← Maçlar
İngiltere · National League - North24 Ekim 2026 · 17:00 TSİ

Kings Lynn 0-0 Southport: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Kings Lynn
0–0İY 0–0
Southport
Maç sonu

Kings Lynn 0–0 Southport (24 Ekim 2026). İlk yarı 0–0.

Maç özeti

Kings Lynn – Southport maçı 0-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Maçta gol olmadı.

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay — · kadro — · istatistik — · xG —

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Kings Lynn
Toplam (16)İç saha (8)
Galibiyet%50 8/16%50 4/8
Beraberlik%19 3/16%25 2/8
Mağlubiyet%31 5/16%25 2/8
Southport
Toplam (15)Dış saha (8)
Galibiyet%13 2/15%0 0/8
Beraberlik%27 4/15%25 2/8
Mağlubiyet%60 9/15%75 6/8

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Kings Lynn
Toplam (16)İç saha (8)
Attığı gol / maç1,69 (27 gol)1,50 (12 gol)
Yediği gol / maç1,31 (21 gol)1,12 (9 gol)
Southport
Toplam (15)Dış saha (8)
Attığı gol / maç1,00 (15 gol)0,62 (5 gol)
Yediği gol / maç2,00 (30 gol)2,50 (20 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Kings Lynn
Toplam (16)İç saha (8)
KG Var%38 6/16%50 4/8
1,5 Üst%88 14/16%75 6/8
2,5 Üst%44 7/16%38 3/8
3,5 Üst%38 6/16%38 3/8
Gol yememe%50 8/16%50 4/8
Southport
Toplam (15)Dış saha (8)
KG Var%60 9/15%50 4/8
1,5 Üst%80 12/15%75 6/8
2,5 Üst%53 8/15%50 4/8
3,5 Üst%40 6/15%50 4/8
Gol yememe%7 1/15%13 1/8

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Kings Lynn
Toplam (16)İç saha (8)
Önde%56 9/16%50 4/8
Berabere%19 3/16%38 3/8
Geride%25 4/16%13 1/8
Southport
Toplam (15)Dış saha (8)
Önde%27 4/15%0 0/8
Berabere%27 4/15%25 2/8
Geride%47 7/15%75 6/8

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Kings Lynn (16 maç)

1/171/X01/22X/11X/X1X/212/102/X22/22

Southport (15 maç)

1/121/X21/20X/10X/X1X/232/102/X12/26

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Kings Lynn (15 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 3 3
16-30 3 3
31-45 7 3
46-60 3 3
61-75 6 4
76-90 5 5

Southport (14 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 3
16-30 4 3
31-45 1 9
46-60 2 2
61-75 1 7
76-90 5 6

Kartlar

Kings Lynn

Sarı 0 · Kırmızı 0 (15 maç · maç başı sarı 0,0)

Southport

Sarı 0 · Kırmızı 3 (14 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 180 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Kings Lynn son 5 maçında 3 galibiyet, 1 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 10 gol attı, 3 gol yedi. Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi. Son 5 maçta Southport 0 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 4 kez kaybetti (gol: 2-9). Öne çıkan: 4 maçta gol atamadı, yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Aralarındaki maçlar

İki takım 2019 yılından bu yana 9 kez karşılaştı: Kings Lynn 6, Southport 1 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,33 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 1 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 3 Şubat 2026, Kings Lynn 2-0 Southport.

Sıralama
4. (20 p) – 22. (9 p)
Form (son 5)
BGGMG – MMBMM
H2H (G-B-M)
6-2-1 (9 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%50 – %50
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%67 – %50
iddaa MS 1-0-2
1,49 – 3,60 – 4,25
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Kings Lynn iç saha 6 maçta maç başına 1,67 gol attı, 1,50 gol yedi; Southport dış saha 6 maçta 0,67 attı, 2,50 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %50, konukta %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Kings Lynn %67, Southport %50. İlk yarıyı önde kapatma: Kings Lynn 3/6, Southport 0/6.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,49, 0 – 3,60, 2 – 4,25. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,98, Üst 1,47. Karşılıklı Gol: Var 1,51, Yok 1,91.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %50; KG var ortalaması %58; son 5 maçta toplam 12 gol attılar, 12 gol yediler.

Veri: 17 Ekim 2026 22:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

İngiltere · National League - North puan durumu · National League N/S: North

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1South Shields 151023 3020 +1032 MGGGG
2Hereford 15924 2612 +1429 MGMMG
3Oxford City 14833 2611 +1527 BGBGM
4Macclesfield 13832 2111 +1027 BGGMG
5Hednesford Town 16835 3022 +827 GGMGG
6King's Lynn Town 16835 2721 +627 BBMGG
7Buxton 16835 3227 +527 BGGGB
8Chester 15825 1814 +426 GMGMG
9Morecambe 15726 2318 +523 MGGGM
10Bedford Town 14716 1719 -222 BMGGM
11AFC Telford United 16646 1822 -422 GBGGG
12Spalding United 15636 2017 +321 MMBGM
13Chorley 15627 2425 -120 GMGMM
14Worksop Town 15627 2021 -120 GBBGM
15Hebburn Town 15555 2028 -820 MMBBM
16Merthyr Town 16475 2223 -119 BMMBG
17Brackley Town 16547 1827 -919 MMBGM
18Harborough Town 14455 1317 -417 MGBMB
19Scarborough Athletic 15447 2122 -116 MGMMB
20Marine 14518 1719 -216 GGBMM
21Radcliffe 15519 1927 -816 GGGMB
22Darlington 1883 153210 1928 -911 BMGMM
23Southport 15249 1530 -1510 MMBMM
24Spennymoor Town 15249 1429 -1510 MMMGM
#TakımOGBMAYAVP
1Buxton 8611 229 +1319
2South Shields 7520 186 +1217
3Morecambe 7511 133 +1016
4Hednesford Town 8512 2213 +916
5Macclesfield 7511 137 +616
6Chester 8503 105 +515
7Spalding United 7421 127 +514
8King's Lynn Town 8422 129 +314
9Harborough Town 7421 97 +214
10Hebburn Town 8422 1211 +114
11Hereford 8413 137 +613
12Chorley 8413 1714 +313
13Bedford Town 7412 109 +113
14Merthyr Town 8332 1411 +312
15Worksop Town 8404 129 +312
16Oxford City 7322 138 +511
17Brackley Town 8323 89 -111
18AFC Telford United 8323 913 -411
19Marine 7313 66 010
20Radcliffe 8314 1415 -110
21Scarborough Athletic 7223 117 +48
22Southport 7223 1010 08
23Spennymoor Town 7223 811 -38
24Darlington 1883 7124 79 -25
#TakımOGBMAYAVP
1Oxford City 7511 133 +1016
2Hereford 7511 135 +816
3South Shields 8503 1214 -215
4King's Lynn Town 8413 1512 +313
5Macclesfield 6321 84 +411
6AFC Telford United 8323 99 011
7Chester 7322 89 -111
8Hednesford Town 8323 89 -111
9Bedford Town 7304 710 -39
10Worksop Town 7223 812 -48
11Scarborough Athletic 8224 1015 -58
12Brackley Town 8224 1018 -88
13Buxton 8224 1018 -88
14Spalding United 8215 810 -27
15Merthyr Town 8143 812 -47
16Chorley 7214 711 -47
17Morecambe 8215 1015 -57
18Marine 7205 1113 -26
19Darlington 1883 8206 1219 -76
20Radcliffe 7205 512 -76
21Hebburn Town 7133 817 -96
22Harborough Town 7034 410 -63
23Spennymoor Town 8026 618 -122
24Southport 8026 520 -152

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,49X3,6024,25

Çifte şans

1X1,07121,11X21,86

Karşılıklı gol

Var1,51Yok1,91

1,5 Alt / Üst

Alt3,85Üst1,08

2,5 Alt / Üst

Alt1,98Üst1,47

3,5 Alt / Üst

Alt1,34Üst2,28

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün National League - North'ta oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.