Marine 1-1 Oxford City: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Marine 1–1 Oxford City (24 Ekim 2026). İlk yarı 1–1.
Maç özeti
Marine – Oxford City maçı 1-1 sona erdi; ilk yarı 1-1 tamamlandı. Goller: B. Darby 45+3' (Marine); E. Brown 36' (Oxford City).
Goller ve kartlar
Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik ✓ · xG —
Maç akışı
Marine üstte · Oxford City altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 36' gol: E. Brown (Oxford City)
- 45+3' gol: B. Darby (Marine)
- 55' kırmızı kart: I. Abankwah (Marine)
- 55' sarı kart: I. Abankwah (Marine)
Maç olayları
- MarineOxford City
- I. AbankwahKırmızı kart55'
- I. AbankwahSarı kart55'
- Gol B. Darby 1–145+3'
- 36'Gol E. Brown 0–1
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %36 5/14 | %43 3/7 |
| Beraberlik | %7 1/14 | %14 1/7 |
| Mağlubiyet | %57 8/14 | %43 3/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %57 8/14 | %71 5/7 |
| Beraberlik | %21 3/14 | %14 1/7 |
| Mağlubiyet | %21 3/14 | %14 1/7 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,21 (17 gol) | 0,86 (6 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,36 (19 gol) | 0,86 (6 gol) |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,86 (26 gol) | 1,86 (13 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,79 (11 gol) | 0,43 (3 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %57 8/14 | %29 2/7 |
| 1,5 Üst | %71 10/14 | %57 4/7 |
| 2,5 Üst | %50 7/14 | %14 1/7 |
| 3,5 Üst | %14 2/14 | %0 0/7 |
| Gol yememe | %14 2/14 | %29 2/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %43 6/14 | %29 2/7 |
| 1,5 Üst | %71 10/14 | %57 4/7 |
| 2,5 Üst | %50 7/14 | %43 3/7 |
| 3,5 Üst | %29 4/14 | %14 1/7 |
| Gol yememe | %50 7/14 | %57 4/7 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %14 2/14 | %14 1/7 |
| Berabere | %57 8/14 | %71 5/7 |
| Geride | %29 4/14 | %14 1/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %43 6/14 | %57 4/7 |
| Berabere | %43 6/14 | %43 3/7 |
| Geride | %14 2/14 | %0 0/7 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Marine (14 maç)
Oxford City (14 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Marine (13 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 2 |
| 16-30 | 1 | 2 |
| 31-45 | 2 | 4 |
| 46-60 | 3 | 1 |
| 61-75 | 4 | 3 |
| 76-90 | 3 | 3 |
Oxford City (13 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 2 |
| 16-30 | 3 | 2 |
| 31-45 | 5 | 2 |
| 46-60 | 4 | 2 |
| 61-75 | 2 | 1 |
| 76-90 | 7 | 1 |
Kartlar
Marine
Sarı 1 · Kırmızı 1 (14 maç · maç başı sarı 0,1)
Oxford City
Sarı 1 · Kırmızı 1 (14 maç · maç başı sarı 0,1)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 180 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Marine son 5 maçında 5 galibiyet, 0 beraberlik, 0 yenilgi aldı; 10 gol attı, 3 gol yedi. Öne çıkan: son 5 maçını kazandı, 3 maçta gol yemedi. Oxford City için son 5 maçın dökümü: 4G 1B 0M, atılan 13, yenilen 2. Öne çıkan: son 3 maçını kazandı, 3 maçta gol yemedi.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 4 maçta galibiyetler Marine 1 – Oxford City 1; 2 beraberlik var. Son 4 karşılaşmada maç başına 1,25 gol atıldı; 0 maç 2,5 üstü, 1 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 21 Şubat 2026, Oxford City 0-2 Marine.
- Sıralama
- 16. (15 p) – 3. (23 p)
- Form (son 5)
- GGGGG – GGGBG
- H2H (G-B-M)
- 1-2-1 (4 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %17 – %50
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %17 – %17
- iddaa MS 1-0-2
- 2,58 – 3,16 – 2,08
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Marine iç saha 6 maçta maç başına 0,83 gol attı, 0,83 gol yedi; Oxford City dış saha 6 maçta 2,00 attı, 0,33 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Marine %17, Oxford City %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Marine %17, Oxford City %17. İlk yarıyı önde kapatma: Marine 1/6, Oxford City 4/6.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,58, 0 – 3,16, 2 – 2,08. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,73, Üst 1,64. Karşılıklı Gol: Var 1,53, Yok 1,90.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %33; KG var ortalaması %17; son 5 maçta toplam 23 gol attılar, 5 gol yediler.
Veri: 17 Ekim 2026 22:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
İngiltere · National League - North puan durumu · National League N/S: North
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | South Shields | 15 | +10 | 32 |
| 2 | Hereford | 15 | +14 | 29 |
| 3 | Oxford City | 14 | +15 | 27 |
| 4 | Macclesfield | 13 | +10 | 27 |
| 5 | Hednesford Town | 16 | +8 | 27 |
| 6 | King's Lynn Town | 16 | +6 | 27 |
| 7 | Buxton | 16 | +5 | 27 |
| 8 | Chester | 15 | +4 | 26 |
| 9 | Morecambe | 15 | +5 | 23 |
| 10 | Bedford Town | 14 | -2 | 22 |
| 11 | AFC Telford United | 16 | -4 | 22 |
| 12 | Spalding United | 15 | +3 | 21 |
| 13 | Chorley | 15 | -1 | 20 |
| 14 | Worksop Town | 15 | -1 | 20 |
| 15 | Hebburn Town | 15 | -8 | 20 |
| 16 | Merthyr Town | 16 | -1 | 19 |
| 17 | Brackley Town | 16 | -9 | 19 |
| 18 | Harborough Town | 14 | -4 | 17 |
| 19 | Scarborough Athletic | 15 | -1 | 16 |
| 20 | Marine | 14 | -2 | 16 |
| 21 | Radcliffe | 15 | -8 | 16 |
| 22 | Darlington 1883 | 15 | -9 | 11 |
| 23 | Southport | 15 | -15 | 10 |
| 24 | Spennymoor Town | 15 | -15 | 10 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Buxton | 8 | +13 | 19 |
| 2 | South Shields | 7 | +12 | 17 |
| 3 | Morecambe | 7 | +10 | 16 |
| 4 | Hednesford Town | 8 | +9 | 16 |
| 5 | Macclesfield | 7 | +6 | 16 |
| 6 | Chester | 8 | +5 | 15 |
| 7 | Spalding United | 7 | +5 | 14 |
| 8 | King's Lynn Town | 8 | +3 | 14 |
| 9 | Harborough Town | 7 | +2 | 14 |
| 10 | Hebburn Town | 8 | +1 | 14 |
| 11 | Hereford | 8 | +6 | 13 |
| 12 | Chorley | 8 | +3 | 13 |
| 13 | Bedford Town | 7 | +1 | 13 |
| 14 | Merthyr Town | 8 | +3 | 12 |
| 15 | Worksop Town | 8 | +3 | 12 |
| 16 | Oxford City | 7 | +5 | 11 |
| 17 | Brackley Town | 8 | -1 | 11 |
| 18 | AFC Telford United | 8 | -4 | 11 |
| 19 | Marine | 7 | 0 | 10 |
| 20 | Radcliffe | 8 | -1 | 10 |
| 21 | Scarborough Athletic | 7 | +4 | 8 |
| 22 | Southport | 7 | 0 | 8 |
| 23 | Spennymoor Town | 7 | -3 | 8 |
| 24 | Darlington 1883 | 7 | -2 | 5 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Oxford City | 7 | +10 | 16 |
| 2 | Hereford | 7 | +8 | 16 |
| 3 | South Shields | 8 | -2 | 15 |
| 4 | King's Lynn Town | 8 | +3 | 13 |
| 5 | Macclesfield | 6 | +4 | 11 |
| 6 | AFC Telford United | 8 | 0 | 11 |
| 7 | Chester | 7 | -1 | 11 |
| 8 | Hednesford Town | 8 | -1 | 11 |
| 9 | Bedford Town | 7 | -3 | 9 |
| 10 | Worksop Town | 7 | -4 | 8 |
| 11 | Scarborough Athletic | 8 | -5 | 8 |
| 12 | Brackley Town | 8 | -8 | 8 |
| 13 | Buxton | 8 | -8 | 8 |
| 14 | Spalding United | 8 | -2 | 7 |
| 15 | Merthyr Town | 8 | -4 | 7 |
| 16 | Chorley | 7 | -4 | 7 |
| 17 | Morecambe | 8 | -5 | 7 |
| 18 | Marine | 7 | -2 | 6 |
| 19 | Darlington 1883 | 8 | -7 | 6 |
| 20 | Radcliffe | 7 | -7 | 6 |
| 21 | Hebburn Town | 7 | -9 | 6 |
| 22 | Harborough Town | 7 | -6 | 3 |
| 23 | Spennymoor Town | 8 | -12 | 2 |
| 24 | Southport | 8 | -15 | 2 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün National League - North'ta oynanan diğer maçlar
- 17:00 Brackley 0–1 Radcliffe FC
- 17:00 Chorley 2–3 Buxton
- 17:00 Darlington 3–0 Spennymoor
- 17:00 Harborough Town Fc 1–1 Worksop Town
- 17:00 Hednesford 2–0 Spalding United
- 17:00 Kings Lynn 0–0 Southport
- 17:00 Macclesfield FC 1–2 Hereford
- 17:00 Merthyr Town 1–3 Morecambe
- 17:00 Scarborough 1–2 Bedford Town
- 17:00 South Shields 3–1 Chester
- 17:00 Telford United 2–2 Hebburn Town
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
