town dış saha 6 maçta 0,83 attı, 1,50 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Scarborough %40, Bedford Town %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Scarborough %20, Bedford Town %50. İlk yarıyı önde kapatma: Scarborough 2/5, Bedford Town 1/6.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,64, 0 – 3,47, 2 – 3,49. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,90, Üst 1,53. Karşılıklı Gol: Var 1,50, Yok 1,93.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %45; KG var ortalaması %35; son 5 maçta toplam 14 gol attılar, 15 gol yediler.

Veri: 17 Ekim 2026 22:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

İngiltere · National League - North puan durumu · National League N/S: North

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1South Shields 151023 3020 +1032 MGGGG
2Hereford 15924 2612 +1429 MGMMG
3Oxford City 14833 2611 +1527 BGBGM
4Macclesfield 13832 2111 +1027 BGGMG
5Hednesford Town 16835 3022 +827 GGMGG
6King's Lynn Town 16835 2721 +627 BBMGG
7Buxton 16835 3227 +527 BGGGB
8Chester 15825 1814 +426 GMGMG
9Morecambe 15726 2318 +523 MGGGM
10Bedford Town 14716 1719 -222 BMGGM
11AFC Telford United 16646 1822 -422 GBGGG
12Spalding United 15636 2017 +321 MMBGM
13Chorley 15627 2425 -120 GMGMM
14Worksop Town 15627 2021 -120 GBBGM
15Hebburn Town 15555 2028 -820 MMBBM
16Merthyr Town 16475 2223 -119 BMMBG
17Brackley Town 16547 1827 -919 MMBGM
18Harborough Town 14455 1317 -417 MGBMB
19Scarborough Athletic 15447 2122 -116 MGMMB
20Marine 14518 1719 -216 GGBMM
21Radcliffe 15519 1927 -816 GGGMB
22Darlington 1883 153210 1928 -911 BMGMM
23Southport 15249 1530 -1510 MMBMM
24Spennymoor Town 15249 1429 -1510 MMMGM
#TakımOGBMAYAVP
1Buxton 8611 229 +1319
2South Shields 7520 186 +1217
3Morecambe 7511 133 +1016
4Hednesford Town 8512 2213 +916
5Macclesfield 7511 137 +616
6Chester 8503 105 +515
7Spalding United 7421 127 +514
8King's Lynn Town 8422 129 +314
9Harborough Town 7421 97 +214
10Hebburn Town 8422 1211 +114
11Hereford 8413 137 +613
12Chorley 8413 1714 +313
13Bedford Town 7412 109 +113
14Merthyr Town 8332 1411 +312
15Worksop Town 8404 129 +312
16Oxford City 7322 138 +511
17Brackley Town 8323 89 -111
18AFC Telford United 8323 913 -411
19Marine 7313 66 010
20Radcliffe 8314 1415 -110
21Scarborough Athletic 7223 117 +48
22Southport 7223 1010 08
23Spennymoor Town 7223 811 -38
24Darlington 1883 7124 79 -25
#TakımOGBMAYAVP
1Oxford City 7511 133 +1016
2Hereford 7511 135 +816
3South Shields 8503 1214 -215
4King's Lynn Town 8413 1512 +313
5Macclesfield 6321 84 +411
6AFC Telford United 8323 99 011
7Chester 7322 89 -111
8Hednesford Town 8323 89 -111
9Bedford Town 7304 710 -39
10Worksop Town 7223 812 -48
11Scarborough Athletic 8224 1015 -58
12Brackley Town 8224 1018 -88
13Buxton 8224 1018 -88
14Spalding United 8215 810 -27
15Merthyr Town 8143 812 -47
16Chorley 7214 711 -47
17Morecambe 8215 1015 -57
18Marine 7205 1113 -26
19Darlington 1883 8206 1219 -76
20Radcliffe 7205 512 -76
21Hebburn Town 7133 817 -96
22Harborough Town 7034 410 -63
23Spennymoor Town 8026 618 -122
24Southport 8026 520 -152

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,64X3,4723,49

Çifte şans

1X1,13121,13X21,68

Karşılıklı gol

Var1,50Yok1,93

1,5 Alt / Üst

Alt3,64Üst1,10

2,5 Alt / Üst

Alt1,90Üst1,53

3,5 Alt / Üst

Alt1,29Üst2,42

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün National League - North'ta oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.